Merhaba,

03/08/1974 ANKARA doğumluyum. Evli ve bir çocuk babasıyım. Hacettepe Üniversitesi iktisadi idari programlar ve  Anadolu Üniversitesi işletme fakültesi mezunuyum. Ticari hayatıma aile mesleğimiz olan sigorta acenteliği ile başladım. Türkiye'nin önde gelen sigorta şirketlerinin A tipi acenteliğini yaptım halen aktif olarak bu şirketlerin de yöneticisi konumundayım.

RE/MAX'I Tercih etmemin en büyük nedeni, dürüst, disiplinli ve etik çalışma sisteminin ,RE/MAX' in  ana kuralları olmasıdır. 

Beni tercih eden siz değerli dostlarımın bilmesini isterim ki;

Benimle  bu zorlu gayrimenkul sürecini  değerlendirmeniz halinde, bu iş için yapılması gereken ve bu işin gerekliliklerini en iyi şekilde tüm çabam ve özverimle sizlere  sunacağım.  

Beni tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürler... 

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Barış Tokdemir portföyünde 17 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 17 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mustafa Karabiber

Ailemize ait yerlerin satış işlemlerinin planlanması noktasında tesadüfen tanıştığımız Barış Tokdemir ve Tuba Tokdemir Kardeşlerimizin gayrimenkül satışı süresinde Şahsıma ve aile üyelerimize gösterdikleri nezaket saygı ve ev ssahipliği için teşekkür ederim. Satış Öncesi Barış Bey ve Tuba Hanım tarafından hazırlanan fiyat analizi ve sunumlar harika ve tam isabet ,Kendilerinin samimiyetine ve güvenirliğine istinaden abi kardeş bir aile olduk, Aile üyelerin çokluğu nedeni ile Süreç içerisinde yaşadığımız eksik ve problemlerin çözümü noltasında gösterdikleri gayeret ve sonuç takdire şayandır. Tabir caiz ise birlikte ağladık birlikte güldük. Barış bey ve Tugba hanımın bu çabaları bizlere 2 daire için verdikleri bir hafta içinde satarız sözünün tasdiki oldu, Ne kadar teşekkür etsem azdır. Gayrimenkülde doğru adres Barış Tokdemir ve Tuba Tokdemir kardeşlerimizdir, Başarılar diler Remax Türkiyeye de böyle danışmanları ile bizleri tanıştırdığı için teşekkür eder Saygılar Sunarım

Serdar Demirtas

Evi değerinin altında fiyat belirleyip buna ragmen 2 ay deneyipte satamayan yerel emlakcilardan sonra remaxtan Tuğba hanım ve eşi Barış beye vermekle en doğru kararı vermişiz.ikili iyi bir eküri olarak çalışıyorlar. İlan fiyatımız yukselterekguncelledik ve 2. Gün gelen alicilardan bir e satış yapıldı. Alanlarına hakim profesyonel yaklaşımlari ile takdire şayan iş çıkarttıkları için ikisine de tesekkurl ediyoruz.

H*******

Barış Bey çok yardımcı oldu onun sayesinde güzel ev sahibi olduk Barış Bey olmasa kesinlikle ev sahibiyle anlaşıp evime sahip olamazdım sıcak kanlı güven veren birisi remax ın böyle çalışanlara daha fazla ihtiyacı var

Belgin Koçer

Barış bey ev sahibi olma sürecimde son derece güvenilir ve özverili yaklaşımı ile aileden biriymiş gibi bize yardımcı oldu. İşinde profesyonel, problem çözme yeteneği yüksek, kendisine çok teşekkür ederim, sizi tanıdığımız için mutlu olduk.

Elif Kayalar

Barış bey titiz özenli işine saygı duyan bir insan.satmak için uğraşmayan müşteri memnuniyetini ön planda tutan işini profesyonel ama samimiyet içerisinde yürüten muhteşem biri 🥰sayesinde uzun zamandır arayıp bulamadığımız evimize kavuştuk kendisine sonsuz teşekkürler 🙏

Volkan Korkmaz

ÜÇ AYDIR KENDİM SATMAYA ÇALIŞTIĞIM DAİREMİ, BİR HAFTADAN KISA BİR SÜRE İÇERİSİNDE EVİ GÖSTERDİĞİ İLK MÜŞTERİYİ İKNA EDEREK VE BEKLENTİMDEN DAHA YÜKSEK BİR FİYATA SATAN BARIŞ BEY'E SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM. EŞİ TUĞBA HANIM İLE İYİ BİR TAKIM OLARAK HAREKET EDEN BARIŞ BEY DAİREMİ İLANDAN GELEN TELEFONLARDAN DEĞİL KENDİ BAĞLANTILARI İLE SATMAYI BAŞARARAK, ASLINDA BU SEKTÖRDEKİ AĞININ NE KADAR GÜÇLÜ OLDUĞUNU DA İSPATLADI. SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ MÜLKÜNÜZÜ HİÇ ENDİŞE ETMEDEN BARIŞ BEY'E TESLİM EDEBİLİR VE SÜRECİN TADINI ÇIKARABİLİRSİNİZ. DAİREMİ ALICI ADAYLARI EMLAKÇI KOMİSYONU ÖDEMESİN DİYE İYİ NİYETLİ OLARAK 3 AY SÜREYLE KENDİM SATMAYA ÇALIŞTIM. ANCAK BU SÜREÇTE DAİREME NEREDEYSE 100 KADAR KİŞİ GİRDİ ÇIKTI, ANCAK HEP İYİ NİYETLİ DAVRANIŞIM SUİSTİMAL EDİLEREK FİYATI İYİCE DİBE ÇEKMEK İSTEDİLER. HER İŞİ EHLİNE VERMENİN DOĞRU ÇÖZÜM OLACAĞI DEĞERLENDİRMESİNDE İKEN BARIŞ BEY KARŞIMA ÇIKTI VE SONRASINDAKİ SÜREÇTEKİ PROFESYONEL SÜREÇLERİNİ HAYRANLIKLA TAKİP ETTİM. BİR HAFTA GEÇMEDİ Kİ KENDİMİ TAPU DAİRESİNDE BULDUM. GÜVENİLİR, PROFESYONEL, DÜRÜST ÇALIŞMALARINIZ İÇİN SİZLERİ TEBRİK EDİYORUM.

Atatür Yıldırım

Başından itibaren dürüst, tarafsız yaklaşımıyla her iki tarafa da güven verdi Barış Bey; en önemli konu bu işlerde güven. Her zaman yardımcı olan yaklaşımı ve güler yüzüyle işi en kısa zamanda yapan Barış Bey'e buradan çok teşekkür ediyorum, tekrar beraber çalışana kadar hoşçakalın..

Özge Özdemir

Gayrimenkul alımımızın her aşamasında samimiyet ve güleryüzle bize profesyonelce danışmanlık yapan Barış Bey ve Tuba Hanım'a sonsuz teşekkürler!

Tuğçe Bildiren

Barış Bey evimizi 5 gün gibi bir sürede sattı samimiyeti şeffaflığı ve dosthane yaklaşımı ile bu süreçte çok keyifli bir alim satım yapıldı.Biz barış bey ve Tuğba hanımdan çok ama çok memnun kaldık her işi titizlikle takip edip her süreci en ince ayrintisina kadar bize ilettiler biz ev satarken çokta güzel dostluk edindik Barış Beyler ile emlak işi denildiginde hiç tereddütsüz herkese ileteceğim tek isimdir kendileri bir mucizeyi gerçekleştirdiler bizim için..

Hüseyin Atambay

Barış bey işleri titizlikle yürütüp işi sonuçlandırma konusunda uzman olmuş, yani işinin ehli. Kendi tecrübesinden hepimiz yararlandık. Neşeli başladığımız alım işini neşeli bir şekilde, Barış beyin dikkatli ve titiz tutumu sayesinde bitirdik. Bu alışverişin bu kadar kolay olması, Barış beyin tüm alt yapıyı önceden inşa etmesinden kaynaklandı. O kadar kolay oldu ki hepimiz şaşkınlığımızı gizleyemedik.Emlak ile ilgili başka konularda da rahatlıkla danışabileceğiniz bir emlak danışmanıdır kendileri. Teşekkürler Barış bey.

Hakan Tok

Barış Bey temiz düzgün çalışıyor ilandaki ev neyse anlattıkları ve tüm detayları ile gidip gördüğümüz de birebir öyle çıktı, başkalarında aksi durumları çok görmüştük, doğru ve dürüst olması Barış Beye güvenimizi sağladı. Satın alım için takip eden işlemler ile ilgili bizzat şeffaf şekilde ilgilendi ve her aşamada bilgi verdi. Samimiyeti ve muhabbeti beraberimdeki ailemi de çok memnun etti onu çok candan bulmuşlar, mutlu bir alım oldu bizler için. Ailem ve ben herşey için Barış Tokdemir'e teşekkür ediyoruz.

Emel Tamgüney

Barış bey ve Tuğba hanım daire satışımızın her aşamasında güler yüzleriyle bize yardımcı oldular. Çok teşekkürler!

Ahmet Naci Tamgüney

2 aydır satamadığımız dairemizin satışını 3 gün gibi kısa bir sürede tamamlayan sayın Barış Bey ve eşi Tuğba Hanıma çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye edebileceğimiz çok başarılı bir çalışma gerçekleştirdiler. İlerleyen zamanlarda da kendileriyle çalışmak isteriz. Premium ünvanını sonuna kadar hakediyorlar.

Armağan Sungar

Barış bey ile çalışmak çok keyifli ve güvenli.İşinin ehli olduğu kadar alaninda çok bilgili.Tekrar ihtiyacim olursa gideceğim kişi Barış neydir.Tavsiye ederim.

Tamer Küçükgür

Barış Bey vasıtasıyla ev aldım. Kendisi oldukça profesyonel olduğu gibi, bir o kadar da samimi ve içten. İlanları gelişigüzel elden çıkartmak yerine, müşterinin beklentileri ile en uygun ilanı eşleştiriyor, gerekirse diğer Remax çalışanlarına yönlendiriyor. Alım satımın her aşamasında destek sağlıyor. Karşılaştığım en güvenilir emlakçı diyebilirim.

Kübra Türkmrn

Barış bey çok özenli ve titiz çalışma gösterdi, en kısa sürede satış yaparak bu süreçte bize çok yardımcı oldu. Her şey için çok teşekkür ederiz

Alper Berksun

Barış Bey,bilgi birikimi ve deneyimiyle evimizin kısa sürede satılmasını sağladı.Gerek evin değerlemesi,gerekse tapu işlemlerinde hem işimizi kolaylaştırdı hem de zamandan tasarruf sağlamamıza neden oldu.Kendisine teşekkür ediyoruz.

Uğur Can Demirci

İşinde kesinlikle çok iyi çok ilgili başarılarının devamını dilerim

Ahmet Yıldız

Barış bey, müthiş biri. hem ilgili ve disiplinli hem de güvenilir.

Ruşen Ayaz

İlgili ve yardımsever:)

Gökhan Denizer

Başvurduğumuz andan itibaren alımın tamamlanmasina kadar geçen süreçteki sağladığı güven, işine hakimiyeti, etik ve son derece profesyonel yaklaşımı her türlü takdirin üzerindedir. Emlak danışmanı olarak ilk başvuracağım isim kendisi olacaktır. Her şey için çok teşekkür ederim.

Ömer Coşkuner

Evimi kiralamak için uğraşırken Barış beyle tanışma imkanın oldu.Kendisinin ilgisinden,iletişiminden çok memnun kaldım.Bundan sonra ailemizin emlakçısı oldu.Barış beyi çalışmalarından dolayı tek gecerim.

Burak Şıklar

Bir tavsiye üzerine arkadaşıma ev aramak üzere gittiğimiz Barış beyin ofisinde öncelikle sıcak karşılaması ve bize ailesinden gibi davranması bizi çok mutlu etti.Arkadasima değilde sanki kendisi ev alıyormuş gibi bizim için yaptığı araştırmaları ve yönlendirmeleri ayrıca sektör hakkındaki bilgisi ve tecrübesi bizi çok memnun etti. Ev alacağım zaman ilk uğrayacağım adres Barış bey olacak çünkü bizi bizden daha çok düşünüyor.

Gokhan Erge

Baris beye çok teşekkür ederim.Ev satış aşamasında çok iyi yöneterek çok yardımcı oldu.Remax preuim baris bey on numara beş yıldız

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.