Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Neşe Kılıç Cucu portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 4 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sadi Pencap

Acarkent içerisinde birçok emlak danışmanıyla çalışmış biri olarak Neşe Hanım'ın vermiş olduğu hizmetten eşimle beraber sadece mutlu olmak bir yana, dostça samimi yaklaşımı ve az sayılmayacak yatırımımızı en iyi şekilde değerlendirmemizi sağlayabilmemizi gerçekleştirmedeki yardımı gerçekten takdire değer... Acarkent'teki villamızı almaya karar verdikten sonra hukuki her konuda da desteğini görmenin bilgi aktarımıyla sağladığı için de ayrıca teşekkürlerimi sunarım... Yapacağım yatırımlarda yine kendisiyle çalışmak bizi çok mutlu edecektir. Kendisine çalışma hayatında başarılar dileriz...

Aynur Ölçer

Neşe Hanım'ın yaklaşımından çok memnun kaldım.

Ömer Yağız Erbay

Çok memnun kaldık. Dubai'de mülk sahibi olduk. süreç şu ana kadar çok güzel ilerliyor. İnşaat'ın tamamlanmasını bekliyoruz. Neşe Hanımdan ilgisi bu sürecin başlangıcında çok etkili oldu. kendisine çok teşekkür ederiz.

G******* G*******

Acarkent'te villa kiralama sürecimizin başından sonuna verdiğiniz hizmetten son derece memnun kaldığımızı belirtmek isteriz. Ev arama sürecimizin başında bizi dinleyip, tüm ihtiyaçlarımızı doğru analiz ettiniz ve bu sayede ailemize ve isteklerimize en çok uyan evi bulmamıza yardımcı oldunuz. Gece gündüz demeden günün her saatinde attığımız ev ilanlarına ve sorulara hızlı dönüşler yapıp, dürüst ve tarafsız yaklaşımınız sayesinde sürecimizi en memnun kaldığımız şekilde sonuçlandırmamıza aracı oldunuz. Güler yüzlü hizmetiniz, samimiyetiniz ile süreçte sizinle çok iyi iletişim kurmamızı sağladınız ve bu süreçte bizi her zaman doğru yönlendirdiniz. Kiralama sonrası yaşanan sorunlarda her zaman sizi muhatap bulabildik ve mülk sahibi ile iletişimimizde her zaman aracı konumunda olarak sorunların çözüm sürecinin en önemli parçası oldunuz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.