Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Enes Emre Yıldız

Gayrimenkulümü satan biri olarak, baştan sonra Ayşe Hanım çok iyi ilgilendi. Satış süreci içerisinde her şekilde beni bilgilendirdi, teklifleri sıraladı. Evinizi satacak kişi arıyorsanız bu kişi kesinlikle Ayşe Hanım olmalıdır. Yine aynı şekilde alıyor iseniz de Ayşe hanım olmalıdır. Sebebi, alıcıyı ve satıcıyı da çok iyi düşünüyorlar.

Turhan Engiz

Ortak arkadaşımızın tavsiyesi üzerine evimizin satış işlemleri için yetki verdim. İyi ki de Ayşe Hanım'la çalışmışım. Ev içi fotoğraflar ,site dışı from çekimleri ile oluşturulan video bir harika olmuş. Inanıyorum ki Kısa zamanda satış işlemini de yapacaktır. Özverili ve titiz çalışmasının yanında güven veren dürüst karakteri ile takdirimizi almıştır. İyi ki Ayşe Hanım'la iletişime geçmişim.

Ayşe Gökay

Ayşe kardeşim gibi sevdiğim biridir. Yaptığı her işi düzgün yapar. İşinde de çok başarılı ve halk deyimiyle tuttuğunu koparır. Aynı zamanda insancıl ve çok cana yakın. Biz müşterilerine de tatlı dille davranıyor. Tam bir danışman.

Nuran Kara

Ayşe hn bize göstermiş olduğu ilgiden çok memnun kaldık. İşinde gayet profesyonel ve doğru bilgilendirmeler yapıyor. Herşey için tşk. Sizi tanıdığıma memnun oldum

Özge Nartgün

Ayşe Hanım ev arayış sürecimizde güvenilir ve profesyonel davranışları ile içimizi rahatlatarak en hızlı sürede çözüme ulaşmamızı sağladı. Kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ederiz..

Zafer Ali Yaman

Oldukça profesyonel çalışan, müşteri ilişkileri gayet başarılı,güleryüzlü, içten ve samimi

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.