Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Bengisu Taş portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Lola Corbier

The Real Estate consultant was very helpful, she did the link between we and landlord very well. She was very awailable for us, welcoming and friendly.

Manon Bleriot

The service given by our real estate agent was very satisflying. Bengisu has been hepful, awailable and willing to answer our questions. She did everyting to make the signing of the easier for us. Thank you everything.

Kadir Özdemir

Arsa ve arazi konusunda kendisi çok bilgili olup satın alma sürecimizde çok yardımcı oldular. Kendisine teşekkür ederiz.

Ahmet Erdem Göktuğ

Antalya Döşemealtı Bademağacı mahallesinde arsamızın satışında bize her türlü desteği veren Remax Flyda gayrimenkul danışmanı Bengisu Taş'a bize gösterdiği her türlü destek ve hızlı satış için çok teşekkür ederiz.

Muzaffer Uğur Erdem

Arsa değerleme konusunda bizlere hep yardımcı olup kısa sürede arsamızı sattığı için Bengisu Taş'a ve Remax FLY a teşekkür ederim.

Hasan Ersoy

Güler yüzlü, profesyonel yaklaşımı, hızlı ve yerinde tespitleri için sonsuz teşekkürler. Tanıdığım için çok mutluyum. Emlak sektöründeki tek tercihim Bengisu Taş.

Gökhan Derinöz

Verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldım. Pozitif, müşteri memnuniyetini önde tutan yaklaşımınız ve kibar tavrınızdan dolayı teşekkür ederim.

Nuray Derinöz

Tüm süreçten ve sonrasında bizi açıkça ve doğru bir şekilde bilgilendirdiğiniz, ilginiz, anlayışınız ve kibarlığınız için çok teşekkür ediyoruz. Beklentimizi çok kısa zamanda karşıladınız. Size denk gelmek büyük bir şanstı. Tekrar sizinle çalışmaktan büyük mutluluk duyarım. İletişim halindeyiz zaten. Size ve ekibinize tekrar teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Serpil Akyazıcı

HERMES TÜRKİYE Çalışanları adına Levazım sitesinde Mayıs 2022 de yaptığımız kiralama işlemleri sırasında Bengisu Hanım güler yüzü ve enerjisi ile çok yardımcı oldu. Kiralama öncesi ve sonrası, hatta kira süresinin uzatılması süreçlerinde tüm sorunlarımızı profesyonel biçimde yanıtlayıp çözüme kavuşturduğu için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Cem Sağar

Bengisu hanıma bize yardımcı olduğu için ve kısa sürede işlemimizi sonuca ulaştırdığı için teşekkür ederim.

Seda Ünsar

Sevgili Bengisu ile uzun bir yolculuğumuz oldu ve bütün süreçlerimiz hepsinde benim yanımdaydı ve bana çok destek oldu. Profesyonel süreç yönetimi, kriz yönetimi ve ve müşteriyi doğru anlayıp yönlendirme konusunda gerçekten çok başarılı. Öncelikle Sinanobadaki dairemin satış sürecini yönetmiş ve satmış olup sonrasında destekleriyle Ataşehirden kendime ev almış olup devamında isteğime uygun kiracı portföyünü de bana bularak evimi kiraya vermiştir. Her şey için teşekkür ederim. Sadece emlak değil birçok konuda bilgili olup tanıştığıma çok memnun olduğum kişidir kendisi. Re/Max Fly'a Teşekkürler.

Sezer Öbey

Danışmanınız Bengisu Hanım çok kibar ve ilgiliydi bizimle çok ilgilendi. Her şeyde çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz güler yüzlü ve yardımlarından dolayı.

Uğur Can Balcı

Bengisu Hanım ilgili ve bilgiliydi. Bize çok yardımcı oldu. Remax kalitesiyle aldığımız hizmetten memnun kaldık.

S******* U*******

Danışmanımız Bengisu hanıma dış cephemizin reklam pazarlaması noktasındaki destekleri için teşekkür ederiz.

Sinem Yılmaz Oğuz

Yüz yüze görüşmeden bile güven veren, tatmin edici araştırmaları ve cevaplarıyla işlerimi kolaylaştıran Bengisu hanıma ve bu imkanları sağlayan Remax şirketine teşekkür ediyorum.

B******* A*******

Tarafımıza yapılan danışmanlık hizmeti ve diğer işlemler için verilen destekler için teşekkür ederiz.

T******* A*******

SKYLAND' de kiralama sürecinin sonuna kadar ilgi ve desteklerini eksik etmeyen Bengisu Hanım'a çok teşekkür ediyoruz.

N******* B*******

SKYLAND' de kiralama yapmak için başvurduğumuz Bengisu Hanım'a yakın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.

V******* A*******

Arsa ve arazi konusunda bilgisi ve destekleri için teşekkür ederiz.

İlham Hazera

Bengisu was a great agent, available and very good advice. She was very welcoming and knew how to put as in the best conditions for our installation.

Uğur Erduran

Bengisu Hanım, gerek güler yüzü gerek mesleki bilgisiyle her zaman gayrimenkul denilince akla gelen ilk isimlerdendir. Şüphesiz ki önünde daha da başarılı seneler kendisini bekler.

H******* Ç*******

Bengisu hanım Arsa ve Arazi noktasında çok bilgili ve donanımlı olup, gerek piyasa araştırması gerek satış süreçlerinde çok başarılıdır. Mülklerimin birçoğunun satış sürecini kendisi ile birlikte gerçekleştirmiş olup halende çalışmaya devam etmekteyiz. Emekleri için teşekkür ederim.

Arif Güdül

Arsa ve Arazi noktasında iş birliğimiz ile süreci verimli bir şekilde yönettiği için teşekkür çok ama çok ederiz. Gerçek bir profesyonelsiniz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Mete Cengiz

Mülkümü sayenizde istediğim tarih ve fiyatta herhangi bir zorluk yaşamadan satabildim. Hizmetten son derece memnun kaldım. Bengisu Hanıma Teşekkürler.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.