Doğuş İle Gülen Yüzler !

Her şey 2003 yılında sektöre ilk adımı attıktan sonra başladı.

Dediğim tek şey !  '' İşte benim işim '' olmuştu. 

Bu meslek için yaratılmışım diyebilirim…

2003 den bu yana geçen iş hayatımda, uzun seneler yine bir kurumsal firma çatısı altında yöneticilik yapıp, aldığım eğitimlerle mesleğimi ve yetilerimi sürekli geliştirdim. Sahip olduğum vizyon, yenilikçi ve girişimci ruhum ile 21 yıldır büyük bir aşkla sürekli üstüne katarak sürdürdüğüm meslek hayatımda, binlerce müşteriye en önem verdiğim ilke olan “dürüstlükten” hiç bir zaman şaşmadan  hizmet verdim ve hala daha vermekteyim. Mesleğimin son on yılını uzmanlık alanım olan Akasya Acıbadem Projesinde çok başarılı işlere imza atarak, hem sadık müşteri kitlesi hem de çok içten samimi komşular edinerek bu güne geldim. Bu süreçten itibaren, uzun yıllar emek verdiğim meseleğimi artık Remax’in kurumsal çatısı altında, sektöre yeni başlayan danışmanlarımıza eğitim desteği verip , mentorluk yaparak  çok daha büyük başarılarla sektöre destek vermeye devam edeceğim.

Sevgiyle kalın…

Uzmanlık Bölgesi

Acıbadem Mah. / Üsküdar Fikirtepe Mah. / Kadıköy Acıbadem Mah. / Kadıköy Koşuyolu Mah. / Kadıköy Altunizade Mah. / Üsküdar

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir.

2022

Bu program ile yeni Gayrimenkul Danışmanlarına Tüm Süreçleri Öğretebilmek, Yol Gösterebilmek ve İş Alışkanlığı Kazanmalarını Sağlamak hedeflenir. Successful Strategies Masterclass Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2023

How to Grow a High Performing Brokerage (HPB) Eğitimi Bu eğitim gayrimenkul değerleme (konut) süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Umut Tokkuş portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mehmet Çavuşoğlu

Başta Umut bey olmak üzere tüm ekibine teşekkür ederim. Kendimizi güvende hissetmemiz çok kıymetliydi. Teşekkürler Doğuş ailesi.

Süleyman Korkmaz

Umut Beyle Satış Sürecimiz Hızlı ve Sorunsuzdu. Donanımlı ve Çözüm Odaklı Bir Ekibe sahip.

Z******* U*******

Umut bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Zoru kolaya çevirme yetenekleri müthiş.

M******* Y*******

Umut Bey ve Makbule Hanım Akasya Acıbadem sitesindeki dairemin satış işlemini sadece 1 haftada gerçekleştirdi. Şeffaflıkları ve işlerine hakimiyelerinden dolayı çok memnun kaldık.

M******* T*******

Yıllardır gayrimenkullerimizin takibini titizlikle yapan Umut Bey teşekkür ederim. Yine yeniden sorunsuz ve kısa sürede işimiz halloldu. İyi çalışmalar dilerim.

S******* S*******

Umut Bey ile iyi ki tanıştık. Gözümde büyüyen ev kiralama serüvenini inanılmaz hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözdü. Artık ailemizin gayrimenkul danışmanı.

T******* Ç*******

Gerçek anlamda işinin uzmanı ile tanışmanın gururunu yaşıyorum. Çok yordu emlak danışmaları bizi. Taki Umut Bey ile tanışana kadar. Emekleri için çok teşekkür ederim.

N******* İ*******

Umut Bey ile çok uzun yıllardır çalışıyorum. Bu son işimizde de bizi şaşırtmadı. Dürüstlüğü ve şeffaflığı en büyük özelliği. Yakında tekrar görüşmek üzere Umut Bey.

D******* F*******

Umut Bey ve Makbule Hanım ile beş yılı aşkın süredir tanışıyoruz. Hem alıcı hem de satıcı olarak kendilerinden hizmet aldım. Yakın tanıdıklarımı da kendilerine yönlendirdim. Her zaman müşteri memnuniyetini ve şeffaflığı önde tutan, açık net iletişimleri en öne çıkan özellikleri. Profesyonellikleri kadar, benim için önemli olan diğer konu ise dürüst ve iyi insanlar olmaları. Kendilerini danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

E******* I*******

Umut Bey ve Makbule Hanim hem satici hem alici tarafinda dairemin satisini tam bir acik sozluluk, durustluk ve titizlikle gerceklestirdiler.. Kendileriyle calismaya devam edecegim👍

F******* A*******

Umut Bey titiz ve sonuç odaklı çalışmalarınız için teşekkür ederim. Kurumsal bir firmayla çalışmaktan dolayı mutluyum.

C******* T*******

Önceliğinizin müşteri olması ve ne istediğimi anlayarak hızlı bir hizmet sunmanız gerçekten harika. Sizinle çalışmaktan çok memnun kaldım. Teşekkürler Umut Bey

M******* T*******

Dairemizi çok hızlı bir şekilde iyi bir kiracıya verdiniz. Çok memnun kaldık. Her konuda bizi aydınlattınız. Teşekkür ederiz.

R******* S*******

Umut Bey isteğimizi doğru anlayarak hızlı bir şekilde daireyi kiralamamıza yardımcı oldunuz. Çok memnun kaldık. Teşekkürler.

O******* U*******

Başından sonuna kadar mutlu olduğumuz bir hizmet aldım. Sizin gibi tecrübeli insanlarla çalışmak büyük keyif. Teşekkürler

D******* U*******

Benim için en iyi sonuçları önermeniz ve doğru yönlendirmenizden çok memnun kaldım. Teşekkürler Umut Bey

E******* E*******

Kaliteli ve hızlı bir hizmet aldım. Umut Bey sizinle çalışmaktan çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

D******* A*******

Kısa sürede içerisinde hızlı aksiyon alıp, karışık gözüken satış sürecini çok kolay hale getirdiler. Umut Bey ve ekibiyle çalışmak çok keyifliydi. Bize sadece tapuya eşlik etmek kaldı. Umuyoruz ki ilerleyen süreçte başka işlerde çalışacağız. Teşekkürler

M******* K*******

Umut Bey Profesyonel ve hızlı sonuç sağlayan bir hizmet sağladı. Çok memnun kaldım.

G******* A*******

İçime sinen bir kiracı bulup daireyi çok hızlı ve güvenilir bir şekilde kiraya verdik. Desteğiniz için çok teşekkür ederim.

E******* Ş*******

Uzun bir arayışın ardından Umut Bey ile kısa süre içerisinde istediğim evi buldum. Her şey çok açık ve hızlıydı. Teşekkürler.

P******* Ç*******

Hem RE/MAX markası hem de Umut Bey'in tecrübesiyle tüm süreçler rahat bir şekilde tamamlandı. En başından ne konuştuysak, o şekilde gerçekleşti. Teşekkürler.

Çağlayan Şerif Bodur

Umut beyle yapmış olduğumuz tüm satış süreci umut beyin profesyonel ilerleyişi sayesinde sorunsuz bir şekilde tamamlandı. müşteriyi iyi anlıyor ve iletişimi doğru bir şekilde kuruyor. bu kısa süreçte yapmış olduğumuz iş başarıyla sonuçlandığı için çok memnun kaldım. her şey için teşekkür ediyorum.

Artur Wierzba

I totally satisfied about purchase process. he informed me in every step so everything was clear. thank you for your support.

Alper Temiz

11 yıldır tüm i̇şleri̇mi̇ ti̇ti̇zli̇kle taki̇p eden , dürüst ve şeffaf yaklaşımı i̇le fark yaratan emlak danişmanimiz umut beye çok teşekkür ederim. çok daha güzel işlerde görüşmek üzere

A******* U*******

Baştan itibaren bizi aileden biri gibi görüp, tüm sürecimizi bizleri güvende hissettirerek yönettiler. Tüm ekip baştan sona profesyoneldi. Teşekkür ederiz.

Ümit Baki Dikbıyık

Umut Beyin asistanı Cennet Hanıma yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Çok acil ev ihtiyacımız vardı 3 gün içerisinde Cennet Hanım’ın sayesinde beğendiğimiz evi tuttuk. İlk iletişime geçtiğimiz andan itibaren bizimle çok ilgilendi ve yardımcı oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az 🙏🏼

Taha Sancak

Cennet hanım tüm süreç boyunca tamamen profesyonel ve samimi bir şekilde ilgilendi bizimle. Yaptığımız işlemleri diğer emlak çalışanlarına nispeten resmî ve belgeli tutarak güven faktörümüzü pozitif etkiledi. Ayrıca ev sahibiyle iletişim konusunda bize yardımcı olması, güleryüzlü bir şekilde bizimle ilgilenmesi ve diğer birçok konuda yardımcı olduğu için müşteri olarak çok memnun kaldık.

E******* B*******

Umut bey,Makbule hanım ve ekibinin, uzun yıllardır müşterisi olarak,aldığım hizmetin kalitesi,profesyonelliği ve güvenirliliği için kendilerine teşekkür ederim, iş ilişkimiz zamanla yerini dostluğa bıraktı…Dostluğumuzun ve iş birliğimizin uzun soluklu olacağından şüphem yok.Başarılarınızın devamını dilerim…

Petek Akdoğan

Umut Bey’le 3 senedir tanışıyoruz ve çalışıyoruz, çok ilgili, konusuna çok hakim, yönlendirici, takipçi, saygılı ve samimi yaklaşımıyla bizi çok memnun etmiştir, başarılarının devamını diliyorum.

Melike Tepedelenli

Hayatimda tanidigim en durust, gayrimenkullerimi 10 a katlamami saglayan Umut bey ve esi Makbule hn..herseyimle ilgilenen, evladim kadar guvendigim 2 insan-insan, bu devirde zor bulunur guvenlilikteler. Her ikisinede buradan tesekkuru borc biliyorum.

K******* G*******

Umut Bey ile yaklaşık 7 senedir, gayrimenkul yatırımlarımla ilgili çalışıyoruz. Kendisi her zaman sonuç odaklı, güvenilir ve doğru hizmet vermektedir. Bu samimi ve profesyonel hizmetiniz için yürekten teşekkürlerimi iletmek isterim.

S******* A*******

Bir tavsiye üzerine Remax Doğuş ofisine gittim. Umut Bey ve ekibi çok hızlı bir şekilde istediğim evi almamı sağladı. Mükemmel bir hizmet.

K******* B*******

Ev arayışımda birçok kişiye danıştıktan sonra Umut Bey çok hızlı bir şekilde istediğim seçenekler üzerine çalışma yaptı. Bütün işlemleri açık ve rahat bir şekilde hallettik. Teşekkürlerimi sunuyorum

G******* C*******

Umut Bey nezaketiniz ve güler yüzlü hizmetiniz için teşekkür ederim. Sayenizde hayalimdeki eve kavuştum!

S******* K*******

Kurumsal bir markayla çalışmanın önemini bir kez daha gördüm. Umut Bey ve ekibi şahaneler. Teşekkür ederim.

S******* K*******

Çok kısa sürede ihtiyacım eve çıktım. Umut Bey bütün detaylarla ilgilenerek bize yardımcı oldu. Gönül Rahatlığıyla öneririm.

O******* E*******

Size ne kadar teşekkür etsem az. Keşke herkes işini sizin gibi yapsa!

F******* D*******

Evimin satılması ve yeni bir eve geçme fikri uzun zamandır beni düşündürüyordu. Umut Bey ile her şey çok kolay oldu. Teşekkürler.

Y******* A*******

Uzun zamandır evimle alakalı çözülemeyen durumlar vardı. Umut Bey’in önerileri sayesinde çok karlı bir yatırım yaptım. Herhangi bir yatırım durumunda gözüm kapalı sizinle çalışmak isterim.

S******* P*******

Umut Bey sizin gibi profesyonel birisiyle çalıştığım için çok mutluyum. Başarılar diliyorum.

B******* T*******

Emlak piyasasıyla alakalı her konuda danışabildiğim ve doğru hizmet aldığım Umut Tokkuş, gerçekten çok kaliteli bir hizmet veriyor.

S******* A*******

Umut Bey ev arayışımızda sizinle karşılaşmamız büyük bir şans oldu. Bu süreçten dolayı kafamız karışık ve yorulmuştuk. Hızlı bir şekilde tam istediğimiz evi bulduk ve bütün konularda yardımcı oldunuz. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

B******* M*******

Thank you very much Mr Umut. Your service was really professional and I really satisfied in the end. I would like to work with you again in the future.

Ş******* Ç*******

Remax Doğuş’tan Umut Bey’e teşekkür ederim. Benim için ulaşılabilirlik ve sorunları çözüm bulunması çok önemlidir. Umut Bey ve ekibi çok hızlı bir şekilde bizi doğru yönlendirdi. Açıkçası emlak sektörü çalışanlarına karşı fikrim değişti. Çok memnun kaldım. Keşke herkes işini sizin gibi özenli yapsa.

U******* O*******

Umut Bey ve eşi Makbule Hanım çok güler yüzlü ve profesyonel bir şekilde bize yardımcı oldular. Yeni bir ev bulma süreci beni korkutuyordu ama REMAX DOĞUŞ sayesinde çok doğru bir yatırım yaptım. Her şey için çok teşekkür ederim.

B******* Ç*******

Kiralık ev bulmanın çok yorucu ve zor olduğu bir dönemde istediğim evi Umut Bey sayesinde çok hızlı bir şekilde buldum. Çalıştığım için çok vaktim yoktu ve her konuda bana çözüm ürettiğiniz için çok teşekkür ederim.

Y******* H*******

Umut Bey tecrübesiyle bizi hiç yormadan, kolayca istediğimiz daireyi almak konusunda çok yardımcı oldu. Karşı tarafla olan konuları hem profesyonel hem de güvenilir bir şekilde yönetti. Her aşamada iletişimdeydik. Genel olarak çok memnun kaldım. Teşekkürler

Ö******* P*******

Evimin satılmasıyla alakalı RE/MAX Doğuş ofisine gittim ve Umut Bey ile tanıştık. Profesyonel ve şeffaf bir şekilde yapacakları aksiyonları anlattı ve çok hızlı çalıştılar. Bu süreçte beni düzenli olarak bilgilendirmeleri ve süreci çok açık bir şekilde idare etmelerinden çok memnun kaldım.

N******* A*******

Umut Bey her şey için çok teşekkür ederim. Sayenizde evimi çok hızlı bir şekilde kiraya verdim. Kiracı adaylarını çok düzgün seçmeniz ve bütün süreçlerde yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Emlak yatırımlarımda hep sizinle çalışmak isterim

N******* A*******

Umut Bey ve Makbule Hanım’a teşekkür ederim. Çok güvenilir ve güler yüzlü bir ekibiniz var. Yatırım yapma konusunda kafam çok karıştı ve sayenizde çok doğru bir yatırım yaptım. Üstelik her şey o kadar hızlı ve kolay oldu ki sizi herkese tavsiye ediyorum. Kolaylıklar dilerim.

S******* Y*******

Daha önce emlakçılarla çalışma konusunda ön yargılarım vardı. Umut Bey son derece profesyonel ve etik çalışıyor ki evimin kiralanma sürecinde çok hassas çalıştılar. Yaptıkları çalışmalar ve müşteri ziyaretleriyle alakalı bilgilendirmelerle çok kaliteli bir hizmet aldım. Size ve RE/MAX Doğuş ekibine teşekkür ederim 😊

Ceyda Bulut

Evimizi hızlıca satıp güvenle ve samimi hizmetle bize kapılarını açan remax doğuş ofisi Umut beye çok teşekkür ederiz.iyi ki yollarımız kesişti başarılarınızın devamını dilerim.

B******* S*******

Çok kıymetli ve sevgili Makbule Toktuş ile 2010 yılından beri çalışıyorum. İlk tanıştığımız günden itibaren işine ve insanlara gösterdiği saygı ve özen; gece, gündüz, hafta sonu demeden, verdiği emek ve içtenlikle gülen yüzü hep daim oldu. 12 sene boyunca her türlü çözüm gerektiren durumda, Makbule hanım anında varlık gösterdi ve her iki tarafı da memnun edecek çözümler geliştirdi. Makbule hanımın zekasının, hızlı karar verme becerisinin, süregelen emeğinin ve insancıl yaklaşımlarının paha biçilmez olduğunu düşünüyorum. Kendimi Makbule hanım ve eşi Umut bey ile birlikte çalışmaktan dolayı çok şanslı sayıyor, ve daha nice yıllar bana ekspertiz, bilgi, beceri, dürüstlük ve insanlıkları ile destek olacaklarını biliyorum. Tüm emekleriniz için çok teşekkür ederim, yolunuz, bahtınız hep açık olsun. Sevgilerimle, Bihter

Ayfer Ufuk Oktav

Umut Bey ve çok sevgili eşi Makbule Hanım ev alma serüvenimizde bize yol gosterici ve adeta kendilerine alıyormus gibi tüm detaylarda bize yardımcı oldular. Karar almamızı destekleyen bilgiler ile profesyonel bir şekilde bizi yonlendirmeleri sayesinde evimizi aldık. Tüm bu sürecte yanımızda oldukları ve her sorumuza her saatte hızlı ve guvenilir bir şekilde yanıt verdikleri için çok şanslıyız. Bizi müşteri gibi değil ailenin bir parcası olarak agırladıkları için kendilerine tekrar tekrar tesekkür ediyoruz. Bu daha başlangıctı… Uzun yıllar bize destek olmaya devam edeceklerinden süphemiz yok.

İ******* T*******

Bu zamanda böylesine düzgün insanların hala var olması çok güzel

R******* Y*******

Umut bey bize süreç boyunca hep çok güler yüzlü, anlayışlı ve çözüm odaklı yaklaştı. İhtiyacımız olan her konuda yardımcı oldu. Ev kiralama sürecimizi Umut bey ve eşi Makbule hanım sayesinde çok hızlı ve keyifli bir şekilde tamamladık :)

Veysel Dabakoğlu

Uzun yıllardır Umut bey ve Makbule hanim ile birlikte çalışıyorum. Kiralamada çok kısa süre içinde kiracı buldular, çok memnunum. Ayrıca kiralama sonrasındaki süreçlerde de hep güleryüzlü ve en hızlı şekilde çözümler sundular.

Yeşim&francesco Veratti

Herkese merhaba , İtalyadan yazıyorum … Umut Bey ve Makbule Hanım sizleri sizden fazla düşünen , sorumluluk sahibi ve gerçekten herzaman çözüm arayan ,sorun çözen yaklaşımları ile övgüyü gerçekten de hakediyorlar.. Yurtiçinde ve bulunduğumuz ülkeden gözümüz kapalı kendilerine emanet ettik ofisimizi , evimizi ve hiçbir zaman hayalkırıklığına uğramadık … Profesyonel yaklaşımlarının da ötesinde mütevazi ve insancıl yaklaşımları herzaman güler yüzleri , sizlere işbirliğinin ötesinde birer çok iyi dostta kazandıracak . Başarılarınızın devamını diliyoruz , grazie mille ragazzi 🙏🧿

Bakytbek Mukishev

Kiralama işlemimizde tüm güleryüz ve profesyonelliğiyle bize destek olan Umut Tokkuş’a gönülden teşekkürlerlerimi sunar,başarılarının devamını en içtenliğimle dilerim.

Şahin Yılmaz

Ofis kiralamamız süresince verilen son derece profösyonel, güler yüzlü ve ilgili yaklaşımınız nedeniyle teşekkür ederiz.

Özge Elhakim

Sevgili emlak danismanim Umut Bey ile cok profesyonel ve uyum icinde calistik halada calismaya devam ediuoruz.Umut bey ile Akasya dan daire satin alirken bizi her asamada islerimizi takip edip bizi tapu islemleri , banka islemlerine kadar eslik edip tum islemlerimizi son derece kolaylikla tamamlanmasina yardimci oldu.. Sonrasinda evimizi kiralama konusunda da hizli bir sekilde bize iyi bir kiraci buldu bu zamanda boyle duzgun hizmet veren bir emlak danismani bulmak gercekten cok zor.. tesekkurler Umut Tokkus

Mehmet Karakaya

Umut Bey ve eşi Makbule hanımla 10 yılı aşkın bir süredir çalışıyorum.Dürüst ve profesyonel çalışmalarından çok memnunum. Tavsiye ediyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.