RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Nursel Ocak portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Fatih Kamaşoğlu

satın aldığım dairenin satıcı tarafı 4 kiş idi.Nursel hanım satış sürecinde çok profesyonel bir şekilde ilerleterek her süreçte beni bilgilendirdi.Çok teşekkkür ederim.

Halime Altındaş

Ben dairemi kendim satmak istiyordum.Ama Nursel hanım beni ikna ederek dairemin yetkisini aldı. Alır almaz 4 günde satarak hem beni mutlu etti hemde şaşırttı.Gerçekden çok doğru karar vermişim.

Gülden Çırak

güvenlir olduğunuz ve detaylı anlatımlarınız için teşekkür ederim. Nursel hanım la ileride de çalışmak isterim.

Fatma Selçuk

Nursel hanımdan aldığım hizmet etkisiyle uzun vadeli yatırımlarım için onunla birlikte çalışmayı düşünüyorum.Emekleri için çok teşekkür ederim Tanımakta mutluluk duydum

Serdar Karakuzu

Nursel hanım güvenlir ve çok profesyonel bir danışman.Kendisiyle tanıştığım için gerçekden çok şanslı hissediyorum kendimi.İyiki sizinle daire alım sürecinde çalışmışım

Yelda Duranay

Nursel hanım ile çalışmadan önce epey bir danışmanlarda tanışma fırsatım oldu.Yalnız Nursel hanım dairemi alırken o kadar nazik ve profesyoneldi ki çok rahat bir satış süreci oldu.Artık emlak alıp veya satarken benim gayrimenkul danışmanım Nursel hanım

G*******

Nursel Hanım'a ne kadar teşekkür etsem az kalır. Kendisi işinde çok iyi dürüst,güvenilir ve çok nazik. ilk defa bir ev aldım o zorlu süreci çok iyi yönetti kendisi iyi ki Nursel hanım ile tanışmışım.

D*******

Nursel hanım dürüşt,güvnilir,hızlı ve işini severek yapıyor buda onu iyi bir danışman yapıyor ben kendisinden çok memnun kaldım kendisine çok teşekkür ederim.

Levent Leymon

Ben evimin yetkisini Nursel Hanımı görmeden Aydından gönderdim. Asla evimi emlakçılara vermem diyordum fakat Nursel hanım bu düşüncemi değiştirdi. ben kendisine çok ama çok güveniyorum. ben burada yoktum ve zorlu satış sürecini çok şeffaf bir şekilde yönetti. Nursel hanım çok mükemmel bir danışman. Kendisini her kese önereceğim.

Alim Şimsek

Öncelikle Nursel hanıma teşekkür ederim. Evimin yetkisini kendisine verdim ve evimi 2 hafta da sattı. Ben Nursel hanıma çok güveniyorum öyle ki oturduğum evimin anahtarını kendisine teslim edip müşterisine göstermesini istiyordum. Bu zaman da böyle dürüst bir danışman bulmak çok zor. Bundan sonra da kendisi ile çalışacağım. Ayrıca herkes gönül rahatlığı ile Nursel hanım ile çalışabilir.

Kerim Baykal

Nursel hanım için ne söylesem az kalır. ilk önce evime kısa sürede bir kiracı buldu. Daha sonra ailemizin danışmanı oldu ve bir kaç gayrimenkulumuzu daha sattı biz kendisine çok güveniyoruz Nursel hanım işini çok iyi bir şekilde yapıyor her için kendisine teşekür ederiz .

Yaşar Usta

Evimin satış sürecini çok emlakçı talip oldu ama ben Nursel hanıma verdim iyiki de öyle yapmışım. Ben Nursel hanıma çok güveniyorum kendisi işini çok severek yapıyor. Kendisi dürüst,şeffaf,nazik her şey ile ayrı ayrı ilgilendi eşim ve ben Nursel hanımı çok sevdik keşke bütün danışmanlar böyle olsa kendisine çok teşekkür ederiz.

N*******

Evimizi satma sürecinde hızlı satılsın diye bir çok emlakçıya verdik fakat satamadılar.Daha sonra satış yetkisini Nursel hanıma verdik 4 gün de evimizi sattı.kendisine çok teşekür ederim

Yılmaz Karakuş

dairemin satış sürecinde göstermiş olduğunuz destekden dolayı çok teşekkür ederim

F*******

daireyi alırken göstermiş olduğunuz destekden dolayı Nursel hanıma çok teşekkür ederim.iyiki sizinle tanışmışım

Hakkı Karakuş

Öncelikle Nursel Hanım'a, çok teşekkür ederim. Kendisi evimi kısa sürede sattı. Kendisinden çok memnun kaldım bir Danışman ancak bu kadar muhteşem olur. Nursel hanım, işinde oldukça başarılı herkes böyle bir danışman ile çalışmalı bence.

Ali Bora

Nursel hanımı iyiki tanımışız. Daha önce emlakcılar ile çok sıkıntılar yaşadık.Fakat Nursel hanım dan çok memnun kaldık bundan sonra kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz Her şey için teşekkür ederim.Kendisini bütün yakınlarıma tavsiye edeceğim.

Murat Karataş

Böyle başarılı bir danışman tanıdığım için çok mutlu oldum. Nursel hanım'ı hiç görmeden evimin satış yetkisini Aydın'dan gönderdim iyiki de öyle yapmışım Nursel hanım emlakçının satamadığı dairemi kısa sürede sattı. Hemen ardından ikinci dairemin satışını verdim onuda sattı. Kendisini herkese tavsiye ederim. Teşekkür ederim kendisine

Türkan Bilir

Nursel hanım tam istediğim gibi bir ev buldu bana. Bizim her işimiz ile ilgilendi kiracının çıkma sürecini bile takip etti. Ben kendisine çok güveniyorum işini çok iyi yapıyor teşekkürler Nursel hanım

Mustafa Aydoğdu

Güvenilir, dürüst işini seven ve doğru yapan bir danışman Nursel hanımı tanıdığım için çok memnun oldum. Her şey için teşekkür ederim

Hakan Yiğitbaşı

Evimizi alma sürecinde Nursel hanım ile tanıştık kendisi bize çok yardımcı oldu. Kendisi dürüst, samimi ve içten yaklaşımı ile evimizi alnımızda çok çalıştı. Tapu sürecini sıkıntısız geçirdik Nursel hanım 'a teşekkür ederiz.

Ayşe Canan

Nursel hanım daha önce kardeşimin dairesini kısa sürede satmış. Kardeşim bana Nursel hanım dan bahsetti Nursel hanım çok başarılı senin dairenide kısa sürede satar dedi ve öylede oldu dairemi sattı. Herkese tavsiye edeceğim bir danışman kendisi

H*******

Evimizi alma sürecinde Nursel Hanım, bize çok yardımcı oldu. Kendisini tanıdığım andan itibaren bütün her şeyi Nursel Hanım'a, bıraktık kendisi çok güvenilir ve şeffaf. İşini de severek yapıyor böyle bir gayrimenkul danışmanı bulduğumuz için çok şanslıyız. Bundan sonra bütün gayrimenkul işlerimiz Nursel Hanım da olacak. Kendisine her şey için çok teşekkür ederiz.

Erol Karataş

Evimizin satışını Nursel Hanım'a, vermekte ne kadar doğru bir karar vermişiz. Kendisi ilk günden itibaren doğru güvenilir bir satış süreci yürüttü. Bundan sonra bütün gayrimenkul satışlarını Nursel Hanım'a, vereceğiz. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.