EN İYİ HİZMET ve EN DOĞRU FİYAT...

1978 İstanbul doğumluyum, Çukurova Üni. Prog.ndan 1999 yılında mezun oldum. Re/Max ile tanışmadan önce Yüksel Holding bünyesinde 10 yıl Sevkiyat, Satış, Satınalma ve Bilgi işlem bölümlerinde çalıştım. 2003 yılından beri ailemin ihtiyacı ile gayrimenkul dünyası merakım zaman içinde artmaya başlamıştı ve uzun zamandır da kendi işimi kurmak istiyordum. Re/Max ile tanışınca insanlar için faydalı bir şeyler yapabileceğimi de hissederek rotamı değiştirdim ve iyiki de yapmışım çünkü çözüm bulduğum her ailenin yüzündeki mutluluk beni de çok mutlu ediyor ve işimi daha çok seviyorum. İlgi alanlarımı şöyle özetleyebilirim; Dansa, Dünya Kültürüne ve Teknolojiye merak duyuyorum. Farklı mutfaklardan yemek tatmayı ve doğayı seviyorum. Öğrencilik dönemimde Yüksekokulumuzun futbol ve basketbol takımlarında oynadım. Pinpon, bilardo ve rutin olarak halı sahada futbol oynuyorum. Ayrıca, hava soğutmalı motorlara sahip olan vosvoslara ilgi duyuyorum. Adı 'Horbi' olan 74 model vosvosumla Türkiyede birçok bölgesel etkinliklere katılarak felsefesinde doğa, sevgi ve barış olan yüzlerce insanla tanışmanın keyfine vardım. Ayrıca motor kullanmayı da seviyorum. Rüzgarı hissetmek hele ki bir yanınızda güzel Egenin kıyıları kalıyorsa çok daha güzel oluyor. ALDIĞIM EĞİTİMLER : • Toplam Kalite Yönetimi (Türkiye İş Kurumu) • ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitim Prog. (İsodem Dan. Eğt. Mrk.) • İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yön. Sis. Temel Eğt. Prog. (İsodem Dan. Eğt. Mrk.) • İngilizce Dil Kursu Beginning (Uyanış Dil Kursu) • Nisan 2008 RE/MAX Kariyerim (RE/MAX Türkiye) • Ekim 2008 Başarılı Stratejiler Modül 1(Angelo Fadera RE/MAX Türkiye) • Ekim 2008 Başarılı Stratejiler Modül 2(Angelo Fadera RE/MAX Türkiye) • Ekim - Kasım 2008 RE/MAX SUCCEED Eğitimi (RE/MAX Pahsa) • Ekim 2010 Alıcı Pazarı (Gil Ostrander Re/Max Türkiye) ALDIĞIM ÖDÜLLER : • Egede (Temmuz-Ağustos-Eylül 2009) En Fazla Ciro Kazanan 5. Re/Max üyesi. • 2009 Yılı En Fazla Ciro Yapan Gayrimenkul Danışmanı 5.si • 2009 Yılı En Fazla İşlem Yapan Gayrimenkul Danışmanı 2.sİ. • 2009 Yılı 1 Ayda En Fazla İşlem Yapan Gayrimenkul Danışmanı 1.si. • 2009 Yılı Ofis İçi En İyi Gayrimenkul Danışmanı Anketi 1.si. • 2010 Yılı Ofis İçi En İyi Gayrimenkul Danışmanı Anketi 1.si. • Şubat 2011 Anadolu be K.K.T.C dek 'En Yüksel Ciro Elde Eden 7. G.D. • 2011 Nisan 'En Yüksek Ciro Elde Eden8. Gayrimenkul Danışmanı) • 2011 Ocak, Şubat, Mart 'En yüksek Ciro Elde Eden 2. Gayrimenkul Danışmanı • 2011 Yılı En Fazla İşlem Yapan Gayrimenkul Danışmanı 1. Si • 2011 Yılı Ofis İçi En İyi Gayrimenkul Danışmanı Anketi 1.si. • 2011 yılı Yıldızlar Klübü Üyeliği. ....... 2016 YILI OFİS CİRO 1. LİĞİ 2016 YILI EGE BÖLGESİ 5. LİĞİ 2016 YILI YILDIZLAR KULÜBÜ ÜYELİĞİ 2017 YILI OFİS CİRO 1. LİĞİ 2018 YILI OFİS CİRO 1. LİĞİ 2019 YILI OFİS İŞLEM 1. LİĞİ

2020 YILI OFİS İŞLEM 1. LİĞİ

2021 YILI OFİS İŞLEM 1. LİĞİ

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Konut Mağaza/Dükkan

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2008

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2017

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2022

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Şardan Yamaç portföyünde 21 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 21 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Fatih K

İhtiyaca uygun alternatifleri sunan başarılı bir danışmandır. Başarılarının devamını dilerim.

G******* D*******

memnun kaldım teşekkürler

N******* M*******

süreç güzel geçti

S******* E*******

kibar ve işinde başarılı bir danışman

Aydin Akbuga

Şardan Bey bugüne kadar çalıştığım açık ara en iyi emlak danışmadır. Yurtdışında bulunduğum için satmak istediğim apartman dairesiyle ilgili tüm işlemleri RE/MAX ekibinin de desteğiyle benim adıma kolaylıkla halletti. Evin tadilatından son satış işlemine kadar bana ve aileme destek oldu. Bu arada karşılaştığım bir çok problemi de sahip olduğu engin bilgi ve tecrübeyle kolaylıkla atlatmamı sağladı. Kendisi oldukça kibar, yardım sever bir emlakçıdır. Bunların dışında emlak piyasasını ve Türkiye'nin mali gidişatını da yakından takip edip beni bir çok konuda aydınlatmıştır. Kendisi kesinlikle güvenebileceğiniz birisidir.

Sabri Soner Kılıç

başarılı bir danışman teşekkürler

E******* K*******

iletişimi güçlü,sorularımızı sabırla cevapladı teşekkürler

Naciye Şahin

son derece profesyonel süreçti teşekkürler

Bünyamin Çiğdem

Çok memnun kaldım

G******* B*******

memnun kaldim süreç güzeldi̇

Alper Erdal

Geçen hafta Kuş adasında bulunan evimizin satışını Şardan beyin danışmanlığında gerçekleştirdik. İşine gösterdiği özen, dürüstlük ve samimi yaklaşımı sayesinde evimizi hızlıca ve değerinde satabildik. Teşekkürler Şardan bey..

Leman Alp

Şardan bey işini çok iyi yapıyor. Memnun kaldık ,teşekkür ederiz.

Mine Dikik

Sıkıntısız ilerleyen bir süreçti, yardımcı oldu. teşekkür ederiz

Saliha Küçükkonyalı

Şardan beyle yıllardır çalışırız. Kendisi işinde üst düzey bir profesyoneldir. Zor işleri bile kolay hale getirip kısa sürede çözebilmektedir. Teşekkür eder herkese tavsiye ederiz..

Ömer Demir

sözünün sahibi şardan beye çok teşekkürler.

Çiğdem Yılmaz

ilgisi için teşekkürler.

Burak Aydoğmuş

Çok ilgiliydi kesinlikle tekrar çalışmak isterim kendisiyle.Çok memnunuz.

Birkan Önelge

Güven duygusu içinde hızlı bir şekilde işlem sonuçlandırdık.kendisine teşekkür ediyorum.Son derece kibar ve profesyonel.

Sevtap Kuruoğlu

Kendisi çok beyefendi.İşini seven bir insan.Senelerdir onunla çalışıyoruz.Çok memnunuz.

Gülseren Çatulay

Hiç sorun yaşamadık.Kendisinden çok memnun kaldık.

Kısmet Ay

Çok profesyonel ve pozitif bir danısşman.Çok memnun kaldık.Teşekkürler.

Hasan Doğan

5-6 yıldır danışmanım kendisi.Verdiği hizmetlerden fazlasıyla memnunuz.

Ali Rıza Keklik

Çok profesyonel bir danışman.Karşı tarafı iyi dinleyip iyi analiz ediyor.Sonuç odaklı.Memnunuz.teşekkürler.

Mehmet Güçlü

Profesyonel bir danışman.Muhteşem yetenekli.Kendisine çok teşekkür ederim.

Hande Özcan

Her sorunumuzla ilgilendi.Çok memnunuz.Teşekkürler.

Ali Yağcılar

Süper, çok iyi. İlgi, alaka ve yardımları için çok teşekkür ederim. Sevgilerimle

Tülay Erkmen

Çok iyi ve ilgiliydi, daha önce ablam ile de çalışmış ve çok beğenmiştik yardımları için çok teşekkür ederim. Kendisini öneririm herkese. İşini iyi bilen bir danışman.

G******* E*******

Ailece her anlamda memnun kaldık. Özetlemek gerekirse bilgilendirme, iletişim, etik, alıcı için de satıcı için de hak gözetme gibi konularda çok yetkin. Sadece alıcı bulmadı süreci çok kolay hale getirdi. Sonsuz teşekkürler. Emeklerine sağlık.

Metin Uysal

Çok güvenilir beyefendi.Çok memnun kaldık.

Şule Taneri Gümüşay

Profesyonelliğinize hayran kaldım.Her soruma sakin ve konunuza hakim olarak cevap verdiniz.Kusursuz bir işlem oldu.Elinize emeğinize sağlık.

Ersin Akkalp

Satışa karar verdiğimiz günlerde henüz tanışmadan ismini duyduğumuz Şardan Bey, bölgenin amiral gemisi olan firmanın en deneyimli, her haliyle ve her zaman güven veren, en iyi danışmanlarından.Sürecin her aşamasında bizi bilgilendiren, her konuda destek olan, tanıma şansını yakaladığımız beyefendiye çok çok teşekkür ediyoruz.

Hüseyin Ağaç

Şardan bey iyi ki sizinle tanıştım oğlum Onur vesile oldu. Verdiğiniz hizmetten ve gösterdiğiniz ilgiden memnuniyet duydum bana önermiş olduğunuz evi çok beğendik, çocuklarımda beğendi buda beni memnun etti dürüstçe ve değerinde bir yer aldık. Tapu işlemleri ve ödeme işlemleri esnasında gösterdiğiniz çaba ve kolaylık için teşekkürlerimi sunar sevgi ve selamlar. Hoşçakalın.

Derya İriden

Ev alım sürecinin başlangıcından, anahtarı teslim aldığımız süreçte, Remax ve Şardan Bey ile çalışmak, karşılıklı güven ve saygı içerisinde stressiz ve keyifliydi.Kendilerine sonsuz teşekkürler.

Gizem Yurdakul

Herşeyden önce yardımlarınız ve ilginiz için teşekkür ederim.Bir kiracı olarak evin satış ve satış sonrasındaki iletişim kalitesi için sizlere teşekkür ederim.İş hayatınızın başarılarla dolu olmasını dilerim.İyi günler.

Mehmet Selam

Sardan Beyden aldığım danismanliktan cok memnun kaldım, islemlerimiz hizli ve kolay bir sekilde sonuca ulaştı. Kendisine teşekkür eder başarılar dilerim.

O******* K*******

nous sommes très ravis d avoir acheté notre appartement avec la sagesse, le respect et l'expérience de M. Yamac. je lui souhaite une très bonne continuation à sa famille aussi

N******* H*******

Şardan Bey almış olduğumuz evin satıcı danışmanı olmasına rağmen; aklımızdaki her türlü soruya sabırla ve ilgiyle cevap vermiş, işinde uzman, beyefendi ve samimi kişiliğiyle ailemizin gönlünü kazanmıştır. Kendisine teşekkür ederiz

M******* B*******

Şardan Bey ilgilendiğimiz gayrı menkulun alımında göstermiş olduğu dürüstlük ve beyefendiliğiyle örnek bir emlak danışmanı olduğunu göstermiştir. Kendisine teşekkür ederim.

Demet Özbayık

Şardan Bey sayesinde evimizin 10 günde satışını sorunsuz olarak tamamladık.Çok memnun kaldık.Güvenilir kişiliği ve işini titizlikle yapmasından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Sevin Kılıç

Şardan bey sayesinde hala bazı insanların işini layıkıyla, dürüstçe yaptığını gördüm.Sayesinde uzun süredir aradığım hayal ettiğim evi oldukça uygun fiyata aldığım gibi, o koşuşturmada bana heran yardımcı ve destek oldu..Ev almak istiyorsanız bence Şardan bey le tanışmalısınız..İyi ki sizinle bu vesileyle tanıştık, teşekkürler

Fevzi Gönüllü

bir mülkümüzün satisinda bize yardimci olan Sardan beye sonsuz tesekkür ederim. Gerek satis öncesi gerek satis sirasinda güvenilir ve dürüst yaklasimi, is bitirici özellikleri ile bize cok yardimci oldu. Sardan bey gibi insanlarla calismak insana gelecege daha pozitif bakma imkani veriyor. Tesekkürler Sardan bey.

Sumer Gungormus

Şardan bey e yardımlarından dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Kendisi son derece dürüst ve güvenilir birisidir. Kuşadasında önce satın aldığımız ve sonra da istenmeyen sebeplerden kiraya verdiğimiz mülkümüz için çok yardımcı oldular. Teşekkürler Şardan Bey.

Naime Altındağ

Öncelikle Remax böyle değerli bir kişi ile çalıştığından dolayı çok şanslı olduğunu belirtme isterim şardan bey çok güvenilir inanılır ve bilgi konusunda da çok tecrübeli ve deneyimli herşeye hakim bir emlak danışmanı müşteriye hizmeti saygısı anlayışı Tek kelimeylen mükemmel bir insan çok teşekkürler şardan bey yardımların için

Inci Heybeli

Sardan Bey hakikaten ne soz verdiyse yapti. Cok kisa zamanda alici buldu ve satis tamamlandi. Ev alim/satim isleriniz icin hic dusunmeden Sardan Beyi arayin. Eminimki sizde cok memnun kalacaksiniz.

Meral Başaran

Şardan Bey, her zaman kendimizi güvende hissetmemizi sağladı. Büyük bir sabir ile bütün soru işaretlerini ortadan kaldırdı.kendisine çok teşekkür ederiz.

Halime Neylan Demirtaş

Şardan Yamaç Bey ile çalışmaktan çok memnun olduk. Bize her türlü yardımcı oldu. Teşekkürler

Füsun K. Tekçeer

Şardan Bey'den çok memnun kaldık. Her zaman iletişim kurabileceğimiz biri.İlgisinden ve anlayışından dolayı teşekkürler.

Günay Yesügay

Şardan Yamaç Bey için söylenecek çok söz var ancak tek kelime yeterli sanıyorum mükemmel, herşey için teşekkür ederim.

Rukiye Can

Yardımlarınızdan dolayı çok teşekkürlerimizi sunuyoruz.Sizlerle tekrar görüşmek dileğiyle.

Feriştah Kırılmaz

Planlı, programlı ve dürüst bir kişiliğe sahip mükemmel biri diyebilirim.

Mahigül Soysal

Şardan Bey, Güvenilir, doğru, dürüst tanıdığım en iyi satışcı ve danışman.

Eda Tülek

Sabırlı özverili ve asla pes etmeyen gerçek profesyonel bir gayrimenkul danişmanı..Emeklerinden dolayi çok teşekkürler Şardan bey...

Engin Erkan

Şardan Bey, size içimden tekrar tekrar teşekkür etmek geliyor. Bir insan işinde bu kadar mı güven verir, bu kadar mı kafadaki soru işaretlerini siz demeden yok eder, teşekkür etmekten başka bir şey diyemiyorum. Yolunuz açık olsun...

Hakan Aslan

Öncelikle Remax böyle bir kişi ile çalıştığından dolayı çok şanslı olduğunu belirtmek isterim. Diğer taraftanda benim böyle bir kişi ile alışveriş yapmaktan ziyade aynı zamanda bir dost edinmem adına kendimide şanslı görüyorum.tEŞEKKÜRLER.

Muhammet Riza Küçüközarslan

güvenilir inanılır ve bilgi konusunda da çok tecrübeli ve deneyimli herşeye hakim bir arkadaşımız teşekkür ederim

Yılmaz Aypek

Diğer emlak danışmanları hakkındaki düşünce ve görüşlerimi tamamiyle değiştiren, her söylediğiyle güven veren, mesleğine hakimiyetiyini her açından hissettiren, tanıştığımdan çok memnun olduğum Şaradan Yamaç'a teşekkürlerimi iletirim.

Ö. Rahmi Pınar

Özverili, deneyimli, saygın, güvenilir bir arkadaştır.

Onur Ti̇ryaki̇olu

Kesinlikle profesyenel bir çalışan..Sakin, net ve dürüst..kendisine teşekkür ediyorum..

Nurseli Hallçoğlu

Kuşadası'na taşınmaya karar verdiğimiz andan bu güne kadar bize destek olan ilgisi ve saygısı için müteşekkir olduğumuz, ailemizin çok sevgili bir üyesi olan Sn. Şardan Yamaç'a ve Remax Pasha ailesine teşekkürlerimle, başarılar dilerim.

Cigdem Arpalik

Remax Emlagin iyi oldugunu biliyordum ama bu kadarinida beklemiyordum. Sardan Bey ve ekibi gercekten islerini severek yapiyorlar. ilgi ve alakanizdan dolayi Sardan bey size cok tesekkür ederim. Kisa sürede satis gerceklesti. Isinizi profesyonelisiniz

Murat Yatkı

Şardan Bey' emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Elinden gelen tüm imkanları bizim için kullandı.
İşini gerçekten tam bir profesyonel olarak yapıyor. Mükemmel.

Minure Atalay

Çalışmalarınızdaki titizliğiniz, güler yüzünüz, sabrınız, verdiğiniz pozitif enerji, bizi memnun etti.
Emlak danışmanım olarak sizinle çalışmaktan çok memnun oldum. Teşekkürler...

Feyzullah Keskin

Şardan Bey, Yazlık ev sahibi olma düşüncemizi ertelemişken çok kısa bir sürede gerçekleştirdiniz. İşinize olan saygınız, güler yüzünüz, samimiyetiniz ve uzlaştıran girişimlerinizden dolayı sizi kutlar, başarılar dileriz. Feyzullah - Huriye KESKİN

Bülent Altınkaya

Şardan Bey ile çalışmak bizim için büyük bir kolaylık sağladı. Her koşulda bizi en doğru şekilde bilgilendirip, yönlendirmesi, dürüst tutumu ve bizim düşünemediklerimizi de o sırada hemen düşünüp hallederek yardımda bulunması gerçekten ender rastlanan bir iş yaklaşımıydı. Eğer işleriniz kolaylaşsın, gözünüz arkada kalmasın istiyorsanız ve gayrimenkulünüzü sizden daha fazla düşünen bir emlak danışmanı arıyorsanız gönül rahatlığıyla Şardan Bey ile çalışabilirsiniz. Mutlaka tavsiye ediyorum. Her şey için çok teşekkürler.

Öner Deniz Karaca

Ev alım sürecimiz içerisinde göstermiş olduğunuz ilgi, alaka, sabır ve hoşgörü ile bizi ev sahibi yaptığınız için teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Müjdat Keçeci

Sevgili Şardan Yamaç,
Kuşadası Mistur Tatil Köyünde gayrimenkulümün satışında gösterdiğiniz üstün gayret ve çabayı kutluyorum.gerçekten gayrimenkul danışmanı olarak hiç müşterinin olma olasılığının bulunmadığını bildiğim zamanlarda bile iletişimi kurarak bilgi veren, moral veren vede artık satılması zor olduğunu düşündüğüm çevreye göre büyük hacimli evimi iki ayrı müşteri bularak onları benim hala nasıl olacağını anlamadığım bir yöntemle iki ayrı kişiye satma becerisini gösterdiğiniz için de teşekkür ederim.Zira bu alternatifi bana söylediğinizde bile olamazı önce ben söylemiştim.Ama sen onu becerdin.Zaten pazarlama da budur.İşine konsantre olabilmek ve yaratılan alternatiflerle satışı ideal seviyelerde bitirebilmektir. Çevrede başka bir işim olsa mutlaka seninle çalışır ve seni öneririm.zaten Tarsus?taki yakınlarıma ait yeri de biliyorsun seninle konuştum. Verdiğin hizmetler için bir kez daha sana teşekkür ediyor, başarılarını devamını diliyorum.
Müjdat keçeci
Denizli Sanayi Odası Bşk.

Seckin Tureyen

Sayin Sardan Yamac beyfendiyle gayrimenkul arayisimda tanistik .Gayrimenkul ararken bize en uygun gayrimenkulleri sunarak hem arama surecimiz kisaldi hemde tam hayallerimizdeki evi almamiza yardimci oldu .Kendisine sahsim ve ailem adina tesekkur eder

Seckin Tureyen

Sardan bey ev alim surecindeki stresimizi paylasarak bizlere gostermis oldugu ilgiden oturu cok tesekkur ederim .Gerek durustluk gerek ikili iliskilerde kendisini tebrik ederim .Basarilarinin devamini diliyorum evliligindede mutluluklar

Adnan Kilimci

Firmanızdan almış olduğum hizmetlerden çok memnun kaldım. Özellikle danışmanım Şardan bey’in ilgisi, güler yüzü ve hitabet tarzı beni çok memnun etti. Her şey için teşekkür ederim.Adnan Kilimci 10.01.2009

Zeynep Oral

Kuşadasında ev ararken yardım ve sabrından ötürü teşekkür ediyorum.İhtiyaçlarımızı ve beğenilerimizi gözönüne alarak, bizi gereksiz gezdirmediği için de ayrıca teşekkürler. Evi tuttuktan sonra, ilgi ve alakasını eksiltmeden servisi ise *****.Teşekkür

Lale Asiyan

Kuşadasındaki evimin bu kadar kısa sürede satışındaki ilginizden, satış sürecine kadar göstermiş olduğunuz nezaketinizden ve anlayışınızdan dolayı çok teşekkür ederim.İçten bir şekilde başarılarınızın devamını dilerim.Lale Aşiyan 19 Ekim 2009

Selçuk Öner

Sayın Şardan Yamaç Kuşadası’nda ev almak için Remax-Pasha ‘ya başvurduğumuzda emlak danışmanı olarak bizimle ilgilendiniz. Ev alana kadar olan süreçte nazik davranışlarınız, dürüstlüğünüz, çabanız ve güven verici davranışlarınız ile alım-satımın gerçekleşmesini sağladınız. Aynı dönemde gerek kurum ve gerekse şahıs olarak başka emlak danışmanları ile de tanışma ve çalışma sistemlerini gözlemleme imkânımız oldu. Kurum olarak Remax-Pasha ‘nın, şahıs olarak da sizin farklılığınızı gördük. En önemli farklığınız ise alıcıya güven veren ciddi çalışma sisteminizdi. İleride tekrar emlak işimiz olduğunda Remax’ı tercih edeceğimizi, Kuşadası’nda olduğunda ise şahsınızla çalışmaktan mutluluk duyacağımızı samimiyetle ifade etmekteyiz. Çalışmalarınızın başarılı olmasını, sağlıklı - mutlu bir ömür sürdürmenizi dileriz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.