DEĞER ÜRET, DEĞER SUN
1983 doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi memleketim Malatya' da tamamladım. Marmara Üniversitesi İşletme bölümünde lisans öğrenimi gördüm.
Bugüne kadar satış / pazarlamada uzmanlaştım ve ağırlıklı olarak bu alanlarda işlerde çalıştım. Son 7 senedir emlak sektöründeyim. Çok sayıda konut, lüks konut ve ticari gayrimenkulun satış/kiralamasını gerçekleştirdim. Re/max bünyesinde aldığım eğitimlerle uzmanlığımı daha üst seviyelere taşımaktayım. Geleneksel değerlerden modern tekniklerin ağır bastığı bir vizyona doğru evrilmekteyim. Mülkünüze özel satış stratejisi geliştirmekte ve bunu 'yerel' ile sınırlı kalmayıp global bir çevrede uygulamaktayım. 
Çalışma şeklim; insanların her türlü gayrimenkul alım-satım/ kiralama ihtiyaçlarını etik çerçevede en kısa sürede çözümlemek yönünde
Vizyonum ve misyonum; beraber çalıştığım insanların ve onların etki çevrelerindeki insanların, karşılıklı güven ilişkisi ve şeffaflıkla, ömürlük danışmanları olmak
Amacım; alıcı ve satıcılar için maksimum fayda ve maksimum verimliliği, âdil çerçevede sağlamaktır.
''Doğru fiyat ve doğru pazarlama teknikleriyle satılamayacak/kiralanamayacak gayrimenkul yoktur.''
Almış Olduğum Eğitim Sertifikaları :
Yorktrade Dış Ticaret E-Broker Sertifika Programı (2009)
Pronet Akademi Satış Teknikeri Eğitimi (2017)
MYK 4 ve MYK 5 Emlak Danışmanlığı Sertifikası (2020)
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Merkez Mah. / Eyüpsultan İslambey Mah. / Eyüpsultan Nişancı Mah. / Eyüpsultan Topçular Mah. / Eyüpsultan Merkez Mah. / Gaziosmanpaşa

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2024

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Murat Demirci portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

İlayda Fansa

3 kız öğrenci olarak ev aradığımız dönemde Murat bey yardımımıza koştu. Hangi semtlerde tutmamız gerektiğini, hangi evlerin bize uygun olduğunu seçmemizde yardımcı oldu. İlk kez ev tuttuğumuz icin abonelik vs nasıl yapılır bilmiyorduk bu konularda da bize danışmanlık etti. Kendisi işini çok güzel yapan bir emlakçı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz, ev bulmamızda çok yardımı dokundu.

Halit Tufan

Murat beyin satışta gösterdiği özverisi, bilgisi, becerisi ve nezaketi gerçek bir profesyonele yakışır bir performans. Bütün aşamaları tereyağından kıl çeker gibi sorunsuz halletti. Kiracısı olduğumuz dükkanı satın alabilmemiz için sistematik bir yol izledi ve kritik aşamalarda bizi hep bilgilendirdi. Kendisine sabrından ve süreci yönetme becerisinden dolayı teşekkür ederim.

Muzaffer Azman

Bugüne kadar defalarca alım-satım yaptım. Murat beyin hızlı satışı ve çıkan onca sorunu tek tek bertaraf etmesi dikkatimi çekti. Gerçekten iyi bir danışman. Kendine güveniyor ve sorunları hallediyor. Bizi bütün satış sürecinde stresten o kadar uzak tuttu ve her şeyi o kadar ustalıkla ve özveriyle halletti ki hepimizin takdirini kazandı. Böylesi bir emlak danışmanını herkese gözü kapalı tavsiye ederim.

Seyfullah Buş

Murat beyin vermiş olduğu danışmanlıktan, vermiş olduğu sözleri zamanında ve özverili bir şekilde yerine getirdiğinden çok memnun kaldık. Özellikle ticari gayrimenkullere hakim. Herkese tavsiye ederim.

T******* T*******

Murat beyin vermiş olduğu danışmanlık, bilgilendirme ve gayrimenkul yatırımı konusundaki yönlendirmeleri çok isabetli ve tutarlı. Kendisine teşekkürü bir borç bilirim. Özellikle ticari gayrimenkuller başta olmak üzere her türlü mülkünüzü gönül rahatlığıyla Murat DEMİRCİ' ye teslim edebilirsiniz. Herkese tavsiye ederim.

Vildan Arıcı

Bu bir teşekkür yazısıdır. Şarköy'den almak istediğimiz yazlık bir evle alakalı doğru araştırma yapmamızı sağlayarak bizi büyük bir yanlıştan bizi döndürüp nokta atışlarla önümüzü görmemizi sağladığı için Murat Demirci beye teşekkürü borç biliriz. Bir şey almak; kazandırdığı gibi bazen kaybettirir de. Böyle profesyonel ve işini hakkıyla yapan emlakçılara herkesin ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler Murat bey.

Osman Atilla

Allah her şeyin hayırlısını versin. Bize de danışmanın hayırlısını verdi. Gayrimenkul alım-satımı ile ilgili aldığım danışmanlıktan, şeffaf ve doğru yaklaşımdan dolayı sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Abdullah Varan

Kiracısı olduğum dükkanı satın almak istedim. Danışmanımız Murat Demirci, bu dükkânı alabilmemiz için memleketteki arsamı ve Eyüpsultan' daki dairemi değerleyip bir yol haritası oluşturdu. Ayrıca ticari kredi için de bizi yönlendirdi. Defalarca da mal sahibimizle olan anlaşmazlık ve uyuşmazlıklarda adil bir şekilde orta yol buldu. Biz pes ettikçe sürekli yeni çözümler üretti ve gerçekten özverili davrandı. Bizi zorla mülk sahibi yaptı. Kendisine bu becerikli ve uzlaştırmacı yaklaşımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Tuna Karaman

Profesyonel şekilde yardımcı oldu. Yardımsever yaklaşımları dolayısiyle gayet memnun kaldım. Ticari gayrimenkul için kendisinden bilgi ve danışmanlık aldım. Başka hiçbir yere veya kişiye bir şey danışmama gerek kalmadı. Kendisine çok teşekkür ediyor ve memnuniyetimi ifade etmek istiyorum.

Caner Demir

Değerleme hizmeti için teşekkür ederiz. Süreç sorunsuz ve hızlı gelişti, verilen bilgiler şeffaf ve açıklayıcıydı. Aldığımız danışmanlıktan son derece memnun kaldık. Öğrendiğimiz bilgiler ışığında bundan sonra hep Murat DEMİRCİ ile çalışacağız.

S******* C*******

Murat bey gayrimenkul konusunda danışmanlık, değerleme ve pazarlama süreçlerinde oldukça işine hakim, çözüm sürecini iyi yöneten bir danışman. Buna gerek kendim aldığım danışmanlıklar ve bilgilendirilme sürecinde gerekse diğer esnaf arkadaşlarımın iş yerleriyle ilgilenirkenki satış ve iş bitirme becerisi açısından defalarca şahit oldum. Zaten bu profesyonelliğini görünce kendisi benim de tek 'danıştığım' kişi oldu. Son derece kibar,nazik ve iş bilen birisi. Başarılarının devamını dilerim, Murat bey iyiki varsınız.

Fuat Eregizli

Murat bey işini ciddiyetle yapan, saygılı bir insan. Tam bir profesyonel. Bu yüzden ben çok memnun kaldım ve hala çalışmaya devam ediyorum. Birden fazla ticari mülkümü pazarladı ve hepsinde de fiyat/performans olarak başarılı sonuçlar elde ettik. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Serpil Ere

Murat beyin satışta gösterdiği özveri,detaylı bilgilendirme becerisi,iletişimde gösterdiği nezaketle gerçek bir profesyonel,kesinlikle öneririm.

Bülent Yıldız

Murat Bey , Ticari bir mülkümüzün kiralama sürecinde destek verdi. Kendisini işinde detaycı olması, hataya yer vermeyen disiplinli çalışması için tebrik ederim. Tüm süreci doğru yönetmesi , güvenilir olması , çıkan sorunları profosyonel bir şekilde yönetmesi ile Murat Beye bundan sonraki tüm emlak işlerim emanettir. Ve herkese böyle bir profosyonel ile çalışmasını tavsiye ederim.

Aziz Âqaserin

Murat beyin çaba ve emekleri sayesinde ben de iş yeri sahibi oldum. Normalde emlakçılarla anlaşabilmek benim adıma zordu. Ancak Murat beyin samimiyeti ve iyi iletişimi sayesinde mal sahibi ile aramızda iyi bir diyalog sağlandı ve dükkanımızı alabildik. Her şey için teşekkür ederiz.

Adnan Hacıfazlıoğlu

Murat bey işine çok yakışan bir beyefendi. Seri bir şekilde her şeyin en iyisini yapma düsturuna sahip düzgün bir arkadaş. Birlikte çalışmaktan çok keyif duyduk.

Tevfik Alışır

Danışmanımızın çözümcü hâli ve esnekliği işleri çok kolaylaştırdı. Hiç bir şeye takılı kalmayan etkili yollar bulabilen, bilgi ve becerisi fazlaca olan usta bir arkadaş. Kendisine her şey için teşekkür ediyorum.

Musa Çinkılıç

Murat Bey'in bugüne kadar bana konusu emlak olan bir sözleşmeyi ilk ve tek imzalatabilmiş, çok becerikli bir danışman olduğunu belirterek başlamak istiyorum. Bu tabiki de onun güven verici ve tutarlı sözleriyle, davranışlarıyla mümkün oldu. Bütün bir süreç boyunca tamamen yapıcı oldu. Gerek mülkle gerekse bizlerden kaynaklı sorunlar ve kaygılar onu asla yıldırmadı ve pes ettirmedi. Makul sebeplere dayanarak önümüze çıkan sorunları küçülttü ve ustalıkla çözümleyerek ortadan kaldırdı. Tabii böylelikle de yoğun bir takdirimi ve güvenimi kazanmış bulundu. Murat bir kere danışmanınız olunca ona 24 saat ulaşabilirsiniz. Her zaman hem benim hem de satıcı tarafının hakkını gözeten, hakkaniyet sınırlarından asla çıkmayan ve gerektiğinde taşın altına elini koyup inisiyatif alabilen, işin seyrini doğru şekilde yönlendiren bir danışman. Gerçekten güvenilir bir insan, kendisine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra emlakla alakalı her hangi bir konuda her zaman beraber çalışacağım tek danışman -tahmin edersiniz ki-Murat DEMİRCİ olacak.

Lara Meryem Yıldırımer

Daire alış aşamasında danışmanlık hizmeti aldığım Murat beyin herhangi bir soru işaretinde bana verdigi cevaplar, sorunlar karşısındaki pratik çözümleri ve bilhassa satıcı ile aramızda oluşan yada sorun oluşabileceğini hissettiğim durumlarda araya girip uzlaştırıcı tavrı gerçekten takdire şayandı. Aksam geç saatlerde bile telefonun ucunda oluşu,bıkmadan nazikçe cevapları alışılmışın dışındaydı... En cok da tapu devrinden sonra bile bireysel yapılması gereken belediye başvurusu vs gibi işlemlerde bile yanımızda olması sattım bittiden uzak dostane tavırları beni en çok etkileyen kısmıydı. Netice olarak kafamdaki olumsuz emlak danışmanı profilini olumluya çeviren Murat Demirci’ ye samimiyetle teşekkür ederim 🙏🏻

Çağla Tunçer

Murat bey ile 2 ay önce tanıştık. Kendisi sektöre ve süreçlere çok hakim. Sürekli temas halinde ve şeffaf bilgilendirilerek ilerledik. Nihayetinde mülkümüzün satışında istediğimiz sonucu aldık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki yatırım süreçlerimizde de sürekli onunla temas halinde olacağım. Tekrar teşekkürler.

Barış Köroğlu

Gayrimenkul niteliklerini kolaylıkla nicelleştirebilen, bunu yaparken de oldukça profesyonel davranan, içinde bulunduğumuz piyasanin saglayabileceği getirilerin tamamıyla farkında olan, her şeyden önce karakterinin güçlü olmasıyla sevgimi ve saygımı kazanmış iyi bir insandır Murat Bey. İşine ve müşterilere gösterdiği saygı üst düzeydir ve iş boyutunda karşılaşabileceği zorlukların üstesinden sabırla ama rahatlıkla gelen nadir profesyonellerdendir. Hiçbir zaman tek bir plana sahip olduğunu şahsen görmedim. Her zorluğa karşı alternatif fikirler üreterek işleri kolaylaştırabilen bir yapıya sahip olduğunu gördüm. Ayrıca müşterinin hedeflerini ve isteklerini piyasanin koşullarına göre harmanlayıp danışmanlığını etik kurallar çerçevesi içinde yapmaktadır. Sadece gayrimenkul uzmanı olmamakla beraber aynı zamanda pazarlama ustasıdır. Bu gibi yetenekleri sayesinde müşteri olarak umduğunuzdan çok daha fazla memnuniyet içerisinde olacağınızdan eminim. Murat Bey ile çalışmayı kesinlikle tavsiye ederim.

İsa Öner

Öncelikle Murat Bey’e ve tüm RE/MAX ailesine bu süreçte verdikleri emek ve anlayış için çok ama çok teşekkür ederiz. Murat Demirci Bey tüm bu satın alma süreci boyunca bize her anlamda o kadar yardımcı ve destek oldu ki bu sıkıntılı süreci bize adete keyifli bir heyecan olarak yaşattı. Kibarlığı, güçlü ve kuvvetli iletişimi ve her türlü ricamızı asla geri çevirmeyişi çok ama çok kıymetliydi bizim için. Herkese bu heyecanı bu kadar güzel ve sorunsuz şekilde ilerletebilmesi adına önerebileceğim ilk ve tek adres oldu.

F******* C*******

Murat bey tarafından çok iyi karşılandık. Her şeyden memnun kaldık. Kısa sürede işlemlerimizi ve formaliteleri halletti. Kesinlikle bundan sonraki emlak işlerimizde de beraber devam edeceğiz.

Ufuk Balcı

Aldığım hizmetten gayet memnun kaldım. Tüm işlemler sorunsuz ve sıkıntısız halledildi. Sürecin bütün aşamalarında her şeyi önceden hazır etmesi ve hakimiyeti çok dikkatimi çekti. Bu sayede benim için de her şey kolaylaşmış oldu. Murat beye çok teşekkür ederim.

Gökmen Akbıyık

Bizimle ilgilenilmesi ve işin üzerinde durup sorumluluk duyulması benim için çok önemliydi. Bu konuda tebrik ederim ve daha sonra tekrar çalışmak isterim.

Bahar Koçak

İyi ve güler yüzle karşılandım. Yardımcı olundu. Tavsiye ediyorum. Güvenle evime yerleşmemi sağladı.

Cansel Çalışkan

Çok iyi karşılandım. Memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Ben de bundan sonraki emlak işerimde hep onunla devam edeceğim.

Nuhi Özdağ

Murat oldukça işine hakim, güven veren, prensip sahibi bir arkadaşımız. Yakın bir zamanda tanıdığım, güvendiğim ve iş yaptığım bir emlak danışmanı. Dükkanlarla, ticari yerlerle ilgili profesyonelliğini takdir ediyorum. İşin emlakla ilgili kısmından ruhsat ve muhasebe ayağına kadar her konuda pratik ve çok doğru yönlendirildim. İşine çok hakim. Böyle insanlara ihtiyacımız var, ne mutlu ona..!

Batuhan Kesim

Ev için ilk aradığımdan beri işiyle böylesine ilgilenen bir emlak danışmanı görmedim daha. Gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz, itimat edebileceğiniz bir insan kendisi. Hem bu kadar profesyonel olup hem de bu denli samimi olup iş bitiren birisiyle daha öncesinde hiç tanışmamıştım. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim. Gayrimenkulünüz varsa gözünüz kapalı emin ellere teslim edebilirsiniz geri kalanını Murat Bey hallediyor..

Nurten Onur

Murat Bey'in yoğun ilgisi ve desteği sayesinde kiradaki evimin güncel değerini öğrendim ve bana sağladığı verileri, kiracıma göstererek kiramı her iki taraf için de adil bir meblağa yükselebildim. Vermiş olduğu danışmanlık ve yapmış olduğu arabuluculuk için teşekkürlerimi sunuyorum. Böyle insanların emlak sektöründe daha fazla bulunmasını diliyorum.

İbrahim Kaya

Murat oldukça becerikli ve iş bitirici bir insan. İşini iyi yapan; tüm kurumlarda iş takibini bırakmayan, işin bir sonraki aşamaya geçtiğini görmeden ilerlemeyen ve finalde işi eksiksiz halleden disiplinli ve düzgün bir danışman. Başka emlak işlerimde de beraber çalışacağız.

Ümit İlkyaz

Murat bey, kusursuz ve hızlı bir şekilde bütün işleri hallettiğiniz için çok teşekkür ederim. Sizinle tanıştığıma çok memnun kaldım. İşinin uzmanı, güvenilir, sözünde duran ve işinin hakkını veren bir insansınız. Tebrik eder, bol kazançlar dilerim.

Dilek Bayraktar

Murat bey işinizde, özellikle de ticari gayrimenkul satışında oldukça deneyimlisiniz. Sizi tanıdığıma ve iş yerimi sizden satın aldığıma çok memnunum. Her aşamada bana ve etrafıma tecrübenizle ve profesyonelliğinizle güven aşıladınız, iç rahatlattınız. Pilates salonumun alımında sorunlara tek tek soğukkanlılıkla çözüm getirdiğiniz ve desteğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Sevgiler

Kemal Akan

Murat' ı 2 senedir tanırım. Benim pastanemin bulunduğu bölgede uzman bir emlakçı. Mülklerini gösterdikten sonra müşterileri ile gelip hep bizim yerimizde oturur. Sayısız görüşmesine tanık oldum. Bir insan bu kadar mı beyefendi, sakin ve nazik olur. Her seferinde soğukkanlılıkla onları dinler, anlayış gösterir, tane tane anlatarak çözüm üretir ve ikna eder. Bir sefer bile yanlış bir bilgi verdiğini görmedim üstelik. Hâl böyle olunca kaçınılmaz bir şekilde bizim de emlak danışmanımız oldu hem de kendi talebimizle. Yıllarca çalışıp birikim yaparak edindiğimiz arsadan konuta bütün mülklerin kontrolü Murat' ta şu an. Hem bizim hem de yakın çevremizin. İçimiz ferah, ona güveniyoruz. Gönül rahatlığıyla siz de güvenebilirsiniz. Verdiğiniz her işin üstesinden gelir.

Ayşegül Funda Onur

"Bugün kiradaki mülküm ile ilgili danistigim değerli Murat DEMİRCİ Beyefendi, bana kendi evim hakkında hiç sahip olmadığım bilgiler verdi: Evin iskan izni olmadığı, ortak alanlar, evin bulunduğu sitenin önce ofis olarak tasarlandığı halde daha sonra residence olarak satışa sunulduğu, projenin talep görüp görmediği ve daha birçok bilgi. Ayrıca konunun hukuksal boyutuna da cok hâkim. Kiracıyı ne zaman çıkarabileceğim, ne zaman kira tespit davası açabileceğim ve hangi koşullarda kendim oturabilecegim hususlarında detaylı bir şekilde beni aydınlattı. Alanına son derece hâkim, doğru ve en güncel verileri sağlayıp uygun sorular da sorarak bu konulara yabancı olan danışanlarını bilinçlendiren, bunu yaparken ağdalı ve aşırı teknik bir dil kullanmamaya özen gösteren ve nezaketinden hiç ödün vermeyen gerçek bir profesyonel"

Emir Güven

Murat abi dükkanımla ilgilenirken başından itibaren profesyonelliğini gösterdi. Süreci ve fiyat dengesini çok iyi yönetip dükkanıma büyük bir emek verdi. Zaman zaman aramızda yanlış anlaşılmalar olsa da kendini ve üslubunu hiç bozmayarak sabırla bize doğrusunu anlattı. Bütün her şey için kendisine teşekkür ediyor, emeğine ve bilgine sağlık diyorum.

O******* Y*******

İlgi/alakanız için ve bize sunmuş olduğunuz kârlı yatırım fırsatı için özellikle teşekkür ederiz. Ticari mülkümüzü sizin sayenizde ALIRKEN kazandık.

Ömer Yılmaz

Murat çok çalışkan, kaliteli ve becerikli bir danışman. En başından itibaren üslubu, yaklaşımı ve duruşu ile bizi cezbetti. Pazarlama sürecini de tapu öncesi gerekli işlemleri de çok profesyonel yönetti. Resmen Murat ile çalışmanın farkını gördük ve hissettik. Devir işlemleri de sorunsuz bir şekilde sonlandı. Artık bütün emlak işlemlerimizde her aşamada profesyonelliğine şahit olduğumuz bir danışmanımız var. Her şey için teşekkür eder, Murat beyi herkese tavsiye ederim.

Kerim Şekerkaya

Gayet ilgili ve dürüst bir arkadaşımız. Başarılarının devamını dilerim. Daha çok yolumuz var. Durmak yok yola devam ! Birlikte inşallah.

Timur Koçal

Murat beyden samimi ilgisinden dolayı çok memnun kaldım. Gayet güleryüzlü bir şekilde bizi karşıladı. Onunla tanışıp çalıştığımdan dolayı çok memnun kaldım. Yeni projelerde tekrar çalışmak üzere kendisine çok teşekkür ederim.

Talha Gumru

Çok açıklayıcı ve çok profesyonel bir yaklaşımı var. Tekrar çalışmayı isterim. Her şey istediğimiz gibiydi, kendisine teşekkür ederim.

Selami Er

Ben 10 numara demek istemem 100 numara. Bütün işlemleri kendi ve ekibi hazırlayıp bizim 10 dakikada içerisinde tapu sahibine ulaştırmamıza sebep oldu. Teşekkürler Murat gayretinden ve samimiyetinden dolayı.

Fatih Sorun

On numara kaliteli bir insan hızlı güvenilir bir şekilde islemlerimizi çözüp kolay lığını sağlayıp bizleri ağırlayıp yolcu etmişdir. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Tayfun Yağdıran

Murat bey, oldukça profesyonel çalışan,her şeyi aşama aşama halleden ve etkili çözümler üreten bir danışman. Ticari mülk değerleme ve pazarlama konusunda özellikle tavsiye edeceğim başarılı bir isim. Tanışmamızdan ve birlikte çalışmamızdan çok memnun kaldım. Emlaka dair bütün işlerimde beraber çalışmaya devam ederim ve herkese de tavsiye ediyorum.

H******* E*******

Bize gösterdiği yoğun ilgi,alaka ve sabrından dolayı teşekkür ederim. Güleryüzlülüğü ve işine olan saygısından dolayı çok memnun kaldım. Bütün danışmanların işini bu kalitede yapmasını temenni ederim.

Emre Tezcan

Murat bey ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Bundan sonraki emlak işlerimde de sizinle yola devam edeceğiz. Murat Bey'in ilk günden itibaren iş takibi,doğru yönlendirmesi bizler için çok kıymetliydi.. RE/MAX' tan Murat Demirci ile çalışmanızı herkese tavsiye ederim.

Sinan Çevik

Başından itibaren titiz ve özverili davrandı. Her konuda profesyonel ve yardımsever birisi kendisi. Hızlı bir şekilde bana yardımcı oldu. Artık kendim ve bütün çevremin mülklerini gözü kapalı teslim ederim. Murat beyden oldukça memnun kaldım.

Dilek Afsu Benzer

Danışmanımızın güler yüzlü hâli, güven veren konuşma üslubu ve işine olan saygısından dolayı çok memnun kaldık. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğimiz bir danışman.

Yusuf İşleyen

Üst seviye bir alaka ve duyarlılıkla hizmet aldım. Kesinlikle herkese tavsiye edeceğim. İlk aşamadan son âna kadar yanımızda olduğu, desteğini esirgemediği ve bizimle ilgilendiği için teşekkür ederim. Tekrar çalışmak isteyeceğimiz kesin. RE/MAX' tan Murat Demirci'yi tavsiye edeceğim.

Mustafa Cem Çelik

Kiralama sürecinde mülk sahibi olan şahsımı ve Kiralama yapacak kişiyi doğru bilgilendirdiği için işimizi kolaylaştırdı. Konusuna hakim bi arkadaş,Remax'la çalışacağımda özellikle talep edeceğim bir isim,kendisine teşekkür ediyorum.

Yüksel Kilicarslan

Harika hizmet ve sabırlı danışman Murat demirci beye her şey için teşekkür ediyorum

Murat Durmaz

Gayet durust ve alakalı idi. Evimin satılık değeri ile kiralık değerlerini tespit edip tarafıma biildirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Ferit Arıcı

Murat Bey, kiralık dükkanımızı 12 saat içinde kiraya verdi, işini layıkıyla yapan çok güler yüzlü bir emlakçı. Daha önce de çalışmıştık bizi iyi insanlarla buluşturduğu için kendisine teşekkür ediyoruz. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz.

Murat Karakoç

Murat beye tüm satışlarınız için güvenebilirsiniz herşey için teşekkürler emeğinize sağlık Pişmanlık duyulmayacak tek Satış danışmanım güzel ilgi ve alakan için çok teşekkür ederim 🙏

Süleyman Bilgiç

Murat bey sayesinde 14 saat gibi kısa bir sürede almış olduğumuz evimizi çok kısa bir süre de kiraya da verebildik. Kendisi alanında profesyonel ve bakış açısı konusunda oldukça destekleyici ve yol gösterici bir emlak danışmanıdır. Bizler yakınlarımıza tavsiye ediyoruz ama sizler de tereddüt etmeden çalışabilin diye burdan da belirtmek istedim. Ev önemli bir konu ve alıcı görüşleri de oldukça önemlidir. Teşekkürler murat bey ve remax ailesi.

Ömer Kavak

Gayet verimli ve memnun eden bir görüşme oldu. Liyakatli bir çalışan.

Yusuf Kılıç

İlk görüşmemizden bu yana, hem evle ilgili, hem de güleryüz, anlayışlı bir tavrı ile samimi bir sekilde bu süreci yönettiği için kendisine çok teşekkür ederim. Kendisi özverili, saygılı ve işini severek yapan biri

Murat Ulutaş

İşini severek yapan işinin hakkını veren düzenli bir arkadaş gayet başarılı

T******* Ş*******

Murat bey,evimizin satışını büyük bir özenle gerçekleştirdiğinde biz bundan sonra hep onunla devam etme kararı almıştık. İyi de yapmışız. Yeni aldığımız evin sürecinde de aynı kaliteyi gördük. Sorunsuz bir şekilde bizi tekrar istediğimiz standartta bir ev sahibi yaptı. Kendisine çok teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.

Erhan Senol

Murat Bey tüm emlak konularına hakim bir bey, ev satış ve alış dönemimizde bizlere çok yardımcı oldu kendisine Cook teşekkür ederiz.

Erdem Kavukluoğlu

Murat bey ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Bundan sonraki emlak işlerimde de sizinle yola devam edeceğiz.

Cuma Yazici

Murat Bey'in başından itibaren iş takibi,doğru yönlendirmesi ve pazarlama becerisi çok takdire şayandı.Evimizi iyi bir fiyata sattı.Yeni evimi alırken de onunla devam edeceğiz ve bundan sonraki bütün emlak işlerimizde de.Bütün tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum.Kendisi artık benim ve çevremin ömürlük danışmanımız. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

Ömer Ekmen

Murat bey her şey için çok teşekkür ederiz. Baştan satış aşamasına kadar bizim ile ilgilendiniz. Sorunlarımızı çözdünüz. Ne yapmanız gerekiyorsa sonuna kadar yaptınız. Bizi memnun ettiniz, teşekkür ederiz.

Oğuzhan İsmigüzel

Evimin satışı tanışmamıza vesile oldu. Murat bey gibi bir arkadaş kazanmak ayrı bir keyif evimin satış sürecini profesyonelce yönetmesi ayrı bir keyifti. Kendisi gerçek bir profesyonel. Her şey için teşekkürler.

Gamze Bilgiç

Murat bey sayesinde sadece 14 saat gibi bir süreçte ev sahibi olduk. Her konuda en doğru yönlendirmeleri ile yanımızda oldu. Yön göstermesi ve doğruya sevk etmesi konusunda sonsuz teşekkürler. Evimizi alarak kiralama süreci için memnuniyetimiz nedeni ile yine kendisi ile çalışıyoruz. Kesinlikle şüphesiz güvenebilirsiniz.

Shanzey Burki

Murat was very professional and kind in helping us rent out an apartment. Especially since I’m a foreigner in Turkey and there is usually a language barrier, he was still patient and helpful throughout the process.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.