Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, Rusça

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Margarita Rasulova portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sabahat Palamut

Oldukça profesyonel ve dikkatli bir ekip çalışmasıydı. Tapu dairesinden önce noterin bile fark etmediği hatayı Rita Hanım fark etti ve uyardı. İlgileri, sabırları ve titizlikle sürdürdükleri işlem için Rita ve Gökhan’a çok teşekkür ederim, şiddetle tavsiye ediyorum. 🤗 …

Y******* E*******

Doğru iletişim kurma ile her şeyin hiç aksamadan sonlanacağını bize gösteren Margarita hanıma çok teşekkür ederim.

Fevzi Şahin Çelik

Margarita Rasulova Hanım, şehrinde ev kiralama sürecinde bana göstermiş olduğunuz olağanüstü destek ve yardımlarınız için teşekkür etmek amacıyla yazıyorum. Sabrınız, bilginiz ve profesyonelliğiniz ile bana büyük bir destek oldunuz. Herhangi bir sorum veya endişem olduğunda her zaman bana açıkça ve net bir şekilde yanıt verdiniz. Bu sayede, ev kiralama süreci boyunca kendimi güvende ve rahat hissettim. Teşekkürler... RE/MAX LOCA Mersin teşekkürler Margarita Rasulova.

Canan Keser

Danışmanımız Margarita Rasulovaya ilgisi ve alakası için ailecek teşekkür ederiz, bütün taşınmazlarımızın kiralanmasında ve satılmasında sürekli geri dönüş raporlamalarını belirterek arayıp bilgi alanların , sunum yapılanların sonuçlarını hemde mülkümüzün eksiklerini öğrenebiliyoruz. Yazlığımızın 3. kiralama işlemindeki hızı ve ilgisi için tekrar teşekkürler.

Furkan Serin

Margarita Hanıma nazik davranışı, sabrı ve hizmet kalitesi için hem de bir meslektaşım olarak ayrıca teşekkür ederim.

Ö******* G*******

Remax Loca ailesi ve Margarita hanım ile yaptığımız ilk işlem değil çok memnunuz onlarla çalışmaktan, oldukça nazik ve profesyonel olmalarının dışında gerçekçi ve şeffaf çalışma sistemleri ile kendimizi her seferinde güvenli işlem yaparken buluyoruz. Emekleri için teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Pınar Çetinkaya

Remax Loca Margarita Rasulova hanım danışmanlığınız ve samimiyetiniz için ayrıca teşekkürler. İlginiz alakanız teşekkür az kalır bol kazançlarınız olsun.

Zladıslaz Nalivalkin

Риелтор Маргарита Расулова компании Remax Loca - самый лучший риелтор в мире. Всегда поможет по любым вопросам! Спасибо!

Kenan Temel

Margarita Rasulova ve Altan Şahin ile yaptığım ticaretten çok memnun kaldım. Emekleri ve profesyonellikleri için teşekkürler. Başarıların devamını diliyorum

K******* B*******

Çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Olga Ilchenko

RE/MAX Loca выручает не в первый раз! Несколько квартир покупал сними. Дадут актуальные советы по рынку, которые, с течение времени подтверждают верность принятого решения. Несколько уже и продавал. Маргарита Русалова, как для себя торгуется при покупке и держит цену при продаже. Отдельное ей спасибо за отзывчивость и доброту! Но и коллектив прекрасный. Всегда приятно побывать в данном агентстве по делу и без! Рекомендую!

Mehmet Bozkurt

Margarita hanım sayesinde uzun zamandır var olan daire arayışımız son buldu çok hızlı sürede süreci tamamlamak ile birlikte tanışma vb. gibi konularda yardımcı oldu, ilgi ve alakanın farkını anlamış olduk çok teşekkür ederiz.

A******* K*******

RE/MAX Loca ekibinden Margarita hanım ile çalışmaktan çok keyif aldım, kendisinin yabancı satışta ki profesyonelliği ile eş değer bir yerli satış profesyonelliği var, gerekli bütün aşama prosedürlerden tutun işlem bitişinde bir şeye ihtiyacımın olup olmadığını sormak için bile sizinle iletişim kuruyor. Para trasferlerin de göstermiş olduğu özveri için ayrı bir teşekkürüm var. Güler yüzlü, sıcak kanlı ve oldukça çözüm odalı biri olması yanında işinde çokta başarılı, her şey için teşekkür eder başarılarının devamlılığını dilerim.

Y******* D*******

Margarita RASULOVA ve Gökhan CEYHAN işbirliği ile konutumuzu kısa sürede sattık. Remax LOCA' ya teşekkürler

V******* K*******

Margarita hanım mülkümün satışını hızlı ve sorunsuz gerçekleştirdi, yurt dışında yaşıyorum ve tedirginlik hissediyordum yollarımız Margarita hanım ve Remax Loca ile birleşinceye kadar son derece profesyonel biri, kendimi çok güvende hissettim yardımları için teşekkür ederim.

S******* D*******

Margarita hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldım, başka işlemlerde de mutlaka kendisi ile iletişim kuracağım.

I******* I*******

I have been working with Ms. Margarita for a long time and she is very knowledgeable and professional in the foreign transaction market, helping her one by one at all stages and at the same time informing her and explaining. Thank you.

M******* N*******

Çok profesyonel ve saygı değer bir ekip yaptıkları her şey için ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Olga Ilchenko

Нам очень приятно, спасибо, однозначно номер один в Мерсине

S******* A*******

Margarita Hanım ve RE/MAX Loca ile çalışmak büyük ayrıcalıklıydı bütün gayrimenkul firması ve danışmanı bakış acımızı değiştirdiler teşekkür ederiz.

Ali Çam

Gönül rahatlığıyla gidip güler yüzle karşılanmak istiyorsanız tercihiniz RE/MAX olabilir birde danışmanınız RİTA Hanımsa Gönül rahatlığıyla işinizi takip ettirebilirsiniz TEŞEKKÜR EDİYORUM RİTA HANIM VE ALTAN BEY

Mahmut Dalmaz

Mersinde RE/MAX Loca çalışanlarından Margarita Rasulova emlak sektöründe kurumsal bir firmayla çalışmanın ne kadar büyük kolaylık ve gereklilik olduğunu gösterdi. Titiz prensipli çalışma ve yardımlarından dolayı Margarita Rasulova Hanım'a ve Altan Şahin Bey'e çok teşekkürler.

D******* S*******

RE/MAX Loca emlak şubesinde Margarita Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Bu yolculuğumuzda bize yol gösterdiği için. Kendisine ve arkadaşlarına başarılar.

T******* N*******

Маргарита Расулова Она хорошо обо мне заботилась, спасибо ей за это большое.

Damla Duran

Margarita Rasulova Benimle iyi ilgilendi bunun için çok teşekkür ederim.

Hakan Yıldız

RE/MAX Loca emlak şubesinde Margarita Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Bu yolculuğumuzda bize yol gösterdiği için. Kendisine ve arkadaşlarına başarılar.

Yusuf Bağışlayan

Margarita Rasulova İlgisinden dolayı çok teşekkür ederiz bizimle çok güzel ilgilendi yardımcı oldu ilgileri çok iyiydi.

Olga Ilchenko

В очередной раз сотрудничаю с компанией RE/MAX. С их помощью сдал квартиру по интересующей меня стоимости за 2 дня. Отдельная благодарность менеджеру Маргарите Русаловой! Ответственная и внимательная. Рекомендую обращаться!

Ceyhun Saydam

MARGARITA RASULOVA Hanım gerçekten çok ilgili ve işini mükemmel takip eden bir danışman.Kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Kağan Tanış

Oğuzhan Gülen ve Margarita Rasulova Daha önceden işlem yaptığım danışmanlar, bu dairemin alım kısmında da yardımcı olmuşlardı ve şu anda da kiralaması gerçekleştirdiler RE/MAX Loca ailesine çok teşekkür ederim.

Abdurrahim Gümüş

Margarita Rasulova hanımefendiye ailemiz adına teşekkür ederim daire alırken, gezdirmekten, diyalogdan ve tapu işlemine kadar bizimle her şeyi organize etti. RE/MAX Loca farkı diyorum. Artık bundan sonra başka emlak firması ve danışman ile çalışmam. Allah yollarını açık etsin.

Andreıı Kosıanenko

Remax loca. я хочу выразить искреннюю благодарность маргарите расуловой за проделанную работу!! честная, всегда позитивно настроенная, высокий уровень профессионализма, индивидуальный подход и теплые деловые отношения к клиентам. очень благодарна за участие и помощь в решении разных жизненных моментов! успешная сделка (не последняя), все быстро, чётко и понятно. спасибо! профессионалы! рекомендую!

Irına Ivanova

Remax loca. я хочу выразить искреннюю благодарность маргарите расуловой за проделанную работу!! честная, всегда позитивно настроенная, высокий уровень профессионализма, индивидуальный подход и теплые деловые отношения к клиентам. очень благодарна за участие и помощь в решении разных жизненных моментов! успешная сделка (не последняя), все быстро, чётко и понятно. спасибо! профессионалы! рекомендую!

N******* Ç*******

Mert adıgüzel ve margarita rasulova sayesinde dairemizi istediğimiz fiyata sattık.. her şey için teşekkürler... sağ olsunlar...

Olga Ilchenko

Огромное спасибо нашему риелтору маргарите расуловой. впервые встретил такого клиентоориентированного человека. сделка прошла быстро, семья очень довольна. категорически рекомендую!!!

Anton Shumıtskıl

Имею положительный опыт не только приобретения, но и продажи недвижимости в ремакс ложа. являюсь постоянным клиентом и доволен сотрудничеством. обращайтесь в ремакс! обращайтесь к маргарите расуловой!

V******* N*******

Хочу выразить признательность риэлтору Маргарите Расулове. Я обратилась в агентство Remax Loca. Мы досконально проработали детали договора. Общение с Маргаритой было максимально комфортным и оперативным. Все на высшем уровне! ПРОФЕССИОНАЛ! Рекомендуем ! Спасибо! Удачи во всех делах и начинаниях! Обязательно обратимся еще. Буду рекомендовать всем своим друзьям и знакомым.💐

Mehmet Emre Ustaoğlu

Kiralama işlemlerimde yardımcı olan ve zamanımızın bize kalmasını sağlayan Margarita Rasulova Hanım'a teşekkürlerimi sunarım.

Olga Ilchenko

Маргарита Расулова- превосходный специалист, подходящий к делу со знанием! Чётко и ясно даёт ответы на все интересующие вопросы. Свои функции и обязанности выполняет на 100%. Сделка проведена профессионально, оперативно и качественно. Маргаритой, были решены вопросы застройщика от которых застройщик отказался. После совершения сделки все больше понимаю, как мне повезло с Маргаритой. Маргарита всегда на связи и решит все вопросы по сделке. Впечатления от Маргариты и агентства самые наилучшие, я рекомендую Маргариту и Агентство своим знакомым и друзьям. Маргарита - так держать!!! Сергей Бондаревский.

E******* Y*******

Kaliteli hizmet almanın tek adresi olan RE/MAX Loca danışmanlarından Margarita Hanım'ın göstermiş olduğu profesyonellik ve titiz çalışma için teşekkür ederiz. Gayrimenkul danışmanlığına ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

N******* O*******

Самый лучший агент, это Маргарита Расулова!!! Профессионал высочайшего уровня! Кажется, нет проблем, которые она не смогла бы решить! С такой теплотой и искренностью она помогла нам в выборе места, с подбором квартиры и оформлением документов, ответили на все интересующие нас вопросы. Благодаря ей и команде « Remax Loca » мы теперь счастливые обладатели новой квартиры! ОГРОМНОЕ ВАМ СПАСИБО!!

Z******* S*******

Хочу поблагодарить риэлтора Расулову Маргариту за профессионализм, организованность, оперативность и грамотный подход и консультация по всем вопросам, видно, что специалист давно работает в данной сфере и знает все тонкости.УСПЕХОВ и ХОРОШИХ клиентов!!!!!

Anton Ilchenko

Выражаю благодарность компании REMAX LOCA! Обращаемся не в первый раз и довольны упорядоченной организацией процессов, а также отзывчивым отношением коллектива. Отдельно благодарим Маргариту Русалову! Заинтересована в процессе, а также, с её помощью, удалось получить более выгодную цену на интересующие объекты. Помогала в ряде сопутствующих вопросов: оформление газа, электричества, необходимых документов, и делала это бескорыстно. Рекомендуем обращаться и сотрудничать с REMAX LOCA!

Timur Enaliev

Всем привет. Сотрудничали с Remax по покупке квартиры. Очень понравилось отношение сотрудников Евгения и Маргариты. Сделка прошла без проблем, все было понятно и ясно. Спасибо!

Anton Ilchenko

Доброго дня! Имею неоднократный опыт сотрудничества с REMAX LOCA Mersin. Приобрёл несколько объектов недвижимости, доверевшись данной организации. Работают профессионально, имеют большой опыт и репутацию. Дополнительным преимуществом могу отметить наличие русскоговорящих специалистов. А особенно выделю человека, с которым вели сделки непосредственно. Маргарита Расулова! Помимо профессиональной помощи (с учётом нюансов данного рынка) помогла в решении множества бытовых вопросов, просто по человечески! Рекомендую обращаться в REMAX LOCA Mersin, спрашивать Маргариту Расулову, и превращать хлопотный и нервный процесс покупки недвижимости в радостное и приятное событие, каким он и должен быть по сути!

G******* C*******

Dairemin satışı için Remax Loca danışmanı Margarita hanım ile yollarımız kesişti, profesyonelliği, süreç yönetimi ve detaylı bilgilendirmesiyle çok memnun kaldığım bir işlem oldu. Hızlı ve sorunsuz bu süreç için kendisine teşekkür ederim. Başarıların devamını diler başka işlemlerde görüşmek üzere..

Artem Astafev

Мне несказанно повезло с риэлторским агенством Remax loca, и в частности с риэлтором - Маргарита Расулова.❤️ С первого же обращения предложила мне несколько вариантов для аренды квартиры, подсказывала и помогала с оформлением всех нужных документов, договор аренды, электричество, воду. Были учтены все пожелания по квартире, и количество комнат, и то что у меня котик, и график работы чтобы в удобное время оформлять документы. 🏆Просто лучшие 10/10🏆

Vıctor Meedrenko

Хочу выразить огромную благодарность Remax Loca Mersin, особенно Маргарите Расуловой! Очень помогла со сделкой по аренде жилья, а также со всеми сопутствующими вопросами и с документами. Всё профессионально и ответственно!

Bandarevskiy Sergey

Маргарита Расулова- превосходный специалист, подходящий к делу со знанием! Чётко и ясно даёт ответы на все интересующие вопросы. Свои функции и обязанности выполняет на 100%. Сделка проведена профессионально, оперативно и качественно. Маргаритой, были решены вопросы застройщика от которых застройщик отказался. После совершения сделки все больше понимаю, как мне повезло с Маргаритой. Маргарита всегда на связи и решит все вопросы по сделке. Впечатления от Маргариты и агентства самые наилучшие, я рекомендую Маргариту и Агентство своим знакомым и друзьям. Маргарита - так держать!!! Сергей Бондаревский.

Roman Vasilyev

Благодарю отличного риэлтора Маргариту Расулову за помощь в аренде квартиры в Мерсине. Маргарита оперативно отвечала на все мои вопросы по телефону и WhatsApp и всегда была на связи, предложила несколько вариантов для аренды, которые мы с ней посетили и в итоге через 4 дня я уже заключил нотариальный контракт на аренду. Рекомендую Маргариту как надежного человека, который подскажет нюансы и даст рекомендации при выборе квартиры.

Evgenii Nikulnikov

Я покупал квартиру в г. Мерсин (Mezitli, Menderes mah.) через агентство Remax Loca. Выражаю огромную благодарность агентству и менеджеру Маргарите Расуловой за профессиональный подход в работе и всестороннюю помощь в оформлении всех необходимых документов, включая помощь в оформлении вида на жительство. Очень рекомендую всем это агентство.

A******* T*******

Müjgan Şişmanoğlu ve Margarita Rasulova ya çok teşekkür ederim bizimle çok ilgilendikleri için.

Marıana Ermolovıch

МАРГАРИТА РАСУЛОВА. Настоящий профессионал и хороший специалист. Все быстро четко и по делу

Canan Keser

Merhabalar, 1 senedir benim ve çevremizin gayrimenkul danışmanı Margarita Rasulova hanım. Dükkanımın ve evimin kiralanmasındaki titizliği ve özveriliği için kendisine çok teşekkür ederim. Remax Loca ailesi isterseniz mülkünüzü satın veya kiralayın, isterseniz satın alın yada kiralayın alıcının da satıcının da sonuna kadar koruyan ve takipte kalan bir işletme, kendi mülkleri gibi sahip çıkıyorlar. Gözünüz kapalı güvenip haftalık raporlarla takipte kalabilirsiniz, tekrar Margarita hanıma ve bütün Remax Loca ailesine titiz çalışmaları için teşekkür ederiz.

G******* E*******

Merhabalar, uzun süredir kiraya vermek istediğim dairemiz için çok iyi bir referansla kendi isteğimle arayıp randevu aldığım ve anında geri dönüş yapan REMAX LOCA Mersin ofisi ve personeli Margarita Rasulova hanıma teşekkür'ü borç bilirim. Titiz ve büyük bir ciddiyetle araştıran, gerek profesyonelce gerekse kendi evi gibi mükemmelliyetçi yaklaşımları bizi çok mutlu etti. Yaklaşık 10 gün içinde istediğimiz koşullardan daha iyi bir şekilde evimizi tüm prosedürler hazır şekilde kiraya verdik. Tüm ekibe ve özellikle Margarita Rasulova hanıma çok teşekkür ederim.Emeginize sağlık.

Aleksandr Azovkın

Спасибо remax loca за помощь в поиске жилья в Мерсине. Отдельная благодарность Маргарите Расуловой за скорость и приемлемую цену

Artur Pruteanu

This place has a great team: Margarita Rasulova, Suna Karakoç, Mustafa Altınışık. This people did much more than an estate agent do. They had laboured to find a property which perfectly caters to our family demand. They did not stop there and negotiated with different people to help us service and maintain the flat, offsetting some minor damages. They did go to great expense of generosity of time and attention to details, often answering questions on weekends and out-of-office time. Having myself a vast experience in real estate, I can firmly recommend these people to you for an outstanding, swift and smooth experience.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.