Hayallerinizi ertelemeyin ,gerçekleşmesine yardımcı olalım.

Ömer Halis Demir Üniversitesi iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü  mezunuyum . Anadolu üniversitesi  Emlak yönetimi okuyorum Emekli Bankacıyım Uzun yıllar bankada edindiğim tecrübe ve bilgi birikimini gayrimenkul danışmanı olarak size en iyi hizmeti vermek için kullanacağım.   RE/MAX'I Tercih etmemin en büyük nedeni, dürüst, disiplinli ve etik çalışma sisteminin ,RE/MAX' in  ana kuralları olmasıdır. 

Beni tercih eden gayrimenkul sahiplerinin bilmesini isterim ki;

Benimle  bu zorlu gayrimenkul sürecini  değerlendirmeniz halinde, bu iş için yapılması gereken ve bu işin gerekliliklerini en iyi şekilde tüm çabam ve özverimle sizlere  sunacağım. 

Uzmanlık Bölgesi

Bağlarbaşı Mah. / Gaziosmanpaşa Merkez Mah. / Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mah. / Gaziosmanpaşa Pazariçi Mah. / Gaziosmanpaşa Yıldıztabya Mah. / Gaziosmanpaşa

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Hülya Acıyan portföyünde 20 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 20 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Seyhan Altıkatoğlu

Hülya hanımı gerçekten tanıdığıma çok memnunum kendisi işinde çok iyi, güzel ticaretimiz oldu çok memnun kaldık kendinizden. iş hayatında başarıların devamını diliyorum bol bereketli satışları olsun

Mirayda Şişman

Kendisi her konuda çok yardımcı oldu çok teşekkür ederim.

Nezih Umman Atalay

Çok memnun kaldık güleryüzlü çalışkan ve güvenilir danışman herkese tavsiye ederim

Monica Atalay

Süreç boyunca Hülya hanım bize çok yardımcı oldu, evimizi onun aracılığı ile çok hızlı bir şekilde sattık. Çok teşekkürler.

E******* Ç*******

Hülya Hanım ev alma sürecinde bize çok yardımcı oldu, çok teşekkür ederiz.

Mustafa Çivitci

Güvenerek işlemleri hallettiğimiz çok güleryüzlü bir insan başarılarının devamını dilerim

Selim Gölgeci

Hızlı güvenli veçabuk kiralama için teşekkürler güleryüzle ve özverili çalışması için teşekkür ederim

Aynur Demir

Sevgili Hülya hanımın profesyonelliği sayesinde evime içime sinen bir kiracı bulduk. Bir sürü talep olmasına rağmen, Hülya Hanımın tecrübelerine dayanarak çok düzgün nir kiracı bulduk. Hülya Hanımı tanıdığım o ilk an itibari ile kendisine güvendim, hem işinde çok iyi olup aynı zamanda güzel yürekli olabilen az insanlardan biri. İyi ki kendisini tanımışım, iyi ki…..arkadaşlarıma tavsiye ettim Hülya Hanımı.

Şaban Öztürk

Hizmet için teşekkürler..

İ******* G*******

Guleryuzlu, samimi, güvenilir ve pozitif bir bakış açısı ile işini ne kadar çok severek yaptığını, motivasyon kaynağınin olumlu zihinsel tutumundan ileri geldiğini hissettiren yaklaşımlarından ötürü kendisine teşekkür ederiz. Bu teşekkürü ve saygıyı sonuna kadar hak ediyorsunuz Hülya hanım.

Semanur Yardım

Hülya hanimla tesadüfen tanıştık çok tatlıdır ilgisi muhteşem evimi güvenle ona teslim ettim ins en yakın sürede satılır sevgilerimle

Özal Gürbüz

Çok memnun kaldik

L******* T*******

Hülya hanım aşırı canayakın ve işini de severek yapan birisi. Kendisinden bu süreçte çok memnun kaldık.

G******* Ç*******

güler yüzlü hızlı ve güvenli çözüm odaklı çalışma düsturu olan danışman ile çalışmak çok keyifli herkese tavsiye ederim

A******* S*******

Hulya hanim guvenilir ve güven veriyo ve iyi bir danışman tavsiye ediyorum

Ayşe Üngör

KİRALAMA HİZMETİ ALDIĞIMIZ SAYIN HÜLYA HANIMIN İLK GÜNDEN İTİBAREN HİZMET SÜRESİ BOYUNCA GÖSTERMİŞ OLDUĞU İLGİ ALAKA VE YAKINLIK BİZİ ÇOK MEMNUN ETTİ. İLGİLİ ALAKALI VE GÜLERYÜZLÜ BİLGİLENDİRİCİ HİZMETİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.

Sefyan Şenses

Hülya Hanım'ı tanımadan önce kiralık dairemi herhangi bir danışmana vermek gibi bir niyetim yoktu. Fakat Hülya Hanım'ın tecrübesi ilgi ve alakası güler yüzü pozitif enerjisi beni çok mutlu etti. Hülya Hanım'ın danışmanlığı sayesinde daireme güvenilir kiracı buldum teşekkürler Hülya Hanım...

Mustafa K

Hülya Hanım süreci profesyonel ve özveri ile sürdürüp satışı gerçekleştirmemizde çok yardımları oldu. Teşekkürler

Hasan Hüseyin Pelit

Hülya hanım süreç başlangıcından taşınmazınızın satışına kadar olan süreçte aşırı ilgili idi ve sürekli her sorumuzda bize detaylıca anlattı. Sağolsun çok memnun kaldık kendisinin sağlamış olduğu hizmetten

Mustafa Karsavuran

10 numara

Hacer Karsavuran

Süper

N******* B*******

Yatırım Amaçlı Almak Istediğim Mülk Sayesinde Tanıştım Ilgi Ve Alakası Pozitif Enerjisi Sayesinde Tanışmış Olmaktan Çok Mutlu Oldum Herkese tavsiye ederim çalışma hayatınızda başarılarınız daim olsun.

R******* R*******

Yatırım için bir daire almayı planlıyordum Hülya Hanım'la tesadüfi bir şekilde yollarımız kesişti güler yüzlülüğü ve pozitif enerjisine hayran kaldım. İşlemi sonuçlandırmadık ama iyi bir danışman kazandım bence herkesin böyle bir danışmanı olmalı…

Çınar Aybacı

Hayatımda gördüğüm en iyi danışmanlık. Gerçekten her şey için çok teşekkür ederiz,ilgi ve alakanız için

Nergis Demir

Hem karakter hem iş anlamında gerçekten çok iyisiniz. Çok yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

Hatice Akgün

Merhaba. Ben kiralık daire ararken tanıştım. Gösterdiğiniz evler olmadı. Özenli ilgilendiniz ve benim için bir daire bulmak için çaba sarf ettiniz. Ve sonunda bulduk. Boya ve temizlik için de çözüm üretmeniz çok işimi kolaylaştırdı. Neredeyse herseyi sizinle yapmışız. Emeğinize sağlık. Teşekkür ederim Özenli ilginiz ve hatta şahsi güzel insan olursunuz için. İyi ki tanıştık Hülya hanım. Sevgilerimle.

Abdullah Samet Tuna

İlgi, iyi niyet, ara buluculuk ve yardımcı olma, iletişim gibi çok yönlü pozitif yanlarınızla evimizi tutmamıza yardımcı oldunuz gördüğümüz en iyi emlakçısınız Hülya Hanım çok teşekkür ederiz.

M******* Y*******

Hülya Hanım her açıdan hizmetin yanı sıra elinden gelen en iyi şekilde yardımcı olarak evimizi tutmamızı sağladınız, öyle ki sadece emlakçı olarak değil işinizin yanı sıra insancıl tutumunuzdan dolayı da sizinle tanıştığıma çok memnun oldum oldum.

H******* Ö*******

İlgisi, alakası ve misafirperverliği için kendisine birkez daha teşekkürlerimi bildiriyorum. Tam bir kurumsallık kalitesiyle verdiği hizmetten sonderece memnun kaldık. Bundan sonraki iş hayatında da kalitesinin ve başarısının devamını diliyorum.

Canan Kacmazer

Tam bir is çözücü naif bir insan anlayışlı. Ev sahibim anlayışsız biriydi. Hülya Hanım sayesinde sorunsuz halloldu her şey.

Ferhat Saçu

Kısa süre içerisinde istediğimiz evi bulmamıza yardımcı oldu. Süreç boyunca ilgili ve sabırlı bir şekilde bizimle ilgilendi Hülya Hanım'a özverisinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Ugur Kiral

Son derece güvenilir ve işini iyi yapan bir danışman, her şey için teşekkür ederiz.

Abdullah Çaplık

Tam dilediğim gibi dilediğim fiyata beni ev sahibi yaptı. Hülya Hanım'a en içten duygularımla yürekten tebrik takdir ediyorum... Mükemmel bir hanımefendi.. Başarılar diliyorum...

G******* Ç*******

Çalışkan anlayışlı gülen yüzlü bir danışman başarılar dilerim

Mustafa Kemal Kıral

Oldukça yardımcı,iyi niyetliydi çok teşekkür ederim

Betül Yılmaz

Hülya hanım bizlere gazi̇osmanpaşa merkezde ki̇ralik ev i̇çi̇n yardimci oldu kendi̇si̇ne teşekkür ederi̇z. ni̇şanlim ve ben kendi̇si̇neden çok memnun kaldi̇k

Mustafa Can Baygül

Hülya hanıma teşekkür ederim. emeklerine sağlık bu süreçte cok yardımcı oldu. sizin gbi değerli insanlar ile karşılaşmak güzeldi.

Reyhan Kılıç

Dogru yönlendirmeler ile sürecin başından sonuna kadar profesyonel yaklaşımı ve desteği ile sonuca ulaşmak keyifli oldu herşey için teşekkürler güleryüzle profesyonel bir danışman istiyor sanız tavsiye ederim 👍

Özgür Sönmez

Hülya Hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldık, hızlıca sonuca ulaşmamızı sağladı, teşekkür ederiz.

Ö******* G*******

Hülya hanima ilgisi, desteği ve hızı için teşekkürler.

Şengül Canatan

Hülya hanıma ilk olarak ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim güler yüzlü iyi diksiyonlu profesyonel bir hanımefendiydi çok teşekküler çalışmalarına.

Ziya Namuşi

Hülya hanım çok profesyonel ve yetenekli bir danışmanıdır, yabancı olduğum için hülya hanım'ın hizmetinden ve güler yüzlü yaklaşımından çok memnun kaldım.Her konuda gösterdiğiniz ilgi ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.

Mehmet Dakak

Hülya hanım işinde başarılı ve çok ilgili,nazik,sabırlı size danışmanlık konusunda her türlü bilgi ve çözümler ile her konuda yardımcı oluyor.Aileden biri gibi güvenilir bir insan kendisiyle tanımaktan çok şanslıyız.Çok memnun kaldık. emekleri için çok teşekkür ederim.

Ebru Öz

Ev alma sürecimiz de çok yardımcı oldu ilgi alaka muhazzam herşey için kendisine teşekkür ederim

İdris Morkoç

Çok memnun kaldık teşekkür ederım

Gaye Nur Günden

Hülya hanımın vermis oldugu hizmet ve güleryüzlü yaklasmından dolayı cok memnun kaldık. her konuda ilgisi ve yardımlarından dolayı cok tesekkur ederim işini böyle titizlikle yapan danısmanlara rastlamamız büyük şans🤍..

Döndü Küçük

İş disiplini düzenli bilgilendirme yapması güvenilir birisi olması RE/MAX'ın bize kazandırdığı birisi Hülya Hanım teşekkürler..

Ahmed Foued Azzouz

Hülya hanım çok profesyonel ve yetenekli bir danışmanıdır.. çok anlaşılan biridir.. sabırlı ve işini bilen bir kadın çok memnunum ve sürekli müşterinin durumu ilgileniyor ve gayet iyi şekilde anlaşıyoruz.. hayırlı olsun kariyeri için başarılar dilerim

Ayvaz Morkoç

Gayet güzel

Ersin Kalafat

Hülya hanım işinde son derece profesyonel.Bildirmiş olduğum isteklerimi sonuna kadar karşıladı.En iyi kiracıyı bulmama yardımcı oldu.Verdiği hizmetler için çok teşekkür ediyorum.

Murat Aydin

Hülya hanım a emeklerinin ve hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim

Dinçer Yukselen

Danışmanlık ve satış sırasında ki profesyonel tutumu, iki taraf içinde çözüm odaklı yönetimi ile hülya hanım bu sektörün yükselen yıldızı...Ilerdeki projelerimizde de beraber çalışmak dileğiyle

G******* K*******

Hülya Hanım güler yüzlü işini severek yapıyor bilgi almak için iletişim kurduk çok yardımcı oldu her türlü gayrimenkul işinizde tercih edebilirsiniz kendisine çok teşekkür ederim.

Kübra Eray

Güler yüzlü samimi ve sevecen biri güvenilir duruşu bilgi ve tecrübesi ile oldukça bilgili her türlü bilgi ve gayrimenkul kiralama satış konusunda tercih edebilirsiniz hızlı dönüş alırsınız kendisine çok teşekkür ederiz.

Sevgi Damla Birerler

İnanılmaz başarılı, güvenilir hiç düşünmeden emlak danışmanlığı alabilirsiniz 🥰

Berfu Yükselen

Hülya Hanım emlak ve yatırım konularında tam bir profesyoneldir. Uzmanlığı ile temsil ettiği yatırımcılarını gerekli şekilde bilgilendirir doğru yönlendirir ve isabetli kararlar almasına yardımcı olur. Emlak piyasasında gerçekten doğru kararlar almak istiyorsanız Hülya hanımla çalışmanızı öneririm. Güvenilirlik ve hızlı çözüm üreterek soğukkanlılığı ile doğru adres...

Nuran Ürpek Ürpek

Hülya hanım çok ilgili ve alakalıydı, ne zaman arasam telefonlarım açıldı, tüm sorularımın cevaplarını nazik bir şekilde büyük bir hassasiyetle yanıtlayarak bilgilendirdi, çok donanımlı ve işini severek yaptığı izlenimini aldım, bu nedenle firmanızı tüm yakınlarıma tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz Hülya hanıma çok teşekkür ederim, kendisine başarılar dilerim.

Şengül Algün

Hülya hanım güler yüzlü sabırlı işini severek yapıyor danışmak istediğiniz konuları detaylı araştırıp bilgi veriyor çok teşekkür ederim başarılar dilerim

İlker Şimşek

Hülya Hanımla yeni tanışmamıza rağmen çok olumlu izler bıraktı bizde. Güleryüzlülüğü ve işine hakimiyeti konusunda herhangi bir terddütümüz kalmadı. İyi ki Hülya Hanımı tercih etmişiz.

Seval Köse

Ilgisi ve alakasi icin tesekkur eder. Basarilarinin devamini dilerim

Onur Temel

Evimizin satış süreçleri için Hülya Hanım ile tanışma fırsatımız oldu. İlan verme kanalları, yakın iletişimi ve ilgisi, yönlendirmeleri sayesinde güvenle sürecimizi devam ettiyoruz. En ufak bir olumsuz deneyimimiz bulunmamaktadır. Son derece güven veren yaklaşımından dolayı teşekkürler

Gamze Gokdağ

cok ilgili her detayı sonuna kadar verdi aklımızda hıc soru işareti kalmadı kıracıyı destekleyen bıri kiracı haklarını sonuna kadar savundu haklarımızı bize söyledi her istediğmizde geldi evi gösterdi güler yüzlü tatlı birisiydi cok memnun kaldık .sayın hülya hanım başarılarınızıın devamını diliyorum.

Selim Gölgeci

Gayet başarılı ilgili işinde uzman bir insan ben memnun kaldım bir ev sahibi olarak teşekkür ederim tavsiye ederim

Birsen Çil

Hülya Hanım ile yaptığımız kiralama işleminden çok memnun kaldım.Kendisine çok teşekkür ederim

Sevim Taşkıran

Çok. Memnun kaldım hülya hanımdan çevreme Hülya hanımı önereceğim ilgili başarılı işini severek yapıyor.

N******* K*******

Evimizi çok kısa sürede kiraya verildi çalışmasından dolayı Hülya Hanım'a çok teşekkür ederiz çok memnun olduk.

B******* Ç*******

Hülya Hanım ve RE/MAX Analiz ekibine ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim.

B******* K*******

Hülya hanıma ilgisi için çok teşekkür ederim her konuda çok yardımcı oldu çok memnun kaldim

Semih Şimşek

aldığımız hizmetten genelde çok memnun kaldım Hülya hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim

Aysun Gül

Hülya hanım görevini titizlikle ve özenle yerine getirdi örnek teşkil eder çok memnun kaldım kendisine çok teşekkür ederim

Zehra Özen

Danışmanımızdan memnunuz Kiracımızdanda memnunuz

H******* K*******

Çook çok Teşekkürler Hülya hanım bize komşularımıza yakışır bir aile (kiracı) buldunuz herşey gönlünüzce olsun.Başarılarınızın devamını dilerim. 🖐🏻

C******* V*******

Hülya hanımi İnternet üzerinden kiralık ev ararken bir ev beğendim hem merkezi olarak hemde benim için güzel tam çocuklarımla yaşayacağım bir evdi hülya hanımın numarasi vardı aradim eve bakmak istediğimi söyledim gayet kibar ve içtendi kirası depozito şu Artı rmaksin komisyonu ağır gelmişti ve dun aksam a doğru anahtarı teslim aldım sozlesmemizi yaptık inanın çok emlakci gördüm veya aracı ama hülya hanım okader çaba gösterdiki teşekkür ederim Hülya hanım tüm ilginiz alakanız için

Z******* S*******

Hülya hanım süreci baştan sona takipte olarak bizlere çok yardımcı oldu. Şeffaf ve güvenilir bu hizmetten çok memnun kaldık .Kendisine teşekkür ederiz.

Mert Çavul

İlginize alakanıza çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim

Sefa Kanat

Hülya hanım süreci baştan sona çok hassasiyetle takip ediyor. Gerçekten bizlere çok yardımcı oldu. Şeffaf ve güvenilir bu hizmetten çok memnun kaldık. Kendisine tekrar teşekkür ederiz.

M******* K*******

Evimizi kiralaması kendisiyle anlaşma yaptık. Hassas olduğumuz konulara dikkat ederek, sanki kendi evini kiraya veriyormuş gibi hassasiyetle danışmanlık yaptı. Kendisine teşekkür ederiz.

M******* B*******

Hülya hanım bilgi almak istediğimizde yardinlarini asla esirgemez çok teşekkür ederim

Kader Yıldız

Hülya hanıma güler yüzünden ve tatlı samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim çok yardımcı oldu kesinlikle güvenebilirsiniz.

Sevgi Özde

Hülya hanımdan emlak kiralama danışmanlığı hizmeti aldım, çok memnun kaldım, her zaman kendisi ile çalışmak isterim, kişinin istediği pörtföy de araştırma ve değerlendirme yapması, uygun çalışmalar yapması ve bilgi vermesi, işinde uzmanlaşmış olması bizlere katkı sağladı. Çalışmak isteyen herkese tavsiye ederim. Herşey için teşekkür eder, hayırlı çalışmalar dilerim 🤗

Yaşar Yacel

Sektör bilgisi çok iyi güvenılır işinin takipçisi

İsmet Kaya

Satın alma işlemimizin her aşamasında özverili alakalı bir şekilde ilgilenen tüm işlerimizi kısa sürede çözen hülya hanımla tekrar çalışmak dileğiyle teşekkürlerimizi sunarız. İyi ki tanıdık sizi hülya hanım

Mehmet Okan Balkan

Hülya hanım ile emlağımın satışı konusunda görüştük.Çok kısa sürede gerçek fiyat bilgisi ile ilgili çok profesyonel bir rapor hazırlayarak sundu.Daha önce hiç karşılaşmadığım danışmanlık hizmeti ile muhatap oldum.Gerçek şu ki,bu kadar ilgi alaka ile karşılaşacağımı hiç tahmin etmemiştim.Bu tarz bir anketin hazırlanmış olması ve Hülya hanım gibi güvenilir,Ciddi işinde başarılı insanlarla çalışan Remax ın sektörde gelmiş olduğu konuma tesadüfen gelmediğini daha net anladım.Hülya hanım ve kurumunuza yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Erdoğan Güngör

Hülya hanım bize çok yardımcı oldu. Kendisiyle tanıştığıma çok memnun oldum. Mesleki bilgisi ve disiplinli çalışması evimin çok kısa bir sürede satılmasını sağladı. Emlak işlerimde kendisiyle çalışmaya devam edeceğim. Her şey için teşekkürler.

Berkan Aktaş

Yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. İşinde çok başarılı bir danışman. Evi dolaştırması, dediği zamanda denilen adreste bulunması bekletmemesi herşey çok güzel. Herşey için teşekkür ediyorum

Ahsen Mercan

Mükemmel bir hizmet aldım. Emeğinize sağlık Teşekkürler...

Bayram Bal

Herşey çok güzel hülya hanım çok başarılı🧿❤️❤️❤️❤️❤️Analizin patronuda çok ilgili bir beyfendi

Mehmet Özalp

Cok memnun kaldım başkalarında tavfsiyem

Oğuzhan İsmigüzel

Hülya hanım harika bir insan, işinde çok başarılı. Her konuda bize anında dönüş sağladı ve evimizin satış sürecini iki taraf için de çok iyi yönetti. Her şey için teşekkür ederiz.

Esra Aktaş

Hülya Hanım çok tatlı, güleryüzlü , işini çok iyi yapan son derece güvenilir biri, sayesinde evimizi bulduk. İyi ki yolumuz kesişti kendisiyle. Yardımı için kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum.

Berrin Onder

Hulya hanim işinde çok titiz profesyonel .Ben kendisini tanıdığına çok memnun oldum işinde başarılar dilerim

Mahir Çelme

Güler yüzlü, ikna kabiliyeti olan, güvenilir bir hanımefendi. Kısa bir sürede evimi kiralamamda yardımcı oldu.

B******* T*******

Güleryüzlü güvenilir para kazanmak niyetinden önce insan kazanmak niyetini taşıyan yapısı çok önemlidir yolu hep açık olsun

H******* B*******

işinizde profosyonel insanlarla iletişimi çok iyi sosyal iyi bir kişilik

Şengül Canatan

İşinde başar>ı ve çok ilgili ben memnun kaldım kendisnden teşekkür ediyorum

Yıldırım Gökay

Diğer arkadaşın da yorumunda belirttiği gibi çok titiz ve detaylara çok önem veriyor hülya hanım. Kendisi ile sözleşme imzaladık ve dönüp hiçbir şey ile ilgilenmeme gerek kalmadı. Verdiği güven duygusu ile kafam rahat satış sürecini bekliyorum.

Aykut Kolcular

İhtiyaç ve isteklere yönelik çok güzel yönlendirmeler aldık.

Tevfik Küçük

Mülkümüzü bir hafta gibi kısa bir sürede kiraya verdi,buna biz bile şaşırdık. İşini profesyonelce yapıyor ve hiçbir detayı atlamıyor… Mülkünüzü gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz,çalışmalarınızda başarılar dilerim…

Tolgahan Alagöz

Hülya hanım çok cana yakın çok sıcak kanlı bir şekilde bizle iletişim kurdu sayesinde ofisimiz oldu çok teşekkür ederim 🙏

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.