Merhaba,
1986 yılı İstanbul doğumluyum. 2008 yılı Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü mezunuyum. Şimdiye kadar 8 yıl boyunca her biri kendi sektörlerinde marka olmuş kurumsal firmalarda insan kaynakları, reklam ve pazarlama, satış yöneticiliği, lojistik operasyonlar yönetimi tecrübeleri edindim. Çalışma hayatıma, bugüne kadar her zaman ilgimi çekmiş olan gayrimenkul sektöründe devam etmeye, bunun içinde sektörde Dünya markası olan RE/MAX ile çalışmaya karar verdim.
Birlikte çalışmak ve sizleri mutlu edecek işlemlere imza atmak dileğiyle,
Saygılarımla.

MYK Seviye 5 Sorumlu Emlak Danışmanlığı Sertifikası (Aralık 2021)

Uzmanlık Bölgesi

Barbaros Mah. / Ataşehir

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Plaza/Ofis

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir. Viviana Esteves ile Alıcılarla Çalışma Eğitimi

2023

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Emel Urağ portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 2 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

A******* E*******

Emel hanım İle başarılı ve hızlı bir şekilde kiralama işlemlerimizi gerçekleştirdik. Kendisine emekleri için çok teşekkür ederim.

Nezaket Çınar

Ben şehir dışında yaşamaktayım. Emel Hanım İstanbul'daki dairemi 10 gün kadar kısa sürede çok da iyi bir isme kiralama işlenini gerçekleştirdi. Eksiksiz ve tüm evraklarıyla çalıştığı için kendisiniyle işlem yapmaktan çok memnunun. Başarılar diliyorum.

B******* T*******

Emel hanım'ın samimiyeti ve özverisi sayesinde, ev arama sürecimiz çok daha keyifli ve etkili oldu. İhtiyaçlarımıza uygun bir ev bulmamıza yardımcı olduğu için kendisine minnettarız.

E******* K*******

Emel Hanım iletişim becerileri ve profesyonelliği, ev satış sürecimizi başarılı bir şekilde yönetmemize yardımcı oldu.

E******* B*******

Şehir dışında yaşıyorum. Başka bir şehirden uçak seyahati ile gelerek günübirlik yer gösterim servisi aldım Emel Hanım'dan. Ardından bir hafta içerisinde tüm prosedürlerde Emel Hanım bize çok hızlı ve şeffaf iletişim ile yardımcı oldu. Bir uçak seferiyle daha gelip tapu işlemimizi gerçekleştirdik. En başından en sonuna kadar hiç bir aksaklık yaşamadan sorunsuz ve keyifli bir süreç yaşadık. Emel Hanım'a teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

M******* Ö*******

Aradığımız villayı Emel Hanım sayesinde bulduk ve hem çok hızlı şekilde hemde çok düzenli iletişim ile keyifli bir satınalma sürecini birlikte yaşamış olduk. Kendisine bu süre içinde bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Ö******* A*******

Başka bir emlak firmasında 300 günü aşkın süredir satılmasını beklediğim mülkümün, Emel Hanım ile tanışıp çalışmaya başladıktan sonra 10 gün kadar kısa sürede satışını gerçekleştirdik. Güler yüzlü, açık iletişimi ve tüm prosedürü sorunsuz yönetmesinden ötürü kendisine teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

V******* Y*******

Emel Hanım ile aradığımız villayı bir hafta içerisinde kararlaştırıp, tüm detayları hakkında bilgi sahibi olarak, çok hızlı ve sorunsuz şekilde alım işlemimizi gerçekleştirdik. Kendisi tüm süreçler hakkında çok bilgili bir danışman. Keyifli ve çok hızlı, güvenilir bir emlak işlemi yaptığım için mutluyum. Teşekkür ediyorum.

E******* Y*******

Emel Hanım ile iş yapmaktan çok memnun kaldım. Güler yüzlü ve şeffaf iletişimi için kendisine teşekkür ediyorum. Alıcımız var diyerek aradı ve tüm süreçleri kendisi hazır hale getirdi. Biz sadece satış işleminde imza atmaya geldik. Bu kadar sorunsuz ve hızlı şekilde mülkümün satılmış olmasından dolayı kendisiyle çalışmış olmaktan son derece memnunum. Başarılar diliyorum.

E******* K*******

Emel hanım ile çok başarılı bir süreç geçirdik. kendisi işine dört elle sarılan kaliteli bir danışman

M******* K*******

Düğün sürecindeki kısıtlı zamanımızda ihtiyacımız olan arayışta olduğumuz dairenin alım işlemlerini kısa sürede gerçekleştirdik. kendisine çok teşekkür ederiz.

B******* Ş*******

Lokasyon ve daire özellikleri hakkında fikrimiz olmamasına rağmen emel hanımın yönlendirmeleriyle istediğimiz daireyi 1 ay kadar kısa sürede bulduk. süreçteki tüm işlemleri yürütürken bizimle hep iletişim halindeydi, desteği için kendisine çok teşekkür ederiz.

M******* T*******

Yaklaşık 1 yıldır arayışta olduğumuz mülkün işlemini emel hanımın desteği ile 2 gün içerisinde tamamladık. kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık. başarılarının devamını dileriz.

M******* Ö*******

Emel hanımla çalışmaktan çok memnun kaldım. villamızın satış işlemini 2 gün içerisinde sonuçlandırdı. kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim

B******* K*******

Emel Hanım düğün sürecimizde stresli ve yoğun zamanlarımızda bizlere çok yardımcı oldu. Aradığımız daireyi hemen bulduk ve alım sürecini tamamladık. Kendisiyle çalışmak çok büyük bir zevkti. Herkese tavsiye ederiz.

G******* B*******

Inşaat firması satış ofisi olarak emel hanım ile alıcı temsili pozisyonunda yürütmüş olduğu süreçte çalışmaktan ve hızlı yol almaktan çok memnun kaldık. iş ortaklığımızın her zaman devam etmesi arzusundayız. kendisine çok teşekkür ederiz.

B******* T*******

Emel hanım çok samimi, bilgili çok iyi bir danışman. tüm süreçten çok memnun kaldım. kendisine çok teşekkür ederim.

Cem Ateş

Emel hanımdan çok iyi destek aldım, çok memnun kaldım.

Pelin Ersoy

Şehir dışında yaşamama rağmen her an her gelişmeden haberdar olmamı sağlayan Emel Hanım’a çok teşekkür ederim. Tüm süreci yakından takip etti ve bilgilendirmeleri tarafıma aynı hassasiyetle gerçekleştirdi. Kiracı ile yaşanan problemleri profesyonellikle yönetip istenilen sonuca çok kısa bir sürede ulaştım. Kendisine tekrar tekrar sabrından ve emeğinden dolayı teşekkür etmek isterim.

Timuçin Topal

Emel Hanım satış sürecimizdeki her konuda destek ve yardımcı oldu. Süreç çok hızlı ilerledi. Kendisine teşekkür ederiz.

Beril Özmen

Son derece hızlı ve kolay bir süreç oldu. Süreç başından itibaren şeffaf bir iletişim ile güvenli bir alım süreci yaşadım. İlk mülkümün alımını yapıyor olmanın gerginliğini hiç yaşamadım. Kendisine teşekkür ediyorum.

Nezaket Çınar

Emel Hanım dairemin kiralama işlemini 1 gün süre içerisinde tamamladı. Kendisine bu kadar hızlı ve özverili çalışmasından dolayı teşekkür ediyorum. Çalışma hayatında başarılar dilerim.

Rami Tolga Aytuğ

Emel hanımın iletişimi son derece iyiydi. Herhangi bekleme ve aksama olmadan kiralamayı gerçekleştirdim.

Zehra Yeğingil

Emel hanım son derece başarılı. İletişimi çok güçlü. Çok akıllı.

Ufuk Kırımlı

Emel hanıma her konuda yardımcı olduğu için teşekkür ederiz.

Rami Tolga Aytuğ

İletişimi son derece iyiydi. Herhangi bekleme ve aksama olmadan kiralamayı gerçekleştirdim

Mine Kalkanlı Demircan

Her zaman yanımızda olup bize yardımcı olduğu için Emel Hanım'a çok teşekkür ederim

Burcu Toroz

Emel Hanım'ın ilgilendiğimiz daire için verdiği servisten çok memnun kaldık. Mülk, muhit ve prosedür ile ilgili her konuya hakimdi. Bize tarafsız şekilde detaylı olarak yaptığı anlatımlar ile karar vermemize yardımcı oldu. Kendisine çalışma hayatındaki başarısının devamını dilerim.

Hilal Sarıoğlu

Merhaba, Emel Hanım acil kiralık ev arayışımızda bize çok hızlı yardımcı oldu ve bizim için kısıtlı zamanda hızlı şekilde arayışımızı bulmamıza vesile olduğu için kendisine teşekkür ediyorum. Süreçteki tüm bilgi desteği ve sorunsuz işi takip etmesinden çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ederim.

Öyküm Açıkgöz

Ataşehir'de ofis arayışımız vardı. Konu için Emel Hanım'la iletişime geçtik. Hızlı, güleryüzlü ve bilgili olması bizi çok memnun etti. Kendisine çalışma yaşamında başarılar dilerim.Teşekkürler.

Özge Kırk

Eşim ve ben çalıştığımız için ev arayışımıza yeterli vakit ayıramıyorduk. Emel Hanım bizim tercihlerimize uygun olan daireleri çok kısa zamanda bize sunarak süreci hızlandırdı ve sonuca ulaşmamızı sorunsuz sağladı. Kendisine teşekkür ederim. Ne zaman ihtiyacım olursa yeniden arayacağım bir isim. İyi çalışmalar diliyorum.

Ahmet Özcan

Emel Hanım uzun yıllardır tanıdığım ve güvendiğim bir kişidir. Gayrimenkul işlemlerinde kendisinin araştırıp sunduğu yatırım fırsatları ve doğru bilgileri sayesinde emlak sektöründe kendisinden hizmet almaktan memnunum. Başarılarının devamını diliyorum.

Ali Rıza Tek

Emel Hanım tanıdığım bir arkadaşımdır, kendisinden şehir dışındaki mülkümün satışı için destek istedim ve çok hızlı şekilde beni doğru isimlere yönlendirip işlemi yapmamıza vesile oldu. Başarılarının devamını diliyor ve kendisine teşekkür ediyorum.

Serkan Özkan

Emel Hanım'dan alacağımız konut için destek aldık. Sağolsun çalıştığımız ve gündüz vaktimiz olmadığı için kendisi bize mesai saatleri dışında ve bizi yormayacak şekilde planlı sunumlar vererek işimizi çok kolaylaştırdı. Kendisiyle tanışmış ve çalışmış olmaktan mutlu olduk. Teşekkür ederiz.

Tuğba Memiş

Kiracımız ile sorunlu bir süreç yaşıyorduk. Emel Hanım aradaki iletişimi etkili şekilde sürdürdü ve bu süreçte her iki tarafı da memnun edecek çözümler bularak işlemimizi ivedi tamamlamamıza yardımcı oldu. Kendisine emekleri için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Erkin İrencin

Şirketimizin ofis katı arayışı için bize hem yer hızlı şekilde yer bulmamızda, hem de prosedür işlemlerinde doğu bilgiler vererek arayışımızı doğru şekilde sonuca ulaştırdı. Kendisiyle çalışmış olmaktan memnun olduğumuzu belirtir başarılarının devamını dileriz. Teşekkürler.

Ebru Akgün

Maalesef başka bir isim ile evimizin satış süreciyle ilgili olumsuz süreçler ve terslikler yaşamıştık. Emel Hanım ile iletişime geçtikten sonra aslında bu sürecin nasıl iyi idare edilebilir olduğunu deneyimledik. Kendisine çalışmalarından ve özverisinden ötürü teşekkür ediyorum.

İbrahim Aslan

Sürecin en başından en sonuna kadar çok iyi bir ilgi ve alaka ile karşı karşıya kalmak beni çok memnun etti. Gerek mülk sahibi gerek kiralayan tarafın çıkarlarını koruduğu içinde çok memnun kaldım. tekrardan çok teşekkür ederim. Çalışma hayatınızda başarılar dilerim.

Tuna Yetkin

Dikkatlice hazırlanmış evraklar, müşteri seçimindeki titizlik, iş takibi ve profesyonelce hizmet anlayışı nedeniyle Emel Hanım'a teşekkür ederiz. Çalışma hayatında başarılarının devamını dileriz.

Magic Lash Ltd

Emel hanım hızlı ve profesyonel şekilde bize yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz

Tünal Nayman

Beykoz'daki arsamın satış işleminde kendisinin vermiş olduğu profesyonel hizmetten dolayı çok memnun kaldım.

Ferhat Ateş

adımıza yapılan satış işleminden herhangi bir sorun yaşamadık. İlgi ve alakadan gayet memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Kerim Kara

Danışmanımız Emel URAĞ kiralama işlemini en kısa sürede, bir günde ve memnun olduğum bir şekilde halletmiştir. Kendisine çok teşekkür ederim.

Özlem Diken Verimli

Tanıştığımız an itibariyle bölgeyi, evi ve düzeni anlatma şekli, yaklaşımı ve takibi ile beğendiğimiz evi kiralamamıza vesile oldu Emel hanım iletişimimiz sayesinde çok memnun kaldık .Başarılarının devamını diliyoruz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.