İstanbul’da doğdum. Üniversite eğitimimi İtalya’da tamamladım. İstanbul’a döndüğümde İtalyan Dış Ticaret Enstitüsü’nde 24 yıl çalıştım ve buradan emekli oldum. Emekli olduktan sonra Türkiye’nin önde gelen kurumlarına tekstil ve konfeksiyon alanında promosyon çalışmaları sundum.


Hayatıma keyifle ve özgürce çalışabileceğim ve de tabi ki yüksek kazançlar elde edebileceğim bir iş yaparak devam etmek istediğim için gayrimenkul sektörünü seçtim. Elbette bu işi en profesyonel ve kurumsal bir ortamda yapmayı düşündüğüm için de dünya markası olan Re/Max’i; potansiyeli ve tecrübesi yüksek, başarısını kanıtlamış bir Re/Max ofisi olarak ta AHENK ofisi tercih ettim.  Eğitimlerimi tamamlayarak 2021 sonunda Re/Max AHENK ailesine katıldım.

Sarıyer’de oturuyor olmam bölgeye hakimiyetim açısından ekstra avantaj yaratmaktadır.


Dünyanın en güzel işi insanı yuva sahibi yapmaktır. Bunun için amacım, içinde huzurla ve sevgiyle yaşayacağınız konutlarda size en uygun seçenekleri sunmaktır…

 

Uzmanlık Bölgesi

Zekeriyaköy Mah. / Sarıyer Göktürk Merkez Mah. / Eyüpsultan Uskumruköy Mah. / Sarıyer Bahçeköy Merkez Mah. / Sarıyer

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İtalyanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Canan Tümer portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Emine Çaşkurlu

RE/MAX Ahenk'te emlak danışmanlığı yapan Sayın Canan Tümer'e evimizin satışı ve yeni ev arayışımız sürecinde gösterdiği samimi yakınlığı ve Profesyonel yol göstericiliği için çok teşekkür ederiz. Kendisini tüm dost ve akrabalarımıza güvenle tavsiye edeceğiz. Ekibinizde böyle değerli bir iş kadınını bulundurduğunuz için sizleri kutlamak istedim.

Evrim Karace

Evimi kısa sürede almamı sağlayan Canan Hanıma çok teşekkür ederim, gerek bilgisi gerek doğru yönlendirmesi sayesinde güzel bir eve sahip oldum. İlgisi iyi niyeti ve güleryüzü için çok teşekkür ederim.

Yusuf Köroğlu

Canan Hanim’a müşteri yönlendirdiğim andan itibaren müşterinin ne aradığını çok iyi anlayarak doğru portföyler sunarak yakından ilgilendi ve işlemi sonuçlandırana kadar takibi bırakmadı. Müşteri yönlendirmemden itibaren beni her asamada bilgilendirdi her adımda rapor verdi kendisine çok teşekkür ediyorum hem başarılı bir işlem sonuçlandırmamızı sağladığı hem beklentimin üzerinde beni bilgilendirerek ilerlediği içn

Hülya Özen

Canan hanım ev bulma sürecinde ve sonrasında göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ediyorum.Ayrıca ev ile ilgili çözüm bulma süreçlerinde de yakından ilgilendiğiniz için tekrar teşekkür ediyorum.

Berna Yazıcı

Sevgili Canan hanım, Kiralama sürecinde ve sonrasında gösterdiğiniz ilgi ve özen için çok teşekkür ederiz.Sizi tanıdığımıza memnun olduk.İyi çalışmalar, Kolaylıklar dileriz.

Mehmet Atasu

Sevgili Canan hanım Kiraya konu mülkün kiralanması ile alakalı gösterdiğiniz çaba ve profesyonel yardımlarınız için size çok teşekkür ederim.Eksik olmayın.

Songül Turgutlu

Canan hanımın güleryüzlü ve çok ilgili olması bizi çok memnun etti, bu zaman zarfında çok yardımcı oldular sağolsun herşey için teşekkür ederiz.

Abdulkadir Ülker

İkinci olarak yapmış olduğumuz bu aracılıkta da profesyonel ve güleryüzlü yaklaşımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.

Habibe Özpınar

Öncelikle Canan Hanım size çok teşekkür ederim. Evimizin kiralanması sürecinde Canan Hanım'ın sağlamış olduğu destekten son derece memnun kaldık. İşini büyük titizlik ve ciddiyetle yaparken hanımefendiliği ile hem ev sahibinin hem de kiracının gönlünü fethetmesi bilgi ve tecrübesi ile süreçle ilgili tüm sorunlarımız çözmesi ve tüm sorularımızı netlikle cevaplaması gerçekten övgüyü hak ediyor. Bundan sonraki emlak işlerimizi de Canan Hanım'la çalışabilmeyi umuyor ve bütün arkadaşlarımıza sizi içim rahat tavsiye ediyorum.. Her yönünüzle biz sizi çok sevdik. Yolunuz açık işleriniz bol olsun. Sevgiler.

Selim Erol

Sayın canan tümer hanımefendinin bizlere her aşamada göstermiş olduğu bilgilendirme doğru ve güvenilir, güleryüzlü hizmet için teşekkür ederiz.Gönül rahatlığıyla güvenebileceğimiz bir danışmanımız olduğu için kendisisne teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Abdulkadir Ülker

Saygıdeğer Canan Hanım; Sarıyer Maden'de çocuklarımın eğitimi için benim için çok önem arz eden evimin alımında yapmış olduğunuz hizmetten dolayı size teşekkürü borç bilirim. Gerek profesyonelce gerek bir abla gibi yaklaşımınızla ortaya çıkabilecek herhangi bir anlaşmazlığa mahal vermeden sizin de vesile olmanız ile yuvamıza sahip olduğumuz için çok mutluyum. RE/MAX Ahenk grup çalışanlarına da sizin gibi değerli bir iş arkadaşları olduğu için değer ve kıymet bilmelerini arz ederim. En güzel anıları yaşamanız dileğimle. Abdullah Ülker

M.kemal Şahin

Canan hanım sizinle çalışmaktan çok memnun olduk.Emeğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederiz.

Ali Akın

Verilmiş olan hizmetten gayet memnun kaldık.Canan hanım her türlü bilgi, evin gösterilmesi ve sonrasında haberleşme konusunda gerekli desteği verdi. Bize çok güler yüzlü ve sabırlı bir şekilde hizmet verdi. Her şey için çok teşekkür ederiz. Canan hanımla tanışma ve çalışma fırsatı bulduğumuz için memnunuz.

Birgül Callaghan

Zekeriyaköy, Allgreen Evlerindeki villamızı Remax Ahenk Emlak Danışmanı Canan Hanım 1 hafta içerisinde kiraladı. Canan Hanım, son derece pozitif, güler yüzlü ve her şeyden önemlisi işini saygı ve sevgiyle yapan bir profesyonel. Süreci harika yönettiğini düşünüyorum.Konuya bir bütün olarak bakıp her iki tarafı da koruyacak kollayacak şekilde bir yaklaşım sergiledi.Canan hanım, sadece sözleşme imzalanana kadar değil taşınma gerçekleşene hafta sonrasında da bize desteklerini sürdürdü. Remax Ahenk ailesi ile tanışmamız işini mükemmelliyetçi bir yaklaşım ile yapan Canan Hanım sayesinde başladı ve inanıyorum bundan sonra da Remax Ahenk hep hayatımızda olacak. Ev kiralama sürecimizi harika bir şekilde yöneten başta Canan Hanım ve Tülin Hanım olmak üzere tüm Remax Ahenk ailesine teşekkür ederim.

Bülent Önal

Kendisi gayretli ve işini çok iyi takip eden. Tekrar çalışabileceğimiz birisidir.

Şükran Karadeniz

Disiplinli, hızlı sorumluluk sahibi bir insan , kendisine teşekkür ediyorum.

Matias Ahmet Tasdan

Kendisi bize sürecin her aşamasında çok yardımcı oldu.Güler yüzünü hiç eksik etmedi. Bu evi tutmamızın en büyük sebebi kendisinin bize cana yakın davranışı, isteklerimizi ev sahibine ileterek ortak noktada buluşmamızı sağladı.Çok teşekkür ederiz.

Selçuk Öksoy

Bünyenizde faaliyet gösteren emlak danışmanınız Canan Tümer'in ,gayrimenkulümün kiralanması sürecindeki özverili çalışması, hafta içi ya da hafta sonu cumartesi pazar ayırmadan kiralanması için gayret etmesi takdire değer bir performans olup,nezdinizde kendisine teşekkür ederim. Bilginize İyi çalışmalar

Hatip Sarıhan

Değerli Remax Danışmanı Canan Tümer çok kısa zamanda kusursuz hizmetiyle güler yüzüyle ve desteği ile bizlere istediğimiz evin kiralanmasını sağlamıştır.Çok teşekkür ederim.

Ali Kaan Ataman

Tüm süreçte bize çok yardım etti. Adeta bir profesyonel olandı, bir dost sıcaklığı hissettik. Hem iş Yaptık hem de bir arkadaş kazandık. Her şey için teşekkürler.

İncinur Genişol

Hem emlak hizmeti hem de bölge bilgisi nedeniyle bize yardımları çok güzeldi. Kendine teşekkür ederim..

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.