SIRA SİZİN MÜLKÜNÜZDE.!!


Merhaba;1977 İstanbul Kadıköy doğumluyum. Muhasebe bölümü mezunuyum. Profesyonel anlamdaki mesleki hayatıma 1999 yılından itibaren Depolama-Lojistik ve Tedarik Zincirleri sektörü alanında 18 yıl süre ile yönetici olarak devam ettim. Şimdi de bir dünya markası olan RE/MAX çatısı altındayım. Gayrimenkul değerlemesi, gayrimenkul hukuku, pazarlanması ve pazarlık süreçlerinin yürütülmesi, danışmanlık yapabilmek için gerekli olan sertifika ve diğer eğitimleri de alarak gayrimenkul sektöründe siz değerli müsterilerime hizmet vermeye başladım. Kurumsal bakış açıma en uygun şirket olan, Türkiye'nin en büyük gayrimenkul şirketi Re/Max'in; Kartal bölgesindeki en büyük ofisi olan Re/Max TAN Ofisi bünyesinde profesyonel gayrimenkul danışmanlığı yapmaktayım. Uzmanlık alanım; Konut/Lüks Konut-Ticari-Arsa pazarlaması- Mağaza/Dükkan-Plaza/Rezidans-Lojistik-Ofis-Gayrimenkul hukuku-İmar planları ve Gayrimenkul değerleme süreçlerinin yönetilmesidir. Hayatınızın en önemli kararlarından birini verdiğiniz bu süreçte yanınızda olmaktan mutluluk duyarım. Gayrimenkullerinizin çabuk ve değerinde satılması için danışmanlığınızı yapmayı teklif ediyorum.

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Bülent Karaca portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

İ******* B*******

Bülent Bey ile konut alma sürecinde tanışma fırsatımız oldu sonrasında da ev kiralama sürecinde de çalışma imkanımız oldu. Kendisine bütün bu süreçlerde göstermiş olduğu sabır, iyi niyet, ilgi ve alakası için çok teşekkür ederiz. Bu süreçte her konuda titizlikle yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz.

Sevim Kaya

Bülent Bey'den evimi kiraya vermek için hizmet aldım.İşini sahiplenen,güler yüzlü,hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımları icin kendisine çok teşekkür ederim.Basarilarinin devamını dilerim.

Ayşe Kartaloglu

Bülent bey öncelikle size sonsuz teşekkürler sizin guler yuzunuz ilgi alakaniz icin cok teşekkürler. Basindan beri bizimle ve mulk sahibiyle aramizda guzel bir köprü olusturdunuz her sey cok rahat ve guzel bir sekilde ilerledi. Dun ofise geldik ekip olarak cok ilgi alaka gosterdiniz hepinize ayri ayri teşekkürler.

İlhan Dinç

Bülent bey ilk günden son güne kadar özenle titizlikle A’dan Z’ye kadar her şey ile ilgilendi. Müşteri olarak değil daha çok ailevi olarak yaklaşımından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle bu sektörün bir numarası.💪💪🙏 (Tartışmasız)

T******* Y*******

Başından sonuna kadar tüm süreçte yanımızda olduğunuz için ve bu zor karmaşık dönemi eşim ve benim adıma sıkıntısız geçirdiğiniz için çok teşekkür ederiz. İlk kez aldık ve bu konuda hiçbir fikrimiz yokken en ince ayrıntıyı bile atlamadan anlatarak bize yardımcı olduğunuz için tekrardan çok teşekkür ediyorum

R******* K*******

Bülent Bey mülk satışımızı başından sonuna kadar büyük bir titizlikle, özveri, sıkı takip ve profesyonel bir şekilde tüm süreçlerinde her detayla yakinen ilgilenip çok güzel neticelendirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Hülya Keser

Öncelikle şunu belirtmek isterim ilk kez bir emlakçı aracılığıyla ev kiraladık.Hem prosedürü hemde süreci açıkçası hiç bilmiyorduk.Ancak bize yardımcı olan Bülent bey ilk andan son ana kadar bizleri süreçle ilgili hem bilgilendirdi hemde tüm sorularımıza büyük bir sabırla yardımcı oldu.Yarin yeni evimize taşınıyoruz.Başta Bülent beye ve tüm Remax çalışanlarına teşekkür ederiz.

O******* Y*******

Bülent Bey herşey için çok teşekkür ederim.

M******* S*******

Bülent bey bizlere çok yardımcı oldu, çok teşekkür ederiz Bülent Bey..

Dursun Genç

Bülent Bey çok dürüst, beyefendi ve işinde profesyonel bir insan. Türkiye’nin en iyi gayrimenkul danışmanlarından birisi. Bizim için çok kez Kartal’dan Beyoğlu’na kadar gidip dairemizin işlemleriyle ilgilendi. Kendisini tanıdıktan sonra bu alanda başkasıyla çalışmayı hiç düşünmem. Destekleri için teşekkür ediyorum.

E******* K*******

Bülent bey saygılı başarılı işinin ehli bir danışman. Kendisine çok teşekkür ederim.

T******* V*******

Bülent bey ile başarılı bir süreç geçirdik. Yardımlarından dolayı minnettarım kendisine.

Hatice Yıldız

Bülent bey ilk telefon görüşmesinden ve satın aldığımız dairenin satıs işlemlerinin her noktasında alıcı ve satıcı arasında koyduğu sağlam köprü ve güven çok iyiydi. Kişesel olumlu yaklasımı ve tutumu bir sonraki danısman aramama gerek bırakmadı.

Yeliz Ceyhan

Bülent Bey ile iyi ki yolumuz kesişti. 🙏 Biz ve mal sahibi ile aramızda çok güzel bir köprü oldu. Taleplerimizi çok güzel iletti ve ikna edip onaylattı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Emlakçıların tutku, yaklaşımı ve işine saygısızlıklarını gördüm bu daire arayışı sırasında Bülent Bey ile çalışınca gerçekten kaliteyi anlayabiliyorsunuz. Bu durumda en çok aradığınız samimiyet ve doğruluk bunda da Bülent Bey kesinlikle.

Derya Kayaoglu

Bülent bey çok ilgili saygılı düzgün birisi, ev kiralama sürecindeki yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Ümit Aydın

Bülent Bey'le çalışmaktan çok memnun kaldık. Kendisi güvenilir,şeffaf ve işini iyi yapan bir profesyonel. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Memnun kalacağınızdan eminim.

A******* K*******

Danışmanımız olarak profesyonel ve ilgili. Hızlı bir şekilde sürecimizi Bülent bey ile tamamladık. Satış sürecinde ki tüm emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını diliyoruz. Her zaman danışmanımız olarak yanımızda olacağınıza eminiz.

Tamer Varan

Sürecin başından sonuna iyi organize etmeniz,ayrica ilgi alakanız icin tesekkur ediyorum Bülent bey. Başarılar diliyorum

H******* Y*******

Bülent bey sürecin en başından sonuna kadar bizimle çok iyi ilgilendi kendisine ilk mesaj attığımda geç bi saat olmasına rağmen geri dönüş yaptı ve süreci çok iyi yürüttü yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum kendisine

Şeyma Güner

Bülent Bey uzun zamandır danışmanlığını yaptığı mülklerimizde çok başarılı, gerek şeffafiyeti gerek profesyonelliği ile en doğru müşteriler ile danışmanlık sağlıyor. Gönül rahatlığı işe çalışabilirsiniz. Teşekkür ederiz her şey için.

Barış Güler

Bülent bey ile ev kiralama konusunda destek aldık. Ev sahibi ile aramızda güzel bir köprü kurdu ve ortak bir paydada buluşmamıza imkan sağladı. Kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Kendisiyle ilerleyen zamanlarda inşallah ev alma sürecinde de birlikte çalışmak isterim.

Gergana Tsvetkova

Evimi kiralamak için Bülent bey ile çalışma fırsatım oldu. Kiralık dairenin mükemmel performansından etkilendim. Tüm süreç boyunca tüm önemli konuları gerekli yetkinlik ve profesyonellikle anlattı. İyi iletişim ve profesyonellik için Bülent'e teşekkür ederim.

Serkan Çalışkan

Bülent bey dairemizin satışını başından sonuna kadar profesyonelce yöneterek istediğimiz miktara gerçekleştirdi sakinliği doğru sözlü oluşu ve güler yüzlülüğü için teşekkür ederiz

Bilal Özgün

Bülent bey’e bir tanıdığım referansı ile ulaştım.Bugüne kadar emlakçı olmadan kendim kiracı arayışında bulunurken, aslında iyi bir emlakçı ile ilerlemenin ne kadar konforlu olduğunu öğrendim.Bülent bey tanıdığım ilk günden, dairemi kiraya verdiği bugüne kadar, beyefendi kişiliği, çalışkanlığı,detaycılığı ve azmi ile çok takdirimi kazandı.Kesinlikle herkese tavsiye ederim… 👏🏻👏🏻👏🏻

Işıl Binici

Bülent karaca beye güleryüzü , sabrı , iyi niyeti için ne kadar teşekkür etsem az 😊 süreç boyunca bizi sürekli bilgilendirdi sağolsun banka dahil tüm süreclerde destek oldu 🌺 teşekkürler 🌺

Murat Baydoğan

Evimin satışında bülent bey ile tanıştığım için çok memnun kaldım, evimizin satışında gerek fiyat bilgilendirmesinde gerek pazarlama aşamasında bizlere her türlü yardımı sağladı kendilerine teşekkürlerimi sunarım.

Serkan Onur

Bulent bey'le evimi kiralamasi icin calisma firsatimiz oldu. daha onceden calistigimiz emlakci arkadaslarla olan kotu tecrube onyargilarimizi yikti, meslegini severek yapiyor.Kendisine tesekkur ederiz..

Mustafa Bayramoğlu

Hızlı güvenilir, satış sürecinde bize çok yardımcı oldu teşekkürler.

Reşan Onur

Oldukça sıkıntısız bir süreç yürüttüğü ve ilgisi için bülent bey'e özellikle teşekkür etmek isterim. mülkümüzü oldukça kısa sürede istediğimiz şekilde kiraya verdi. emlak danışmanlığı konusunda kendisiyle tanıştığımız için gerçekten şanslıyız.

İ******* B*******

Bülent bey, konut satın alma sürecinde profesyonel ve güvenilir destek sağladı. bu süreçte titizlikle her konuda bizlere yardımcı olduğu için ayrıca teşekkür ederiz .

Mehmet Kürşat Bayrak

Bülent beyle i̇lk gayrimenkul alış deneyimimde çalışmak bir şanstı. cok fazla cekincelerim vardi fakat kendinin gerek konuya hakimiyeti gerekse de iki tarafı da doğru bir şekilde bilgilendirmesi sürecin işleyişi konusunda çok olumlu intiba yarattı. bundan sonra yine bir emlak isim olduğu zaman çalışacağım kişi kendisidir. buradan kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

Ü******* G*******

Bülent bey ile ilk tercrubemiz oldu . emlak piyasası güvenilir olmadığı için hep tereddütle yaklaştım kiralık ev ilanlarına bakarken. ama bülent bey sağolsun bize bu piyasa da güvenilir,işini düzgün yapan insanlarda var dememizi sağladı kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Burak Çağlar

Bülent bey kiralama sürecimizde çok yardımcı oldu. bu süreçteki olağan stresi ve olumsuz durumları bizlere hiç yaşatmadı. profesyonellik anlayışı ve güvenilirliği ile herkese tavsiye edilir.

Zekiye Fikret Acar

Bülent beyle tanışmamız tesadüf oldu.Kendisine ve mesleğine olan özgüveni disiplinli çalışması,tüm süreci profesyonelce detayına kadar düşünüp her iki tarafında haklarını koruma altına alarak yönetmesi harika..En güvenli yol haritasını çiziyor.Sektörün en iyilerinden diyebilirim.İyiki de tanıdık,kendisiyle yaşam boyunca dostluk kazanma şansınıda sağlamış olduk.Azmi ve şeffaflığı sayesinde dairemizi sattık.Teşekkür ederiz.Bülent bey🌞

Sabahattin Güney

Bülent Bey’ in işindeki titizliği, iletişim yeteneği kısaca profesyonelliği sayesinde sorunsuz olarak evimizi sattık. Kendisine teşekkür eder, görevinde başarılar dileriz.

Ü******* K*******

Konut alımımızda göstermiş olduğunuz profesyonel yaklaşım , samimiyet ve ilginizden dolayı çok teşekkür ediyorum Bülent Bey.

İsmail Can Çankaya

Bülent beye özellikle bekar bir kiracı olan bana, karakterli ve ilkeli bir duruşla, yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum. Günümüzde özellikle bekarlar için çok zor olan kiralık ev bulma durumunu inanılmaz desteğiyle benim için kolay bir hale getirdiği için minnettarım.

Yazgı Atar

Bülent Bey, kiralama sürecimizin en başından beri bize, şeffaf ve sağlıklı iletişimi ile tam profesyonel bir hizmet sundu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Emlak sektöründe işini severek ve doğru yapan bir uzman olmasından kaynaklı memnuniyet duyduk.

E******* E*******

İlginiz, alakanız ve sorulara içten ve samimi tavrınız kısa sürede evimizi kiralamaya yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

F******* B*******

Evimizin satış sürecinde başından sonuna kadar çok profesyonel bir çalışma sergiledi Bülent bey, çok kısa sürede de satış işlemi gerçekleştı.iletişimi çok iyi her konuda net bilgi akışı sağladı bize bilmediğimiz veya atladigimiz şeyleri tek tek anlatması işini ne kadar çok sevdiğinin göstergesiydi bizce.tekrardan kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Kaan Çalış

Bülent Bey'in ilgili iş takibi ve nazik iletişim üslubuyla mülkümü talep ettiğim değerde sattım. Uzakta olup aktif ilgilenemesemde doğru zamanlama, düzenli müşteri ve fiyat takibi sayesinde kısa sürede satışı gerçekleştirdik. Emekleri için teşekkür ederim.

Turan Melih Özer

İletişimi çok iyi, süreci o kadar şeffaf ve ilgili yönetti ki hiç yorulmadan ve güvenle işlemler halloldu. Her aradığımda kendisine ulaştım. Alıcı ve satıcı arasındaki güveni tesis etti. İnanılmaz başarılı. Kendisine teşekkür ederim. Bence bu iş için doğmuş. Gayrimenkul alım satımı ile ilgili kurumsal bir firma ve iyi bir danışman olarak kendisiyle çalıştığım için şanslı hissetiğimi söylemek istiyorum. Başarılı işlerinizin devamı dileğiyle. Teşekkürler. Av. Turan Melih ÖZER

Ferzan Yuca

Özverili ve son derece düzgün çalışması ile Evimizin bir hafta gibi kısa bir süreçte kiralanmasını sağlayan Bülent Bey' e çok teşekkür ediyorum.

Derya Uludag

Bulent bey sayesinde hızlı ve icimize sinen bir ev kiraladık. Bu sürecte ki dayanısmaniz ve anlayışınız icin tesekkur ederiz

Ferda Aksu

Kiralama sürecim boyunca özverisi ve gösterdiği emeği için Bülent Beye çok teşekkür ederim. Oldukça hızlı ve doğru süreç yönetimi ile işini gerçekten iyi yapan biri. Her şey için çok teşekkür ederim.

A******* D*******

Sayın Bülent bey'in profesyonel çalışma prensibi, sakin, anlaşılır tutum ve davranışlarıyla güvenimizi kazanmış ve kısa sürede evin en doğru kiracı ile buluşmasını sağlamıştır. Kendisinin emekleri için teşekkürü bir borç biliriz.

Barış Güner

Bülent Beye gayrimenkulümün pazarlama süreçlerinde yaptığımız görüşmelerde şeffaf iletişimi ve çözüm odaklı çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.Kendisi profesyonel bir danışman ve çok başarılı.Gönül rahatlığıyla mülkünüzü emanet edebilirsiniz.Taleplerinizin kısa sürede karşılanacağından hiç şüpheniz olmasın.

S******* A*******

Bülent Bey, zorlu hisseli satış devrinde işlerimizi son derece kolaylaştırdı. Geri bildirimi, hızı ve yapıcı tavrı ile kendisiyle çalıştığımız için son derece memnun kaldık. Teşekkürler

M.coşkun Seven

Bülent bey sizi tanıdığıma ve iş yaptığımıza çok memnun oldum,ilkeli ve dürüst davranışlarınız için size ayrıca teşekkür ederim,meslek hayatınızda başarılar dilerim.Çevremede sizi tavsiye etmekten memnuniyet duyarım,sizin gibi bir dost kazandığım içinde çok memnunum,başarılarının devamını diler sağlık ve mutluluk dileğiyle hoşçakalın

Gencay Arslan

Bülent bey e konut alım surecindeki yoğun ilgi ve ugrasilarindan dolayı teşekkür ederim

Deniz Büyükkahraman

Bülent beyi tanıdığımız için çok memnunız.Gerek bilgisiyle gerek güvenilirliğiyle bizleri kısa sürede ev sahibi yaptı. İşini severek yapan gayrimenkul danışmanımız oldu. Herşey için teşekkürler .

Faruk Aykan

Bülent beyin göstermiş olduğu ilgi alaka ve işine olan özeninden dolayı teşekkür ederim sizinle çalışmaktan keyif aldım başarılarınızın devamını dilerim👏

E******* A*******

Bülent bey ne istediğinizi anlayarak size uygun talepleri sunuyor .Danismaninizin bu yetenekte ve hassasiyette olması güven veriyor ve süreci kolaylaştırıyor.

İbrahim Chomani

bülent bey ile tanıştım için çok memnun oldum kendi işinden uzman biridir . ticaretimiz olmadından rağmen ama tavsiyeleri ve danışmanılığı her kese tavsiye ederim başarılar Bülent bey 👏🏻👍🏻

Ayşenur Zurnacı

Ev tutma gibi stresli ve yorucu bir süreçte beni çok güzel insanlarla tanıştırıp, her türlü kolaylığı sağlayan ve süreci eve yerleşme sürecinde dahi takip eden, destekleyen Bülent Bey’e çok teşekkür ediyorum.

Uğur Kadifeci

Remax diyince aklıma gelen ilk isim Bülent Bey oldu. Gerek güler yüzlülüğü gerekse de çözüm odaklı yaklaşımı onu alanında en iyilerden olduğunu göstermekte. Tanıştığımıza son derece memnun olduk

Duygu Hasan Çubuk

Profesyonelliği, özeni, enerjisi ve insanlara hissettirdiği güven duygusu sayesinde düşündüğümüzden çok daha kısa sürede ve içimize çok sinen şartlarda evimiz kiralandı. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Alparslan Uçar

Merhabalar, Bülent Bey gerçekten mesleki formasyonu, danışman yönlendirmesi ile profesyonel hizmet noktasında üst seviye hizmet sunmaktadır. Bölgede artık başka bir gayrimenkul uzmanı ile çalışmaya ihtiyacımız kalmadı. Bugün bir kiralama hizmeti aldık. Çok memnunuz. Diğer garimenkul işlemlerimizide kendisi ile gerçekleştireceğiz. Dostlarımıza da tavsiye edeceğiz. Teşekkürler👏👏👏👏

A******* Ç*******

Bülent beyden beklediğimizden çok daha fazla ilgi, bilgi ve hizmet gördük. Çok teşekkürler.. Başarılar diliyoruz.

E******* D*******

Bülent bey evimin satımında sağ olsun çok yardımcı oldu kısa sürede piyasa şartları üzerinde bir fiyatla sattı evimi tüm süreç de çok yardımcı oldu ilgili işinin üzerinde titizlikle duran işine aşık bir danışman hiç sıkıntı yaşamadım beş ayda 1350 ye sayamadığımız yeri nakit kredisiz 15 günde sattı 75 bin daha fazlasına sattı sıkıntı yaşamadan güvenli bir satış istiyorsanız kesinlikle tercihiniz Bülent bey den yana olmalı kesinlikle tavsiye ediyorum sorun yaşamazsınız bir sonraki alım satım işlerimdede Bülent beyle yola devam edeceğim her şey için teşekkürler tekrar görüşmek dileğiyle….

Mert Ezer

Gayet memnuniyetle Gayrimenkul kiraladım kiracımdan da memnunum profil olarak tam aradığım gibi güzel insanları birleştiren sağlıklı bir çalışma çapıldı geçen emek için çok teşekkürler.

S******* N*******

Bülent Bey, emlak alım satım süreci gibi gerilimli zamanlarda sakin tavrı ile güven veren profesyonel, beyefendi bir insan. Ailemizin emlakçısı oldu kendisi.. Teşekkür ederiz

Alper Yenihayat

Şimdiye kadar yatırımlarıma hep kendim yön verdim. Bu sebepten dolayı en iyi bir kiracıyı kendim bulurum düşüncesindeydim. Taki Bülent Beyle tanışana kadar. Neden mi? Çünkü ilanımı gören ve arayan diğer gayri menkulçülerden çok farklıydı. Benim daireme en az benim kadar değer verip, en uygun kiracıyla bir araya getireceğine, gerçekten düşünceli davranıcana inandım ve ciddende öyle oldu. Yine doğru, en doğru kararı ben vermiştim 😉 İyiki var, iyiki varım 😁

Yasemin Yılan

Çok güleryüzlü saygılı işinden başarılı gayrimenkul danışmamız Bülent bey iyi ki sizi tanıdım. Gayrimenkul danışmamız bir numaralı 👍

İbrahim Canlılar

Bülent Bey ile tanıştığımız andan itibaren bir danışmandan çok abi kardeş ilişkimiz oluştu kendisi emlak sektörü konusunda tam bir profesyonel daire satışım olsun aldığım yeni daire olsun her konuda eksiksiz bir şekilde yardımcı oldu bize iyi ki bu konuda Bülent abi ile yollarımız kesişmiş herşey için çok teşekkür ederiz.. Sevgiler Saygılar..

Burçin Dinçer

Bülent bey ile epey zamandır satamadığım bir gayrimenkulümün sürecinde tanıştık. Süreç boyunca samimi, ilgili , bilgi akışını sağlayan ve profesyonel yorumlarıyla işimizi kısa sürede halletmemizi sağladı. Gerçekten kaliteli biri ve işine de bunu çok iyi yansıtıyor. En önemlisi de güven veriyor. Her zaman çevreme tavsiye edeceğim.

Selim Akkaya

Merhaba, Bülent bey işine son derece özen gösteren, tüm süreci başından sonunda kadar planlayan ve evimizin satışında gösterdiği olağan üstü çaba ve gayret için kendisine çok teşekkür ediyorum. Özellikle çevremde ki herkese kendisini tavsiye edeceğimi de bildiririm, selamlar.

R******* Y*******

Bülent karaca bey efendiliğiniz işe olan bağlılığınız beni çok mutlu etti dükkanı sattığım bu süreçte sizden en ufak bir kırıçı birşey görmedim yardımlarınız için size çok teşekkür ederim iyiki varsınız yolunuz açık olsun hep böyle başarılı olun iyiki varsınız

M******* B*******

Bülent bey ile iyiki karşılaşmışız yeni dükkanımı iyi fiyata iyi bir konumda tutabildim kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ömer Gökdemir

Bülent bey satış ve pazarlama konusunda, ilgi ve alaka konusunda, müşteri memnuniyeti konusunda gerçekten işini hakkıyla yapan bir danışmandır, kendisi mülkümüzün satışında ki süreçlerde kendi mülküymüş gibi canla başla başla mücadele etti, ben ilgisi için kendisine tekrardan teşekkür eder çalışma hayatında başarılarının devamını diliyorum...

Müjdat Uyar

Daire satış sürecinde çok profesyonel bir şekilde organize etti eline emeğine sağlık Bülent bey ve Remax a çok teşekkür ederim

Sevil Sönmez

Bülent bey ile tanıştığımız andan itibaren bizim ev sürecimizde kolaylık yaratacak her adımı bizim için kolaylaştırdı. Sürecin herkes için katkı olacak şekilde ilerlemesinde, anlaşma sürecinde, ve sonrasında oldukça ilgiliydi. Eve yerleşme sürecinde de ilgilenerek her şeyin yolunda olmasını sağladı. Kendisi ile çalışmaktan çok keyif aldık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. SÖNMEZ Ailesi...

Muhammet Ağkuş

Bülent beyle tuzla bölgesinde bi daire almamıza vesile oldu kendisiyle bu şekilde tanıştık çok hızlı ve sorunsuz bi şekilde alım satım işini bitirdik kendisine teşekkür ederim çok alakadar oldu tüm süreçte iki tarafında memnun kaldığını düşünüyorum

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.