Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü mezunuyum. İstanbul’da 15 yıl Uluslararası firmalarda Satın Alma yöneticisi olarak çalıştım. İzmir’e yerleşme kararımızdan sonra mesleki bilgi ve deneyimlerimi size en doğru şekilde aktarabilmek için eşim Suat Bilgin'in de danışmanlık yaptığı, güvenilir bir marka olan REMAX YELKEN ofisinde çalışmaya karar verdim. Gayrimenkul ile ilgili tüm araştırma ve işlemlerinizde güvenilir, hızlı bilgi veya hizmet vermekten onur ve memnuniyet duyarım.

 2023 REMAX TÜRKİYE YILDIZLAR KULÜBÜ ÖDÜLÜ 

%2023 YILI REMAX YELKEN OFİS CİRO 2.

%2023 YILI REMAX YELKEN OFİS İŞLEM 3.

%2023  YILI REMAX YELKEN OFİS PORTFÖY 3.


Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Konut Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Saadet Dolmaci Bilgin portföyünde 20 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 20 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Volkan Anar

Saadet Hanım’a çok teşekkür ediyoruz. Şehir değiştirmeye karar verdiğimizde en büyük şanslarımızdan biri kendisiyle ve eşiyle yollarımızın kesişmesi oldu. Güleryüzü, taleplerimizi daha iyi anlamak adına bizimle kurduğu iletişim ve her şeyden önemlisi güvenilirliği bir danışman olarak tüm emlak işlerimizde tercih sebebimiz oldu. Buradan da özellikle yazmak istedik, çünkü işine gösterdiği özeninin takdir edilmesini ve emlak konusunda destek almak isteyen kişiler için tavsiye ettiğimizin bilinmesini istedik.

Gizem Üzel

Saadet hanım tüm süreçte çok ilgili ve güler yüzlüydü. Her işlemle alakalı bizi oldukça iyi şekilde bilgilendirdi, çalıştığımız en profesyonel danışman diyebilirim. Hem Suat beye hem Saadet hanıma teşekkür ediyorum

Doğu Kaan Gürcanlar

Verdiği güven, şeffaflık ve güleryüzü ile istediğimiz arsaya sahip olmamıza yardımcı olan Saadet hanıma çok teşekkür ederim. Bundan sonra hem kendi işlemlerim için güvendiğim isim, hem gayrimenkul danışmanlığı isteyen tüm çevreme önereceğim kişi Saadet hanım olacaktır.

Gülbin Kardaş

Ev satın alma sürecimde sizin gibi profesyonel, güleryüzlü ve işini titizlikle yapan birine denk geldiğim için çok şanslıyım. Her türlü emlak işlerinde tereddütsüz danışacağım ve herkese tavsiye edeceğim tek adressiniz.

Arzu Gülten

Saadet hanımla geçen ay kiralık ev ararken tanıştık, gayet kibar, güler yüzlü ve işini severek yapan birisi, problem çözme odaklı yaklaşımı ve anlayışı için kendisine buradan tekrardan teşekkür ediyoruz 🙏

E******* M*******

I cooperated with Saadet and Suat when I was renting an apartment in Izmir. I was very glad I could communicate with them in English during the rental process and after since I do not speak Turkish and cannot solve my questions easily with home owners directly. I recommend!

Belgin Altunhisar

İzmir Karşıyaka Mavişehir deki evimizi kiraya verme aşamasında Saadet hnm ile tanışdık 5 gün içinde harika bir kiracı adayı ile tanışmamızı sagladı. bu işlemde bana profösyönellik,güven,kendinden emin,markasını güzel yönetme,güleryüzü,içtenligi bize geçti İzmirde bundan sonraki gayrimenkul satışımızda benim ve dostlarımın tercihi Saadet hnm olacaktır Teşekkürler Saadet hanım ,Teşekkürler Remaks

Çağrı Sarıgil

Güven veren iletişimi için Saadet hanıma teşekkürlerimi sunuyorum.

Azer Aydın Şaşı

Merhaba , dairemizin kiralama işlemindeki, hızınız , güveniniz ve profesyonelliğiniz için çok teşekkür ederiz. Bundan sonra İZMİR deki adresimiz Saadet dolmacı Bilgin :)

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.