1985 yılı Ankara doğumluyum. İlk ve orta derece eğitimimi TED Ankara Kolejinde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünden mezun oldum. 2010 yılında Uluslararası gayrimenkul aracılık ve danışmanlık firması olan Coldwell Banker'da gayrimenkul danışmanı olarak faaliyet göstermeye başladım. Kısa sürede ulusal bazda çok sayıda başarı ödülleri kazandım. 2016 yılının başında EKN GROUP adıyla kendi markamı kurarak gayrimenkul danışmanlık ve aracılık hizmetlerine devam ettim. 2021 yılında REMAX SKY ofisini kurdum. Halen bu firma altında gayrimenkul aracılık ve danışmanlık hizmetlerine devam etmekteyim.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Osman Eken portföyünde 12 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 12 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ali Savaş

Sayın Osman Eken beye evimizin satışı konusunda gösterdiği çaba için çok teşekkür ederim.Bundan sonraki emlak işlemlerimizide kendisi ile yapmaktan mutluluk duyacağız

Sibel İlhan

Osman bey çok ilgili yardımsever ve çözüm odaklı yaklaştı. Kendisine çok teşekkür ederiz

M*******

Osman Bey tecrübesi, iş ahlakı ve networkü sayesinde bize çok yardımcı oldu. Ankara'da bulunan bir çok gayrimenkulümüzü oldukça kısa sürede kiraladı. Bulduğu kiracıların neredeyse tamamı ile uzun yıllardır sorunsuz şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Ne zaman bir gayrimenkulümüzün satılması veya kiralanması gerekiyor ise kendisine danışıyoruz .

Ç*******

Osman Bey sayesinde evimizi istediğimiz fiyata, kısa sürede kiraladık. Sektördeki bilgi ve tecrübesi ile al-sat-kirala konularında kendisine çok güveniyoruz ve ilgisi için teşekkür ediyoruz.

B*******

Osman bey işinin ehli bir emlak uzmanı. Mülk sahibiyle yaşadığımız bazı sorunlar neticesinde neyse ki daireyi alabildik. Fakat bu süreçte Osman beyin yardımı olmasa ne mülk sahibiyle olan iletişimi sağlıklı tutabilirdik ne de tapudaki işlemleri hızlıca yapabilirdik. Osman bey sağ olsun tapuda hiç yorulmadım her şeyi kendisi halletti. Başarısı daim olsun.

Ahmet Kayım

Osman beye gerek aradığımız standartlarda ev bulma ve sonrası işlemlerde hızlı ve çözüm odaklı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim. bundan sonraki çalışmalarda da kendisiyle çalışmaya devam edeceğimizi buradan iletmek isterim. Kendisine Ve Remax e teşekkür eder ve başarılar dilerim.

Ali Yavuz

Osman bey ile Ankarada bulunan gayrimenkulumun pazarlanmasi ve satisinda calisma sansim oldu. Ozellikle pazarlama konusundaki uzmanligi, sektor-bolge bilgisi, potensiyel alicilarla olan gorusmelerde profesyonelligi, 7/24 ulasilabilirligi ve satis surecinde olabilecek engelleri proaktif hareket tarzi ile satisimizi sorunsuz hallettik. Kendisine cok tesekkur ederim. Ali Yavuz

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.