Güven ve Güç Katar.

       1976 yılında BURSA'da doğdum.  İlkokulu Hamzabey İlkokulu ,Ortaokulu Muradiye Ortaokulunda okudum. 

      1990 yılında eğitime başladığım Deniz Astsubay Hazırlama okulundan 1993 yılında, Deniz Astsubay Sınıf Okulundan ise  1994 yılında mezun olarak Deniz Kuvvetleri Komutanlığında Harekat Astsubay olarak göreve başladım. 1994-2008 yılları arasında Deniz Kuvvetleri Harp Filosu Komutanlığının muharip savaş gemilerinde  ve 2008-2021 tarihleri arasında Deniz Kuvvetleri ve Milli Savunma Bakanlığı Karargahlarında görev yaptım. 16 Şubat 2021 tarihinde kendi isteğimle emekli oldum.  2022 Nisan ayında Gayrimenkul sektöründe öncü ve kurumsal firması RE/MAX ailesine katıldım.

Aldığım Şerit Rozetler

Türk Silahlı Kuvvetleri Üstün Başarı Kıdemi Şerit Rozeti (2011)

Yurt Dışı Geçici Görevi Şerit Rozeti (2002-2005 Almanya-İngiltere) (3 Yıl)


Uzmanlık Bölgesi

Barış Mah. / Nilüfer Cumhuriyet Mah. / Nilüfer İhsaniye Mah. / Nilüfer

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Gürkan Gürcan portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 2 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Tolga Cankurt

Ev alma sürecine bilgi ve tecrübesi ile yaptığı yönlendirmeler ve bu yönlendirmelerin gerçekliğini gördüm. Bu durum, ev alımı gibi belki de hayatta bir defa yapılan bir işlemde şahsen benim ve çoğunluğun aradığını düşündüğüm güvenirlik oluşturmuştur. Müteakip dönemde kendisiyle güven içerisinde çalışılabilir, yönlendirmelerin rahatlıkla itibar edilebilir. Her şey için çok teşekkürler.

Oğuz Özsoy

Gürkan beye ve tüm remax ekibine gerçekten çok içtenlikle tekrar teşekkür ediyorum. her iki tarafında haklarını demgeli bir şekilde koruyan bu kadar profesyonel bir yaklaşımı bulmak gerçekten çok kıymetli. bu vesile ile ayrıca yeni bir arkadaş kazandığımında farkındayım. sistemli, düzenli, samimi ve dürüst insanlar ile karşılaştığım için çok şanslıyım. i̇yi çalışmalar diliyorum

Ahmet Refik İnan

Evimi alırken danışmanlık konusunda çok yardımcı oldu, değerli yorumlarıyla yol gösterdi, bilgilendirmelerde bulundu, analiz yaptı. Çok samimi, güvenilir bir kişi, kendisine buradan çok teşekkür ediyorum.

Ayşegül Kocaman

Emlak danışmanım sayın Gürkan bey öncelikle ilginiz, konut alım satım süreçlerin deki özverili çalışmalarınızdan ötürü teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ediyorum. Selamlar iyi çalışmalar dilerim

Ömer Çavdar

Gürkan bey emlak işlerimde hiçbir kuşku duymadan güveneceğim dürüst samimi ve özveriyle işini yapan bir kişidir.Kendisine bütün işlerinde başarılar dilerim.

Ahmet Arayan

Satış öncesi yaptığı çok yönlü analiz, raporlama teknikleri, araştırma safhasında tüm etkenleri dikkate alarak paydaşlar ile görüşerek nihai karar vermeye destek olma yönü çok güçlü. Menkul kıymet değerleme uzmanı olarak bu kadar başarılı uzmanları görmek ve birlikte çalışmak oldukça güven verici. Kendisine teşekkür ederiz .

Serkan Basar

Evimin satış işlemleri için danışmanlık hizmeti aldım. Profesyonelce yaklaşım, kaliteli bilgilendirme ve hizmet aldım. Teşekkür ediyorum.

Ramazan Oktay

Gürkan bey güvenilir kişiliğiniz, samimiyetiniz ve yakın ilginiz bizi çok memnun etti. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.