SİZ YOKSANIZ BEN VARIM. GÜVEN DUYACAĞINIZ DANIŞMANINIZ....

Gayrimenkul sektöründe İşinizi Kolaylaştıran Yol Arkadaşınız Ferhat TOHUMCU


Mülk sahiplerinin ve alıcıların hak ettiği hizmeti sağlama hedefiyle yola devam ettiğim sektörünün lideri ve en başarılı ofislerinin başında gelen, Zekeriyaköy konumlu Re/Max Ahenk’in Gayrimenkul Danışmanıyım.


Mülk sahibi olmak, sahipseniz daha iyisini elde etmek her insanın yaşamındaki en önemli hedeflerinden biri olduğuna şüphe yok. Bu kadar önemli bir hedefe ulaşabilmek için İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRAN, profesyonel ve de kurumsal bir danışmanınız olsun ister misiniz?


Re/Max markası altında, Ahenk ofisin tecrübesiyle, piyasa avantajlarını en iyi şekilde kullanarak, gayrimenkulünüzü en kazançlı şekilde almak ya da satmanızı sağlamak için ilgili tüm süreçleri sizin için araştırmaya ve sonuçlandırmaya talibim.


Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Ferhat Tohumcu portföyünde 17 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 17 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Emine Esra Kasapbaşı

Kendileriyle tanıştıktan sonra 1 gün içinde kiralama işlemimizi yaptık. Çok güven veren ve bölge hakimiyeti olan bir danışman.

Fatma Hoşgör Tekeşin

Kendilerinin site içerisinde yapmış olduğu işlemleri komşularımdan duydum, çok memnun kaldım, evime 1 ayda harika kiracılar buldular, iyi ki güvendim.

Mehmet Gelegen

Sarıyer Ferahevler mahallesinde ki evim kentsel dönüşüme girdiği için kiralık arayışım vardı. Ferhat Bey'e nasıl bir ev aradığımı anlattım. 2 saat geçmeden aradığım o evi tutmuş bulunmaktayım. Kendisine çok teşekkür ederim.

Haluk Önder

Bu dönemde düzgün kiracı bulmak çok zor. Kiralama sürecinde elinden gelenden fazlasını yaparak doğru kiracıyı bulduğuna inanıyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Onur Özdinç

Sürecin en başından itibaren Ferhat Bey tüm işlemlerde şeffaf ve yönlendirici bir tutum sergileyerek en iyi gayrimenkul işlem sürecimi yaşamamı sağladı. Kendisine sonsuz teşekkürler.

Eftal Karakaya

Ankara'dan İstanbul'a çok güzel bir kiralama işlemi yaptı. RE/MAX ile daha öncede çalışmıştım. Ancak Ferhat Tohumcu ile çalışmak işimi çok kolaylaştırdı. Güvenilir danışman ihtiyacınız varsa kesinlikle kendisini tercih edin, gözünüz arkada kalmasın.

Salih Kuzu

Evlerimi kısa sürede kendileri sayesinde kiraya verebildim. Harika kiracılar buldular. Evinizi kiraya vermeden önce kendisiyle tanışın, aklınız evinizde kalmasın.

Serdar Hotiç

Kendisiyle konuştuğum ilk dakikadan itibaren dürüst ve samimi yaklaşımı vardı. Bölge hakkında emin değilken, bizi her konuda bilgilendirdi. Kiralama sürecinde, her adımda desteklerini esirgemedi. Tüm işlemlerim için satın alma/kiralama sadece kendisini tercih ediyor olacağım.

Banu Yalçın

Kendisiyle uzun süredir irtibattaydık. Aradığım işte bu dediğim evi buldum. Ben çok memnun kaldım, tüm arayışlarınız da kendisini tercih edin mutlaka.

Emre Şeherli

Şirketimiz adına konuştuğum Ferhat Bey bana çok yardımcı oldular. Harika projeden harika bir ev kiraladım. Kendinizin ne istediğini bir kere anlatın ve size bütçenize uygun evi hemen bulsun.

Ali Rıza Pak

Kişilği, karakteri ve üslubu ile örnek olan, işini layıkıyla yapan, efendi tavrıyla bizleri kendisine hayran bıraktı.Umarım kendisiyle ilerleyen zamanlarda çalışacağız.Aradığımız evi bulmamıza yardımcı olmaya devam edeceğinden şüphemiz yok. İyi çalışmalar güzel insan Ferhat Tohumcu....

Uğur Elarslan

Avrupa yakasının uzmanı diyebilirim.Bir çok yer hakkında fazlaca bilgi sahibi olduğunu fark ettim.Bilgilendirdiği tüm detaylar benim için çok kıymetliydi.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Fevzi Örkün

Ferhat Bey'i geçmişten tanıyorum. Prensipleri olan, güvenilir ve çalışkan olduğundan hiç şüphem yok. Bu nedenle mülkümü kiralamasını istedim. İkinci gün yeni kiracıma anahtarı teslim etti. Teşekkürler...

Saeid Nazari

Sarıyer bölgesinde kiralık arayışımı kısa zamanda çözen ve aradığımız eve kavuşmamızı sağlayan değerli kişi Ferhat Tohumcu'ya teşekkür ediyorum.

Ahmet Demir

Güven verici ve güler yüzlü danışman.Vermiş olduğu hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

Eren Orun

Samimiyet, ilgi, alaka ve güven veren yaklaşımından dolayı çok memnun kaldık. İyi ki evimin satış sürecinde sizinle tanışmak fırsatı bulduk.

Esma Arzu Günbeyi

Çok yer araştırdık, kendisi bölge hakimiyetiyle bize hayal ettiğimiz mülkü bir günde buldu.Bölge uzmanlığı, müşteri ilişkileri saygı,ilgi ve alaka konusunda çok yardımcı oldu.Kendimiz ve tüm çevremiz için önereceğim tek danışman.Kendisine hayatı boyunca başarılar diliyorum.

Atakan Ata

Güler yüzlü profesyonel bir hizmet aldım.Her şey için kendisine çok teşekkür ediyorum.Kalite A PLUS..... Uzun zamandır kiralayamadığımız mülkü 1 ay içerisinde kiraladı.

Onur Kaya

Kiralamak istediğimiz dairede, kafamızdaki tüm soru işaretlerini giderdiler.Ferhat bey'e harika enerjisi ile çok güzel bir işlem gerçekleştirdik.Kendisine çok teşekkür ederim.

Zeynep Kaya

Kiralama işlemleri ile ilgili kafamızdaki tüm soru işaretlerini giderdiler.Çözüm odaklı yaklaşımları ile 1 günde kiralama işlemimizi yaptık.Güler yüzlü, sabırlı ve çok ilgili danışman.Bundan sonraki her işlemim için kendisiyle çalışacağım.

İsmail Kırmızı

Ferhat bey ile şans eseri tanışmak nasip oldu.Kendisinin bölge hakimiyeti konusunda bilgili olduğunu fark ettim.Bu sebeple satranç kursu yapabileceğim bir iş yeri arayışım olduğunu söyledim.1 Saat sonra benim arayışım olan o yeri tutmamı sağladı.Kendisine çok teşekkür ederim.

Ayfer Baharoğlu

Ferhat bey den aldığım hizmetten dolayı çok memnun kaldım.İşin idaresini çok iyi biliyor ve süreci güzel yönetiyor.Bu nedenle kendisinden çok memnun kaldım.

Nour Tarıq Ali Abı

Kendisine ulaştıktan sonra 2 saat içinde arayışımızı sonuçlandırdı.Daha önce farklı firmalarla çalışmıştım ancak bu kadar memnun kalmamıştırm.Bundan sonraki her işlemim için kendisine danışacağım.

Ağit Deli

Kiralık mülkümü 4 ay süresince başka firmalara vermiştim.Kendisi 4 ay boyunca benimle iletişimini hiç koparmadı ve portföylerini aldıktan tam 17 gün sonra evimi kiraladılar, dediklerinde haklı çıktılar.Motivasyon, enerji ve bilgileri çok fazla.Bundan sonraki her mülküm için kendisiyle çalışacağım.Gözüm kapalı, güvenim sonsuzdur.

Mehmet Sıddık Karaçöl

Kendi evi gibi ilgilendi.Her süreci çok doğru yönetti ve ilerletti.Bu nedenle kendisine çok teşekkür ediyorum.

Şerafettin Erkiş

Beğendiğimiz daireyi çok kısa sürede sonuca bağladı.Bizimle devamlı irtibatta bulundu ve çok ilgilendi.Başarılar diliyorum.

Hedieh Yılmaz

Ferhat bey sayesinde evimizi en kısa zamanda istediğimiz fiyatta sattığı için teşekkürler.

Alireza Lolaavar

Ferhat beyden çok güzel hizmet aldık.Sattığımız ev için güzel yardımları için teşekkürler.

Hamit Aksu

İlanı gördüğüm ertesi gün hemen daireyi gezdik beğendik ve satın almaya karar verdik.İşlemler süratle ilerliyor.Teşekkür ederiz.

Kaan Pakkan

Göstermiş olduğunuz üstün hizmetinizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum.Ferhat bey, bölge hakimiyetiyle beni ve eşimi çok bilgilendirdi.Kendisiyle her zaman çalışmayı düşünüyorum.

Zehra Tanıtmış Kapan

Kendisiyle kiralık bir mülk için yer gösterimi esnasında tanıştım.Gerek baktığım ev gerekse çevre hakkında çok detaylı bilgiler verdiler.Kendilerine çok teşekkür ediyorum, tanıdığım herkese tavsiye edeceğim.Güleryüzlü, bilgili, dürüst ve çok saygılıydı.

Murat Gürgensuyu

Daha önce çalışmadım, çalışmayı da düşünmüyordum.Güzel bir referansla kendisiyle tanıştım.Ve iyi ki diyorum.Güvenilir, dürüst ve bilgili bir gayrimenkul danışmanı arıyorsanız kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim.

Nihat Kılıç

Güler yüzlü ve samimi yaklaşımı kendisinde güven itibarı bırakıyor. İlgisi sayesinde çok kolay şekilde bir kiralama yaptım. Çok teşekkür ediyorum.

Emir Poyraz

RE/MAX Ahenk ofisinden hizmet aldığım bir kaç arkadaştan biriside Ferhat Bey, her birinden ayrı ayrı memnun kaldım. Sunmuş oldukları hizmet gerçekten profesyonel, ekibinize bol bol bereketli işler diliyorum. Çok teşekkürler.

Hakan Altın

Portföylerin sinevizyondan sunulması ve beğendiklerimi sadece görmek gerçekten profesyonelce, çok güzel, çok başarılı.Ferhat bey'e çok teşekkür ederim.

Salih Kaplan

Sunmuş olduğunuz hizmetten dolayı sizlerden çok memnun kaldığımızı bilmenizi isteriz.Herkese de Ferhat bey ile çalışmayı tavsiye ederim.

Ali Rıza Ersen

Yaklaşık 6 aydır ailece kendisini tanırız.Bu süre zarfında bize çok kez güzel mülkler sundu.Artık begendiğimiz evi bulduk ve son noktayı koymak üzereyiz.Ferhat bey'e çok teşekkür ediyorum.Başarılar....

Volkan Dalgıç

Sürecin ilk anından tamamlanmasına kadar geçen süreçte her an ulaşılabilen, yardımcı ve anlayışlı bir üslupla destek sağlayan Ferhat bey'e sonsuz teşekkürü borç bilirim.Bundan sonraki süreçlerde kendisine başvurmadan hiç bir işlem yapmayacağız.

Rıdvan Özgür

Zekeriyaköy'deki kiralık arayışımıza çok hızlı bir şekilde sonuç getiren RE/MAX Ahenk danışmanı Ferhat Tohumcu'ya çok teşekkür ederiz. Kendileri göstermiş olduğu profesyonel danışmanlık hizmetiyle bizden takdiri almıştır. RE/MAX Ahenk bünyesindeki danışman arkadaşımızdan aldığımız hizmet takdire şayandır.

Kemal Demir

Evimi hızlı bir şekilde kiraya verdiği için çok teşekkür ediyorum.

Ezgi Polat

Ferhat bey'in iş odaklı yaklaşımları bizleri çok rahatlattı.Kendisinden çok memnun kaldık.Mesleğine olan saygılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Ali Usta

Ev alma sürecimde bana yardımcı olduğu için emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

İsmail Sezen

RE/MAX ile çalışmak bir ayrıcalıkmış. Bunu Ferhat Bey'i görünce daha iyi anladım. Sonsuz teşekkürler.

Ferit Mazlumi

Tahran Emlak olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmette bize destek olduğunuz için çok teşekkür ediyorum.Sizleri yakından takip ediyor olacağım.Sizlerden her zaman bilgi almak için sosyal medyada da takip ediyor olacağım.Profesyonelliğiniz ve desteğiniz için teşekkür ediyorum.

Bilal Hatipoğlu

Bizim için kiralık ev bulmak zorlaştığı için çevremizde bu işi yapan birilerini bulmak istedik.Bir arkadaşımız Ferhat bey'i tavsiye etti.3 gün sonra aradığımız evi bize buldu.Tavsiye ederim.

Ahmet Ali Uçar

İş ahlakı ve verdiği güven, beni Ferhat bey'e bağladı.Sonucunda da evimize tam istediğimiz profildeki kiracıyı buldu.Çok teşekkürler

Özlem Özpolat

Yaptığı işe saygısı olanlar ne iş yaparlarsa yapsınlar her zaman başarıya ulaşmışlardır.Ferhat bey'de yapmış olduğu işte eminim ki ileride isimlerinden çokça bahsettireceklerdir.Çünkü çok disiplinli ve bilgililer.Çok ama çok kaliteli bir hizmet aldığımı rahatlıkla söyleyebilirim.Daimi başarılar diliyorum.

Hatice Meltem Özpolat Bayramov

Öncelikle ev alma hayalimi gerçekleştiren sevgili Ferhat Tohumcu'ya çok teşekkürler.Ev ile ilgili detaylı bilgi verdiler.Sorduğum tüm sorulara çok net cevaplar aldım ve 1 haftada evi almaya karar verdim.Kendilerine bol başarılı günler diliyorum.

Ilgaz Özpolat

Satış sürecindeki emekleriniz için çok teşekkür ederim.Bizleri ev sahibi yaptınız.

Zeynep Hümeyra Tever

Ev satma aşamasında baştan sonuna kadar yanımızda olan Ferhat Bey'e teşekkür ederim.

Salih Koç

Danışmanlık konusunda mükemmeldir.Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz, tavsiye ederim.

Mehtap Kefal

Kibarlığınız, güncel bilgilendirmeleriniz ve son derece profesyonel şekilde süreci yönettiğiniz için çok teşekkürler.

Umut Koç

İşin ehli ve çalışkan bir danışman.Profesyonel çalışma sitili ile sorunsuz şekilde satışımızı tamamladı.

Ömer Koç

Yapılan işlemden çok memnun kaldım.Çok teşekkür ederim.Ayrıca Ferhat bey'e sağladığı kolaylıktan dolayı çok teşekkür ediyorum.

Zeynep Danısh

Özverili ve ilgili tavırları ile sunmuş olduğu hizmetin kalitesi mükemmel.Başarılarının devamı dileğiyle....

Münevver Koç

Ferhat bey'in ilgi ve alakası, açıklamaları son derece iyiydi.Tekrar bir işlemim olduğunda yine sizleri tercih ederim.

Asuman Kavraz

Profesyonelliğinden ötürü kendisinden çok memnun kaldım.

Dorukan Koç

6 kişi hisseli olduğumuz villamızı kısa zamanda istediğimiz fiyatla satmasından dolayı kendisinden çok memnun kaldık.

Dursun Altınok

Çok hisseli villayı satışı zor olacağı düşüncesiyle tam almaktan vaz geçecekken Ferhat bey'in yönlendirmeleriyle almaya karar verdik.Şu anda tapudan yazıyorum kendisine çok ama çok teşekkürler :)

Erdal Yazıcı

Bir çok emlak danışmanı ile bir çok ev gezdik.En beğendiğimiz, içimize sinen ev ferhat bey'in sunduğu ev oldu.Kendisi bu evi beğenmemizde bize destek verdi.Emekleri için çok tekekkürler.

Kevan İkachi

Aldığımız hizmetten gayet memnun kaldık.Ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz.

İrem Cengiz

Arayışımızı kendisine anlattık.Yaklaşık 1 hafta bizim için bölgede ev araştırdı ve çok güzel, profesyonelce tanıtım yaptı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ahmet Perper

Zekeriyaköy uzmanı ferhat bey, aradığımız bütçedeki tüm mülkler hakkında bilgi sahibi.Gerçekten işini layıkıyla yaptığını anladım.Teşekkür ediyorum.

Alpay Hızlı

Ferhat bey, şuana kadar çalıştığım en iyi emlak danışmanı.Profesyonel deneyim açısından 10 puan veriyorum.Örnek alınması gereken bir insan.Teşekkürler

Ali Akman

Zekeriyaköy'de üstüne emlakçı tanımam, tekrar çalışacağımız kesin.Başarılar diliyorum kendisine.

Sema Yılmaz

Enerjisi çok yüksek, pozitif birisi. Çabası sayesinde hayalimdeki evi buldum. Ahenk ofisinin başarılı danışmanı Ferhat Bey'e sonsuz teşekkürler.

Alper İhsan Gürpınar

Ferhat bey ile şans eseri tanıştık.Kendisine aradığım evin özelliklerini anlattım.Aynı gün hayalimdeki ev ile beni buluşturdu.Kendisine çok teşekkür ederim.

Hamra Ulus

Kısa sürede evimi kiraya vererek beni çok mutlu etti.Bol bereketli işler diliyorum.

Okan Sarıca

Kusursuz hizmetinizden dolayı son derece memnun kaldım.Saygılı ve profesyonel davranışı ile hizmet verdiği için kendisine teşekkür ederim.

Kaivan Tahiri

Kendisi aracılığıyla tuttuğum evde bugün 3.günüm ve evi çok sevdim.Bu evi kiralamamda bana destek olduğu için çok teşekkür ediyorum, işini saygıyla yaptığından dolayı minnettarım.

Bahar Kahraman

Göstermiş olduğunuz çaba ve işinize olan saygınızdan ötürü çok teşekkürler.Gerçekten kısa zamanda olumlu yönde gelişmeler yaptınız.Sizinle çalıştığımız için çok memnunuz.Tekrar görüşmek üzere.

Barış Kayaoğlu

İş disiplininiz, çalışkanlığınız ve dürüstlüğünüz benim için çok önemliydi.Herşey için teşekkür ederim.Bundan sonra emlakçımız sizdem başkası olamaz bunun garantisiniz verebilirim.

Hedieh Yılmaz

Profesyonel hizmeti ile evimi kısa sürede kiraya verdiği için teşekkür eder, başarılar dilerim.

Mehmet Ovayolu

Yurtdışında bulunmam nedeniyle Türkiye'de ki tüm işlerimde ben yoksam da Ferhat bey'in olduğunu bilmek beni mutlu ediyor.Üçüncü kiralamasında yine sorunsuz bir iş deneyimi sundu. Teşekkürler.

Aycan Bölükbaşıoğlu

Kiralama sürecinde yardımlarından dolayı beğendiğim evi tutmuş oldum.Emeklerine sağlık.

Akif Sürekli

Ferhat Tohumcu'nun vermiş olduğu gayrimenkul danışmanlığı hizmeti ile evimi üç günlük gibi kısa bir sürede kiraya verdim. Kendilerine emeklerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.

Asmin Şana Acar

Ferhat bey çok ilgili ve yardımcıydı.Verilen hizmetten çok memnun kaldık.

Azat Musın

Everytıng was perfect. Good experierce wery good service of your personal and company.I saticfied very graitfull thınk you a lat.High guality service of o yor company.Perfect empleyee Ferhat...

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.