Merhaba,

17 Ağustos 1975, İstanbul doğumluyum. Evli ve bir erkek çocuk babasıyım. 

Profesyonel iş hayatım öncesinde, 1996 yılında Kocaeli Üniversitesi, Elektrik bölümünden mezun oldum. 

Ardından kurucusu ve yöneticisi olduğum 3 farklı tekstil firmasında 17 sene imalat ve ihracat bölümlerinde direktör olarak görev yaptım.

2013 yılında Yayıncılar Telif Hakları ve Lisanslama Meslek birliğinde, Telif Hakları ve Korsanla Mücadele Genel Sekreter Yardımcısı olarak görevime başladım.  

Bu esnada, ikinci üniversite eğitimim olan, Eskişehir Üniversitesi İşletme bölümünde eğitim hayatıma devam ettim. 2019 yılında mezun oldum. 

2018 - 2021 yılları arasında Demirkol Hukuk Bürosuna, FSEK (Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu) alanında danışmanlık yaptım. 

2021 yılında yıllardır içimde var olduğunu bildiğim, satış yetkinlik ve tecrübemi hayata geçirme arzumla, çalışmakta olduğum ilgili görevimden ayrılarak, Remax Mutlu bünyesinde Profesyonel Gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaya başladım. 

Gayrimenkul alım ve satım süreçlerinizde güvenilir, taleplerinizi net anlayan ve analitik düşünüp en kısa sürede, en karlı sonuca sizi ulaştıracak Gayrimenkul Danışmanınız olarak sizlere destek vermek üzere buradayım. 


BAŞARI ÖDÜLLERİ

- 2022 MAYIS AYI OFİS CİRO İKİNCİLİĞİ
- 2022 MAYIS AYI OFİS İŞLEM İKİNCİLİĞİ
- 2022 YILI OFİS PORTFÖY BEŞİNCİLİĞİ 
- 2023 MAYIS AYI OFİS İŞLEM İKİNCİLİĞİ 
- 2023 İLK 6 AY OFİS MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİRİNCİLİĞİ 

Uzmanlık Bölgesi

Suadiye Mah. / Kadıköy Bostancı Mah. / Kadıköy Erenköy Mah. / Kadıköy Göztepe Mah. / Kadıköy Altıntepe Mah. / Maltepe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Cenk Balaman portföyünde 13 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 13 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

G******* Y*******

Eviminiz satış sürecinde kendisinden görmüş olduğumuz hizmet kalitesi çok üst düzeyde idi. Güvenilir ve iş bitirici bir danışman.. Kendisine ve Remax Mutlu ailesine teşekkür ediyoruz. Tekrar görüşmek üzere..

S******* K*******

Eşimin arsasını iki hafta gibi bir süreçte ve sorunsuz sattığı için kendi arsamı da kendisine satması için sözleşme verdim. Yine iki haftada ve sorunsuz bir şekilde işlemi sonlandırdı. Deneyimlerimizden yola çıkarak kendisi özellikle arsa konusunda işine gayet hakim diyebilirim. Başarılarınızın devamını dilerim.

S******* İ*******

Eşimle birlikte Sakarya Karasuda bulunan arsamızı satması için daha önce iki farklı emlakçı ile çalışmış ancak sonuç alamamıştık. Cenk bey yapmış olduğu değerleme ile 1 ay bile geçmeden arsamıza müşteri buldu. Kendisine teşekkür ediyoruz. Tekrar görüşeceğiz..

M******* D*******

Cenk bey ile Fatih'te bulunan daireyi görmek isterken tanıştık. Daireyi gördük ve almaya karar verdik. Cenk bey daireyi birkaç kişiye daha göstermesi gerektiğini ama önceliği bizde tutacağını söyledi. Öyle de yaptı. Kendisi çok dürüst ve profesyonel bir danışman. Sayesinde ilk defa ev sahibi olduk.. Teşekkürler..

M******* G*******

Babadan kalma evimizi satmak istiyorduk. Remax Mutlu ofisinden Cenk bey'le temas kurduk. 15 günde dairemize müşteri buldu ve satışı gerçekleştirdi. Kendisi emlak konusunda her türlü donanıma sahip bir danışman. Başarılarınızın devamını dilerim

B******* A*******

Evimizi satması için Cenk bey ile sözleşme imzaladık. Kendisi ilk gösterdiği müşteriye evimizi istediğimiz fiyata satmak için anlaştı. Bizim için tüm işleri kolaylaştırdı. Yolunuz açık olsun. Teşekkürler..

B******* D*******

İçi tamamen masraflı bulunan dairemizi satmak için Fatih bölgesine hakim Cenk bey ile iletişime geçtik. Kendisi evinizin tam ve bizimde aklımızda bulunan değerini hesapladı. Çok rahat ve profesyonel çalışan bir danışman. Üç hafta içerisinde tam istediğimiz fiyata evimize müşteri buldu ve satışı sorunsuz bir şekilde bitirdi. Teşekkürler..BEGÜM

Z******* A*******

Yenice Sazaktaki satılık arsa ile ilgili Cenk Bey ile iletişime geçtim. Kendisi özellikle Çanakkale bölgesindeki arsalar hakkında konusuna çok hakim bir danışman. Yapmış olduğumuz telefon görüşmesinde arsa hakkında tüm detayları önüme serdi. Arsayı görmeye gerek kalmadan satışı gerçekleştirdik. Gayet nazik ve kibar ayrıca emlak konusunda oldukça profesyonel yaklaştı..

N******* G*******

Sazak'ta bulunan arsamızı Cenk Bey'den iki ortak olarak almıştık. İki sene olmadan satıp ayrı ayrı yerler almak isteyerek satışa çıkardık. Cenk bey arsamızı çok kısa bir sürede değerine satmayı başardı. Arsadan kazandığımız para ile üzerine para eklemeden artık ayrı ayrı arsalar alabiliyoruz. Hepsi Cenk bey sayesinde oldu. Yatırım yapacaklara tavsiye ediyorum.

L******* S*******

Cenk Bey ile Remax ofisini aramam vasıtası ile tanıştık. Göztepe'de bulunan dairemizi kiraya vermek istiyorduk. Cenk bey bizim düşündüğümüz fiyatın bile üstünde ilana çıktığı gün daireyi kiraya vermemizi sağladı. Oldukça işine hakim ve profesyonel bir danışman. Mutlaka çalışmanızı öneririm. Teşekkürler Remax Mutlu..

A******* S*******

Göztepe'deki evimiz kentsel dönüşüme gideceği için acil kiralık ev arayışımız vardı. Cenk Bey ile ilanı asarken karşılaştık. Bize evi gezdirdi ve yapmış olduğu mükemmele yakın sunum ile evi kiralamamızı sağladı. Artık emlak işimiz olduğunda mutlaka kendisi ile çalışacağız. Teşekkürler.

S******* K*******

Özverili ve ilgili tavırları ile sunmuş olduğu hizmetin kalitesi mükemmel.Başarılarının devamı dileğiyle...

T******* T*******

Yaptığı satış işlemi son derece şeffaf ve güvenilirdi. Her aşamada bilgilendirmeleriyle güvende hissettim. Kesinlikle tavsiye ederim.

F******* Ş*******

Cenk Bey piyasa ve emlak sektöründe etik çalışma anlayışıyla doğru karar verdiğimizi bize gösterdi. Ev satış aşamasında ve aynı zamanda ev sahibi olmamız konusunda yardımlarından dolayı teşekkürlerimizi iletiriz

H******* K*******

Cenk bey profesyonelliği ve bilgisiyle gerçekten etkileyici bir gayrimenkul danışmanı. Kendisiyle çalışmak benim için büyük bir kolaylık ve güvence oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

D******* İ*******

Cenk bey, isini çok iyi yapıyor. Düzenli, dakik,ciddi çalışıyor. Güven veriyor. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunum. Kendisine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

B******* A*******

Karar verme sürecimiz biraz uzun sürse de bu süreci en olağan sabır ve anlayışıyla idare edip, ilk evime kavuşmamı sağladığı için sonsuz teşekkür ederim!

M******* G*******

Yıllardır kendisi ile çalışıyoruz.Yardım ve destekleriniz için Teşekkür ederiz.

A******* T*******

Cenk Bey çok bilgili ve yardımcı bir danışmandı. Tüm süreç boyunca yapıcı ve pozitif kişiliğiyle yanımızdaydı.teşekkürler

O******* U*******

Cenk bey, ev kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu. Güleryüzü ve sıcak davranışı ayrıca sözleşme sürecinde ilgi ve alakası için kendisine çok teşekkür ediyorum.

L******* S*******

İstanbul Anadolu'da tek geçerim Cenk Bey'i. Başarılarının devamını diliyorum, emeğine sağlık. Tüm işlerimi hızlandırdığın için teşekkür ederim.

U******* A*******

Özverili ve profesyonel bir şekilde süreci yöneterek tüm zorlukların üstesinden geldi ve bize çok destek oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

C******* D*******

Gayrimenkulümüzü yine hızlı bir şekilde kiraya verdiler. Her zamanki gibi kurumsal anlayış ve profesyonellikle tüm işlemleri kısa sürede sorunsuz bir şekilde hallettiler. Kendilerine teşekkür ederim. RE/MAX Mutlu ile çalışmaya devam edeceğiz.

U******* G*******

Cenk bey, bey gerçekten bilinçli ve bilgili bir danışman. süreci tamamen kendisine bıraktım ve istediğim şartlarda harika bir işlem gerçekleştirdi. kendisine çok teşekkür ederim

H******* G*******

İşimizin başından sonuna kadar dürüstlük, şeffaflık ve sonuca odaklı sabırlı ve idareci davranarak işlemi tamamladık. Tekrar görüşmek üzere kardeşim, başarılarının devamını dilerim. Sevgiler.

K******* Ç*******

Müşteri olarak ne istediğimi anlayan ve bu doğrultuda hizmet veren bir danışmanla çalışmak, benim için büyük bir kolaylık oldu.Teşekkürler

H******* A*******

Cenk bey ile sitedeki arsa ilanı sayesinde tanıştım. Kendisi son derece işine sadık ve güvenilir bir danışman. Öyle ki daha Cenk bey yolda iken satış olmadan parasını müşterisinin hesabına gönderdik. Kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz.

O******* K*******

Cenk bey'le ile uzun zamandır tanışırız, bu sefer bir arsamizin satışı için görüştük, 15 / 20 gün içerisinde en ince ayrıntısına kadar görüşüp planlayıp, arsamizin satışını gerçekleştirdi. Kendisine bir kez daha burada teşekkür ediyorum. Gayrimenkul alacağım yada satacağım zaman yine ilk işim kendisini aramak olacak.

F******* S*******

Dairemizi kiralaması için cenk bey ile görüştük. i̇lk buluşmada kendisi ile çalışmaya karar verdik. kendisi gayet net ve kendinden emin. söylediği rakama 15 gün içinde dairemize kurumsal kiracı buldu. tebrik ederim.

A******* K*******

Kendisine kiralık daire bulması için ulaştık. i̇steklerimizi doğru analiz edip bize en sorunsuz daireyi buldu. kendisi son derece nazik ve işinde iyi bir danışman. tekrar görüşeceğiz

E******* A*******

Arsa uzun zamandır düşündüğüm bir yatırım aracı idi. kardeşim vasıtası ile cenk beyin arsa paylaşımlarından haberim oldu kendisi ile iletişime geçerek beni de arsa grubuna dahil etmesini istedim. en nihayet geçen hafta bir tane arsayı almak için kaparo yolladık. 3 gün sonra tapu elimde idi. bu konuda beni cesaretlendiren cenk beye teşekkür ederim. herkese tavsiye ederim

E******* U*******

Emekli öğretim görevlisiyim. macera tutkunu olduğum için karavanda yaşamımı sürdürmekteyim. i̇leride kendi arsamda karavanımla yaşamak istediğim ve cenk beyin paylaşımlarından haberdar olduğum için kendisinden arsa almaya karar verdim. kendisinin sabırlı, nazik ve yardımcı tavırlarından dolayı teşekkür ederim. emlak işlerim olduğunda tekrar görüşeceğiz. başarılarının devamını dilerim.

K******* Y*******

Işine sadık, işini takip eden azimli bir danışman. birlikte iş birliği içinde olmaktan mutluyuz. birlikte nice günlere başarılar dileriz.

K******* S*******

Kiralama işlemi süresince çok yardımcı oldu. çok teşekkür ederim.

F******* K*******

Gayrimenkul danışmanı. i̇şlem süresince her şey ile tek tek ilgilendi. teşekkür ederim.

E******* K*******

İşlem sürecimiz çok iyi ilerledi. her şey için teşekkür ederim.

O******* B*******

ilk aradığım zamandan işlemlerin bitimine kadar her zaman yanımızdaydı. tüm emekleri için çok teşekkür ederim.

F******* S*******

Kiralama işlemimizde hiç bir sıkıntı yaşamadık. verilen hizmetten son derece memnun kaldım. teşekkür ederim.

R******* G*******

Evimin satılma sürecinde göstermiş olduğu sabrı ve ve nezaketi için kendisine çok teşekkür ediyorum. bundan sonraki emlak işlemlerinde her zaman tercihim kendisi olacaktır.

S******* E*******

İşlemlerimizi hızlı ve güvenli bir şekilde halletmiş oldukları için teşekkürler.

B******* H*******

Cenk beyin paylaşımları sayesinde eşime evlilik yıldönümü hediyesi olarak çanakkalede arsa alma fikri aklıma geldi uygun fiyata merkeze yakın 8 dönüm arsa sahibi olduk. cenk bey satış ve sonrası hizmetler konusunda inanılmaz yardımcı oldu. kendisi ile tekrar çalışacağız. başarılar..

E******* Y*******

Fatihte bulunan dairemizin satışı için kendisini yetkilendirdik içinde kiracı olduğu için ümitsizdik. cenk bey alıcı ve bizi anlaştırdıktan sonra kiracıyı da kısa sürede çıkması konusunda ikna ederek işinde ne kadar uzman olduğunu bize gösterdi. kendisi ile yine görüşeceğiz. selamlar.

B******* A*******

İşyerimizi kiralamak işlemini kısa bir sürede sonuçlandırdı. aynı binada bulunan dairemizin de satışı konusunda da kendisi ile çalışmaya karar verdik. İşlemlerini kısa sürede sonuçlandıran, güvenilir ve çözüm odaklı bir danışman. Teşekkürler RE/MAX ailesi..

A******* K*******

Eşim ile arsamızın satış yetkisini vermek üzere kendisi ile görüştük. kendisi arsamızın durumunu araştırarak kamulaştırmaya girdiğini ve şatılmayacağı bilgisini verdi. kendisi konusuna çok hakim. bu sefer olmadı ama bir sonraki satış konusunda yine kendisi ile iletişime geçeceğiz. başarılar dileriz.

E******* B*******

Emlakçılarla çalışma fikri bana hiç cazip gelmezdi. Cenk bey ile çalıştıktan sonra nazik ve konusuna hakim tavırları ile bu ön yargılı yıkmamı sağladı. Artık benim de güvenilir bir emlak danışmanım var. Teşekkürler.

N******* G*******

Arsamızın alış süresince göstermiş olduğu nezaket, ilgi ve yönlendirmeler için kendisine teşekkür ederiz. Eşimle bir hayalimiz gerçek oldu. Sağolun varolun.

T******* T*******

Arsamızı satmaya karar verdiğimizde kendisi ile sözleşme yaptık. Daha önce hiç mülk satmadığımızdan bu konularda yeterli bilgimiz yoktu. Cenk bey imarından parselizasyonuna kadar her konuda mülkümüzün durumunu araştırarak bizi satış süresince bilgilendirdi ve doğru fiyata satmamızı sağladı. Kendisi işinde oldukça titiz bir danışman. Yolunuz açık olsun.

E******* K*******

Cenk Bey'in arsa paylaşımlarından bir arkadaşım vasıtası ile haberim oldu. Beğendiğim arsayı almaya karar vermişken bankamdan alacağım kredi de sorun çıktı. Cenk bey beni tanıdığı bir bankaya yönlendirerek kredi işini de çözdü. Kendisi oldukça çözüm odaklı yapıya sahip bir danışman. Tebrik ederim..

F******* T*******

Çanakkale'den yatırım amacı ile aldığımız arsalarımızın alım ve satım sürecinde kendisinden gördüğüm profesyonel destek, ilgi ve alaka için kendisine çok teşekkür ederim. Kendisi ile çalışmaya ve yeni yatırımlar yapmaya devam edeceğim.

T******* K*******

Cenk Bey'in arsa ilanlarını görerek kendisi ile iletişime geçtik. Kendisi bizi ayrıntılı bir şekilde bilgilendirerek doğru arsayı almamızı sağladı. Emeklilik hayallerimizin ilkini gerçekleştirdik. Kendisine teşekkür ederiz.

E******* A*******

Kadıköy'de esnaflık yapmaktayım. Cenk Bey'in arsa paylaşımlarını uzun süredir takip ediyorum. Nihayet geçen hafta Cenk Bey sayesinde Balıkesir bölgesinde istediğim gibi bir arsaya kavuştum. Kendisine takeplerim konusunda bana yardımcı olduğu için minnettarım. Teşekkürler.

İ******* K*******

Cenk Bey hem evimizin satışında hem de yeni evimizi alma sürecinde bize destek verdi. Konusunda uzman ve son derece güvenilir bir kişi. Baştan sona tüm süreçleri kendi evini satıyor ve alıyormuşçasına yönetti. Güzel yüzü ile de gönlümüzü de kazandı. Takip eden aylarda yine uzman olduğu arsa satışı için de kendisinden destek alacağız. Biliyoruz ki bize kar edeceğimiz ve yatırım yapmamızı sağlayacak en doğru arsayı sunacak. Sevgiler.

E******* T*******

Eşim ile uzun zamandır arsa yatırımı yapmayı düşünüyorduk. Cenk bey bizi doğru yönlendirip satın aldığımız arsalar üzerinden kısa sürede kazanmamızı sağladı. Kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz

Ş******* T*******

Arsamızın satışı konusunda kendisi ile sözleşme yaptık. Cenk bey İki hafta gibi kısa bir sürede işlemi sonuca ulaştırdı. Kendisi son derece saygılı ve konusuna hakim bir danışman. Başarılarının devamını dilerim.

Selami Yalın

Cenk bey çok saygılı ve dost canlısı kardeşimiz. İşini titizlikle ve çözüm odaklı yapması, gerektiğinde bizi yönlendirmesi dikkatimi çeken bir çok yönü ile Tanıştığıma çok memnun oldum. Kendisine buradan teşekkür eder Başarılar dilerim.

G******* K*******

İş takibini iyi yapan ve güvenilir, dürüst ve güler yüzlü , teşekkür ederim ve memnun oldum tanıştığımıza.Umarım tekrar çalışma fırsatı yakalarız

Rıdvan Tali

Cenk bey aracılığı ile tarlamı sattım son derece ilgili ve ve özenle işini takip eden biri ,kendisine çok teşekkür ederim.

M******* T*******

Cenk bey aracılığı ile ev kiraladık. Çok ilgili , kibar , dürüst. Bize her konuda yardımcı olmaya çalıştı. Çözüm odaklı birisi .

Y******* İ*******

Yaklaşımı güler yüzlülüğü sakin tavırları ve profesyonelliği için çok teşekkür ederiz

H******* S*******

İşlemler bittikten sonra bile bişeye ihtiyacımız olduğunda ilgisini kesmedi. Teşekkürler

Ş******* K*******

İş takibi çok yüksek, güler yüzlü ve çok ilgili bir danışman onunla çalışmaktan çok memnun kaldık. Teşekkürler

Ş******* Y*******

Destekleriniz ve nezaketiniz için teşekkürler

Ü******* K*******

İnsan ilişkilerindeki samimiyeti ve işindeki özverisi ile muhteşem birisi kendisine çok teşekkür ederim

M******* C*******

Kıralık olan evimizi kiraladık memnun oldum sağolsun herşeyimize yardım etti teşekkür ediyorum hayırlı işler dilerim

B******* K*******

Çok profesyonel hizmet anlayışıyla çalışan ve tamamen müşteriye yardımcı, işini kolaylaştıran çalışmalarınız için teşekkür ederim.

U******* S*******

İşini iyi yapması, saygılı ve işinde hızlı oluşu güzel yönlerinden sadece birkaçı. Teşekkür ederiz.

C******* H*******

Cenk bey'den çok memnun kaldık.Evi kiralama sürecinden sonra bile bizimle ilgilenmeye devam ettiler ve hala ilgilenmeye arayıp sormaya devam ediyorlar. Her zaman tavsiye edebileceğimiz güvenilir bir firma.

C******* A*******

Cenk Bey söylediklerini icraate dökerek işyerimize mükemmel bir hızda layık bir kiracı bularak bizi mutlu etti. Kendisine teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyoruz.

L******* Ş*******

Dürüst ve samimi tutumuyla danışmanlık verdiği müşterileri için herzaman en iyi anlaşmaları en uygun fiyatlara yapmak için çabalayan, yıllardır memnuniyetle çalıştığımız emlak danışmanımız.

G******* B*******

Bu süreçte ki tüm yardımlarından ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz

B******* S*******

Alırken de satarken de elinden gelen yardımı hiç esirgemeyen profesyonel, güleryüzlü ve güvenilir bir hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederim ve başarılarınızın devamını dilerim.

B******* Ç*******

Gercekten samimi guvenilir durust...hep tercimiz olucaksiniz :) ben ve ailem sizlere guveniyoruz

S******* Y*******

BİR HAFTA GİBİ KISA BİR SÜREDE İŞLEMİ SATIŞA ÇEVİRDİ. TECRÜBE VE BİLGİ SAHİBİ BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI

B******* T*******

Ne yaptığını iyi bilen bir ekibi var, iki dairemi aynı gün kiralayacağını beklemiyordum süpriz oldu

Ö******* Y*******

Bu güne kadar emlak sektöründe tanıdığım, işini en iyi yapan gayrimenkul danışmanı... İyi ki çalışmışım diyorum.

H******* K*******

Bölgesinde öngörüsüne ve bilgisine en güvendiğimiz, danıştığımız arkadaştır.

Y******* A*******

Cenk Bey emlak konusunda oldukça iyi bir danışman. Biz çok memnun kaldık.

A******* Y*******

Satın aldığımız ev ile alakalı tüm süreci iyi yöneterek, bizlere çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

H******* K*******

Cenk bey den satın aldığımız arsa satınalma sürecindeki destekleri için çok teşekkür ederiz.

B******* K*******

Cenk bey çok yardımcı idi. Teşekkür ediyorum.

Jale Naz Ataman

Evimi kiralama konusunda, sürecin başından sonuna kadar vermiş olduğu sınırsız destek ve bilgiler ile karar vermem konusunda çok yardımcı olmuştur. Karar verdikten sonra da evimi sadece bir kaç saat içinde kiraya vermiş olması, ne kadar profesyonel olduğunun da bir göstergesidir. Her şey için tekrar çok teşekkür ediyorum CENK BEY. Bu süreci sizler ile sürdürdüğümüz için çok memnun kaldım.

Mehmet Şahin Asyalı

Uzun suredir birlikte calisiyoruz. Kendisinin isabetli ongorulerinden pek cok kez faydalanma imkanina eristim. Portfoyune dahil ettigi gayrimenkul ile ilgili islemleri fevkalade benimseyerek ve ozveri ile yonettigine sahidim. Insan iliskilerindeki basarisi ve cozum odakli tavri en son islemimizde de sureci oldukca kolaylastirdi. Kendisine karsi sukranlarimi minnetle ifade ederim.

Suleyman Ardıçlı

Guvenilir, dürüst ve destekleyici yardımcı olusunuz bizim içimizi rahatlattı. Kısacası alan da memnun satan da memnun. Remax'a değer kattığınızı düşünüyorum. Teşekkür ediyorum

R******* C*******

Cenk bey güler yüzlü ve sektöre hakim. Çözüm odaklı çalışıyor. Kendisine teşekkür eder, başarılar dilerim.

B******* Y*******

Cenk bey çok teşekkürler.

F******* Ş*******

Projeyi ilk gördüğümüz andan imza kısmına kadar her zaman aynı enerji ile destek oldu, her şey için teşekkürler

Z******* N*******

Danışanımız çok nazik ve bilgiliydi. Tüm birikimlerimiz değerlendirne sürecinde bizim için inanılmaz destek verdi. Sonsuz teşekkürler.

Selin Karacabey

Oldukça ilgili ve güler yüzlüydü. çok memnun kaldım.

Pelincan Atmaca

Güvenilir,samimi ve iyi niyetli oldugunu düşündüğüm için kendısıyle çalısmayı tercıh ettım.Nitekim ev satısı yaptıgımız surec ıcınde de yanılmadıgımı gordum..Sektör içinde kendısı gercekten bulunmaz nimetlerden.Başarılarının devamını diliyorum…

A******* O*******

Çok memnun kaldık!

Atakan Kaynar

Profesyonel deneyimleriyle bizlere verdiği hizmet ve özellikle güvenilirliği sebebiyle kendisine çok teşekkür ederiz

P******* Ü*******

Dürüst, seviyeli herşeyiyle memnun kaldık.

Tuğrul Canikli

Projeyi ilk gördüğümüz andan imza kısmına kadar her zaman aynı enerji ile destek oldu, her şey için teşekkürler.

G******* T*******

Öncelikle sizi tanıdığım için çok memnunum.Bence Remax gibi kurumsal bir firmanin hakkını sonuna kadar veriyorsunuz.Titiz ve profesyonel yaklaşımınız iş bitiriciğiniz dürüstlüğünüz ile bundan sonraki gayrimenkul işlemlerine sizinle devam etmek isterim.Sürecin başından sonuna kadar gösterdiğiniz emek ve gayretimiz için ayrıca teşekkür eder, başarilarinizin devamını dilerim

D******* H*******

Son derece ilgili ve yardımcı soru işareti oluşturan her sorumuz cevlapladı ve ilgilendi. Cok tesekkür ederiz kendisine sonrunsuz bir sekilde kiralama surecini gecirdik.

Ayse Guvenver

Bu bizim ilk ev satisimiz ve oldukca tecrubesizdik. Cenk bizim senelerdir aile dostumuz. Hel bu sebeple hem de isinin ehli oldugunu cok iyi bilerem beraber calismaya karar verdik. Surecin basindan beri canla basla, muazzam bir ilgiyle, puruzlu be serhlo bir evi, bizim icin olabilecek en mukemmel sartlarla satmamizi sagladi. Normal bor emlakcisan cok saha fazla (vergi, avukat, intikal, serh, ilisik kesme,vs..) isleri de proaktofligi ile cabuk bir sekilde bizim icin halletti. Surecteki hem yardimindan hem de desteginden oldukca memnun kaldik. Bu sebeple, bir diger evimizin satisi icin de, sonrasinda alinacak ev icin de kendisiyle calisiyoruz. Destegini her alici/saticiya siddetle tavsiye ediyorum🙏

Barış Demiriz

Cenk bey ile bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım. İşininin ehli ve en önemlisi güvenilir birisidir. Dediklerini ve tavsiyelerini takip ederseniz kazançlı çıkacaksınızdır.

Filip Taşhan

Cenk bey, kadim dostum , işini titizlikle yapan çok nazik bir kardeşimdir. Yıllardır planladığım ama başaramadığım arsa yatırımlarını, çok kısa sürede ve çok iyi yerlerde yapmamı sağladı. şartlar uygun olduğu sürece sevgili Cenk kardeşimle arsa almaya, yatırım yapmaya, kısmet olursa ev almaya da ömür boyu gözüm kapalı devam edeceğim.

Tülay Kızıldoğan

Evimizin kiralama sürecinde Cenk Bey ile çalıştık. Kendisi kiralama süreci öncesi semtimizdeki kiralık dairelerin kira bedelleri ile ilgili araştırma yaptığını bizimle paylaşarak, evimiz için en doğru kira bedelini bize bildirdi. Ardından istediğimiz kriterler çerçevesinde müşteriler ile bizi buluşturdu. Bir hafta gibi kısa bir sürede bizim için en doğru ve sorunsuz aile ile anlaşma yapmamızı sağladı. Kendisi işinde çok profesyonel, çözüm odaklı ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanı. Birlikte çalıştığımız için çok mutlu olduk. Farklı gayrimenkullerimizde de yine kendisi ile çalışmaktan memnuniyet duyacağız.

Murat Öztürk

güler yüz, güvenilir, çözüm odaklı iletişim. teşekkürler

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.