1987 Trabzon / Of doğumluyum. İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme (İngilizce) Business Administration (2008) ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi (2010) mezunuyum. Evli ve Nil isminde bir çocuk babasıyım. 

14 yıldır İnşaat ve Gayrimenkul sektöründe kendi işimi özveriyle yönetmekteyim. Ekim 2021 tarihinde Gayrimenkul Danışmanlığı tecrübemi ve mesleğimi Dünyanın en büyük Gayrimenkul Şirketi olan Re/Max ailesine katılarak devam ettirmekteyim. Aynı zamanda 2008’den beri aile şirketimiz olan Kalkavanlar İnşaat’ta Firma yetkili müdürü olarak görev yapmaktayım. Gayrimenkul sektöründe üretim, pazarlama ve yatırım danışmanlığı tecrübelerimle sizlere hizmet vermeye hazırım.

Uzmanlık Bölgesi

İçerenköy Mah. / Ataşehir İnönü Mah. / Ataşehir Küçükbakkalköy Mah. / Ataşehir Bostancı Mah. / Kadıköy Merdivenköy Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Murat Kalkavan portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Esra Pehlivan

İşinde çok başarılı bir insan. Hem sizin hem de karşı tarafın yararını gözeten birisi murat bey. Çok memnun kaldım.

Cengiz Sürücü

Satış işim için İlk tanıştığımız günden itibaren Güler yüzlü ve ilgili davranışlar sergilediğiniz dolayı ve profesyonel olarak her konuda yardımcı olduğunuzdan dolayı teşekkür ederiz.

Hüseyin Arslan

Bir ticaretten çok bir dostluk havasında geçen güzel bir satış gerçekleştirdik.Hayatımda yaptığım en güzel,en güvenilir satıştı.Hepinize sonsuz TEŞEKKÜRLER

Kübra Şimşek

Birlikte çalıştığımız süreç boyunca kendisi her zaman çok kibar anlayışlı nezaket sahibi biri olduğunu bizlere gösterdi güvenilir saygılı kibar birisidir onunla çalıştığıma hiç pişman olmadım bundan sonraki zamandada ne zaman ihtiyacım olursa her daim arayacağım kişi olucaktır iş hayatında başarılar diliyorum Murat bey

F*******

Hızlıca talebimize çözüm sağladı. İşlem sürecini gayet profesyonel yöneterek işlemimizi bitirdi. Teşekkür ederiz.

H*******

İşinde gayet başarılı ve istikrarlı.

K*******

bir günde kiralama gerçekleştirerek bizlere en hızlı hizmeti sundu.

Buğra Uzun

İşine hakim , samimi halden anlayan bir İstanbul Beyefendisi.

V*******

Teknik bilgisi ve sorun çözme yeteneği ile sektörün alışılmış kalıplarının dışında kalmaktadır. İnsani ilişkilerindeki uyumu sorunları çözmede katkı sağlamaktadır. İş süresince gösterdiği ilgi ve işbirliği için kendisine teşekkür ederiz.

Doğucan Tanrıkulu

Danışmanımız gayet sıcakkanlı ve yardımsever.

Taha Kavak

Murat Bey cok ilgili, bilgili ve çözüm odaklı biri. Kendisi inanilmaz bir güven veriyor. Yaklaşımı ve kurduğu iletişim alıcı ve satıcı için cok önemli bence. Ben bilmediğim her seyi sordum ve bana detaylica aktardi. Bu sabri icin de kendisine teşekkür ediyorum. Ayrica çok hızlı. Sizin 1 saatinizin bile kiymetini bilen anlayan biri. Sunduğu hizmet icin teşekkür ederim kendisine. Herhangi bir isimde ilk danışagim kisidir bundan sonra

Süha Çetinok

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim Kaliteli hizmetin adresi ve temsilcisi 👍

Semih Turan

Ataşehir’de aradığımız özelliklerde ev bulmamız için bize çok yardımcı oldu. Emlak konusunda Murat Bey ile çalışmanızı tavsiye ederim.

H*******

İşini takip eden,sorumluluk sahibi Çözümçül

Mümin Büyük

Güvenilir, özverili ve işinde tecrübe sahibi bir arkadaşımız. Kendisiyle birlikte çalışmalarımız devam etmekte. Başarılarının devamını diliyorum.

Fatih Özdemir

Güleryüzlü ilgili anlayışlı çok memnun kaldık

Emin Karadeniz

Murat Bey ile düzenli olarak çalışıyoruz. Hizmetlerinden memnunuz.

N*******

Murat Bey ile tanıştığımıza çok memnun olduk, kendisi ile daha çok iş yapacağız.

Eray Savaş

Her konuda desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Tekrar çalışmak dileğiyle.

Yusuf Mahmutçepoğlu

9 yıldır Gayrimenkul danışmanım. Kendisi güvenilir ve çalışkandır. Başarılarının devamını dilerim.

Semra Doğan

Murat Kalkavan Bey ile yaklaşık altı yıl önce tanıştık. Bu süre içinde gerek alış/satış, gerekse kiralama konularında gayrimenkul danışmanımız olarak bir kaç kez birlikte çalıştık. Öncelikle işini severek, özenle, özveriyle yaptığını söylemeliyim. Murat Bey’in en önemli bulduğum özelliklerinden biri müşterisinde oluşturdu güven, güvenilirlik duygusu. Ayrıca iletişim becerileri, doğru bilgilendirme/yönlendirme çabaları, çözüm odaklı olması, olumlu enerjisi, ilgisi ve tabii ki nazikliği ile zor süreçleri bile kolaylaştırıyor. Yolunun açık olmasını diliyorum. Çok başarılı olacağına inanıyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.