İstanbul doğumluyum. Saint Benoit Fransız Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik & Halkla İlişkiler Bölümü mezunuyum. Fransızca ve İngilizce biliyorum. Kısa bir süre TRT’de önce haber merkezinde muhabir olarak, daha sonra da program yapım yardımcısı olarak çalıştıktan sonra turizm sektörüne geçtim ve otuz yıla yakın bu sektörün öncü firmalarında farklı alanlarda çalıştım. Profesyonel hayatım boyunca farklı ülkelerden, şehirlerden, mesleklerden ve kurumlardan tanıdığım binlerce insandan edindiğim iletişim tecrübelerimi, çok keyif aldığım emlak sektöründe değerlendirerek kariyerime bu yolda devam etme kararını aldım ve Re/Max Yıldız bünyesine katıldım.

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Fransızca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Tevhide Zeynep Tezer portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Figen Güler

Son derece ilgili, güler yüzlü, çok yardımcı bir danışman idi. Bıkmadan tüm sorularımıza cevap verip bizi çok güzel bilgilendirdi ve yönlendirdi. Teşekkür ederiz tüm destekleri için.

Müfide Aksoy

ZEYNEP HANIM YALNIZ ŞU AN YAŞADIĞIMIZ ALIM SATIM İŞİ İLE İLGİLİ DEĞİL İLERİKİ GÜNLERDE DE YAKINLIĞIMIZIN SÜRMESİNİ ARZULADIĞIM BİR DANIŞMANDIR KISACASI TANIDIĞIM ÇALIŞTIĞIM İÇİN ÇOK MEMNUN OLDUM

Uğur Akkaya

Ben evimin satış sürecinde Zeynep hanım ile tanıştım. Zeynep hanımın profesyonelliğine ek olarak kattığı olumlu bakış açısı ve güvenilir omasıyla çalışmaktan çok memnun kaldım. Bundan sonraki gayrimenkul işlerimde de kendisine danışabilecek olmanın konforunu yaşıyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.

Yeşim Akalp

Kendisi konusuna hakim ve tecrübelidir.Sabırlı olmasıda takdire şayan. Samimiyeti, güleryüzü ,yol göstericiliği ve pratikliği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Yeni işlerde tekrar buluşacağız, Kendisini çevreme mutlaka tavsiye edeceğim.

İnci Oğün

Kısa sürede beklentimizi karşılayıp elinden gelenin fazlasını yaptığına inandığım Zeynep hanım ve kurumunuza teşekkür ederim

Zeynep Yılmaz

Tüm kaprislerimi sakin ve yol bulucu olarak yönetti. Sektöre hakim iyi dinleyip uygun çözüm önerisi getiriyor.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.