• Gayrimenkulünüzün alım satım yolculuğunda güvenilir yol arkadaşınız.

1974  Ankara  doğumluyum. Annem ve babam Şeker Şirketinde çalıştığı için, ilkokulu Anadolu’nun değişik şehirlerinde tamamladım. Ortaokulu ve liseyi Afyon’da Afyon Kocatepe Anadolu Lisesinde okudum. Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Bölümü Mezunuyum. Evliyim, eşim de benim gibi bir mimar. İnşaat, tadilat ve restorasyon alanlarında hizmet veren bir mimarlık firmamız var. İki erkek çocuk annesiyim.


Mimarlıktan aldığım eğitim, bakış açısı ve mesleki tecrübeyi Remax’in marka gücü ile birleştirdim. Meslekten gelen teknik alt yapım, hem konut hem arazi satışında benim için itici güç. Konutunuzun satışı sırasında alıcının mimari ve yaşam ihtiyaçlarının tadilatla nasıl gerçekleşebileceği konusunda danışmanlık hizmeti de vermekteyim.

Bu da satış sürecini hızlandırmakta.

2023 yılında bu durum satışlarıma da yansıdı. Ofis içinde ciro ve işlem sıralamalarında dereceye girdim.


Ataköy 7,8,9,10. kısım da bölge uzmanı gayrimenkul danışmanınız olarak hizmet veriyorum. Profesyonel bakış açım ve pozitif enerjimle gayrimenkul işlemlerinizin ilk anından kapınızı açıp, yeni evinize girene kadar olan bütün bu zorlu süreçte yanınızdayım. Sizin için buradayım.

  


Uzmanlık Bölgesi

Ataköy 7 8 9 10 Kısım Mah. / Bakırköy Celaliye Mah. / Büyükçekmece Kurtbey Köyü (Fevzi Çakmak Mah.) / Uzunköprü

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Almanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2023

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Çiğdem Öztaş portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mehmet Varinlioğlu

Gösterdiğiniz ilgi ve uğraşılarınızdan dolayı özellikle güler yüzlü sempatik davranışlarınızdan ötürü çok teşekkür ederim iyi çalışmalar........

Kemal Yılmaz

Çiğdem hanım güler yüzü ve dürüst aracılığıyla gerçekten çok memnun kaldığımız bir hizmet sağlamıstır. Kendisine çok teşekkür ederiz..

Dzino Amir

Frau Cigdem hat uns sehr gut beraten. Sie waren sehr geduldig und haben uns sehr bei der Wohnungssuche geholfen. Sie ist sehr zu empfehlen!

Adem Tosun

Merhabalar Billur Bakan Ve Çiğdem Öztaş Hanımefendilere 🙏 Gösterdikleri titizlikten dolayı ve her iki tarafın zarar görmemesi adına çabalarından dolayı çok teşekkür ediyorum kendi adıma RE/MAX 🙏👍

E******* U*******

Gerçekten sizinle alış veriş yapmak büyük bir zevkti ilginiz alakanız güler yüzünüz verdiğiniz güven sanki ailemden biri gibi ettiğimiz sohbetlerimiz için size çok teşekkür ederim 🙏💋

Gülsevim Destan

Çiğdem Hanım daire satışımız boyunca bize çok ilgili, güvenilir, profesyonel bir şekilde sabırla ve başarıyla yol gösterdi. Bizim özel durumumuza duyarlılık gösterip, çozümler yarattı. Herkese tavsiye edebileceğim ve tekrar gönül rahatlığıyla çalışabileceğim bir insan. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Erdoğan Küçük

Çiğdem hanımla yakın zamanda çalışma fırsatım oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Kiralamış olduğum ofisin kontratını söylediği gün ve saatte yapmamızı sağladı. Tapu sahibinin isteklerini ve bizim taleplerimizi dikkate alarak çalıştığı firmaya layık olarak yerine getirdi. Kurumsal firma ile çalışmanın ayrıcalığını yaşadım.Sağolsun varolsun.

İlhan Bozkurt

Çiğdem Hanım ilgili bilgili işine aşık bir insan bizim meyve bahçemizi sattı eşim ve kendim adına ona çok teşekkür ederiz.Onun hakkında ne yazsak az olur.Bahçemizin tanıtımını çok çok iyi yapmayı başardı.Kendisine ve Billur Bakan iş arkadaşına satış başarılarının devamını dileriz.

Funda Sarı

Çiğdem Hanım ev alma sürecimizin başından sonuna kadar bize çok yardımcı oldu.İşinde profesyonel, dakik,kibar birisi.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ş******* Ç*******

Çiğdem hanım ile mevcut evimizin satışı ve sonrasında 2 farklı yatırım sürecinde birlikte çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Güvenilirliği, takip yeteneği ve süreci profesyonel yönetmesi ile kısa zamanda istediğimiz yatırımları sağladık.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.