Sadece Sıcak Yuvalarve ömür boyu dostluklara

1973 yılında İnebolu'da doğdum. İlk ve ortaokulu aynı yerde bitirip 1987 yılında Kuleli Askeri Lisesi'ne girdim. 1995 yılında Kara Harp Okulundan Topçu Teğmen olarak mezun oldum. Yurdun farklı yerlerinde kıvançla görev yaptım ve yurtdışında BM ve NATO görevlerinde ülkemi başarıyla temsil ettim. Albay rütbesiyle 2021 yılında mesleğe noktayı koydum ve aynı yıl REMAX ailesine katıldım. Çalışma hayatım boyunca insanların gönlüne dokunabilmeye gayret ettim ve adil olmaya çalıştım. Gayrimenkul sektörünün ihtiyacı olduğuna inandığım yol arkadaşlığını yapabileceğime inanıyorum. Sadece sıcak yuvaların ve dostlukların peşinde olacağım. Evli ve iki çocuk babasıyım. İyi seviyede İngilizce bilmekteyim.

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2024

RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir.
Hasan Fehmi Tunoğlu portföyünde 12 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 12 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mehmet Karaman

Hasan bey ile bu ticareti gerçekleştirdiğimiz için gerçekten çok mutlu ve huzurluyuz çünkü ; Hasan beyin bize verdiği güven , ilgi , alaka ve memnuniyeti ile içimiz çok rahat bir şekilde bitirdik bu ticareti. Çok mutluyuz hasan bey'e çok teşekkür ederiz.

Zeynep Canan Akgören

Büroya gidip müracaat ettiğimizde satış sürecinde (altı ay) konuşulanlar ne ise yerine getirmişlerdir. Başta Hasan Fehmi Tunoğlu olmak üzere Mesut Odunkesenler ve bürodaki çalışanlar dahil olmak üzere memnuniyetimi eşim ile bildiriyorum. Teşekkürler.

Nazan Dinç

RE/MAX'ı tanıdığıma çok memnunum, ayrıca kiralama süreci boyunca verdiği emek ve disiplinli çalışmasında dolayı Hasan Bey' in hizmetinden de çok memnum kaldım. Bol başarılar dilerim.

Yiğit Atmaca

Hasan Bey'e göstermiş olduğu emek ve çabasından dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır. İşinde çok iyi bir danışman.

Mesut Yeler

Ev Kiralamam da A'dan Z'ye kadar ilgilendiği için HASAN BEY'e sonsuz teşekkür ederim.

A******* Z*******

Dürüst, güvenilir bir danışman. Desteği için tşk ederim.

M******* B*******

Evimin kiralanması sürecini en iyi şekilde tam bir profesyonel olarak yönetti. Kendisine teşekkür ederiz.

Umut Karatekin

Hasan Bey'in ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Çok şanslıyız ki, alanında uzman bir danışmana denk geldik. Çok memnun kaldık.

Cevat Küçük

Ev edinme sürecinde Hasan Bey'in danışmanlik desteğinden çok yararlandık.Teşekkür ediyorum.

Murat Sever

Hasan'ı uzun süredir tanıyorum, el attığı her konuda ne kadar başarılı olduğunu biliyorum, profiline yazmadığı bir çok şey var. İzmir'de ilk evimi onun yönlendirmesi ile aldım. Müşterinin ihtiyaçlarına ve bütçesine göre en uygun portföyü bulması bence en iyi yaptığı iş. Teşekkürler Hasan!

E******* K*******

Evin satışında çıkan pürüzlerin ortadan kaldırılmasında bize çok yardımcı oldu. Teşekkürü hak etti

Z******* Ç*******

Aslında bizim için duygusal ve zor bir süreçti. Tanımadığımız bir kişiye evimizi emanet etmiştik. Ama Hasan Bey baştan sona her konuda bizimleydi. Müteşekkir olduğumu söylemeliyim.

S******* O*******

Kendisini tanımaktan dolayı mutluyum. Evin satışını beklemediğim bir fiyattan yaptı. Teşekkürler

Birgül Onur

Başarılı.

S******* S*******

Evimin satışı konusunda kendisiyle çalışmaktan mutlu oldum. Benim için zor olan bir süreçte yanımızda olmasıyla güvende hissettim

Osman Öz

Şimdiye kadar tanıdığım en beyfendi ,dürüst ve güvenilir emlak danışmanı. Kriz yönetimi konusunda çok soğukkanlı ve sağduyulu.

Mehmet Onur

Çok iyi.

Yalçın Durudoğan

Emlak sektörünün amiral gemisi olan Remax'ın başarılı personeli içerisinde çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken Hasan Bey'e mesleğini severek yapması ve işini iyi bilmesi yanında müşteri odaklı çalışarak bizlere verdiği güven ve samimiyetten dolayı teşekkür eder,başarılarının devamını dilerim.

Mehdi Pilpayeh

Hasan bey işinde profesyonel olarak çalışmaktadır, işini elinden geldiği kadar iyi yapmaya çalışır, size gereken her adımda bilgi verir , hem satış ve hem kiralama konusunda, çok profesyonel şekilde çalışmaktadır.

Ali Kartal

Hem kurumsal hem de samimi yaklaşımından dolayı Hasan bey’e teşekkürlerimi sunarım. Sürece hakim ve sorunsuz yaklaşım konusunda çok başarılı. Daha da başarılı olmasını temenni ederim.

Veli Çiçek

İlgi ve alakasından dolayı kendisine de teşekkürlerimi iletmiştim. Burdan da tekrar teşekkür ediyorum çok ilgilendi

Erdoğan Özyürek

İlgi, alaka, hız, bilgilendirme konusunda mükemmel şekilde çalışmış, zaman mevhumu tanımadan her türlü soru, sorunlara cevap vermiştir. Emlak danışmanlığı üst seviyededir.

Hakan Yargıç

Hasan Bey ev satışı sürecinde oldukça yardımcı oldu. Pozitif yaklaşımı ve profesyonel bakış açısı sayesinde başarılı bir alım süreci gerçekleştirdik.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.