HAYATINIZA DEĞER KATAN GAYRİMENKULLER  İÇİN YANINIZDAYIM1977 yılında Diyarbakır"da doğdum. 1994 yılında Tekirdağ Ziraat Fakültesini bitirdikten sonra, İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadi Enstitüsünde İşletme Sertifika Proğramını tamamladım. 1 yıl kadar sigorta sektöründe çalıştıktan sonra gayrimenkul sektörü ilgimi çekti. Remax ile tanışmam sonrasında 6 yıl kadar Anadolu yakasında Beykoz, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy ilçelerinde gayrimenkul danışmanı olarak faaliyette bulundum. Ağaoğlu, Sinpaş, Suryapı gibi inşaat firmalarının yaptığı nitelikli konutların yanında İstanbul boğazının nadide yapıları olan tarihi eser köşk, villa vb gayrimenkullere çalıştım. Çok sayıda alıcı, satıcı ve kiracı adayının sorunlarını çözerek hayallerine kavuşmasına aracılık etmek manen mutlu olmaya yeter. RE/MAX Abc"de gayrimenkul danışmanlığı yanında finans, ofis yöneticiliği, proje ofis koordinatörlüğü ve sonrasında Maslak 1453 Franchise ofisinin Brokerı olarak kariyerimin 21. Yılındayım. RE/MAX Abc, gayrimenkul sektöründe 2.El yetkili proje ofisi olarak faaliyet gösteren ilk ve tek ofistir. Broker olarak çok sayıda gayrimenkul danışmanına mentorlük ve RE/MAX"in ofis içi eğitimlerini vermekteyim. Evli ve 4 çocuk babasıyım. Gayrimenkul ile ilgili doğru yönlendirilmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2016

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2020

Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler.

2021

Bu eğitim Ticari alanda faaliyet göstermeyi düşünen RE/MAX'lilerin başlangıç seviyesinde ticari bilgiler öğrendiği programdır.

2022

Bu eğitim gayrimenkul değerleme (konut) süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler. Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar. RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir
Cevdet Malkoç portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hüseyin Uygun

Özü sözü bir “olan olduğu gibi görünen", “bildiğinden, inandığından ve olduğundan başka türlü görünmeye veya göstermeye çalışmayan kişiliğe sahip... (çok net dürüst)

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.