Biz Bir Aileyiz !

Biz Beraber Güzeliz !

Biz Beraber Güçlüyüz !

Merhabalar. 1993 Yılında Manisa'nın Salihli İlçesinde doğdum.  Eğitimimi Salihli Anadolu Lisesinde tamamladım. İzmir'de ikamet etmekteyim. Küçük yaştan itibaren ticaretle uğraşmaktayım.  Ticari yeteneğimi yükseltmek  için Gayrimenkul sektörüne girmeye karar verdim ve bu vesileyle Re/MAX ARMA ile tanıştım. Re/MAX ARMA ile kariyer basamaklarını tırmanırken birçok başarıya da imza attım ve atmaya devam edeceğim.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir.
Burak Kazak portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Erol Babaoğlu

Burak beyle çalışmak keyifliydi Beni yormadan se strese sokmadan zamanı uygun kullanarak verdiği sözlerin tamamını yerine getirerek profesyonel şekilde gayrimenkul işlerimi halletmiştir.Halen de işlerimin takibini yapmaktadır Yaotığı işi keyifle güzel tertemiz yapan hızlı güvenilir güleryüzlü enerjik bir emlak danışmanım olduğu için çok rahat ve huzurluyum.Bir hekim olarak Sizlere de tavsiye ederim.Gçzünüz arkada kalmaz.

Hasan Esen

Ev alırken burak ile tanışmamımız bizim için çok büyük şans oldu. Alımın ve satım sürecinin her anında yanımımızda i oldu. Gönül tahatlığı ile evimi aldım çok teşekkürler.

Sercan Örsel

Harika bir insan, firma olarak ev satışında çok yardımcı da oldular. Herşey için teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.