1977 İstanbul doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Yedikule Süper Lisesi’nde tamamladım. İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden 2000 yılında mezun oldum. Ardından 21 yıl sürecek Organize Sanayi’de üretim mühendisliği kariyerim başladı. Bu süreçte MBA-İşletme yüksek lisansı yaptım. A sınıfı iş güvenliği uzmanı ünvanı aldım.  Kariyerimin olgunluk evresindeyken almış olduğum radikal bir kararla ilgi duyduğum gayrimenkul  sektörüne geçiş yaptım. Şu an ise burada Remax-Piramit  ailesindeyim.


Hayatı, şarkı söylemeyi, iyi insanları ve oğlum Mert’i seviyorum.


Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Mücella Kebeli portföyünde 15 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

İlker Karapınar

Mücella Hanım, verasetten intikal eden evimizi öngördüğümüz sürede sattı.Sözlesme aşamasından sonuç aşamasına kadar bizi sürekli bilgilendirdi.Evimizin rayiç değeri ve satış bedelinin belirlenmesi konusunda bizleri doğru bilgilendirdi ve yönlendirdi.Satışı arzu ettigimiz şekilde gerçekleştirdi. Mücella Hanım ile çalışmaktan ve onu tanımaktan çok mutlu oldum. Kendisine tekrar teşekkür ederim.🤝

Z*******

Mücella hanım ev bulma sürecimizde çok yardımcı oldu. Her aradığımızda ulaştık ve her zaman pozitif ve olumluydu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

M*******

Mücella hanım çok titiz, kibar ve işinde profesyonel bir emlak danışmanı. Dairemizi çok kısa sürede kiraya verdi. İlerde kendisiyle tekrar çalışacağım.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.