1961 ANKARA doğumluyum Bankacılık sektöründen emekli oldum.

Uzmanlık Bölgesi

Çayyolu Mah. / Çankaya Beytepe Mah. / Çankaya Alacaatlı Mah. / Çankaya Koru Mah. / Çankaya Ümit Mah. / Çankaya

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2012

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mustafa Karakaya

Azmi beye çok teşekkürler en kısa sürede evimi kiraya vermemizde yardımcı oldu çok ilgi ve alakalıllar bizlere böyle hizmet vermelerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederim

D*******

İstediğim evi almak için süreci en kolay ve en hızlı şekilde düzenlediğiniz için teşekkür ederimmm🙏🙏🙏

Ahmet Özbek

Azmi bey işinin ehli çok güvenilir. Teşekkür ederiz

Ezgi Emlak Gayrimenkul

Azmi bey ezgi emlak gayrimenkul olarak birlikte çalışmaktan çok mutlu olduk.Her şey için teşekkürler

Yeliz Oğuz

Azmi Bey ile yaptığımız kiralama işlemi sonucunda kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum. Evimizden çok memnunuz.Kendisine başarılar dilerim.

G*******

Dinleyen, anlayan, ihtiyacınıza göre çözüm sunan, işinin ehli bir arkadaş.

Ersin Zavar

Azmi ebey ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.Güvenilir ve işinin hakkını tam olaraktan yaparak bize yaklaşımı ve verdiği güven için çok teşekkür ederiz.

Oktay Parlak

Azmi beyin dairemiz satılana kadar olan ilgisi işine bağlılığı müşterisine verdiği güven ve profesyonelliği ile branşında kısa zamanda en üst seviyelerde olacağını şimdiden garanti ederim. Verdiği özgüven ve ilgisi için kendisine çok teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Ersin Zavar

Azmi bey güvenilir samimi tavırlarıyla bize doğru evi kiralamamizda çok yardımcı olmuştur. ilgi ve alakasindan dolayı da Kendisine ayrıca teşekkür eder çalışma hayatında başarılarinin devamını dilerim..

H*******

Azmi bey hızlı güvenilir bir emlak danışmanı Emekleri için teşekkür ederim.

S*******

Azmi Bey konusuna hakim, nazik, dürüst ve son derece ilgili bir kişi olup, ev kiralama sırasında olsun, sonrasındaki işlemlerde olsun hep yardımcı oldu. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Y*******

Azmi beye satın aldığımız dairenin tanıtımı ve alımı esnasındaki ilgisi, güven veren tavrı, profesyonel yaklaşımları ve yardımları için çok teşekkür ediyoruz.

İbrahim Babur

Çok Teşekkürler Azmi Bey'e iki dairemi alırken ve Kiraya verirkende çok kısa zamanda kiracı buldular herşeyi ile ilgilendiler ne kadar Teşekkür etsem azdır çok iyi işini yapan bir Beyefendi

Mercan Gholuzadeh

Hizmet kalitesi mükemmel. Bir yabancı olarak ev bulmak ve sözleşme yapmak benim için kolay bir iş değil. Ancak yüksek uzmanlığınız, ihtiyacım olan evi seçmemi kolaylaştırdı. Ve bu çok önemli bir faktör

Nejat Öztürk

Kiraya verdiği için sayın Azmi Ekinci’nin göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı ilan tarihinden itibaren kısa bir sürede kiracı bulduğu için kendisine teşekkürlerimi sunar çalışmalarında başarılar dilerim.

Nejat Öztürk

Sayın Azmi Ekinci bey son yaptığımız satışla birlikte üçüncü satışımız kendisinin bilgi iş bitiriciliği tecrübe ve beyefendiliği sayesinde hiç bir tartışma ve sıkıntı yaşamasan satışı gerçekleştirdi kendisine teşekkürlerimi sunarım.

Sinan Korkan

Bilgili, dikkatli, ve her tavrı güven veren, işine hakim bir emlakçı...

Gülsüm Yıldız

Satış sürecindeki yardımları için, ilgisi, özeni ve dürüstlüğü için Azmi beye çok teşekkür ederiz. Başarılar diliyoruz...

Sema Kahya

Azmi Bey ilk andan itibaren çok ilgilendi ve bizi doğru bir şekilde yönlendirdi. Son derece profesyonel yaklaşımıyla kiraya vermek için zor olan bir dönemde iki haftada evimize kiracı bulmamıza yardımcı oldu. Remax Can'ın doğru seçim olduğunu bir kez daha gördük.Çok teşekkürler.

Mustafa Erdem

Emeklerinize sağlık, çok teşekkür ederiz. Güvenilir sağlıklı ve güzel bir birlikteliğe vesile oldunuz.

Arif Mit

Azmi bey'in yaklaşımı, çalışmaları, gösterdiği kolaylık ve yardımlar için çok teşekkür ederim. Çalışmalarında başarılar diliyorum.

İrfan Sütçü

Hizmetten ve ilgi alakadan çok memnun kaldık.Gayrimenkullerinizi güvenle emanet edebilirsiniz.çok teşekkür ederim.

Nejat

Sayın Azmi Ekinci ile ikinci evimin satışını gerçekleştirdik. Kendileri nezaketi birlikte alıcı ve satıcıya karşı nasıl bir tutum ve sergileyeceğini çok iyi bilen açık ve net Davranış sergileyen tecrübeli bir kişi olup kendisine çok teşekkür ederim.

Murat

Deneyiminiz bilginiz ve ilginiz sayesinde sorunsuz bir satış yaşadık. Çok teşekkür ederiz.

Dinçer Azapcı

Güleryüzlü hizmet için çok teşekkür ederiz.Tekrar çalışmak isteriz.

Şenol Mert

İlgi ve çalışmalarınız çok güzel, tebrik ediyorum.Ekip olarak çok beğendim.Çok teşekkürler.

Tayfun Gürlevik

Azmi bey yaşadığımız ev alma sürecinde hem bilgisi hem de tecrübesi ile çok yardımcı oldu. Başarılarının devamını dilerim.

Hikmet Yazar

YİNE AZMİ BEYLE BİR SATIŞ DAHA GERÇEKLEŞTİ, BİLGİ DENEYİM PROFESYONEL SATIŞI BİTİRMESİ EUROTURK A.Ş OLARAK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

Nejat Öztürk

İşinin ehli mütevazi güvenilir bir kişidir satışımızda gösterdiği gayret ve çaba takdire şayan olup müşterilerinin daim olmasını temenni ediyorum.

Arzu Saçlı

Sayın Azmi Ekinci bizimle oldukça yakından ilgilendi.Tarafımıza gerekli desteği verdi.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Erman Terzi

Azmi Bey'den ve Remax can'dan aldığım hizmet karşılığında çok memnun kaldım.Daha uzun yıllar birlikte çalışmayı temenni ediyorum.

Semra Özkaya

Sektördeki bilgi birikimi ve bankacılıktaki iş disiplini ve tecrübesiyle son derece güvenilir bir profile sahiptir. Tam yetkili vekaletimle evimin satışını sorunsuz gerçekleştirdiği ve paramı aynı gün gönderdiği için kendisine tekrar teşekkür ederim...

Bülent Kahvecioğlu

Gayrimenkul sektöründeki bilgi birikimi ve tecrübesiyle satın aldığımız ev konusunda doğru tercih yapmamızı sağlayan tüm aşamalarda sabır ve güler yüzünü eksik etmeyen Azmi Bey çok teşekkür ederim.

Mustafa Kaya

Her konuda destek oldu Azmi Bey.İlgi alaka ve değerli destekleri için çok teşekkür ederim

Nurullah Sezen

REMAX CAN Gayrimenkul'den Azmi Bey ile Beytepede ki villamı kiraya verdim.Kısa sürede uygun kiracı bularak işlerimizi kolaylaştırdılar.Kendilerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

Ersin Birol Ergün

cennetemlak, ofisi olarak, Azmi beyle marmariste birlikte bir gayrimenkul satışını gerçekleştirdik kendisinin gayreti dürüstlüğüyle kendisiyle çalışmak tan çok mutlu olduk

Hikmet Yazar

Uzun zamandır çözüm ortağı olarak iş yaptığım Azmi Bey'e her zamanki profesyonel çalışmaları ve kısa zamanda sonuç almadaki başarısından dolayı teşekkür ederim.

Şadi Şen

Öncelikle ciddi bir firma etiketine yakışır bir muamele gördüğümü belirtmek isterim. Çözüm odaklı bir sistemin uygulandığını gördüm. Gördüğüm ilgiden dolayı memnunum. En kısa süre içerisinde istediğim nitelikte bir bir kiracıyı bulmuş olmaları sebebiyle ayrıca memnun kaldığımı belirtmek isterim.

Oğuzhan Kılıçkaya

Kiracıyla ev sahibi arasındaki iletişime samimiyetle yaklaşılması karşılıklı bir rahatlık teşkil ediyor. Genel olarak teşekkür ederim.

Murat Saygın

Ev arama ve bulma sürecinde Azmi Bey bizlere çok yardımcı olmuştur. Kendisine buradan bir kere daha teşekkür ediyor, işlerinde başarı ve kolaylıklar diliyorum.

Aynur

Azmi Bey, 5 Eylül 2017 tarihinde satılan evimin satışında göstermiş olduğunuz ilgi ve çabadan dolayı teşekkür ederim. Diğer emlakçılarda aylarca satılamayan evimin satışını çok kısa bir sürede gerçekleştirdiniz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.