*GÜVENİLİR

*ULAŞILABİLİR

*SONUÇ ODAKLIMerhaba,

Ben Kübra Ayabakan !


         19 Şubat 1985 tarihinde Malatya'da doğdum. Yaklaşık 22 yıldır İstanbul'da yaşıyorum. 2002 yılında Anadolu Meslek Lisesi, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden mezun oldum. 2016-2018 yılları arasında  anaokulu öğretmenliği yaptım. 2019 yılından 2022 yılına kadar Maltepe Çınar Mahallesi Muhtarlığı'nda çalıştım. İhtiyaç olması halinde yine oradaki görevime devam etmekteyim.

         Harika enerjileri olan brokerım ve ofisimdeki arkadaşlarım ile çalışmaktan son derece mutluluk duyuyorum. İş hayatım boyunca edindiğim tecrübeler, insan ilişkilerim ve güven duyulan bir kişi olarak tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınızda sizlerin yanında olmak için buradayım....


                                                           Güveniniz, başarımızdır.                   

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Kübra Ayabakan portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hakan Tokur

Satın alma sürecinde karşılaştığımız tüm sorunlara profesyonelce çözümler üreterek yeni evimize kavuşmamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

H******* A*******

Kübra hanıma çok teşekkür ediyoruz, bize her konuda ve her zamanda yardımcı oldu için.işimize çok kolaylaştırdınız. 10 da 10 puan.

Şükriye Özcan

Kübra hanımı tanıdığım ve birlikte çalıştığımız için çok memnunum. Bizim için güler yüzlü oluşu, iş takibi ve sorumluluğuyla güvenimizi kazanmıştır. Kendisine meslek hayatında başarılar ve kolaylıklar diliyorum.

Gülnur Sezer

Kübra Hanım’ın ilgisi ve işini takibi çok güzeldi. Sorun yaşadığımız konularla ilgili çözüm bulmak için elinden geleni yaptı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Yasemin Avar

İlk görüşmemizden itibaren samimiyeti ve bilgisi ile hem güvenimi hem sevgimi kazandı Kübra hanım. İşini özveriyle ve profesyonelce en iyi şekilde yapması da ona olan güvenimizi haklı çıkardı. İyi ki yolumuz kesişmiş. Gayrimenkul ile ilgili her konuda danışacağım ilk ve tek adres.

Kadir Uysal

İşinizde profesyonel olduğunuzun enerjisini hissettirmeniz,size güvenirliliğimizi oluşturmuştur.Mülk sahibi ile hakkımızda olumlu referans vermeniz karşılıklı güven oluşumundandır.İlgi,alaka ve hizmetinizden fazlası ile memnun kaldık.Mesleki başarınızın daim olmasını dilerim.Saygılarımızla.

E******* Z*******

Daha önce birçok emlakçı ile çalıştım fakat Kübra Hanım kadar işini profesyonelce yapan çok az kişi tanıdım. Dürüstlük samimiyet ve sonrasında gelen dostluk. Emlak ile alakalı her konuda hem tecrübeli hem bilgili ve yardım etmekten mutluluk duyan birisi. Kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim ayrıca kendisine çok teşekkür ederim

Nur Dişçi

Samiyet, güven, dürüstlük, profesyonellik, deneyim. Güler yüz = Kübra Hanım. Mübalağa etmiyorum, Kübra Hanım'ı tanıdıktan sonra inanın emlakçılara olan fikrim değişti. Tereddütsüz bir şekilde Kübra Hanım'la çalışabilirsiniz. Hızlı bir şekilde sizi istediğiniz sonuca ulaştırır. Bu arada RE/MAX çok şanslı...

C******* D*******

Kübra Hanım bize çok yardımcı oldu. onunla çalıştığımız için çok şanslıyız. güler yüzü, samimiyeti, profesyonelliği, hızlı ve iş bitiriciliğiyle insana güven veriyor. İnsanı aile ortamında gibi hissettiriyor. Eşimde bende her şey için çok teşekkür ediyoruz, iyi ki varsınız Kübra Hanım. Ayrıca şunu da belirtmek isterim, şanslı olan sadece biz değiliz, onunla çalıştığı için RE/MAX'ta çok şanslı...

Begüm Pekesin

Kübra hanımın danışmanlığıyla evimizi kiraladık. Ben o kadar emlak danışmanıyla karşılaştım ama Kübra hanım kadar güleryüzlü,güven veren,anlayışlı,sorduğumuz her soruya açıklayıcı ve dürüstçe cevap veren,özverili ve ilgili biriyle karşılaşmamıştım. Kübra hanım danışmanlığıyla evimizi kiraladığımız için çok şanslıyız. Kendisine çok ama çok teşekkür ederiz.

A******* Y*******

Dairemizi boşaltıp kiraya verme aşamasında bize çok destek olan, oldukça hızlı bir şekilde evimizi kiraya vermemizi sağlayan ve kiracı seçiminde en az bizim kadar titiz davranan Kübra Hanım'a çok teşekkür ediyoruz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.