HİZMETİN SİZE ÖZEL HALİYLE TANIŞMA VAKTİ

                                                 DOĞRU ANALİZ, ETKİLİ PAZARLAMA, HIZLI SONUÇ...İzmir ’de doğdum , İzmir ’de yaşıyorum.

Balıkesir Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerini başarı ile tamamladım.

Şuan da Anadolu Üniversitesi Emlak Yönetimi bölümü öğrencisiyim.

10 yılı aşkın kurumsal firmalardaki çalışma sürecimde satış, pazarlama, planlama, eğitim ve operasyon sorumlusu faaliyetlerinde deneyim kazandım.

Yıllardır satış ve pazarlama alanlarında yaptığım başarılı işleri gayrimenkul sektöründe sürdürmek, müşteri memnuniyeti ve dürüstlük olan ilkelerimle müşterilerime kaliteli hizmeti vermek için bu sektöre adım attım. Hedefim yaşam alanınızı seçtiğiniz bu yolda hayallerinize öncülük ederken , doğru çözümlerle kaliteli hizmeti sizlere sunmaktır.

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Sığacık Mah. / Seferihisar Tepecik Mah. / Seferihisar Hıdırlık Mah. / Seferihisar Camikebir Mah. / Seferihisar Çolak İbrahim Bey Mah. / Seferihisar

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Arzu Tomsak portföyünde 12 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 12 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Salih Parıltı

Arzu Hanım'a Urla da bulunan villamı kiralaması için teslim ettim. Kendisi titizlikle ilgilenerek kısa bir sürede hem de istediğim fiyata kiracı buldu. Bu süreçte tüm detaylarla ilgilenip beni hiç yormadığı ve her daim güler yüzle yaklaştığı için kendisine ayrıca teşekkür ederim.

1******* K*******

Kurumsal kiralama sürecimizde bizlere her konuda destek olan, her aradığımızda çözümlerle ilerlediğimiz, profesyonel, güvenilir ve işinde uzman danışmanlarla çalışmak bizim için harika bir tecrübeydi. Bu süreçte tüm destekleri için Arzu Hanım ve ekibine çok teşekkür ederiz.

F******* Ö*******

Tam bir ekip çalışması ile kısa sürede villamın satışını gerçekleştiren Arslan Team ekip üyelerine tek tek çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık , herkese tavsiye ederiz.

S******* Ö*******

Bu kadar profesyonelin bir arada olduğu bir ekiple çalışmak muhteşem bir deneyimdi. Tecrübe, bilgi , doğru yönlendirme ve en önemlisi güler yüzleri için çok teşekkürler. Bu şahane ekip ile (ARSLAN TEAM) sizler de güvenle mülk sahibi olabilirsiniz.

N******* T*******

Böylesine güzel insanlarla çalışmak harika bir deneyimdi bizim için. Her detayı kusursuzca düşünen, her daim pozitif ve akılcı çözümler bulan insanların sektörde artmasını temenni ediyorum. Bu ekiple daha çok işler yapacağız

S******* A*******

Arzu Hanım'ın satın alma sürecimdeki destekleri ve profesyonelliği daha önceki çalıştığım hiç bir emlakçı da bulamadığım disiplini için çok teşekkür ederim. Arzu Hanım ve ekibi başarının tesadüf olmadığının resmen kanıtı.

Figen Sever

Arsa satışımızı başarılı ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdi. Yardımlarından ve emeklerinden ötürü kendisine çok teşekkür ederiz.

Yiğit Akçe

işlemimizin başından sonuna kadar her zaman yanımızdaydı kesinlikle tavsiye ediyoruz ilgisine ve alakasına teşekkürler.

Tahir Sever

Profesyonel bir şekilde işlemimizi hızlı, ilgili ve güvenli ilerletti. Bizi her zaman bilgilendirdi ve arsa satışımızı gerçekleştirdi. Kendisini öneriyorum , teşekkürler.

Hüseyin Güzelaydın

Arzu Hanım olmayanı oldurdu ve Seferihisar Çiçek Adasındaki parselimi sadece 20 günde sattı. Kendisi tam bir profesyonel. Hiç bitmeyen enerjisi , bilgisi ve tecrübesi kısa sürede satışı getirdi. Kendilerine sonsuz teşekkürler. Seferihisar Urla ve Çeşme de ki tüm işlemlerim Arzu Hanım ve ekibinindir . Sizler de güvenilir ve profesyonel hizmet almak istiyorsanız kendisine ulaşabilirsiniz.

E******* Ö*******

Arzu Hanım ile iletişime geçtikten tam 6 gün sonra tapu işlemlerimiz tamamlandı. Bu satın alma süresinde kendisinin doğru yönlendirmeleri ile tapu sürecimiz sorunsuz ve inanılmaz hızlı tamamlandı. Arzu Hanım ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Sevinç Cankurt

Arzu Hanım Karşıyaka Yalı Mah. de ki dairemizi 24 saat hizmet anlayışı ile pazarlama sürecini inanılmaz yöneterek istediğimiz fiyata dairemizi satmamızda yardımcı oldu. A' dan Z' ye tüm sürece hakim tam bir profesyonel ile çalışmanın rahatlığını bizlere yaşattığı için kendisine çok teşekkür ederiz. Uzun yıllar kendisi ile çalışmak dileğiyle, başarılar dileriz.

Emre Ekici

Tavsiye üzerine Arzu Hanım ile tanıştık. Satarsa Arzu Tomsak satar dediler, doğruymuş. Satış sürecinin en başından sonuna kadar her aşamada bizleri de bilgilendirerek kendi dairesi gibi evimiz ile ilgilendi ve istediğimiz rakamlara satışı gerçekleştirdi. Kendisine dürüstlüğü, profesyonelliği ve her daim gülen yüzü için teşekkür ederiz. Sonsuz başarılar dileriz.

M******* G*******

Arzu Hanım'ı ilk gördüğümüz anda pozitif enerjisi bize geçti. Karşıyaka da aradığımız daireyi bulmamızda bizlere yardımcı oldu ,1 hafta içerisinde tapu işlemlerimizi tamamlamış olduk. Her aşamada yanımızda olan Arzu Tomsak Hanım'a bitmeyen enerjisi ve güler yüzü için sonsuz teşekkür ederiz.

R******* Y*******

Arzu Hanım'a sadece 1 telefonla aradığım özellikteki evi ilettim ve kendisi ertesi gün bana tek tek daireleri gösterdi. bir daireyi beğendik ve hemen işlemleri başlattık. Kendisine ulaştıktan sonra 3 gün içinde istediğimiz daireye sahip olduk. bu kadar planlı , düzenli ve hızlı bir şekilde işlemlerimin ilerleyeceğine inanmazdım ama Arzu hanım ile işler bu kadar kolay. gülen yüzü için sonsuz teşekkürler

Oğuzhan Sağlam

Arzu Hanım işinde o kadar profesyonel ki kendisi fark yaratıyor. Hızlı ve güler yüzlü olması da resmen bonus gibi oldu bize. Tüm emekleri için çok teşekkür ederim.

Bilen Altun

Arzu Hanımla, villamın kiralanmasında tanıştık, kendisi işine son derece hakim, bilgili, verdiği sözleri tutan, işinin takipçisi! Bundan dolayı bizlere inanılmaz bir güven duygusu verdi. En önemlisi sonuca hızla ulaşması idi ! kendisi ile çalışmaktan son derece memnun kaldım!

D******* O*******

İstanbul 'dan urla 'ya yerleşme kararı verdik , tavsiye üzerine arzu hanım ile tanıştık, kendisi aynı gün içerisinde ailemize uygun urla 'da sıfır bir villa buldu. bu kadar hızlı olabileceğini düşünmemiştik. kendisi çok ilgili , tecrübeli ve inanılmaz pozitif biri. ben de herkese tavsiye ediyorum arzu tomsak ile çalışmayı. sizi yormadan , isteklerinizi dinleyerek doğru yönlendirmeler yapıyor ve zamanınızı boşa harcatmıyor. kendisine çok teşekkür ederiz.

Rana Erkiner

Arzu hanım ile 3. işlemimiz ve bana istediğim bahçeli evi buldu. kendi evimi sattı ertesi gün bahçeli evimin tapusunu yaptık. kendisi bir danışmandan öte kardeşim oldu benim. bilgisi, sabrı, pratikliği ve her daim çözüm odaklı ilerlemesine hayranım. en kritik anlar da bile gülen yüzü o güzel gamzeleri ile tüm işlemleri su gibi halletti. ben ve tüm çevremin emlak işlemleri kendisine emanet .Başarıların daim olsun, ayağına taş değmesin.

Bilge Yiğit Özkan

Evimizin kiralanması için arzu hanıma verdiğimiz dairemiz 3 günde kiralandı. kendisine samimiyeti, dürüstlüğü ve güler yüzü için çok teşekkür ederiz. herkese tavsiye ederiz.

Hasan Ot

Arzu hanım bahçeli dairemizi ilk ve tek gösterimde müşterisine sattı. kendisi her aşamada bizlere çok yardımcı oldu. başta güler yüzü olmak üzere tüm destekleri için teşekkür ederiz.

R******* E*******

Arzu hanım ile geçen sene ondan bir ev aldığımızda tanıştık. kendisinin enerjisi, işinde titiz ve profesyonel olması beni çok etkilemişti. 1 sene sonra evimin satışının yetkisini kendisine verdiğimde biliyordum istediğim fiyata ve kısa sürede satacağını ve öyle de oldu. sadece kendi emlak işlerimde değil çevremdeki herkese kendisinden bahsederek güvenle onunla çalışmaları için yönlendiriyorum. ben de çevremdeki herkes de kendisinden çok memnun. resmen ailemizin tek emlakçısı. sadece emlak değil her konuda kendisini arayarak her konuda destek olan bir dostumuz, arkadaşımız. yine ev alacağım kendisine ilettim. bana istediğim bahçeli evi bulacak adım gibi biliyorum. arzu hanımın ofisi çoook şanslı

G******* K*******

Harika ekip

İmminur Bulut

Arzu hanımla seferihisarda kiralık ev arayışı içindeyken tanıştım. dürüst oluşu ve samimiyetiyle bir emlakçıdan daha fazlası oldu benim için. bu süreçte bana sadece ev konusunda değil birçok konusa yol gösterici oldu. sorunsuz geçen kiralama süreciyle birlikte en doğru seçimi yapmışım. yoğun ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Z******* B*******

Arzu Hanım'la Seferihisar'da villa arayışımız üzerine tanıştık. Kendisinin sıcak tavırları, samimiyeti ve işine olan saygısı bizimde ona olan sevgimizi sağladı. Kısa sürede muhteşem bir villa da yaşama şansımız olduğu için kendisine emekleri adına sonsuz teşekkürler. Arzu kızım artık, RE/MAX bence çok şanslı.

Zuhal Bal

Arzu hanım 'a villamı teslim ettim ve gerisine karışmadım. kendisi kısa sürede bana en iyi kiracıyı bularak villamın her aşaması ile titizlikle ilgilendi. bundan sonraki tüm gayrimenkul işlemlerim kendisine emanet. gözünüz kapalı mülklerinizi teslim edebilirsiniz çünkü kendi mülkü gibi detaylı ilgileniyor. herşey için teşekkür ederim.

C******* B*******

Ailecek bir yazlik arayisimiz vardi, arzu hanimi aradik, 1 kez telefonla gorusmemizle hemen gittik yanina, villayi gorduk ve o gun kaporamizi vererek villayi tuttuk. kendisinin basta guler yuzu, kibarligi, ictenligi icin cok tesekkur ederiz. ben ilk kez isini bu kadar seven bir emlakci ile tanistim. profesyobelligi bize guven verdi. bundan sonra da kendisi ile calismaya devam edecegiz. boyle isini aşkla yapan emlakcilarin artmasi dileklerimizle.

Abdullah Parlak

Merhaba , bizim bir yazligimiz var, bir cok emlakci ile gorustuk kiralamak istedigimiz ilettik. geldiler ilanlarini astilar ama hic arayip sormadilar. 1 sene boyunca yazligim boş kaldi. sonra oglum arzu hanim ile gorusmus bana iletti. arzu hanim bir geldi enerji dolu , guler yuzlu, dedim bu isi yaparsa arzu hanim yapar. kendisi ile anlastik , ilani asarken yardim ediyordum saglam olsun diye bana cok sıkı baglama abdullah bey nasil olsa ben bunu en kisa surede kaldiricam zaten dedi. bir cok emlakci tanidigimdan bu sozler bana bana inandirici gelmemisti dogrusu. ertesi gun beni aradi , yazliga musteri getiricem dedi, bu kadar erken beklemiyordum acikcasi. kendi gibi guleç, kibar insanlarla cikti geldi. yazligi gorduler, tanistik, sohbet ettik. arzu hanim o gun yazligimi kiraladi. kontratlar yapildi , odemeleri halletti. 1 yildir kiralanmayan yazligimin 1 gun de kiralanmasini sagladi. kendisini başta takdir ediyorum. kendisi sozunun eri, isinde uzman, guler yuzlu, samimi ve guvenilir. bundan sonra o da ailemizin kizi. ben artik baska hic bir emlakci ile calismam, arzu kizimi bilirim, onunla ilerlerim. kapimiz herzaman ona acik, baramda da gelecek zaten tatlimizi yiyecegiz, sohbet edecegiz, bayramlasacagiz. cok tesekkurler arzu kizim, iyi ki seninle yollarimiz kesişti.

Deniz Gamze Gürsoy

Arzu hanım bizim başımıza gelen en güzel şeylerden biri. kendisini sanki 40 yıldır tanıyoruz. bu kadar içten bu kadar dürüst bu kadar güler yüzlü bir emlakçı ile tanışıp işlem yapacağım aklıma gelmezdi. aklımıza gelmedi ama iyi ki başımıza geldi. bundan sonra arzu tomsak dışına ölsem başka bir gayrimenkulcü ile çalışmam. kendisi artık aile dostumuzdur. ofisi çok şanslı çünkü orada arzu tomsak var. sonsuz teşekkürler

Oya Çalışkan

Arzu hanım tek kelime ile mükemmel bir danışman. kendisi villamın her aşamasında sabırla ve o hep gülen yüzü ile canla başla çalıştı ve beklediğimden daha kısa sürede villama müşteri buldu. ben bile bu kadarına inanmıyordum. bundan sonra arzu hanım tüm gayrimenkul işlemlerimin tek yetkilisidir. tüm emekleriniz için sonsuz teşekkürler.

Hasan Bircan Akdoğdu

Almanya da yaşıyoruz, seferihisar da ki dairemizin satışı için arzu hanım bizlere çok yardımcı oldu. kendisini bölge uzmanı olmasından ve tecrübesinden dolayı tercih ettik. i̇yi̇ ki̇ de kendisi ile yol aldık. desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

M******* Y*******

Arzu Hanım bir yatırımcı olarak tarafıma mülk bularak bana ulaştı. Kendisinin tavsiye ve önerilerini ciddiye aldığım için hemen görmeye gittim ve o gün kaporasını vererek mulke sahip oldum. Kendisi iyi bir danişman olmanın dısında ne aradıgımızı bilip bizlere tecrubesi ile desek vermesi, her daim pozitif, güler yüzlü olması işlerimizi kolaylikla halletmemizi sagliyor. Herşey için teşekkürler, daha çok görüşeceğiz.

T******* A*******

Almanya'da yaşıyoruz , ailemle birlikte tatil planları yaparken Arzu Hanım ile tanıştık. Kendisi biz Türkiye'ye gelmeden bizlere çok uygun denize sıfır bir villa buldu ve uzaktan herşeyi halletti. Gelecek ay ülkemize geldigimizde herşeyimiz hazır olmuş olacak. Tum güleryuzu , anlayışı ve pratikliği için kendisine sonsuz teşekkürler. Herkes gönül rahatlığı ile Arzu Hanım'a güvenebilir, onunla seve seve çalışabilirsiniz.

Hatice Deniz

Villamızı Arzu Hanım'a emanet ettik ve kendi mülkü gibi ilgilenip bizlere bekledigimizin de üzerinde bir fiyatla kiraya verdi. Arzu Hanım olmasa biz bunu yapamazdık. Kendisine disiplini , işinde titizliği , pozitif enerjisi ve güler yüzü için çok teşekkür ederiz. Bundan sonra kiralık mülklerimiz ona emanet.

Aslan Yılmaz

Arzu Hanım güler yüzlü hizmet anlayışıyla , ev satın alma surecimizde bizlere tecrubesi, hızı ve pozitifligi ile cok yardımcı oldu. Kendisine emekleri, sabrı ve her daim gulen yüzü icin sonsuz teşekkürler. Bundan sonra kendisi bizim ailemizin gayrimenkul danışmanıdır.

Emine Bora

Mesleğinin hakkını veren Arzu Hanım.. Son derece profesyonel, güler yüzlü. Kendisi ile çalıştığım için çok Mutluyum. Yardımları için çok teşekkür ederim. Gönül dolusu sevgiler

C******* M*******

Arzu Hanım işinde profesyonel bir danışman. Evin salım satım işlemlerinin her aşamasında doğru bilgi ve yönlendirmeler ile sorunsuz bir şeklide tapu işlemlerini tamamlamamızı sağladı. Kendisine en başta güler yüzü, içtenliği ve destekleri için çok teşekkür ederiz.

Yunus İbrahim Meriç

Arzu Hanım evimi teslim ettiğim ilk andan itibaren kendi evi gibi ilgilendi. Tecrübesi, dürüstlüğü ve en önemlisi gülen yüzü sayesinde evim beklediğimden daha kısa bir sürede satıldı. Destekleri için çok teşekkür ederim.

Fadime Emetli

Arzu Hanım'a evimi gözüm kapalı teslim ettim desem yeridir. Kendisini daha görmeden telefonda bana vermiş olduğu enerji inanılmazdı. O anda anladım ki doğru bir gayrimenkul danışmanı ile yola çıkıyorum. Kendisi de beni yanıltmadı evimi beni yormadan hızlı bir şekilde sattı. Bundan sonraki tüm emlak işlemlerimde Arzu Hanım olmadan ilerlemeyeceğim. Kendisine sonsuz teşekkürler.

Günkan Yıldırım

Arzu Hanım piyasaya ve emlak sektörüne oldukça hakim bir danışman. Bilgisi , tecrübesi ve en önemlisi gülen yüzü ile bizi ev sahibi yaptı. Kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Fatma Sürmeli

Arzu Hanım 1 hafta gibi kısa bir süre içerisinde daireme kiracı buldu. Kiracı adaylarımızı kredi notlarını bile inceleyerek titizlikle seçmemizi sağladı. Kendisine gülen yüzü, hızı, ve iş bitiriciliği için çok teşekkür ederim. Böyle profesyonel, işi bilen biri ile çalışmak beni ve ailemi çok memnun etti. Güvenle kendisi ile çalışabilirsiniz.

Ö******* E*******

Ben İstanbul'da yaşıyorum Gümüldür' de ki villamı satması için Arzu Hanım ile iletişime geçtik. Yüz yüze hiç gelmememize rağmen kendisi telefonda o kadar içten ve profesyoneldi ki sürecin kusursuz ve seri ilerlemesini sağladı. Tapu günü İzmir'e geldiğimde başta beni güler yüzü ile karşılaması, tecrübesi ile tüm aşamalarda doğru yönlendirmesi ve misafirperverliğinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Bundan sonra İzmir denilince akla gelecek tek emlakçı Arzu Tomsak' dır benim için.

Mehmet Arpacı

Afet nedeniyle evimi kaybettikten sonra yerleşmek için gelmiş olduğum Seferihisar 'da ev arama ve kiralama sürecinde bana ve aileme yardımcı olan Arzu TOMSAK 'a samimiyeti ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Emre Çiçek

Arzu Hanım profesyonelliğiyle sürecin çok hızlı ilerlemesini sağladı ve gayrimenkulümüzü yetkisini verdiğimiz tarihten sonra 7. günde satış kaporasını alarak 1 ay olmadan da gayrimenkulümüzle ilgili tüm süreçleri başarıyla yöneterek satışını gerçekleştirdi. Komşu iletişime geçerek su tesisatındaki sıkıntıyı çözüme ulaştırdı ve cebimizden bir kuruş bile çıkmadan onarımın gerçekleşmesini sağladı. Kendisine güleryüzü ve işbitiriciliği için çok teşekkür ediyoruz.

Duygu Mutlu

Arzu Hanım size yardım ve destekleriniz için çok teşekkür ederiz. Süreci sizinle birlikte sorunsuz bir şekilde geçirdik, her aşamada göstermiş olduğunuz destek ve özveri için minnettarız iyi ki yollarımız kesişmiş.

Onur Koçer

Uzak mesafelere rağmen çok sağlıklı ve hızlı bir süreç geçirdik. Gösterdiğiniz ilgi ve hassasiyet için çok teşekkür ederiz. Başarılarınız daim olsun Arzu Hanım

Sedef Sert

Merhaba Arzu Hanım, Sizin yönlendirmeleriniz ve destekleriniz ile Çeşme Alaçatı'daki villamızın satışını gerçekleştirdik. Ben ve eşim özenli hizmetiniz ve güler yüzlü yaklaşımınız için çok teşekkür ederiz.

Burcu Çalıklı

Arzu Hanım Alaçatı'da havuzlu bir villa almama vesile olduğunuz için çok teşekkür ederim. Güler yüzünüz ,pozitif enerjiniz hiç bitmesin. Sevgiler

Lütfiye İçen

Arzu Hanım'a en başta güler yüzü için teşekkür ederim. Remax'a olan bakış açımı değiştirerek kurumsallığın verdiği hizmeti sonuna kadar almamızı sağladı ve 5. günde villamın kaporasını aldı. Bundan sonraki emlak işlemlerimde kendisi ile her zaman iletişim halinde olacağım. Bu güler yüzü ile devam etmesi dileklerimle, başarılar.

A. Semih Ensezgin

Sayın Arzu TOMSAK ,emekliliğimizi geçirmek için eşimle Seferihisar'a yerleşmeyi düşündük , sizinle iletişime geçerek İstanbul'dan yanınıza geldik. Sayenizde çok uygun ve çok güzel bir villa sahibi olduk. Satış süreci boyunca bizim yanımızda olduğunuz ve desteğinizi esirgemediğiniz için sonsuz teşekkürler. Artık ben ve eşim için 2. kızımızsınız. Başarılar

Mazlum Metin

Alım satım işlemlerimde şeffaf ve iki tarafında haklarını gözettiği için Arzu Hanım'a adil tutumundan dolayı çok teşekkür ederim.

Suna Holzinger

Arzu Hanım herşey mükemmel ilerledi. Hiçbir sorun yaşamadan alım satım işlemini gerçekleştirdiniz. Yanımızda olduğunuz için ve desteğinizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum. Sizi tanıdığım için çok memnunum. Umarım en kısa zamanda başka yatırımlar için tekrar görüşürüz. Sevgiler

Özen Çınar

Arzu Hanım dairemi sizin gibi dürüst ve çalışkan bir danışmana emanet ettiğimde hızlıca işlem yapacağınızdan emindim. Beni yanıltmadınız. Destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Ayşe Şebnem Gülerman

Bütün emlak ailenize ve Arzu Hanım'a özellikle çok teşekkür ederim. Emlak kiralama nedeni ile tanıştık, bundan sonra güzel ilişkilerimizin olacağını biliyorum. Başta güler yüzü ve işlemlerdeki hızı için çok çok teşekkür ederim.

Gökay Yeniyol

Arzu Hanım ilginiz alakanız için gerçekten çok teşekkür ederim, hiç üşenmeden ve umursamaz davranmadan benim için koşturdunuz .Yaptığınız işin en iyi şekilde hakkını veren nadir insanlardansınız. Minnettarım .

Efe Güngeçirmiş

Arzu Hanım sizlerden çok memnun kaldık neşeniz ve enerjiniz beni çok etkiledi. Kendimi bir emlak danışmanı ile çalışıyor gibi değil de sanki yıllardır tanıdığım, bildiğim ve sevdiğim biriyle çalışıyor gibi hissettim. İlginize ve alakanıza teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Gerçekay Oral

Sevgili RE/MAX Ailesi, Arzu Hanım'a emanet ettiğim dairemi kendi mülkü gibi görerek, gözeterek pazarlamasi,seçiciliği, profesyonelliği ama en önemlisi güleryüzü ve samimiyeti için çok teşekkür ederim. Kısa sürede en doğru müşteriyi tarafımıza iletmesi ve işlemleri sorunsuz tamamlaması da bundan sonra kendisinden başka bir emlakçı ile asla çalışmamız için büyük bir sebeptir. Kendisi ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Herşey için teşekkürler.

Mehmet Tanrıverdi

Arzu Hanım onu tanıdığımız bu kısa süre içinde bir emlakçıdan öte kızımız gibi oldu. Telefonda ilk konuştuğumuz andan itibaren öyle bir güven veriyor ki enerjisi , güler yüzü, samimiyeti ve hızı bizi çok memnun etti. Evrak işlerimiz için bile her aşamada yanımızda olup tüm işlemlerde kendi ailesi gibi bizlere yardımcı oldu. Kendisine her anda yanımızda olduğu ve sorunsuz tüm işlemlerimizi hızlıca ilerlettiği için çok teşekkür ederiz. İyi ki tanıştık, REMAX de biz de çok şanslıyız.

Pınar Özdemir Dangır

Arzu Hanım, yaptığım iletişim talebime çok hızlı bir şekilde cevap vererek benimle iletişime geçmeniz, kiralaya vermek istediğim evimi çok kısa bir süre içerisinde kiraya vermeniz ve tabi ki büyün bunları sıcak ve güler yüzlü şekilde yapmanız nedeniyle size gerçekten teşekkür etmek istedim. Ankara’da ikamet etmeme rağmen sürekli ve pozitif iletişiminiz ile sanki oradaymış gibiydim. Sizinle çalışmaktan çok memnun kaldım. Müsaadenizle İletişim bilgilerinizi sürekli olarak kayıt ediyorum. Görüşmek dileğiyle iyi günler dilerim

Onur Saldıran

Arzu Hanım'a başta güler yüzü, samimiyeti ve içtenliği için çok teşekkür ederim. Tüm süreci profesyonel olarak sorunsuz yürütmesi, bütün sorularımıza sabırla cevap vermesi ve hızlı aksiyon alması bizi çok memnun etti. Bundan sonraki tüm gayrimenkul işlemlerimiz için sadece ve sadece kendisi ile görüşeceğimizden emin olabilirsiniz.

Rana Erkiner

Arzu Hanım 1 haftadır sanki kendinize ev alıyormuş gibi benimle ilgilenip yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Sizin gibi sorumlu ,bilgili, disiplinli , profesyonel bir danışman ile çalıştığım için çok şanslıyım. Bir daha emlak alım satımı yaparsam kesinlikle yine sizinle çalışacağımı ve etrafımdaki herkese sizi tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz.

Eyyüp Toprak

Seferihisar'dan Menemende ki dairemizin satışı için Emlak Sektörüne bakış açımızı değiştiren Arzu Hanım'a başta güler yüzü olmak üzere, satış sürecimizin son anına kadar gerek tecrübesi gerekse pozitif enerjisi ile yanımızda olduğu için çok teşekkür ederiz. Bundan sonra ki tüm gayrimenkul işlemlerimizde Arzu Hanım ile çalışmak bizleri çok mutlu edecek. Kendisi ile güvenle çalışabilirsiniz.

S. Seda Yılmaz

ARZU TOMSAK güler yüzlü, samimi, güvenilir bir danışman. REMAX ve ARZU Hanım'la tanışmak ve çalışmak çok keyifliydi.

Engin Koltuk

Arzu Hanım'a tüm destekleri için çok teşekkür ederiz.

Füsun Adsay

Arzu Hanım daha önce dairemizin satışını gerçekleştirmişti. Kendisinin ilgisinden çok memnun kaldığımız için villamızın kiralanma sürecini de onun yönetmesini istedik. Villamız istediğimiz fiyata, çok kısa süre içerisinde başarıyla kiralandı. Kendisine sonsuz emekleri için teşekkür ederiz.

Mehmet Tevfik Erdenerin

Arzu Hanım ilk önce sizin gibi bir insanla tanıştığımız için çok mutluyuz. İnsancıl kişiliğiniz, düzgünlüğünüz, çalışma prensipleriniz ile kalitenizi belli ediyorsunuz. Sizin gibi emlakçılarla bu dönemde çalışmak gerçekten büyük şans bizim için. Size bu sebepten dolayı ailece çok teşekkür ederiz. Bundan sonra ki çalışmalarınız için başarılarınızın devamını dileriz. Sağlıkla kalın selam ve sevgiler.

Serpil Arslan

Arzu Hanım tarafından son derece kibar ve titiz bir dinleme ile karşılandık ve çok hızlı bir şekilde arayışımıza uygun bir özellik bize teklif edildi. İsteğimize karşılık geldi ve satın alma işlemine kadar bize eşlik edildi. Harika, profesyonel ve çok güler yüzlü bir bayan. Remax Yelken ofisini tavsiye ediyorum.

Osman Türkyılmaz

Arzu Hanım ile çalıştığımız için çok mutluyuz. Her şey yolunda ve sorunsuz gitti. Remax Yelken Ofisi kesinlikle öneriyoruz.

Aysegul Zülam

Arzu Hanim'ın her aşamada verdiği hizmetlerle yanımızda bulunup destek olduğu için çok teşekkür ederiz. Kendisi ile karşılaşmış olmaktan ve görüşmelerimiz süresince ekibiniz ile yol almaktan dolayı çok memnunuz. Profesyonel yaklasiminiz güvenimizi kazandi. Başarılarınızın daim olması dileğiyle.

Neşe Kaya

Bu satış yolculuğumuzda bizlere her konuda yardımcı olan Arzu Hanım' a güler yüzü , sorunlarla başa çıkma yeteneği ve sabrı için çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki tüm emlak işlemlerimizde kendisi ile çalışmak bizleri çok mutlu edecek.

Selami Demirlek

Yolun başından sonuna kadar her konuda bizlere yardımcı olan, her aradığımızda kendisine ulaştığımız, bizlerin sorunsuz stressiz bir satış işlemini başarılı bir şekilde tamamlayan Arzu Hanım' a teşekkürü bir borç biliriz. Kendisi bundan sonra bizim ailenin gayrimenkul danışmanımızdır .

Baki Demirlek

Arzu Hanım'ın bitmek bilmeyen enerjisi, yüzünden eksik olmayan o kocaman gamzeleri ile her daim gülümsemesi ile satış sürecimizi hızlı ve sorunsuz atlattık. Bundan sonra tüm satış işlemlerimiz ile Arzu Hanım'ın ilgilenmesini istiyoruz. Kendisi sadece emlak danışmanımız değil artık ailemizin bir ferdidir. Her şey için sonsuz teşekkürler.

Hayrettin Arpacı

Evimizi satma sürecinde bitmez, tükenmez bir enerji ile mülkümüzün değerinde satılmasında katkılarından dolayı Sayın Arzu TOMSAK 'a canı gönülden teşekkür ederiz, başarınız daim olsun.

Mojtaba Hamid Khani

Geçmişte İstanbul'da Remax ile çalışıyordum, dolayısıyla burada İzmir'de tekrarladım. Özellikle Remax Zeytin 3 İzmir bizi Arzu Hanım ile tanıştırdılar ve tüm süreçte birlikte hiç bir sorun yaşamadan uzmanlıkları ve çözümlere odaklı olarak süreci bitirdiler. Biz ikisinden çok memnunuz inşallah tekrar birlikte gelecek yıllar çalışırız. Çok teşekkürler.

Katayoun Mahin Hossein Pouri

Arzu Hanım çok cengaver bir kadın ,hep sıkıntıları çok doğru ve düzgün çözdü, çok memnunuz. İnşallah tekrar birlikte gelecek yıllar çalışırız. Çok teşekkürler

Deniz Murat Delipınar

Güler yüzlü, sevecen , sıcak kanlı, karşı tarafa ne anlatmak istediğini bilen, insanları tepeden görmeyen, nezaketi bilen ,olayları sakinlik ile yorumlayan Arzu Hanım' a teşekkür ederim.

Dr Yüksel Yücedağ

Arzu Hanım evimin kiralanması sürecinde göstermiş olduğunuz cesur ve cansiperane davranışınız sayesinde zorluklar aşılabildi. Bu nedenle sizi tebrik eder bu cengaverliğinizin devamını dilerim.

Yüksel Yücedağ

Arzu Hanım, portföyünüzde olan evin alım işlemleri konusunda göstermiş olduğunuz ilgi ve çabalarınız için teşekkür ederiz.

Füsun Adsay

Arzu Hanım göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve bizi çok çabuk sonuca ulaştırdığınız için çok teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun , saygılar , sevgiler.

Yiğit Hepişeri

Arzu Hanım her konuya hakim, her şeyi hızlı ve net bir şekilde çözüyor. Çok enerjik. Kendisine güvenebilirsiniz.

Mustafa Seki

Bu zor süreçte ilgi ve alakasından dolayı Arzu hanıma çok teşekkür ederim. Kendisi güvenle ve hızla işlemlerimi halletti.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.