GAYRİMENKUL İÇİN DOĞRU ADRES.......

1981 Bursa doğumluyum. Evli ve 1 çocuk babasıyım. İlk ve orta öğrenimimi Bursa’da tamamladıktan sonra Bülent Ecevit Üniversitesi-İktisat bölümünden mezun oldum. Profesyonel iş hayatıma 2006 senesinde Bursa'da başladım. 14 yıl boyunca satış pazarlama alanında görev yaptım. Bunun 12 yılını finans sektöründe satış yöneticisi olarak, Akbank ve Garanti Bankası çatısı altında Garanti Leasing ve Aklease firmalarında geçirdim. Son olarak Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezinde Operasyon ve Satış Destek Müdürlüğü yaptıktan sonra kariyerime gayrimenkul sektöründe devam etme kararı aldım. Bu yola da gayrimenkul sektörünün önde gelen ismi Remax ile başladım. Bu çerçevede yolum, geçmiş tecrübelerimi katabileceğim, kendilerinden de yeni tecrübeler kazanacağımı düşündüğüm Bursa'nın en tecrübeli ve en köklü gayrimenkul danışmanlık firması olan Remax Beyaz ile kesişti. Amacım doğru fiyatlama, doğru analiz, dürüst, güvenilir ve şeffaf ilişkiler ile gayrimenkul işlemlerinize aracılık yapmak.

2022-2023 OFİS İŞLEM ADEDİ 1.si

2022-2023 OFİS CİRO 2.si

Uzmanlık Bölgesi

İhsaniye Mah. / Nilüfer Çamlıca Mah. / Nilüfer Hisar Mah. / Gemlik Güzelyalı Yalı Mah. / Mudanya Balat Mah. / Nilüfer

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Burak Boyacıoğlu portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 8 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

B******* K*******

Sorunsuz , güvenilir her aşaması bilgilendirici bir satıştı

Burak Süküt

Burak bey ilgilendiğiniz için teşekkür ederim istediğim evi sizin ve işyerinizin sayesinde kısa sürede alma şansım oldu çok teşekkür ediyorum

Hilal Aldanmaz

Ev Satın alma sürecimizdeki ilgi ve alakası için Burak bey e çok teşekkür ederiz. Güvenilir ve anlaşılır iletişimi sayesinde her iki tarafında haklarını gözeten iyi bir arabulucu. Bilgi ve tecrübesiyle aklımıza takılan her konuda bizi aydınlattı.

G******* T*******

Burak Bey Evimizin satisini cok kısa bir sürede tamamladi.Surec yonetimi gayet başarılıydi.Kendisine cok tesekkur ederiz.

Ömer Cihat Tuncer

Evimizi satmayı düşündüğümüzde Burak Bey ile tanıştık. 10 gün gibi kısa bir sürede beklentimizin de üzerinde fiyat ile evin satılmasını sağladı. Sürekli kesintisiz iletişim ve süreçte yaşanan tüm değişiklikler hakkında anlık net bilgilendirmeler ile huzurlu ve soru işaretsiz bir alışverişi çok iyi yönetti. Evin fotoğraflarının çekilmesinden tapuda atılan imzaya kadarki süreçte planlama ve zamanlamaya tamamen sadık kalındı ve planlanan zamanda biz paramızı alıcı da evini almış oldu. Umarım yeni ev alacağımız zaman da Burak Bey RE/MAX'ta olur ve tekrar çalışma fırsatı buluruz. Her şey için teşekkür ederiz..

Adem Demircan

Kibar, saygılı ve anlayışlı, en önemlisi iyi bir insan ve iyi bir bey efendi, bunlar olunca işler kendiliğinden ilerliyor kesinlikle tavsiye ediyorum

B******* T*******

Çok verimli ve hızlı bir şekilde evimi kiralamaya yardımcı oldu burak bey. bir haftafadan kısa bir sürede evime kiracı buldu. emeklerine sağlık. çok teşekkürler.

G******* A*******

Çok ilgili ve her iki tarafı da akıcı ve satıcı menfaatlerini düşünen ve koruyan başarılı bir danışman,ilgi ve alakası ile bizi hiç yormadı çok teşekkür ederiz.

Murat Verim

Bursa geçit bölgesinde bulunan dairemizi kiralama sürecindeki profesyonel yaklaşım için teşekkür ediyorum.Hız ve doğru kişilere ulaşma konusunda memnuniyetimi özellikle belirtmek isterim.

Elvan Yüce

Merhaba, İstanbul’da olmamıza rağmen hiçbir sorun ya da sıkıntı yaşanmadan süreci yürüttüğü için teşekkür ederim. Her konuda açık bir şekilde bilgi akışını sağladığı için ve güven esasını hiç zedelemediği için ayrıca teşekkür ederim. Kısa sürede ve en avantajlı şekilde satış işlemi tamamlandı. Sizinle çalışmak bizim için çok keyifliydi. Ellerinize sağlık Burak Bey.

Enes Demir

Hizmetinizden çok memnun kaldım teşekkürler.

Cevriye Kamış

RE/MAX ailesine ve özellikle Burak Bey'e ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürler.

Mihriaver Kayakent

Burak bey çok efendi güvenilir ,işini bilenbir beyefendi onunla yol aldığım için çok mutluyum, Remaxa teşekkürler

Melike Fırat

İlgi, alaka, şeffaflık , süreçte bilgilendirme için teşekkür ediyorum.

Burcu Kaya

Burak beye her şey için çok teşekkür ediyorum. Biz sürecin başından sonuna kadar çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Esin Kaynar

Burak bey’e hem hizli satis hem de satis surecinde verdigi destek ve guven icin tesekkur ediyorum

Fatih Yoldaş

Burak bey'i Bursa'da ev alma sürecimizde tanıdık. Kendisi işinde oldukça profesyonel. İnsan olarak da beyefendi ve dürüst birisi. Kendisine yardımları için teşekkür ederiz.

Emrah Çınar Çamyurdu

Remax Beyaz danışmanlığını bir yakınımdan tavsiye ile öğrendim. iletişime geçtiğim ve bana ev satışında her aşamada yardımcı olan Burak Beye çok teşekkür ederim. Emlak ile ilgili her işlem için herkese söyleyebilirim ki tecrübeli ve alanında yeterli donanıma sahip bir emlak danışmanı ile çalıcağından emin olabilirler.

Aslı Altay

Güven veren ve açık iletişim hizmetiyle aradığımız hizmeti aldık, şehir dışında yaşadığımız için herşeyle Burak bey ilgilendi,emekleri için çok teşekkür ediyorum, evimizi en iyi şekilde değerlendirdi.

Hakkı Güldiken

Öncelikle satış danişmanimiz olan sayın Burak Boyacıoglu beyfendiye satıs işlemlerinde bize göstermiş olduğu her türlü yardımları İcin cok cok teşekkür ederimİşlemlerimizi A_Zye başarıyla sonuçlandırdıKendim ve eşim cok memnun kaldıkBaşarılarının devamı dileğiyle selamlar

B******* E*******

Burak Bey, evimi kiraya verebilmem için ilk günden itibaren her konuda oldukça detaylı bilgi verdi ve süreci çok şeffaf biçimde yönetti. Dürüst yaklaşımı ve tüm destekleri için çok teşekkür ederim.

Nazan Keleş

Burak bey iyi ki de sizi tanımışım.Dürüst,güvenilir,işin de özenli ve hem alıcıyı hemde satıcıyı gözeten iş ahlâkınız takdire şayan.Sürecin sonuna kadar daima yanımızdaydınız.Size ne kadar teşekkür etsem azdır.Sizin gibi insanlar zor bulunur.Daima başarılar sizinle olsun.Hakediyorsunuz.

Tuğba Yaşar

Burak bey sayesinde istediğimiz evi bulduk. Bütün süreci hızlı bir şekilde ilerletti. Bütün yardımları için çok teşekkür ederiz.

Hüseyin Akarsu

Evimizi en kisa surede istedigimiz ucrete satıp bize her turlu bilgiyi verip bizimle iletisimde oldugu sonsuz teşekkurler

Kenan Demirkol

Guzel bı satış oldu emeğiniz için teşekkür ederim Burak bey

V******* T*******

Burak Bey'in öneri ve tecrübesiyle işlemi sorunsuz tamamladık. Daireyi görmemizden imza atana kadar yanımızda yer alarak işlemleri takip etti. Remax beyaz ve Burak Bey'e teşekkür ederiz.

H******* A*******

Ankarada oturuyorum.Bursadaki evimi satmak istedim ve kendisiyle irtibat kurdum.Emlağın satış işlemlerinde her adımdan haber ederek bizi hiç yormadan bu işi sonuçlandırdi.Saygılı ve güven veren kişiliği ile hem kendisine hem de remax ailesine teşekkür ederim.

Figen Durak

Burak Bey'in yardımları ile güzel bir daire kiraladık. Güleryüzü, nezaketi ve çözüm odaklı yaklaşımı bize güven verdi. Oturduğumuz sitede güzel komşularımız da oldu. Başka bir konut ihtiyacımız olursa (Kendimize veya bir Akrabamıza) yine Burak Bey'i arayacağız. Tekrar teşekkürler.

Mert Çırpan

Burak Bey gayrimenkul alım sürecimizde çok yardımcı oldu. Gayrimenkul danışmanlığı konusunda en önemli şey dürüstlüktür. Kendisi dürüstçe a’dan z’ye tüm aşamalarda bize doğru bilgi vererek ve en kısa zamanda yatırım sürecimizde bize destek oldu. Kendisi satış sürecinde çok profesyonel davrandı, üslubu çok beyefendiceydi, her konuda hızlıca bilgilendirme sağladı. Kendisini artık ailemizin gayrimenkul danışmanı olarak tanımlıyoruz. Teşekkür ederiz.

Ş******* B*******

Burak Bey kiralama işlemini 2 gün içinde ve istediğimiz şekilde sonuçlandırdı. Takibi yardımı ve hassasiyeti için teşekkürler.

S******* G*******

İşlemi başından sonuna kadar süreci titizlikle takip eden ve sonuçlandıran Burak Bey’e teşekkür ederim.

Hülya Türk

Burak bey Şehir dışından gelmeme rağmen hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımı ile sonsuz teşekkürler Güveninizi boşa cikarmaz

S******* A*******

Gayet ilgili, güler yüzlü ve işini bilirsin kişi. İşlerin son dakikasına kadar yanınızda olacaktır.

Emrullah Parıltı

Dürüst aracılık hizmetiniz için minnettarım.

B******* K*******

hızlı ve güvenilir işlem için teşekkürler

Z******* İ*******

Remaks güvencesi ve burak beyin bilgi ve anlayışı ile hedefe ukaşmak ve doğru adım atmak çok kolay oldu🙏🏻Çok teşekkür ederim

E******* P*******

Sorunsuz bir alım-satım için tekrar teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.