1985 yılı Ankara doğumluyum. İlk ve orta derece eğitimimi TED Ankara Kolejinde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünden mezun oldum. 2010 yılında Uluslararası gayrimenkul aracılık ve danışmanlık firması olan Coldwell Banker'da gayrimenkul danışmanı olarak faaliyet göstermeye başladım. Kısa sürede ulusal bazda çok sayıda başarı ödülleri kazandım. 2016 yılının başında EKN GROUP adıyla kendi markamı kurarak gayrimenkul danışmanlık ve aracılık hizmetlerine devam ettim. 2021 yılında REMAX SKY ofisini kurdum. Halen bu firma altında gayrimenkul aracılık ve danışmanlık hizmetlerine devam etmekteyim.

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Osman Eken portföyünde 21 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 21 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mehmet Akif Avşar

Osman bey daha önceki tüm işlerimizde olduğu gibi ev alım sürecimizde de son derece profesyonel ve hızlı bir şekilde işi sonlandırdı. Emeği için teşekkür ederim.

Yaman Zaim

Sayın Osman Eken işinde bilgili ve çok hakim. Kendisi gayrimenkulun satış yada kiralamasından sonra da süreci takip eden, gerek satıcı yada mal sahibi, gerekse kiracısını belirli zamanlarda arayarak takip eden birisi. Ayrıca her talebime hızlı ve doğru çözümlerle geri dönüş yapmakta, detaylı bir araştırma sunmakta. Kendisine başarılar dilerim.

Richfield Libra Capital Partners Hong Kong

In our 16 years of experience in Turkiye, Mr Osman Eken is number 1!! His professionalism, his attitude, his knowledge, his humanity, his sincerity deserves an Oscar!! We will be back in Turkey as soon as possible to complete further investments together with Mr Osman Eken. Lots of greetings from Hong Kong!!

Nuray Yağcı

Bizim için çok arzu ettiğimiz bir ev için elinden gelenden fazlasını yapan olmıycak deneni olduran kişi Osman Eken iyi ki bizim danışmanımız oldunuz ve sizinle çalışma fırsatını bulduk.

Erdal Yilmaz

GOP'da yer alan iki adet apartmanımızın satış süresince Osman Bey ve değerli ekibi inanilmaz iyi iş çıkartıp yüzümüzün gülmesini sağladı. Bizler için oldukça önemli ve değerli bu portföyü doğru ellere emanet etmemiz sayesinde, nerdeyse emlak satışlarının durduğu bir zamanda güzel bir satışi başardi Osman Eken ney ve ekibi. Tekrar çok teşekkür ederim. Tüm emlak alışverişlerimiz için tek tercihimiz her zaman bu değerli ekip olacaktır. Binlerce teşekkürler

Bulut Duran

Gayrimenkul nuz ile alakalı bir düşeniz varsa DOĞRU ve GÜVENİLİR adres KESİNLİKLE OSMAN

Erkin Yağcı

Osman Bey ile çalışmak bizim için zevkti. Kendisini bir arkadaşım tavsiye etmişti. Osman Bey hem evimizin satışında hem de yeni ev bulma sürecinde gerçek anlamda emlak danışmanımız oldu. Klasik “emlakçı” profilinden uzak, kalite anlayışı yüksek ve çözüm alternatifleri yaratma konusunda mesai harcayan bir kişi. Tüm emekleri için sonsuz teşekkür edyorum.

Güven Üçok

Samimiyeti içtenliği ve dürüstlüğüyle çalışmaktan zevk aldığım ve uzun yıllar çalışacağım nadir insanlardandır.İşini çok iyi bilir ve çok disiplinlidir herkese tavsiye ederim..

Ekin Koroglu

Osman Bey ve ekibiyle birden fazla projede calisma firsatimiz oldu. Her yonden gerek bilgisi gerek tecrubesiyle yanimizda oldu. Agi ve ekibiyle de gayrimenkullerimizi minimum surede maksimum karla satmamiza vesile oldu kendilerine burdan tesekkurlerimizi iletiyorum

B******* H*******

Osman Bey'in işe hakimiyeti titizliği ve kuvvetli iletişimi sayesinde işimiz çok kısa bir zaman içerisinde çözüldü. Sabrından disiplininden ve kibarlığından ödün vermeden bu sektörde başarılı şekilde çalışmasının devamını diler ailem ve kendim adıma tekrar çok teşekkür ederim.

Kasım Acar

Osman bey konusuna çok hakim benzersiz network ve iletişimi sayesinde çözülmeyecek yada uzayacak bir çok işimizi çok kısa sürede sonuça ulaştırdı kendisiyle birçok gayrimenkul satışım oldu tüm süreçlerde oldukça şeffaf ve güvenilir bir şekilde ilerledik.onu tanımış olduğum için kendimi şanslı hissediyorum.

Cenk Gültepe

Osman Bey, İlgi, alaka ve profesyonel yaklaşımınız güven veriyor. Ticaretimizden sonraki desteğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

M******* K*******

Ev alma sürecimizin en başından sonuna kadar ilgisi, iletişimi, profesyonelliği için Osman Bey’e çok teşekkür ederiz. Kibar ve işinin ehli birisi. Kendisiyle çalıştığımız için çok mutluyuz. Oldukça memnun kaldık, herkese tavsiye ederiz.

E******* Y*******

Osman Bey, ofis alım sürecimizin başından itibaren bizimle son derece güleryüzlü ve çözüm odaklı bir şekilde ilgilendi. Kendisine teşekkür ediyoruz.

A******* Ç*******

Osman Bey aracılığı ile gerçekleştirmiş olduğumuz tapu işlemi, kendisinin süreci saydam ve titizlikle yürütmesi sayesinde hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlandı. Teşekkür ediyoruz.

H******* E*******

Genellikle gayrımenkul yatırımı yapan bir insanım. Daha önce iş yapmış olduğumuz gayrımenkul danışmanlarından sonra Osman Bey'in işine olan hakimiyeti, her iki tarafa da verdiği güven duygusu bende hayranlık uyandırdı. İşinde çok profesyonel ve titiz olduğunu özellikle belirtmek isterim. Yatırımcı olarak bizi doğru yönlendirmiş yapmış olduğum yatırımdan da kısa zamanda beklentimin üzerinde getirilerle karşılaştım. Sizin gibi insanların sektörde daha da artması dileğiyle.

M******* C*******

Osman Beyle bir ev alma durumumuz sebebiyle tanıştık. Kendisi iletişimi çok güçlü ve ilgili bir insan işini titizlikle yürütüyor.

H******* A*******

Uzun zamandır inşaat emlak sektöründe al sat yapmaktayım son yollarda tanışıp ticaret yaptığım Osman Eken hem kariyer hem başarı hemde. Karakter ve tarzıyla gerçekten güzel ticari ile sürekliliği olan ticaretler yaptırmıştır Remax sky hem güvenilir hemde gerçekten kazandırıcı ticaret yapan bir firmadır bunu tüm samimiyetimle ve yaptığım ticaretle defalarca anladım

Akın Öztürk

2022 yılının mart ayında osman beyle tanıştık çeşitli projelerden kendisinden konut ve işyerleri aldık kısa sürede yatırımlarımız olağanüstü primler yaptı. osman bey’in kişiliği ve düzgün bir insan olması karakterinin sağlamlığı bu devirde bizi şaşırtı. ayrıca hayatımızda böyle elit bir işyeri görmedik osman bey bu emlak piyasasında gerçek bir duayendir.kendisine minnettarız.

Ekrem Gözüm

Osman beye elinde bulunan bir arsa icin muracaat ettik. Kendisi bizi cok aydinlatti. Verdigi bilgiler dogrultusunda hareket ettik. Cok memnun kaldik. Bizi pazarlikta ve tapu islemleri esnasinda korudu. Birdaha mal alacak olursam tercihim osman beydir. Kendisine ve ekibine cok tesekkur ederim . Sayesinde mutlu ve guvenilir ticaret yaptik:)

Ali Savaş

Sayın Osman Eken beye evimizin satışı konusunda gösterdiği çaba için çok teşekkür ederim.Bundan sonraki emlak işlemlerimizide kendisi ile yapmaktan mutluluk duyacağız

Sibel İlhan

Osman bey çok ilgili yardımsever ve çözüm odaklı yaklaştı. Kendisine çok teşekkür ederiz

M******* S*******

Osman Bey tecrübesi, iş ahlakı ve networkü sayesinde bize çok yardımcı oldu. Ankara'da bulunan bir çok gayrimenkulümüzü oldukça kısa sürede kiraladı. Bulduğu kiracıların neredeyse tamamı ile uzun yıllardır sorunsuz şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Ne zaman bir gayrimenkulümüzün satılması veya kiralanması gerekiyor ise kendisine danışıyoruz .

Ç******* Ç*******

Osman Bey sayesinde evimizi istediğimiz fiyata, kısa sürede kiraladık. Sektördeki bilgi ve tecrübesi ile al-sat-kirala konularında kendisine çok güveniyoruz ve ilgisi için teşekkür ediyoruz.

B******* Ç*******

Osman bey işinin ehli bir emlak uzmanı. Mülk sahibiyle yaşadığımız bazı sorunlar neticesinde neyse ki daireyi alabildik. Fakat bu süreçte Osman beyin yardımı olmasa ne mülk sahibiyle olan iletişimi sağlıklı tutabilirdik ne de tapudaki işlemleri hızlıca yapabilirdik. Osman bey sağ olsun tapuda hiç yorulmadım her şeyi kendisi halletti. Başarısı daim olsun.

Ahmet Kayım

Osman beye gerek aradığımız standartlarda ev bulma ve sonrası işlemlerde hızlı ve çözüm odaklı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim. bundan sonraki çalışmalarda da kendisiyle çalışmaya devam edeceğimizi buradan iletmek isterim. Kendisine Ve Remax e teşekkür eder ve başarılar dilerim.

Ali Yavuz

Osman bey ile Ankarada bulunan gayrimenkulumun pazarlanmasi ve satisinda calisma sansim oldu. Ozellikle pazarlama konusundaki uzmanligi, sektor-bolge bilgisi, potensiyel alicilarla olan gorusmelerde profesyonelligi, 7/24 ulasilabilirligi ve satis surecinde olabilecek engelleri proaktif hareket tarzi ile satisimizi sorunsuz hallettik. Kendisine cok tesekkur ederim. Ali Yavuz

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.