RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Şule Gerçek portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hülya Avcı

Şule Hanım Emlak danışmanımız olarak evimizin kira ya verilmesi sırasında tespitleri ve titiz seçimleriyle bize çok yardımcı oldu. Teşekkürler

Candemir Muhacir

İlginiz için çok teşekkürler Şule hanım, hızlı ve güzel bir kiralama oldu memnun kaldık selamlar

F******* G*******

Dükkanımızı 1 hafta bile sürmeden kiracı bulup karşılıklı sağlıklı iletişimi sağladığı için Şule Hanım'a çok teşekkür ederiz.

H******* K*******

İşyerimizi kiralama sürecinde göstermiş olduğu samimi yaklaşımı ve profesyonelliğinden dolayı işimizi çok çabuk hallettik. Desteği için tekrar çok teşekkür ederiz.

V******* E*******

Şule Hanım'a evimin kiralanması sürecinde gösterdiği profesyonel destek ve samimi ilgisi için çok teşekkür ederim.

Elif Mermerci Erbil

Sevgili meslektaşım Şule Hanım ile çok keyifli bir kiralama süreci geçirdik. Bize bu süreçte yardımcı olduğu için çok teşekkürler.

U******* E*******

Şule Hanım'a evimizin satış sürecinde verdiği emek, her aşamasında gösterdiği profesyonellik ve de destek için çok teşekkür ederiz. Nezaketi ve taraflar arasındaki etkili iletişimi süreci bizler için çok kolaylaştırdı. Çok teşekkür ederiz.

V******* U*******

Şule Hanım hem profesyonelliği, hem de kişisel iletişimi ile emlak konusunda son derece yetkin bir uzman. Kiralama ve satış konusunda kendisiyle çalışmak bizim için çok güven verici ve stres seviyemizi düşürücü bir tecrübe oldu.

G******* A*******

Şule hm emlak sektöründe zor bulunan bir profesyonellikle sürdürdü emlak alış işimizi. kendisine teşekkür ederiz.

Sevkan Bolu Akgüç

Şule hanımla daire satışı vesilesiyle yollarımız keşişti. sürecin tamamındaki profesyonelliği, yapıcı ve iş bitirici tutumuna ek olarak tarafların adaletli şekilde ele alınmaları konularında hassasiyeti sebebiyle kendisine gönülden teşekkür ederiz.

A******* B*******

Evimin satılma sürecinde göstermiş olduğu sabrı ve ve nezaketi için kendisine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki emlak işlemlerinde her zaman tercihim kendisi olacaktır.

K******* K*******

Cok ilgili bir emlak danismani, surecin basindan sonuna kadar her konuda yardimci oldu ve bizi yonlendirdi. Kendisine cok tesekkur ediyoruz. Her zaman kendisiyle calismak isteriz👏👏

D******* S*******

Şule hanımla daire kiralamada tanıştık. Profesyonelliği sayesinde işlemler kısa sürede halloldu. Yardımları ve emekleri için kendisine çok teşekkür ederiz

Ayşe Postacıoğlu

şule hanımla önce ev satın almak sürecinde tanıştık sonra da evimizi kiraya vermekle yolumuza devam ettik bu süreçte bize güleryüzlülüğü ile her konu da çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyoruz

H******* K*******

Şule hanımın süper işbitirme yeteneği sayesinde ev sahibi olduk. ev alim islemi bittiği halde sonrasında da desteklerini bizden esirgemedi.kendisine cok teşekkür ediyorum.

Umut Yilmaz

Sule hanim , aksoy mahallesindeki evimizi hizli ve degerinde satmamiza yardimci oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

O******* T*******

Şule hanım gerek güler yüzü gerekse de mesleğindeki profesyonelliği ile bizlere çok yardımcı oldu. Çok hızlı ve bir o kadar sağlam yürüttü tüm işlerimizi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ayşe Atasever

Şule hanim aracılığı ile daire kiraladık . Yardımları ve emekleri için kendisine çok ama çok teşekkür ederiz. Her sorumuza ve sorunumuza ilgiyle yaklaşıp, her birini çözdüğü için ayrıca teşekkür ederiz. Sayesinde çok güzel insanların evlerini kiraladık. İyi ki varsınız, yolunuz, bahtınız açık olsun.

Yusuf Tayfun Kalyoncu

Şule hanım sayesinde işlemlrrimiz kolayca tamamlandı. Kendisine teşekkür ederiz.

D******* T*******

Şule hanım la iyi ki yollarımız kesismis diyorum ve kendisine çok teşekkür ediyorum...

Necati Pamuk

Şule Hanıma emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Evimin kiraya verilmesi sürecinde beni hiç yormadan , profesyonelce , yapılması gereken ne varsa yaptı.

M******* G*******

Bostanlı’da aradığım evi bulmamda başarılı bir şekilde yardımcı oldu ve işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebildik.

M******* K*******

Şule Hanım'la evimizi kiraya verme düşüncesi ile tanıştık. Profesyonel, hızlı, çözüm odaklı, pozitif ve iki tarafın haklarını gözeten bir yaklaşımı vardı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Mehmet Gözübüyük

Şule hanım ev satışımız sırasında bize gösterdiginiz yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim İşinizde başarıların devamını dilerim

Özlem Altayer

Şule hanım evimin satış işlemini başlattığı gün itibari ile özverili,titiz.dürüst çalışmanız ve satışı çok zor olan evimin gayretiniz ,iş bitirme beceriniz sayesinde en karlı şekilde satışı gerçekleştirdiniz.Elinize emeğinize sağlık🥰Çok teşekkür ediyorum size Remax ailesi🙏🏻

N******* G*******

Şule hanımla evimin kiralanması aşamasında çalıştık. Kiralamayı çok hızlı ve iki tarafında haklarını koruyarak gerçekleştirdiği için çok teşekkür ediyorum

Sibel Demiralp

Şule hanım vesiyle İzmir den ev satın aldım. Kendisi tüm süreçler ile yakından ilgilendi. Bana profesyonel yaklaşımı ile güven verdi. Zira ben Remax in alıcı ve satıcı için en doğru fiyatlandırma yaptığına inanıyorum. Çözüm üretmek İşleri kolaylaştırmak konusunda gayet başarılı kendisine teşekkür ediyorum.

Ebru Karakas

Şule Hanım'la evimi kiraya verme aşamasında tanıştık. Süreci son derece titizlikle ve etik çerçevede yürüttü .Her iki tarafında haklarını koruyarak adil bir şekilde yol alması açıkçası benim için çok kıymetli. Profesyonel ve şeffaf yaklaşımı için kendisine çok teşekkür ederim.

Dilek Kaya

Şule hanım irtibata geçtiğimiz ilk günden beri her konuda yardımcı olduğunuz ve yoğun iş tempom nedeniyle beni iş yerimde ziyaret ederek her koşulda bize destek oldunuz en önemlisi tam hayalimdeki gibi bir eve kavuşmama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

N******* G*******

Şule hanıma hem evimi satarken hem yeni ev alırken gösterdiği özen ve gayret için çok teşekkür ederim. Süreci cok iyi takip etmesi ve danışanlarının haklarını koruma adına gosterdigi gayret içinde ayrıca teşekkür ediyorum.

Halit Tolga

Merhaba; Şule Hanıma ilk irtibat kurmamızdan itibaren tüm süreçte her iki tarafı makul ve ölçülü bir şekilde idare ederek son derece iyi danışmanlık hizmeti yapmasında dolayı teşekkür ederim.

Cihan Yıldız

İzmir Karşıyaka da ev arayışımız bize özveriyle samimi bir şekilde çok yardımcı olarak kurumunun kalitesini tam olarak yansımıştır. Adeta kılı kırk yararak hayal ettiğimiz evi bize buldu. Kendisine hep müteşekkir kalacağız. Asuman Cihan Yıldız 🙏

Nuray Coşan

İlk telefondan itibaren gösterdiği ilgi ve verdiği bilgilerle sözleşme yapılıncaya kadar geçen süreçte aileden biri gibi olan Şule hanıma çok teşekkür ederiz

Berna Poyraz

Şule Hanım, portföyüne oldukça hakim bir danışman. Detaylı, titiz çalışması ile çok kısa zamanda aradigin evi bulmama destek oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Oktay Karadaş

Şule Hanım'a profesyonel ve hızlı yaklaşımı için teşekkür ederiz.

B******* A*******

Kiralama süreci bildiğiniz gibi içinde bir sürü değişken barındıran komplike bir süreç. Bu süreç aslında pamuk ipliği gibi, taraflar ilk başta birbirlerini tanımadıkları için ince hatlar ile birbirine bağlı. Bu süreçte hem bize (kiracı) olarak hem de ev sahibine gerek profesyonelliğiniz, gerek meslek ahlakınız, gerek pratik çözümleriniz ile en önemlisi de şeffaf bir köprü olup, çok yardımcı oldunuz. Profesyonelliğiniz & şeffaflığınız için sizlere ayrıca için teşekkür eder, mesleki hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim

C******* Ü*******

Şule hanım ev arayışımda bana çok etkili ve güzel şekilde destek oldu. Bütün ihtiyaçlarımı doğru şekilde anlayıp bana hızlı çözümler sundu. Kendisi sayesinde gerçekten memnun kaldığım bir eve taşındım.

Necati Pamuk

Kiralama öncesi ve sonrasındaki ilgi ve alakaları çok iyiydi. Tüm işlemlerde çok yardımcı olup beni uğraştırmadılar. Çok teşekkür ederim.

Ayhan Avcı

Şule Hanım Aracı Olduğu Alım Satım Işleminin Başından Sonuna Kadar Tarafımıza Itinayla Yardımcı Olmuştur. Kendisinin Ilgisinden Çok Memnun Kaldım.Teşekkürler.

Erdal Aktürk

Şule hanım sizinle yapmış olduğumuz ticaretimizden dolayı vermiş olduğunuz çabanızı taktir ediyorum satmayı düşündüğüm yerle ilgili doğru bilgilendirdiğiniz için ve yerimizi doğru ve daha karlı bi satış elde ettirdiğiniz için çok ama çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.