1994 MUŞ doğumluyum .

2016  KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

 2017 ADANA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ  LİSANS

 2019 YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ B SINIFI İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI alanında YÜKSEK LİSANS yaptım

2022 NİSAN TARİHİNDE REMAX PİER AİLESİNDE GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLARAK  İŞE BAŞLADIM .

ALIM -SATIM-KİRALAMA işlemlerinizde GÜVENİLİR ÇALIŞKAN ve PROFESYONEL biri ile çalışmak istiyorsanız sizlere bu süreçte bir danışmandan çok bir yol arkadaşı olmak isterim:)

TEŞEKKÜRLER. 

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Berçem Seval Doğan portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Onur Yavaş

Dürüst, çözüm odaklı, ve işini takip ediyor. Kiralama sırasında aynı zamanda kiralayanın da hakkını korumaya çalıştı. Sorunsuz kiralama yaptık.

L******* K*******

İletişim ve ilgiden çok memnunum, devamlı bilgilendiriyor. Fiyat çalışmasi da başarılı. Tavsiye ediyorum

Pelin Kara

Berçem hn. sabrı, güler yüzü, ürettiği çözümleriyle ikinci kez yol arkadaşı oldu bize.Sayesinde içimiz rahat, aklımızda hiçbir soru işareti kalmadan ulaştık sonuca yine. i̇yi ki tanımışız sizi; son derece ince düşünceli, çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımınızla konforlu bir kiralama süreci daha yaşadık.Her şey için çok teşekkürler.🙏🏼🤗

Gökhan Atıcı

Samimiyet ilgi anlayış profesyonel en önemlisi aileden biriymiş gibi bizimle ilgilenmesi bizi çok sevindirdi RE/MAX ailesine ve Berçem Hanım'a çok teşekkür ediyoruz başarılarının devamını diliyoruz saygılar.

Ü******* K*******

Berçem hanım evimizin kiralamasında bize yardımcı oldu. kendisinin güler yüzü ve bize ayrıntılı bilgi vermesinden dolayı çok memnun kaldık. kiralama sürecinden sonra da evle ilgili problemlerde bize yardımcı oldu ve çözümler sundu. kendisine teşekkür ediyorum.

Gülden Çetinkaya

Sayın Bercem hanim ile Beşiktaştaki evimizin kiralama aşamasında tanıştık.Kendisinin profesyonel calisma tarzi ,problem çözümündeki hizi ve başarısını kutlar emekleri için teşekkür ederiz .

Muhammet Köprülü

Ayrıntılı ve detaylı anlaşılır bilgi paylaşımınız ve ilginiz teşekkürler Berçem hanım

Pelin Kara

Berçem Hn.’ın güler yüzü, pozitif enerjisi, çözüm ve müşteri odaklı yaklaşımları sayesinde; aslında zorlu denilebilecek bir süreci oldukça konforlu bir şekilde atlattık birlikte🙏🏼 İlgisi, sabrı, dinamikliği ve profesyonel yaklaşımı için çok teşekkür ederiz kendisine🙏🏼Berçem Hn., alanında çok iyi bir danışmandan da öte güvenilir ve işine hakim bir yol arkadaşı aslında…İyi ki sizinle yola çıktık Berçem Hn., tüm emekleriniz için tekrar teşekkürler🙏🏼💐

Oğuzhan Günel

Satışımızda doğru bilgilendirmeler yaparak gayrimenkulumuzu çok kısa zamanda doğru pazarladı ve satışımızda da desteğini hiç bir zaman esirgemedi. Kendisine teşekkürü borç biliriz.

W******* H*******

Guzal

Ayşin Satan

Seval hanım emlak danışmanlığı sırasında bize verdiği bilgilerden tavsiyelerden ve hizmetlerden çok memnun olduk. Kendisi çok enerjik motivasyonu çok yüksek sorumluluk sahibi ve işini çok iyi takip eden biri olduğuna şahit olduk. Bizim için süreci fazlasıyla kolaylaştırdı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ebru Çil

Belçim hanımla anbemlerin evinin satış aşamasında tanıştık. Kendisine bize verdiği hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz. Güler yüzlü, çözüm odaklı ve pratikliliği için tekrar teşekkürker

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.