#herşeyyalanhakangerçek
Hakan GERÇEK ile paranıza doğru ve kazançlı yön verelim.

1970 yılında Ankara'da doğdu. 1988 Kara Kuvvetleri Komutanlığı Levazım Maliye Okulu Eğitim Merkezi Komutanlığından Astsubay, 1997 yılında yine aynı okuldan Jandarma İkmal Teğmen rütbesiyle mezun oldu. Askerlik mesleği süresince Lojistik, Satın Alma, İhale, Envanter ve Milli Emlak / Kamulaştırma gibi bir çok alanda başarılı hizmetler verdi. 2014 yılında Bakü/Azerbaycan'da yurt dışı göreve atandı. Yurt içerisinde Ankara, Van/Özalp, Sivas, Diyarbakır/Silvan, Şırnak ve son olarak da İstanbul/Kartal'da farklı görevlerde çalıştı. Ekonomiye olan ilgisi nedeniyle İktisat Fakültesini bitirdi. Hakan Gerçek evli 2 kız çocuğu sahibidir. 
28 yıl hizmet verdiği Jandarma Genel Komutanlığından 2015 yılında Binbaşı rütbesinde emekli oldu. Fenerbahçe Kongre üyesi, Maltepe Fenerbahçeliler Derneği aktif üyesidir. Spor dallarından amatör olarak Boks, Kayak, Futbolun yanı sıra yürüyüş yapmakta olup,  ekstrem sporları (yamaç paraşütü, balon, rafting)  bir profesyonel nezaretinde yaşamaktan hoşlanır. Ayrıca kitap okumak ve satranç oynamak hobileri arasındadır. Hayvanlara olan sevgisini evine taşımış 1 kedi ve 1 muhabbet kuşu beslemektedir.
Yurt dışında Almanya, Gürcistan, Yunanistan, KKTC, Bulgaristan, Macaristan, Sırbistan, Fransa, Azerbaycan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Slovenya, İtalya gibi ülkelerde turistik/iş amaçlı bulundu.
Sivil sektörde toplu konut yönetimi, kapalı çarşıda değerli maden üretim ve pazarlama alanında genel koordinatörlük, ilaç firmasında kurumsal pazarlama, yerel emlak firmasında ortaklık yaptı. 
Ticari Gayrimenkul sektöründe kendini geliştirmek amacıyla Mortgage, Brokerlik gayrimenkul değerleme, Gayrimenkul Pazarlama ve Danışmanlığı, Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 Eğitimi ile Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesini alarak sektöre kalıcı bir giriş yaptı.
Ticari Gayrimenkul alanında Kocaeli Gebze, Çayırova, Şekerpınarı bölgesinde kendi deyimiyle 4 aylık bir staj dönemi sonrası, halen iş ortağı olarak çalıştığı Re/Max Tan ofisinde ticari faaliyetine devam etmektedir.
Sektörde kalıcı olmak, markalaşmak ve en önemlisi insanlara hayallerini kazandırmak için buradayım.
EĞİTİMLERİM
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Topselvi Mah. / Kartal Bağlarbaşı Mah. / Maltepe Bahçelievler Mah. / Pendik Pelitli Mah. / Gebze Balçık Mah. / Gebze

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

Viviana Esteves ile Alıcılarla Çalışma Eğitimi

2023

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Hakan Gerçek portföyünde 12 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 12 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Can İskender

Hakan beye vermiş olduğu profesyonel hizmetten ötürü çok teşekkür ediyorum.

Takaaki Muramatsu

Çok memnun olduk.Detaylı ve düzenli açıklama yapıldı. kibarlığından dolayı kendisine çok teşekkürler

H******* O*******

Hakan beye hitaben: sizi iyi ki tanımışım. birlikte çalışmamız sayesinde sizin gibi değerli bir insanla tanışma fırsatı buldum. saolun varolun. tanımaya çalışanlara hitaben: iş disiplini, işine bağlılık, severek çalışma, sektör bilgisi, müşteri ve portföy analizi, iletişim konularında son derece başarılı, humanist, sempatik, doğasever, yüksek iletişim kabiliyeti özellikleri ile birlikte keyifle çalışılabilecek değerli bir danışmandır kendileri. çalıştığı remax-tan ofisinin sıcak aile atmosferini ve değerli üyelerini görmek, tanışmakta ayrı bir güzeldi. sonuçta; hakan gerçek beyle çalışmamızdan, hem profesyonel hem insani desteğinden son derece memnunum. teşekkürler.

B******* I*******

TEDİRGİN VE ÇARESİZ KALDIĞIMI DÜŞÜNDÜĞÜM BU SÜREÇTE İYİ Kİ KENDİSİYLE KARŞILAŞTIM VE KONUTUMA KAVUŞTUM. DAHA İLK KONUŞMAMIZDA AŞTIM TEDİRGİNLİĞİMİ. YARDIMLARI İÇİN KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM VE BUNDAN SONRA DA KENDİSİYLE DİRSEK TEMASINDA BULUNMAYA DEVAM EDECEĞİM.

Adem Potur

Hakan gerçek, beyfendiye kibarlığından ve dürüstlüğünden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bana kiralama sürecinde çok yardımcı oldu çalışma hayatında başarılar diliyorum

Kourosh Javadi

I rented my house almost 2 months ago, and mr hakan it was really great, and he was doing his job from the book. even for one minute I didn't get a second thoughts And I'm really grateful.

M******* A*******

Alanında uzman işini gayet iyi bilen, sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı birisi olduğunuz için ve sizinle tanıştığım için gerçekten çok memnunum . Yurtdışı gayrimenkul yatırımlarımda sizden fikir almadan asla hareket etmeyeceğimi bilin isterim. Çalışma hayatınızda başarılarınız daimi olsun Hakan Bey..

Can İskender

Hakan bey evimin kiraya verilmesinde göstemiş olduğun katkı ve yardımından ve hazırlamış olduğun detaylı kontrattan dolayı sonsuz teşekkürler…

Muharrem Özhan

Hakan bey, ilgi ve alakanız için tesekkur ederim. Simdiye kadarki en detaylı kontrata imza attık. Her iki taraf icinde hayırlı olsun.

Reyhan Kaymaz

Mükemmel . Süreç boyunca şeffaf hizmet aldım.

F******* Ç*******

Hakan bey evimizin kiraya verilmesinde göstermiş olduğunuz performans için çok teşekkür ediyoruz başarılarınız daim olsun.

A******* K*******

Thank you for your help with finding home for my family and my employee of my company. We are so happy to meet you.

D******* B*******

Thank you for your service. It was a pleasure to contact with you. Everything was fast, clear and professionally. Special thanks for the english version of rent aggrement by the way.

Zafer Ulusoy

Bugün K.K.T.C de bulunan evimi Remaks Tan Hakan Gerçek vesilesiyle sorunsuz, ve mutlu bir şekilde gerçekleşti. Süreci taraflar arasında güven esaslı olarak akıllara soru kalmadan sonuçlandırdı. Mutluyum . Teşekkür ederim Hakan Bey. Güzel insansın

Seyed Amir Rirad

Thank you for everything . He is a professional just a Remax agent be

Dr Rustem Şişik

Sayın Hakan bey bana emlak danışmanlığı yapmıştır .Kendisi son derece ilgili olup bizlere yardımcı olmuştur teşekkür ederim bundan sonraki çalişma hayatında başarılar dilerim

Ayşegül Pekdoğan

Manzara Adalar projesinde bulunan dairemin 1 hafta gibi kısa bir sürede, çok memnun olduğumuz kiracılara kiralanmasına gösterdiği iyi niyetli çabalarından dolayı Hakan Gerçek beye teşekkür ederim. İhtiyaç duymam halinde hiç tereddüt etmeden tekrar müracaat edeceğimden eminim.

Nejla Ünver

Öncelikle belirtmeliyim ki Hakan Bey ile tanıştığımız için çok mutluyum. Kendisine ve bizlere vermiş olduğu değer ve saygıdan, işin en başından sonuna kadar muntazam çalıştı. Teşekkür eder ve başarılarının devamını dilerim

Mahmut Oğuz Tüfekçi

ÇOK KİBAR GERÇEKTEN MÜKEMMEL BİR HİZMET ÇOK BEĞENDİM

Hatice Toraman

Hakan bey gibi değerli bir kişiyle tanışmaktan çok mutluyum işinin takibinde sabrında profosyenel iş ahlakından söylediği sözlerin arkasında duruş sergilemesi ve mesleğine verdiği değer ve biz müşterilerine verdiği değer ve saygısından dolYı çok teşekkür ederiz iyiki sizi tanımışız

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.