13.10.1967 İZMİR DOĞUMLUYUM ORTAÖĞRETİMİ Mİ BUCA LİSESİ ORTAOKUL BÖLÜMÜNDE TAMAMLADIM LİSE EĞİTİMİ Mİ İZMİR MOTOR MESLEK LİSESİN DE OKUDUM ASKERLİĞİMİ YAPTIKTAN SONRA 24 YIL KAMU SEKTÖRÜNDE GÖREV YAPTIM EMEKLİYİM VE ŞİMDİ DE EMLAK SEKTÖRÜNDE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI YAPMAKTAYIM BU ARADA HALKLA İLİŞKİLER BÖLÜMÜ ÖN LİSANS EĞİTİMİ Mİ TAMAMLADIM VE DAHA SONRA KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ BÖLÜMÜN DE LİSANSIMI ALDIM ŞUAN DA DA EĞİTİMİME EMLAK YÖNETİMİ BÖLÜMÜN DE DEVAM ETMEKTEYİM GENELDE UZMANLIK ALANI OLARAK ARSA,TARLA ,BAĞ VE ZEYTİNLİKLER ÜZERİNE HİZMET VERMEKTEYİM BUNUN YANISIRA VİLLA,REZİDANS,KONUT,TİCARİ VE LÜXS KONUTLAR İLE DE İLGİLENİP HİZMET VERMEKTEYİM BU HİZMETLERİMİ DE KURUMSAL BİR FİRMA OLAN REMAX ARMA ADI ALTINDA DEVAM ETTİRMEKTEYİM .

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
İsmet Gürler portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Cemile Sibel Ertuğrul

07.04.2023 tarihinde RE/MAX Arma Buca şubesinde evimi aldım. Tüm personel koşulsuz şartsız özverili bir biçimde hizmet sundu. Hepsine müteşekkirim . Özellikle gayrimenkul danışmanım Sayın İsmet Gürler ayrıcalıklı servisi ile bizi son derece memnun etti. Onun şahsında emeği geçen tüm arkadaşlara sevgilerimle teşekkür ederim. Sn. İsmet Gürler ile İkinci dairemizi almak üzere çalışmalara devam ediyoruz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.