OLDUĞUNUZ YERDEN, OLMAK İSTEDİĞİNİZ YERE KÖPRÜYÜ KURMAK BENİM İŞİM.

SONRA SİZ KOŞACAKSINIZ.!

MİMAR  ODTÜ 

 EVLİ , BİR KIZ ÇOCUGU VE BİR KIZ TORUNU VAR

LONDRA'DA DA ÇALIŞMAKTA LONDRAYA YATIRIM YAPMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİNE DANIŞMANLIK YAPMAYA 5 SENEDİR DEVAM ETMEKTEDİR.

MİMAR (odtü 1979) Evli ve 1 kız cocuk sahibi. 1979 tarihinden bu yana mimar olarak çalışmakta.1987 yılında çalışmakta olduğu bayındırlık ve iskan bakanlığından istifa ederek kendi firmasını kurdu ve bu güne kadar çok sayıda inşaatın proje ve uygulamasını kendi kurduğu PİRAMİT İNŞAAT LTD ŞTİ bünyesinde gerçekleştirdi. Temmuz-2003 de gayrimenkul sektöründe hizmetlerine devam etme kararı alıp sektörün lideri olan REMAX e katıldı. 2.5 SENEDE TEK BAŞINA 100 DEN FAZLA İŞLEM YAPTI, 2004 REMAX YILDIZLAR KULUBU 2005 %100 CLUP UYESİ 2006 PLATINUM CLUB ÖDÜLÜ 2006 REMAX TÜRKİYE VE KIBRIS 3.SÜ 2007 PLATINUM CLUP ÜYESİ 2008 %100 CLUP UYESİ 2011 HALL OFF FAME ÖDÜLÜ 2012 YILDIZLAR CLUP UYESİ 2013 PLATINUM CLUB ÖDÜLÜ 2014 PLATINUM CLUB ÖDÜLÜ 2015 PLATINUM CLUB ÖDÜLÜ 2016 %100 CLUP UYESİ 2017 YILDIZLAR CLUP UYESİ

2021 yılı sonunda Brokerlik gorevini tamamlayarak, STRATEJİK YATIRIM ve YÖNETİM DANIŞMANI olarak  2022 yılı itibariyle gerek Remaxlılara gerekse  alıcı ve satıcı müşterilere üst düzey danışmanlık ve koçluk görevlerine başlayacaktır.

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2004

Bu eğitime katılan Broker, var olan ofisini bir üst seviyeye geçirmek ve verimliliğini artırmak için gerekli bilgileri edinmiştir.

2011

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2013

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2016

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2021

RE/MAX ELEVATE EĞİTİMİ
Nurdan Tartanoğlu portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ali Rıza Tamtekin

Çok memnun kaldık. Teşekkür ediyoruz.

Gürbüz Gürol

Mükemmel, teşekkürler.

Necla Abay

Sevgili Nurdan Tartanoğlu yönetiminde, asistanı Sinem atak yardımı ile Remax Piramit ofisinden evimi kiraya verdim. Çok değerli kiracılarım oldu. Vesile oldukları için teşekkür ederim.

Ataol Behramoğlu

Değerli Nurdan Tartanoğlu ve Namık Kemal Tartanoğlu yönetiminde; Sinem Atak'ın katkıları ve emekleri ile Remax Piramit ofisi aracılığıyla içimize sinen bir konuta kiracı olduk. Teşekkürler. Sevgiler.

Nazım Arı

Bütün bilgileri tam aldık. Memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Haider Dakhil Hussein Karaani

We were so glad to work with you, looking Rorward working with you again in the future.

Oğuz Derman

Çok iyi, teşekkürler,

Abdullah Karaani

Avery good company, we were happy to work with you.

Hakkı İşmen

Kiralamış olduğum dairemin kiralama süreci hizmet dört dörtlüktü her zaman olduğu gibi.

Atilla Can Kan

Just wanted to take a moment and say thank you for the kind and professional service.Wish you all the best in your upcoming transactions. Best Regards...

Gül Didem Kan

Nurhan hanım ve asistanı Sinem hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Kendisi çok özverili ve sabırlıydı. Yardımları için teşekkür ederim.

Özlem Odabaşı

Gayet ilgili, samimi be güler yüzlü hizmet aldım. Teşekkür ederim.

M. Arda Dağcıoğlu

Son derece sıcak ve düzgün hizmet aldım. Teşekkür ederim.

Ahmet Zirek

Arzu ettiğimiz dükkana iyi koşullarla buluşturduğu için Remax Piramit'e teşekkürler.

Hakkı İşmen

Uzun yıllar birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğum Remax Piramit ailesine teşekkürlerimle.

Ali Baran Ünal

Remax Piramitten aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Nurdan hanıma çok teşekkür ederiz.

M. Yaşar Günaçgün

Sizinle çalışmak büyük bir zevkti. Nurdan hanım başta olmak üzere hepinize çok teşekkür ederiz. Nurdan hanımın çabaları evimizin kısa zamanda satılmasını sağladı. Her zaman birlikte çalışmak dileğiyle.

M. Nedim Sağlam

Nurdan hanımın ve asistanı Sinem hanımın hizmetinden ve yaklaşımından çok memnun oldum. Kendilerinin bundan sonra ki hayatında başarılar dilerim.

O. Nuri Senemoğlu

Eski bir otomotivci olarak Almanya'da bir firmada yaptığım ziyarette firmanın logosunun altında "bundan iyisini Tanrı yapar" diye bir yazı okumuştum.Nurdan hanımın bize göstermiş olduğu ilgi ve alaka bu logoyu anımsattı.Başarılarının artarak devamını diliyorum.

İlker Karataş

Her şey için teşekkür ederiz.

Ali Rüştü Ergür

Memnun kaldım, teşekkürler.

Mustafa Söğütdere

Acıbadem semtinde işini çok prensiple düzgün yapan profesyonel bir kurum olarak buradan son derece memnun ayrılıyorum. Tatlı ve güler yüzlü çalışan arkadaşlar.

M. Arda Dağcıoğlu

Remax Piramit elemanlarından takip ve sonuç yönünden son derece memnun kaldım. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Ertan Özkal

Çok memnun kaldım, teşekkürler. 10 yıl sonra ikinci kez sizin vasıtanızla ev kiralıyorum.

Hakkı İşmen

Mükemmel

Bekir Çınar

Gayet ilgiliydiler. Tüm işlemleri gayet başarılı bir şekilde şekilde hallettiler. Sempatik tavırları da cabasıydı. Teşekkürler.

Ceyla Akay

Tanıdığım günden beri Nurdan hanım ve yardımcısı Cansu hanımdan çok memnun kalarak çalıştık. İşlerini titizlikle ve bilgiyle yapıyorlar. Güler yüzleri de cabası. Her zaman çalışmaktan memnun olacağım. Sizi seviyorum. Teşekkürler, başarılar.

Zeynep Seda Durmaz

Güler yüzle hizmet eden arkadaşlara teşekkür ederim.

Verda Arıkökoğlu

Çok uğraştınız. Çok sıkı çalışıldı. Teşekkürler.

Abdullah Gürsu

Hızlı daire bulma ve çözüm üretmede başarılılar. İlgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Gürbüz Gürol

Tek kelime ile mükemmel. Teşekkürler.

Şule Yücel

Nurdan hanımın yardımcısı Cansu hanıma vermiş olduğu emek ve güler yüzlü danışmanlıklardan ötürü teşekkür ederim.

Duygu Tanrıverdi

Nurdan hanımın yardımcısı Cansu hanım çok ilgiliydi, teşekkür ederim :)

Gülçin Nadi

Tüm Remax Piramit çalışanlarına, benimle ilgilenen sevgili dostum ve arkadaşım Nurdan hanımın yardımcısı Cansu Kazdal'a ilgilerinden ötürü sonsuz teşekkürler. Her anlamda mutlu ve memnun oldum. Teşekkür ederim.

Ceyla Akay

Nurdan hanımın yardımcısı Cansu hanıma ilgisinden ve nezaketinden dolayı teşekkür ederim.

Burcu Öner

Gayet ilgili ve samimi bir hizmet aldım. Çok memnun kaldık.

Volkan Mete

Çok sıcak ve samimilerdi. İnsan kendini evinde hissediyor, ilginize çok teşekkür ederim.

Zeynep Gün

Teşekkür ederim.

Nergiz Veziroğlu

Nurdan hanımın yardımcısı Cansu hanım, profesyonel hizmetiyle bize sorunsuz bir daire kiralama hizmeti vermiştir. Çok teşekkür ederiz. Tekrar çalışmak üzere.

A. Dilrüba Ersen

13 sene önce tanıdığım Nurdan hanım yıllara meydan okurcasına daha enerjik, daha tecrübe kazanmış olarak karşıma çıktı.Beraberinde çalışan Cansu arkadaşımız ise güler yüzlü ve pozitif enerjisi sayesinde işlerin en iyi şekilde sonuçlanmasında bize renk katmıştır. Beraber çalışmaktan mutlu oldum.Herşey gönlünüzce olsun. Sevgilerimle.

Bilge Zeren

Remax Piramit çalışanlarının disiplinli iş anlayışı, kişisel bilgileri gizli tutuşları, zamanında bilgilendirme yapmaları, iş takipleri, her zaman olumlu olmaları, kibarlıkları beni her zaman çok etkiledi.Böyle bir ekiple çalıştığım için çok memnunum, emlak piyasasında rakipsiz olduğunu şahsen deneyimlemiş olduğum içinde memnunum.Çok teşekkürler.

Oya Akın Ülken

Tüm hizmet boyunca gösterdiğiniz ayrıntılı ve samimi davranışlar için teşekkür ederiz. Hiç bir açık nokta bırakmadan güven verici bir hizmet almak çok güzel. Teşekkürler.

Şevket Aksoy

Destekleriniz için teşekkür ederiz.

Sibel Aksoy

Remax Piramit emlak ofisinde, emlak danışmanlığımızı üstlenmiş olan Nurdan Tartanoğlu ve yardımcısı Cansu Kazdal'ın süreç boyunca güler yüzlü, hızlı ve yardım sever tutumundan son derece memnun kaldığımızı belirtmek isteriz.

Yavuz Ölken

Öncelikle teşekkür ediyoruz. Remax Piramit bünyesinde gerçekleştirdiğimiz ikinci konut alımında bizlere yakın ilgi gösteren ve aynı zamanda ihtiyaçlarımı birebir çözecek yaklaşımı ve çözümleri sağlayan Nurdan hanımın yardımcısı Cansu hanım tam bir profesyonellik içerisinde çalışmasını tamamlamıştır.

Havva Şahin

Ekip olarak, başta Nurdan hanım olmak üzere çok yardımcı oldular. Çok teşekkür ediyorum Remax Piramit ailesi.

Nalan Ölken

Remax'ın verdiği hizmetten her zaman ki gibi çok memnunum. İşlerini son derece ciddiyetle yapan bir kurum. Daha önceki tecrübelerimden dolayı böyle bir yatırım için ilk aklıma gelen isim oldular. Yardımları için çok teşekkür ederiz.

Daniel Kazado

Sn Nurdan Tartanoğlu ve ekibinin özverili ve profesyonel çalışması sayesinde evimin satış işlemini tamamladık.Kendilerinin profesyonel yaklaşımlarından memnun kaldığımı ve gereksiz ziyaretlere sebep olmadan çözüm odaklı çalışmalarına duyduğum saygıyı paylaşmak isterim.Yorulmadan istediğiniz zamanda ve bedelde işlem yapmak için öneririm.Teşekkürler.

Hatice Tual Purutçuoğlu

Vermiş oldukları hizmetlerden dolayı kendilerine çok teşekkür ederim.Harikalar.

Dilek Dağcıoğlu

Verilen hizmetten fazlasıyla memnun kaldım. Hem Nurdan hanım, özellikle de yardımcısı Cansu hanımın yakın ilgisi ve takibi beni çok mutlu etti. Teşekkürler.

Esin Çırpıcı

Nurdan hanımın asistanı Cansu hanımla 9 yıldır çalışıyorum. Yine beni hiç şaşırtmadı. Evimi 2 günde kiraya verdi. Çok teşekkür ederim.

Sevil Koçak

Son derece ilgili ve güler yüzlü karşılandık. Nurdan hanımın yardımcısı Cansu hanıma vermiş olduğu hizmetle ilgili çok teşekkürler.

Hüseyin Serdar Ayral

Vermiş olduğunuz güler yüzlü hizmetleriniz için çok teşekkürler.

Hakan Kulakçı

Uzunca bir süre iletişim halinde kaldık.Çok nazik ve yardımcı idiler.Müşterinin beklentilerine uygun bir çalışma gördüm.Özellikle alım satım işlemlerinin hızı ve kalitesi çok üst düzeydeydi.Teşekkürler.

Ali Alp Akkor

Son derece profesyonel ve hızlı hizmet aldım. Arkadaşların takipçiliği ve bilgi iletişimi mükemmeldi diyebilirim. Kendilerine çok teşekkür eder ileride de başka projelerde çalışmak isterim.

M. Hakkı İşmen

Vermiş oldukları süratli, düzgün ve ilgili hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

Buğrahan Yildirim

Güler yüzlü ve kaliteli hizmet için Nurdan hanımın yardımcısı Cansu hanıma teşekkür ederiz.

Ömer Güray

Mükemmel. Sayın Nurdan Tartanoğlu'ndan hep çok memnunuz.

Mehmet Yaşar Günaçgün

Nurhan hanımın yardımcısı Cansu hanım ile tanışmamız, evi görmemiz, tutmamız ve kontratı imzalamamız neredeyse 2 saat içerisinde oldu. Her şeyin böyle hızlı, rahat ve dürüst bir şekilde olmasından dolayı tarafınıza teşekkür ederiz.

Busenaz Kopuz

İlginizden ve vermiş olduğunuz hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Hamza Kopuz

Remax Acıbadem şubesindeki arkadaşlarınızın verdiği hizmet için teşekkür ederiz.Özellikle Nurdan hanımın yardımcısı Cansu hanımdan çok memnun ayrıldım.

İsmai̇l Özcan Daldal

Kiralamış olduğunuz dairede emlak danışmanlığı görevini bize karşı yerine getiren Nurdan hanım ve asistanı Cansu hanım güler yüzlü, cana yakın ve işine gerekli özeni gösteriyor. Müşteri ile ilgili ve giyimi kuşamı özenli.

Nesli̇han Eker Cengi̇z

Gayet pozitif ve olumlu, teşekkür ederim. Her şey için bu kadar hızlı sonuç alınabileceğini tahmin etmiyordum. Teşekkür ederim.

Umut Özbey

Gayet memnun kaldım.

Abdullah Altinkum

Cansu hanımın verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim.

Sevda Akçay

Hizmet kalitesi tabi ki mükemmel ki beraber çalışıyoruz. 2 yıllık beraberlik.

Gülçi̇n Nadi̇

Sevgili Nurdan hanım ve ekibine her şey için teşekkür ediyoruz. Tüm arkadaşlar ve ekip harika. Çok güzeldi her şey. Aldığımız hizmet ve hoşgörü için herkese çok teşekkür ederiz.

Musa Savaş Yilmaz Kula

Her şey için öncelikle Re/Max Piramit'e teşekkür ederiz sonrasında Nurdan hanım ve yardımcısı Cansu hanımefendinin emeğine sağlık. Çok hızlı cevap verip, hemen çözümleme yaptılar. Çok teşekkür ederiz.

Alpay Taşpınar

Güler yüzlü ve profesyonel kadronuz ile çalışmaktan çok memnunuz. Herşey için çok teşekkür ediyoruz.

Fatma Karahan

Yıllardır sizlerle çalışmaktan çok mutluyum, verdiğiniz hizmet kalitesi fevkalade. Samimi, güvenilir, candan çalışmalarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Niloofar Darouver

Gösterilen ilgi ve yapılan yardımlar için çok memnunum. Nurdan hanıma ve yardımcısı Cansu hanıma hizmetleri için çok teşekkür ederim.

Esi̇n Çirpici

Fazla söze gerek yok. Remax ailesine teşekkür ederim kusursuz hizmetleri için. Özellikle Nurdan hanım ve yardımcısı Cansu hanım beni hiç şaşırtmadı.

Tülay Gür

Evimin kısa sürede kiralanmasından verilen nezih hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Burak Türe

Kafamıza takılan sorulara vermiş olduğunuz net cevaplar, randevular sırasında olan dakikliğiniz ve yapıcı tavırlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.

Mustafa Bahçeci̇

Piramit ile ilgili ne yazabilirim ki? Yıllardır Nurdan Hanım ile çalışıyorum. Bizimle ilgili hep iyi şeylere vesile oldular. İstanbul'da sahip olduğumuz tüm gayrimenkuller onun yönlendirmesi ile edinilmiştir. Herşey için teşekkürler...

Dorukhan Acar

Muhteşem, herşey çok yapıcı, yardımcı ve yol gösteren olağanüstü bir hizmet. Teşekkürler.

Bilge Zeren

Nurdan Hanım ve yardımcısı Cansu Hanım'a, yatırım yapma sürecimde vermiş oldukları profesyonel destekten dolayı çok teşekkürler.

Kadi̇r Teymur

Sürecin başından sonuna kadar çok pozitif ve verimli çalıştınız. Teşekkürler.

Bi̇lal Teymur

ReMax'in en memnun kaldığım özelliği kurumsal olması. Remax üyelerini her aradığımda buldum, her ricamı yerine getirdiler. Teşekkür ediyorum.

Gülay Yilmaz Yaşaroğlu

Vermiş olduğunuz hizmetten özellikle de asistanınız Cansu hanımdan çok memnun kaldım. Herşey için çok teşekkür ederim.

Fati̇h Akçay

Yeni yatırım yapma ve diğer gayrimenkullerimin pazarlanması süreçlerinde vermiş olduğu danışmanlık hizmetlerinden dolayı Re/Max Piramit brokeri Nurdan Tartanoğlu'na teşekkür ediyorum.

Emel Özcelep

Ben sizinle çalışmaktan çok mutlu oldum, ayrıca işinize gösterdiğiniz saygıya hayran kaldım. Tekrar sizinle çalışmak istaerim. Başarılar dilerim.

Cemal Dursun

Vermiş olduğunuz hizmetten memnun kaldım, inşallah tekrar görüşmek üzere.

Hacer Elmastaş

Re/Max Piramit'in kurumsallığından çok etkilendim. Yardımcı olan arkadaşların bilgilerinden, güleryüzlerinden ve konuya olan hakimiyetlerinden ayrıca etkilendim. Bundan sonraki süreçte yaşadığım olumlu izlenimleri çevremdeki dostlarımla paylaşacağım.

Mehmet Akalin

İşim gereği cok fazla emlakcı ile çalıştım. Ama bu güne kadar bu kadar profesyonel, bu kadar çalışkan, bu kadar becerikli bir danismanim olmamıştı.Tüm tanıdıklarıma güvenle ve canı gönulden tavsiye ediyorum.

Cemile Oral

dürüst ve gayretli calışmaları için tesekkurler...

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.