Emlak yatırımları bir kişinin, ailenin,  sahip olduğu tüm maddi varlıkların çok önemli bir kısmını oluşturur, bu nedenle yetkin, işinde uzman danışmanlarla beraber çalışılması gerektiren bir konudur.

Emlak danışmanlığı; menkul kıymet bilgisi, finans, hukuk bilgisi ile teknik uzmanlık gerektiren, tüm bunları bir çerçeve içinde müşterilere basitçe anlatabilme becerisine ihtiyaç duyulan bir meslektir. Severek ve ciddiyetle yapıyoruz.

Emlak işlerinizde tüm bilgi, uzmanlık ve tecrübemizle yanınızdayız, isteyin destek olalım, sizde işinize ve ailenize daha fazla zaman ayırın. 

Kdz. Ereğli’de doğdum. Evliyim ve 2 delikanlı babasıyım.

Orta ve Lise eğitimimi Kdz. Ereğli Anadolu Lisesinde,  yüksek öğrenimi  Yıldız Teknik üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladım. Ortaokulda başladığım Basketbola lise ve üniversitede profesyonel olarak devam ettim. Erdemir, Netaş ve Yıldız Teknik üniversitesinde oynadım. Üniversite sonrası çalışma hayatında sırasıyla, Türkmenistan, Kazakistan ve Afrika Ülkelerinde saha mühendisliği, şantiye şefliği, proje müdürlüğü, koordinatörlük ve Genel Müdürlük gibi, kurumsal tüm pozisyonlarda uzun süreli çalıştım, proje geliştirme faaliyetlerinde bulundum, yurt içi ve dışı bir çok inşaat projesi ve operasyonu yönettim.

Edindiğim tecrübelerle kendimi bir program dahilinde  ilgim olan emlak ve emlak yönetim sektörüne hazırladım, başlamak için de sektörün öncü ve kurumsal markası olan Remax-Extrayı tercih ettim.

Amacım; Emlak sektörünün alım, satım ve kiralama süreçlerinde dürüstlük ilkesine bağlı kalarak bilgi ve uzmanlığımla müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörün güvenilir, bilinen,  danışmanı olarak hizmet vermektir.

İlgi Alanlarım;

Basketbol, yüzme, yürüyüş, perma kültür(hobim)

NBA ve Eurolig maçlarını severek izlerim, inşaat, emlak, borsa ve finans, perma kültür alanında önemli biyografi ve anıları okurum, borsada uzun vadeli değer yatırımcısıyım, yabancı piyasalarda  ETF ler konusunda uzmanlaşmaya çalışıyorum. bahçecilik(perma kültür) ve sürdürülebilir enerji konularında her türlü görsel ve basılı yayını takip etmeye çalışıyorum.
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

İngilizce, Rusça

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Bahadır Gazi Elçin portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

O******* G*******

Satıcı ile alıcı arasındaki süreci çok iyi yönetti.Çok memnun olduğum bi̇r yatirim oldu.Teşekkür ederi̇m herşey i̇çi̇n.

U******* K*******

Tüm emekleriniz için çok teşekkür ederiz.

Ferhat Ural

Sorularımızı her daim cevaplayabilen, her aradığımızda ulaşabildiğimiz, fikir alışverişi bile yaptığımız Bahadır Bey ile evimizi sattık. Evin ilana çıkışından son imzanın atılmasına kadar tüm sürecin sorunsuz geçmesini sağladı ve hep yanımızda oldu. Tekrar teşekkür ediyoruz ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.

E******* D*******

Bahadır Bey aracılığıyla 1 adet ev satın aldık. Hızlı aksiyon almasıyla, ev sahibi ile diyalogu basarıyla sürdürmesiyle, detaylı gayrimenkul analiziyle çok yardımcı oldu. Kendisine desteği için teşekkür ederiz.

Z******* D*******

İlgisi ve yardımseverliği sayesinde, çok kısa zamanda, istediğimiz daireyi, uygun bir şekilde kiralamamıza yardımcı oldu. Fikirlerini ve bilgilerini bu süreçte bizimle paylaştı. Kendisine teşekkür eder, kesinlikle tavsiye ederiz.

F******* D*******

İletişime açık olması ve hızlı aksiyon alması sayesinde dairemin çok kısa sürede istediğim tutarda ve istediğim profilde birine kiralanmasında büyük destek oldu. Profesyonel iş anlayışı ve güvenilir olmasıyla birlikte bundan sonraki süreçlerde iletişim kuracağım tek emlak danışmanı kendisidir.

F******* D*******

Süreç boyunca ulaşılabilirlik ve profesyonel hizmet anlamında aldığımız en kaliteli deneyimdi. Hızlı alınan aksiyonlar ve kalitesi hizmet için teşekkür ederiz. Bundan sonra ki süreçlerde de mutlaka birlikte ilerlemek isteriz.

Z******* D*******

İlgisi ve yardımseverliği sayesinde çok kısa zamanda istediğimiz daireyi uygun bir şekilde kiralamamıza aracı oldu. Fikirlerini ve bilgilerini bu süreçte bizimle paylaştı. Kendisine teşekkür eder, kesinlikle tavsiye ederiz.

F******* İ*******

"İletişimi ve bilgisi çok iyi. Bize göre fiyatı yüksek olan bir daireyi ikna ederek krediyle satın almamızı sağladı, enflasyon ortamında sabit kredi ödemeleri nedeniyle evi çok daha düşük maliyetle almış olduk ayrıca evimizin bugünkü değeri çok yükseldi. Kendisine teşekkür ederiz. "

L******* K*******

"Bahadır beye tanıdık vasıtasıyla ulaştık. 1 arsamızın ve 1 dairemizin satışını gerçekleştirdi. İşin başında bize sunduğu fiyat analizleri , gönderdiği izleme raporları ile genel piyasa hakkındaki yaptığı yorumlar neticesinde süreci iyi yönetti, Satış sürecinde hiç sıkılmadan gerilmeden süreci sonuçlandırdı. Kendisini tavsiye ederiz, teşekkür ederiz."

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.