1992 İzmir doğumluyum

Ege Üniversitesi Meslek Yüksekokulu ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunuyum

Uzun yıllar Türk Tuborg ve Anatolia Tile & Stone inc firmasında görev aldım. Daha sonra kendime ait işletme kurdum

Çalışma hayatıma gayrimenkul danışmanı olarak devam etme kararı aldım ve sektörde en başarılı firma olan Remax'in bir üyesi oldum

Tüm gayrimenkullerinizin alım-satım-kiralanması hususunda hizmetinizdeyim

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2023

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
Burak Kızılca portföyünde 24 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 24 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

T******* D*******

Burak Bey Satış sürecinin en başından itibaren oldukça ilgili, çözüm odaklı ve inisiyatif alabilen bir tavır sergiledi. Taraflar arasında iletişimin sorunsuz ilerlemesi için tüm detayları net bir şekilde ve doğru zamanda aktardı. Kendisine duyduğumuz güven sayesinde satış sürecini stres yaşamadan atlattık. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunuz. Burak Bey'e ve RE/MAX Adres Ailesine Teşekkürler.

E******* Ö*******

Burak bey gayrimemkul danışmanı olarak bilgileriyle bizi yönlendirerek çok yardımcı oldu kesinlikle ev sahibiyseniz her konuda danışmanızı tavsiye ederim. İşinde çok titiz, emlak la ilgili her soru ve sorununuza çok yardımcı oluyor. Teşekkür ederim Burak Bey artık ailemizin danışmanı oldu.

A******* K*******

Burak bey işini düzgün yapan , Güler Yüzlü her konuda bize yardımcı olan ve dükkanımızın kiralanmasında bütün ayrıntılarını düşünen bir Gayrimenkul danışmanı ve Mülkümüz için en güzel kiracı adayını buldu kendisine çok teşekkür eder iş hayatında başarılarının devamını dilerim .

G******* G*******

Gerek kiralama sürecinde gerek kiralama işleminden sonraki bütün süreclerde bizi hep bilgilendirerek her sürecte yanımızda oldu. Kendisini artık ailemizin gayrimenkul danışmanı olarak görüyoruz. Burak Bey'e yardımlarından ötürü çok teşekkür ederiz

A******* S*******

Burak Bey Kendi eviyle ilgileniyormuş gibi ilgilendi işini seven büyük titizlikle ilerleyen aileden biri gibi oluyor. Sonsuz güveniyoruz ve tavsiye ediyoruz. Tüm emekleri için teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını dilerim

E******* K*******

Burak Bey ve Gülen Hanım'a Kiralama sürecindeki tüm destekleri için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Caner Şenkaya

Sancılı ve sorunlu ev alma sürecimizde her daim ulaşılabilir oldu, süreci çok iyi yönetti. Kendisine çok teşekkür ederim. RE/MAX adres ailesini tebrik ederim böyle düzgün insanları çalıştırdığı için. Başarılar dilerim.

Faruk Arısoy

Değerli Burak Kızılca ve Gülen Hanım sizlere tüm samimiyetimle çok teşekkür ederim. Son bir hafta içinde gösterdiğiniz tam bir profesyonel çalışma sonrası benim eşime Aitolan Bornova'daki evin satışını başarı ile gerçekleştirdiniz. Tam iyi niyet güven içinde son derece kibar ve sabırlı davranış ve söylemleriniz sayesinde her iki taraf için bir mutlu son oldu sağ olun. Siz sevgili gençler iş yaşamınızda huzur, sağlık, başarı ve mutluluk dilerim. Sevgiler ve selamlar.

A******* K*******

Burak Bey'e yetkisini vermiş olduğumuz mülkümüzü kısa bir sürede işleme dönüştürmüş, satış ve pazarlama sürecini profesyonel bir şekilde yürütmüş, yaptığı tüm pazarlama faaliyetlerini eksiksiz bir şekilde bizimle paylaşmıştır. Bize vermiş olduğu kaliteli ve itinalı hizmet için kendisine sonsuz teşekkür ederiz. İhtiyaç halinde hiç düşünmeden arayacağım ve çalışmayı isteyeceğim profesyonel bir gayrimenkul danışmanıdır teşekkürler.

Nilüfer Erbil

Bence burak beyle çalışmak büyük bir şans çünkü gözünüz arkada kalmaz bılırsnızki o sizin için en iyisini yapacaktır devamlı bilgilendirir sizin fikrinizi alır son derece güvenilir iyi ki tanımışım burak beyi

S******* B*******

İstediğimiz evi bulma konusundaki yardımlarından dolayi ve tüm süreçteki desteğinden dolayi kendisine teşekkür eder islerindeki basarilarinin devamini dileriz. gönül rahatlığı ile guvenebilirsiniz

M******* K*******

Burak Bey'le tanışmamız tesadüfen oldu ve çok memnun oldum. i̇şine çok bağlı zamanını iyi kullanan iletişimi çok kuvvetli alıcı ile satıcı arasında güven duygusunun oluşmasında önemli katkısı olan bir gayrimenkul danışmanı . bende oldukça başarılı ve güvenilir bir imaj bıraktı. benzer bir işlemde tercih edebileceğim bir gayrimenkul danışmanı başarilar dilerim. Ayrıca RE/MAX adres ofisine de teşekkür ederim .

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.