İçinde huzurla yaşanılacak mülklerin Gayrimenkul Danışmanı 👍Aslen Trabzon Beşikdüzülü olup Sakarya doğumluyum .İlk ortaokul ve lise öğrenimini İstanbul’da bitirdim.
Üniversite ise Karabük Üniversitesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi ,Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı Ve Güvenliği Bölümleri mezunuyum.
Profesyonel iş hayatına İktisatEvim finans kuruluşunda 1 sene çalışarak başladım .Daha sonra Sinpaş Konut firmasının Finans Bölümü olan SYTS de çalışarak devam ettim .Ve yollarım 2021 de Gayrimenkul Sektörü ile kesişti Üsküdar Bulgurlu bölgesinde kısa süre çalıştıktan sonra Şuan ki uzmanlık alanım olan Sancaktepe ve Sultanbeyli bölgesinde aktif olarak çalışmaktayım.
Evli ve bir çocuk Babasıyım.
Mülklerinizin satımı ve kiralanması sürecinde şeffaf olarak hizmet vermek için burdayım .

Aslen Trabzon Beşikdüzülü olup Sakarya doğumluyum .İlk ortaokul ve lise öğrenimini İstanbul’da bitirdim.

Üniversite ise Karabük Üniversitesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi ,Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı Ve Güvenliği Bölümleri mezunuyum.

Profesyonel iş hayatına İktisatEvim finans kuruluşunda 1 sene çalışarak başladım .Daha sonra Sinpaş Konut firmasının Finans Bölümü olan SYTS de çalışarak devam ettim .Ve yollarım 2021 de Gayrimenkul Sektörü ile kesişti Üsküdar Bulgurlu bölgesinde kısa süre çalıştıktan sonra Şuan ki uzmanlık alanım olan Sancaktepe ve Sultanbeyli bölgesinde aktif olarak çalışmaktayım.

Evli ve bir çocuk Babasıyım.

Mülklerinizin satımı ve kiralanması sürecinde şeffaf olarak hizmet vermek için burdayım .

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Akpınar Mah. / Sancaktepe Eyüp Sultan Mah. / Sancaktepe Fatih Mah. / Sancaktepe Osmangazi Mah. / Sancaktepe Veysel Karani Mah. / Sancaktepe

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Konut Mağaza/Dükkan

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Muhammet Ali Gümüş portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ugur Eryilmaz

Ben kendisine ilanlari ve sosyal medya uzerinden ulastim surecin basindan sonuna destegi icin tesekurler

M******* E*******

Muhammet Ali Bey ile ilk defa çalışma fırsatı buldum. Defalarca hem alıcı taraf hem satıcı taraf oldum. Ama ilk defa beni bu kadar yoran bir ticaretim oldu. Neyse ki neticeye bağlandı. Bundan sonraki süreçlerde bir daha böyle şeylerin yaşanmamasını diliyorum.

Recep Doğan

Sürecin başından sonuna zaman sınırlaması olmadan aradığım her saatte sorularıma cevap veren, iletişim boyunca kibarlığını ve şeffaflığını bozmadan bana yardımcı olan Muhammed beye teşekkür ederim.

N******* Ö*******

Kendileriyle daha önce yaptığımız her işlem ve bu işlem dürüstlük ve güvenle bitti. Tekrar teşekkür ediyorum Muhammet Bey'e.

Burçin Zehra Ekiz

Muhammet Ali Gümüş beyden Dükkan kiralama işleminde destek aldık . Kendileri tüm süreçlere hakim ve güvenilir şekilde işlemi yürüttü , ilerleyen süreçte mesleğinizde başarılar diliyorum

K******* K*******

Kendileri ticari işlemlerimizide hızlıca yürüttü prosyonel ve işimi takip eden biri kesinlikle tavsiye ederim .

Umut Karaküçük

Sunumdan işlemler bitene kadar süreci şeffaf ilerletti ve iki tarafa eşit mesafede yaklaşarak işlemi sunuçlandırdık tekrar teşekkürler Muhammet bey

İ******* K*******

Daha öncede işlem yapmıştık profesyonel ve dürüst biri teşekkürler

Nurettin Tatar

Gayrimenkul danışmanı olarak Muhammet Ali Gümüş ile çalışmak harikaydı. Yaptığı satış işlemi son derece şeffaf ve güvenilirdi. Her aşamada bilgilendirmeleriyle güvende hissettim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Hasan Derin

RE/MAX'ta çalışan ne Mehmet Ali Gümüş'e çok teşekkür ederim mükemmel bir arkadaş çok iyi bir zekasıyla mükemmel bir satış işlemi yapan arkadaş olarak ondan çok memnun kaldım.

Nejdi Şen

Gayet ilgili ve işin bilen her konuyu açık olarak konuşup değerlendiren bir arkadaş tekrardan teşekkürler

M******* B*******

İletişim becerileri ve iş disiplini oldukça yüksek, kiralama sürecindeki tüm aşamaları titizlikle takip etti ve beklentilerimi karşılamak için çaba gösterdiği için Muhammet Ali GÜMÜŞ' e teşekkürler.

Mehmet Ali Mucuk

Hızlı kiralama için teşekkürler

A******* H*******

Sorunsuz işlem için teşekkürler iki tarafa da aynı mesafede ve profesyonel hizmet.

Musa Kurukavak

Kendisine bu süreçte iki tarafa eşit ve adaletli yaklaşıp her işimizi kolaylaştırdığı için teşekkürler. Bilgi birikimi ile de ilerde kesin tercih edeceğim bir gayrimenkul uzmanıdır.

Fatih Özsubaşı

Kendisiyle 4 . Mülkümüzde beraber çalışmamız bu piayasada dürüst bir Emşak Danışmanı olduğu için kesin tercih etmelisiniz Özellikle çok yönlü pazaralama stratejisi ile hızlı sonuca ulaştırıyor o yüzden çevremizede öneriyorum çalışmaları için 👍

N******* T*******

Bir önceki dairemizi hızlı ve güvenilir şekilde satışını sağladığı için diğer dairemizin satışında da destek istedik onuda 2 hafta içinde sonuca ulaştırdı. i̇şinin ehli ve profesyonel hizmet için mutlaka kendisiyle görüşün derim.Hizmetlerinden ve verdiği emekten dolayı muhammet ali̇ beye teşekkür ederim.

Nergiz Mammadova

Muhammet bey konut alışı konusunda bize destek oldu. yabancı uyruklu olmamıza rağmen karşılaşdığımız bütün sorunlarda bize yardımcı oldu. bütün sorularımızı sabırla ve özenle cevapladı. bizi bütün konularda bilgilendirdi. kendisine emeğinden dolayı teşekkür ederiz.

Nurettin Tatar

Benim için harika bir gayrimenkul danışmanıydı mülkümü satarken muhammet ali gümüş ile çalışmak gerçekten keyifliydi. profesyonelliği, bilgisi ve samimiyeti sayesinde süreç sorunsuz ilerledi. her adımda beni bilgilendirdi ve her soruma sabırla cevap verdi. kendisine minnettarım ve gelecekteki gayrimenkul işlemlerimde yine sizinle çalışmak isterim çalışmak isteyen arkadaşlara da tavsiye ederim

Murat Karaca

Muhammet bey alanında uzman ,hitabeti düzgün, bilgili, ilgili , güvenilir sistemli bir meslek erbabı. ev alım satım işlemleri esnasında her türlü olasılığı düşünüp ayarlayıp hazır olarak bize sunduğu için herhangi bir zorlukla karşılaşmadan süreci tamamladık. herşey için çok teşekkür ederiz

Mehmet Kutlay

Hizmetinizden memnunum teşekkürler ilerde tekrar bize yardimcı olmanızı dilerim .

Sultan Ulupınar

Güvenilir adres teşekkür ederim muhammed ali bey bol kazançlar dilerim

B******* Ş*******

Muhammet ali bey ile çalışmak, emlak danışmanlığı konusundaki profesyonelliği ve güvenilirliği ile harika bir deneyimdi. kendisi, mülkümüzün kiralama sürecini son derece düzenli ve sorunsuz bir şekilde yönetti. güler yüzlü ve samimi yaklaşımı sayesinde iş birliği yapmaktan büyük mutluluk duyduk.Ali bey'e teşekkür ederiz, gelecekteki emlak işlemlerimizde de kendisiyle çalışmayı tercih edeceğiz.

Meliha Ozkan

Gayet profesyonel ve guleryuzlu bir şekilde bize yardım olan muhammet beye çok teşekkür ederiz istediğimiz gibi bir ev kiraladık her sorumuza net cevaplar aldık hersey için çok teşekkürler

Sedef Demirkal

Muhammet bey sayesinde hayalimdeki dubleks eve sahip oldum yardımları ve sade açıklayıcı üslupları için teşekkür ederim🙏🏻

Esmanur Demirkal

Aklımda bulunan bazı soru işaretlerine açıklık getirdiler. Temiz ve sade bir üslupla iletişimde olduk. teşekkür ederim

Samet Yıldız

Sözleşmenin ilk gününden, satışa kadar her aradığımızla tüm samimiyet ve profesyonelliğiyle yanımızda olan muhammet bey artık ailemizin emlakçısı.Hersey için teşekkürler.

Bahattin Tan

Size yardımlarınız ve profesyonelliğiniz için içten teşekkürlerimi sunmak istiyorum. kiralık ev arayışımızı en kolay ve verimli şekilde sonuçlandırmamıza yardımcı olduğunuz için gerçekten minnettarım. sürecin başından sonuna kadar, bize uygun olan evleri araştırmanız, randevular ayarlamanız ve her adımda bize rehberlik etmeniz sayesinde kiralık daire ihtiyacımıza hızlı çözüm ürettiniz. sabrınız, anlayışınız ve uzmanlığınızla, sürekli değişen ihtiyaçlarımıza uygun evi bulmamızı sağladınız. sizin desteğiniz sayesinde bu süreci stressiz ve zevkli bir deneyim haline getirebildik. tekrar teşekkür ederim, zamanınızı ve emeğinizi bizim için ayırdığınız için minnettarız. sizin gibi bir profesyonelle çalışmak gerçekten harika bir deneyimdi. sizin önerileriniz ve tavsiyeleriniz olmadan bu kadar hızlı ve başarılı bir sonuca ulaşamazdık. i̇leride arkadaşlarım ya da ailem ev almak yada kiralamak istediklerinde, sizi kesinlikle önermekten çekinmeyeceğim. size olan güvenimiz sonsuz. tekrar teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

M******* K*******

Muhammet beye teşekkür ederiz ilgi alakası için, süreçler olumlu ilerlerdi

Mustafa Cebeci

Muhammed Ali abi çok saol çok teşekkür ederim memnun oldum tanıştımıza iyi günler size Allah kolaylık versin inşallah

Ramazan Çelik

Daire kiralamada gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ederim. Satın almada olduğu gibi gerçekten kiralama anlamında da başarılı bir firma. Muhammet Bey'e ayrıca teşekkür ederim. Çalışma hayatınızda başarılar diliyorum.

Özgür Oktan

Satış süreci boyunca gerek sorunlara yaklaşımıyla gerek arabuluculuğuyla çok yardımcı oldu.

Fatih Yıldız

İkinci defa yapmış olduğumuz ticarette de aynı dürüstlük, aynı ilgi ve aynı şeffaflık... Çok teşekkür ederim. Böyle güvenilir bir temsilci olduğunuz için RE/MAX sizinle gurur duymalı.

Gulnabat Klycheva

Muhammet Ali Gümüş sizden Allah razı olsun bize çok yardamci oldunuz biz sizden çok memnun kaldık

Umut Uzma

Memnuniyet ilgi ve alakasından ötürü teşekkür ederiz

Emrah Sarar

Öncelikle bize ilgi ve alakalarından dolayı muhammed beye çok teşekkür ederim. Dairemizin satışını en kısa ve resmi hassasiyetlere dikkat ederek gerçekleştirmesi bize dahada mutlu etti. Başarılarınız devamını diliyorum muhammed bey…

Ömer Korkmaz

Muhammet Bey sağolsun, her işimizi çözdü. Bu işlerde güven esastir gercekten, kendisi bu güveni veriyor. Aklımızdaki tüm soru işaretlerini giderdi. Her an bizlere destek olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.

Selçuk Göktuğ Akçay

Dairemi satmak için belki 25'e yakın farklı emlak danışmanı aradı beni ama içlerinden en samimi bulduğum kişi Muhammet Bey olduğu için kendisi ile çalışma kararı aldım. Ne kadar doğru bir karar verdiğimi kendisi ile görüştüğümde anladım. Evimin ilan süreci ve sonrasında satış aşamalarında gerek yönlendirmeleri gerek yardımsever yaklaşımı tüm işlemlerimi kafam rahat ve huzurlu bir şekilde yapmamı sağladı. Nihayetinde çok güzel bir alıcı ile beni buluşturdu ve her iki tarafta mutlu şekilde işlemlerimizi tamamladık. Kendisine buradan da ayrıca teşekkür etmek istedim. Çalışmalarınıza başarılarınızın devamını diliyorum :)

Fahrettin Eyyupoglu

Gayet samimi, düzenli, dakik ve hoş görülü bir insan Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

Gülşen Batur

Güler yüzüyle dürüstlüyle çok ilgili her konuda yardimcı olan muhammedim allah razı olsun

Ramazan Çelik

Daire sunumu tapu işlemleri ve diğer konularda gösterdiğiniz ilgi alaka için teşekkür ederim.gercekten memnun kaldım.hayırlı işler dilerim

Gülşen Batur

Güler yüzü dürustlügu tercübeli muhammedim allah senden razı olsun iyiki varsiniz

Yilmaz Kurtulus

Muhammed bey ilgi ve alakanız ve profesyonel iş ilginiz için teşekkür ederim

Ekrem Özkaran

Samimiyeti insana güven verişi yaklaşımı mükemmel çok teşekkür ederim

Kaniye Yıldırım

Muhammet Bey'e işlem sürecinde ki desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Kısa sürede profesyonelce bir çalışma sağladı başarılarının devamını dileriz.

Zuleyha Çoban

Muhammed bey evimin satışı konusunda çok destek verdi,her konuda destek oldu ne zaman arasam sabırla dinleyip çözüm sağladı.Uzman birinden destek almak ev satışında gerçekten çok önemliymiş tekrardan kendisine sabrı bilgisi ve desteiği için teşekkürediyorum.

Sevinç Üstün

Muhammet bey her gün her saat bizimle ilgilendi ve iletişim kurmaktan vazgeçmedi gerekse ev bulmamızda gerekse tapu işlemlerinde cok yardımcı oldu bizlere gösterdigi hizmetten dolayı cok teşekkur ederim 😊 iyiki remax iyiki Muhammet ali bey 😊

Özkan Olkan

Muhammet bey bize çok yardımcı oldu.Her hafta iletişime geçtik.Süreci çok iyi yönetti. Teşekkürler. Çok memnunum

Muhammed Okumuş

Muhammed bey ile 1 seneden beri devamlı çalışmaktayız ve her seferinde gayet Güler yüzlü yaklaşımı, işini severek yapması durust çalışkan biri olması,başarılarının devamını dilerim.

R******* S*******

Muhamet Ali bey, hem Ilanda, müsteri iliskilerinizde, yapilmasi gereken seylerin düzenlenmesinde ve hemde nezaketli daranisinizla gösterdiginiz ilgi icin cok tesekkürler. Sizinle calismak güzeldi. Basarilar diliyorum

Emel Hacer Ayaz

Muhammet kardeşime, sabrı, organizasyonu, halden anlayışı ve iş bitiriciliği sebebiyle sonsuz teşekkürler. Çok şükür beni evsiz bırakmadı. Allah razı olsun. Mutlaka önerebileceğim bir emlak danışmanı.

Emre Tabak

Çalışkan geç saatte bile yardımcı oluyor

Ümit Küçük

Muhammet bey surecin basindan beri yanımızda olarak duzenli bilgi akisi sagliyarak destek oldu . Sürecin sonuna kadar olan sabrindan ve bilgi birikimi icin ayrica teşekkur ederim

Nimet Er

Güzel ve şeffaf bir hizmet aldık evimiz çok hızlı bir şekilde kiralandı Muhammet Ali bey süreci başından sonuna kadar kusursuz şekilde takibini gerçekleştirdi kendisine teşekkür ederiz

Aleyna Şahin

İlgili ve nazik bir danışman işinde uzman fikirleri ile yön gösteren düzenli bilgilendirme ile sektör hakkında bilgi sahibi güler yüzlü ve yardımcı olan bir danışman :)

İbrahim Kılıç

Memnun kaldık teşekkür ediyoruz

Volkan Kılıç

İyi

Furkan Gültekin

Gözümüz kapalı malımızı emanet ettik, içimiz çok rahattı. Allah razı olsun.

Selman Kumru

Güven veren satış danışmanı sayesinde sorunsuz bir alışveriş oldu ilgi ve alakası için teşekkür ederiz.

Ahmet Zakir

Muhammet Bey profosyonel bir şekilde işlerimizi halletti. Kendisine teşekkür ederiz.

Merkan Özsubaşı

Kiralama ve satış sürecindeki süreci yönetimi ve şeffaflığı için teşekkürler

Ziya Korkmaz

Dürüst, Çalışkan ve İyi bir arabulucu.. Sıradışı bir satış sürecini gayet iyi yönettiği için tebrik ediyorum, Başarılarının devamını diliyorum...

Ömer Al

Destekleri için teşekkürler Hem evimizi aldık hem güvenle evimizi sattık

Harun Gültekin

Bize güven veren bir duruşunuz vardı ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz

Muhammed Fatih Büyükyıldız

Muhammed Ali Gümüş beyefendi ye ilgi ve alakası dan dolayı çok teşekkür ederim. Hizmet standardı gerçekten kurumsal. Ben çok memnun kaldım. Tekrar teşekkürler. İyi çalışmalar

Gizem Nur Göğdeniz

Tatlı dil ve guler yüzle verdiğiniz hizmet için teşekkür ederiz.

Alaeddin Atay

Remax akarat + Muhammet ali gümüş... Çok zor bir zamanda karşımıza çıktı.elimizdeki paranın korkunç bir hızla erdiği,mal sahiplerinin tapu işlemleri sırasında satıştan vazgeçtiği,emlak ofislerinin olmadık hata ve tavırlarından dolayı büyük sıkıntılar yaşadığımız ve hem mülk sahiplerine hem emlak ofislerine güvenimizi yitirdiğimiz bir dönemde, remax akarat tarafından ilanı paylaşılan daireye talip olduk.kurumsal bir firmanın ve güleryüzlü,disiplinli,teminatlarını yerine getirebileceği güvenini veren satış danışmanı muhammet ali gümüş'ün çabalarıyla hayalini kurduğumuz daireye kavuştuk.tapu işlemleri,mülk sahibiyle iletişimin sağlanması vb. hiçbir konuda yorulmadık.muhammet ali gümüş bütün işlerimizi verdiği süre içinde,sorunsuz bir şekilde halletti ve tapumuzu aldık. İş disiplinin,güvenilirliğin,bize gösterdiğin sabır ve güleryüzün için sana sonsuz teşekkürler muhammet ali gümüş.

Melek Biçer

İlgi alakası ve doğru çözümlerle bize ev kiralama sürecindeki yardımlarından dolayı Muhammet beye teşekkür ediyoruz.

Ümmühan Bayalı

Benim öğretmen olarak atandığım ve yabancısı olduğum bölgeyi hem tanıtması hem de nazik tavrı için teşekkür ederim. Gerek konum gerekse emlak bilgisi olarak da çok değerli bilgiler kattı. Başarılarınızın devamını dilerim.

Fatih Özsubaşı

Muhammet bey gayet işini takip eden ilgilenen gerek tavrı gerek nazik konuşma tarzıyla severek çalıştığım bir arkadaştır. Mutlaka korunmalı ve değerlenmeli diye düşünüyorum. İş ahlakı üstün oldukça . Bu uslüp ve ahlakla mutlaka daha iyi işler başaracaktır

Yaşar Demir

Muhammet beyden hizmet aldık, müşteri ilişkileri, ilgi, alaka ve takibi ,sonuçlandırmadaki gayretleri takdire şayandı. bizlere yardımcı oldu.emek ve gayretleri için teşekkürler

F******* C*******

Ev kiralama sürecimizde çok yardımcı oldu, tüm sorularımıza eksiksiz cevap aldık. Kaliteli ve güvenilir danışmanlık hizmeti aldık. Kendisine tekrar teşekkür ederiz.

Enes Yılmaz

Evimi kiraladı her konuda destek oldu yönlendirici yaklaşımı vardı ilgili alakalıydı sürekli iletişim halindeydi istediğim şartlarda kiralama işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi

Y******* Y*******

Ev kiralama sürecimizde güvenilirlikleri, ilgi ve alakaları, iletişimleriyle gerçekten her anlamda çok yardımcı oldular. Çok teşekkür ederiz…

Yunus Emre Yazıcıoğlu

Geçen hafta satın aldığım 2+1 daire işleminde Muhammet Ali beye gerek tavırları gerek iletişimi ve sorunlara yaklaşımı nedeniyle çok teşekkür ederim. Kendisi dürüst ve açık iletişimiyle güvenimi kazanmıştır… yardımları nedeniyle çok çok teşekkür ederim ..

Halil İbrahim Şişman

Çok İlgi Ala Gösterdiniz Anlayışınız Işinize Olan Hakimiyetini Bize Güven Verdi Teşekür Ederiz

F******* Y*******

Ev alış sürecinde göstermiş olduğunuz şeffaflık ve ilgi alakadan dolayı çok teşekkür ederim. Alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturduğunuz için çok teşekkür ederim. Ayrıca güler yüzünüzde daim olsun.

O******* B*******

işinde çok başarılı

Muhammed Okumuş

Başarılı dinamik dürüst işini hakkıyla yapan emlak danışmanımız başarıların devamını diliyorum

Fatih Kaya

Tşk ederim..Sizler aracılığı ile evimi alıp kiraya verdim.Her anlamda yanımda oldunuz yardımcı oldunuz.Çok sağolun.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.