HEDEFİNİZ İSE DOĞRU SONUÇ, ÇÖZÜM DAVUT ARDIÇMerhaba, İstanbul doğumluyum, İstanbul Üniversitesi'nde İşletme Bölümü'ne devam ediyorum. Gayrimenkul Sektöründeki fırsatları erken bir zamanda fark ettim ve okulun yanı sıra sektörde uzun yıllar başarılarıyla yer almaya devam eden bir ofis olan RE/MAX Karun ekibine katıldım. Gayrimenkul Danışmanlığı konusunda eğitimlerle sürekli kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Aileden gelen ticaret tecrübesini gayrimenkul sektörünün fırsatları ile birleştirmek ve sürdürülebilir başarı ile müşterilerimi memnun etmek en büyük hedefimdir. Gayrimenkul konusunda hizmet almak ve mülkünüze ücretsiz fiyat analizi sunmamı isterseniz, size bir telefon kadar yakınım. Hedefiniz ise doğru sonuç, çözüm Davut ARDIÇ.

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2022

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Davut Ardıç portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Şenol Tüysüz

Davut bey,sizin sayenizde almak istediğim tarlayı sorunsuz bir şekilde satın aldık. Süreç şeffaf bir şekilde ilerledi. Aklımızda hiç bir soru işareti kalmadı. Hızlı bir şekilde tapumuzu aldık. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Mücahit Sarıkaya

Başından sonuna kadar verdiğiniz hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim, bir sonraki gayrimenkul işlemleri için ilk sizi arayacağım. Çok memnun kaldık teşekkür ederiz ✋

Ayşe Nehir Apa

Gerekli yardımları ve anlaşmaları Davut Bey sayesinde sağladım. Eksik kısımlarda yardımcı oldu. Genel olarak memnunum.

Deniz Onat Adıyaman

Çok teşekkür ederiz. Yönlendirmeler tamamıyla doğru ve ilgisi yüksekti. Diğer gayrimenkul işlerinde Davut Beyden hizmet almak isterim.

Sakin Yağar

Sevgili Davut Bey, Güven veren kişiliğiniz ve samimi yaklaşımınız sebebi ile başlayan yolculuğumuz 2. evimizin de satışı gerçekleşerek son buldu. İşinizin uzmanı, tam bir profesyonel danışman olduğunuzu bir kez daha göstermiş oldunuz. Evimizin satışı boyunca hep pozitif oldunuz ve bizleri sürecin her aşamasında bilgilendirdiniz. Uzmanlığınız, sabrınız, saygınız, güler yüzünüz, titizliğiniz sayesinde evimizin satışını sorunsuz çok teşekkür ederiz. bir şekilde tamamladık. Emeğinize, ilginize sağlık. Çok teşekkür ederiz. Dilek-Sakin YAĞAR

Semih Pervin Tonguç

Sayın Davut ARDIÇ Bey, Öncelikle yeni bir ev satın almam vesilesi ile sizinle tanışmış olmaktan son derece mutluyum. Gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlerinin tüm paydaşlar tarafında ne kadar meşakkatli ve stresli olduğunun bilincinde olarak yeni bir ev satın almaya karar verdiğim gün sizin gibi güler yüzlü, mesleğinde özverili ve yaptığı işe hakim bir emlak danışmanı ile tanışmış olmaktan mütevellit süreçlerin doğruluk ilkesi çerçevesinde yürümesinden dolayı vermiş olduğunuz destekten ötürü oldukça mutlu olduğumu söylemek isterim. Sanırım almış olduğunuz hizmet içi eğitimler ve çalışmış olduğunuz kurum kültüründen dolayı vermiş olduğunuz hatasız, doğru ve tam bilgiler ışığında gönül rahatlığı içinde gözlemlediğim kadarıyla hem satıcı tarafında hem de alıcı olarak benim tarafımda müşteri memnuniyeti açısından tam not aldığınızı belirtmek isterim. Bu minvalde vermiş olduğunuz profesyonel destek için tekrar teşekkürlerimi iletir gelecekte hedefleriniz doğrultusunda istediklerinizin gerçekleşeceği bir hayat dilerim. Semih – Pervin TONGUÇ

Sakin Dilek Yağar

Sevgili Davut Bey,öncelikle güven veren kişiliğiniz ve samimi yaklaşımınız sebebi ile başlayan yolculuğumuz 45 gün gibi koşa bir sürede satışı gerçekleşerek son buldu. Sizinle evimizin satışı ile birlikte çalışma şansı yakaladık. İşinizin uzmanı tam bir profesyonel danışmansınız. Evimizin satış süreci boyunca bizleri en ince ayrıntıya kadar bilgilendirdiniz. Teklifleri itina ile incelediniz ve her an Güler yüzlü ve pozitif oldunuz. Saygınız,Sabrınız,Anlayışınız,Titizliğiniz ve Bilgi Birikimleriniz sayesinde evimizin satışını sorunsuz olarak tamamladık. Sizinle yolumuz daha uzun darısı diğer mülklerimizin başına. Emeğinize sağlık çok TEŞEKKÜR ederiz.

Şükrü Yağar

Davut bey evin satışı için ilginize çok teşekkür ederim. Kısa sürede çok iyi iş çıkardınız. İşinizi severek ve öz veriyle yaptığınızı ispatladınız, başarılarınızın devamını dilerim. İlgi ve alakanız için çok teşekkürler.

Mevlüt Yüksel

Remax Karun dan sevgili Davut Bey ev bulma ve ev alma sürecinde bize gösterdigin ilgi alaka ve yogun gayretinle Rabbimin izniyle mutlu huzurlu ve sıcak yuvamıza kavuştuk tüm emeklerin için bize gösterdigin sabır ve mücadele için sonsuz teşekkürlerimizi iletmek istiyorum ve çalışma hayatında başarılar diliyorum görüşmek üzere iyi akşamlar.

M*******

Mülkümün kısa sürede kiralanması sürecini titizlikle takip eden RE/MAX Karun'un en genç en yeni danışmanı Davut Ardıç'a teşekkür eder başarılar dilerim.

I*******

Uzun bir süre arayışımın sonunda Davut Bey'in sayesinde evimi buldum. İşi ile titizlikle ilgilendiği için ve bana ev kiralama konusunda destek olduğu için çok teşekkür eder sonsuz başarılar dilerim.

G*******

Genç girişimciliğin hakkını veren ve yeni nesil gayrimenkul danışmanı olan Davut Ardıç'a vizyoner yaklaşımdan dolayı çok teşekkür ederim. Ve kendisini tebrik ederim. Sürekli kendini geliştirerek sektöre çok katkı sağlayacağına inanıyorum. Re/Max Karun ailesinin genç ve dinamik enerjisini taşıyan harika bir gayrimenkul danışmanı. Güzel işlere imza atmasını canı gönülden dilerim. Başarılar

F*******

İLGİ ALAKA VE VERİLEN HİZMET İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.