YAŞAM TARZINI DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLERİN LÜKS KONUT UZMANI

1976 Doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Mezunu; 1999 Yılında başladığım kariyerimde Demir-Çelik, Metal ve Otomotiv Sektörlerinde Satış-Pazarlama Uzmanı olarak hizmet verdim. 2021 Yılında RE/MAX TÜRKİYE ailesine katıldım ve halen RE/MAK GOLD Lüks Konut Uzmanı olarak, Gayrimenkul Sektöründe hizmet vermekteyim. İlkem; Almak İstediğin En İyi Hizmeti Sun ! 

 

MİSYONUM :

 

Dürüstlük ilkesinden asla taviz vermeden işimizin insan işi olduğunu unutmayarak

müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak amacıyla istikrarlı çalışmak.

 

VİZYONUM :

 

Sektörde sistemin en düzgün şekilde işleyişine katkıda bulunmak, adımı en dürüst

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Akse Mah. / Çayırova Yenikent Mah. / Gebze Hacıhalil Mah. / Gebze Güzeller Mah. / Gebze Akse Mah. / Çayırova

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Lale Oktay portföyünde 30 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 30 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Bayram Kaya

İşinde ve alanında gerek benimle gerek karşı taraf ile evimi kiralama konusunda hızlı ve gerektiği gibi şartlara uygun olarak hizmet veren Lale Oktay Hanım'a çok teşekkürler.Dilediğimiz zaman ulaştığımız gerek telefon gerek mesaj yoluyla bize gerekli olumlu davranış bilgi ve hizmetten memnun kaldım.Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Duygu Kurt

Süreci hızlı tamamlama konusunda Lale hanım oldukça yardımcıydı.Teşekkürler.

Ersu Kusden

İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederiz Lale Hanım.

Gökhan Eren

Evimizin kiralama sürecini profesyonelce yönettiğiniz için teşekkürler Lale Hanım.

Zehra Kubaş

Evimin kiralanması sürecinde Lale Hanımdan çok memnun kaldık.Kendisi son derece ilgili güler yüzlü hoşgörülü bir bayan kendisiyle çalışmaktan çok mutlu olduk.Teşekkürler.

Hüseyin Gökdeniz

Ev kiralama sürecinde ve kontrat sürecinde Lale Hanım'dan bütün bilgileri aldım.İlgi alakası ve iş takibinden dolayı teşekkür ederim.İş takibi,ilgi,alaka doğru bilgilendirme ve güvenden dolayı tavsiye edebileceğim bir gayrimenkul danışmanıdır.

Ayşen Başaran

İlgili ve takipçi olmasından dolayı memnunuz. Teşekkür ederiz.

San El Elektrik Taah.san.tic.aş

Çok memnun kaldım Lale Hanım'dan oldukça profesyonel ve hızlı

Rümeyse Kocadağ

Aldığım hizmet gayet yeterliydi.Memnun kaldım Lale Oktay Hanımefendiye teşekkür ederim.

Burcu Karataş

Gayrimenkulümün satışında Lale Hanım'a desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Bu süreçte gerek güler yüzü gerek verdiği emeklerden dolayı sonsuz teşekkürler.

G******* T*******

Daha önce bir çok gayrimenkul danışmanı ile görüştüm çalıştım ama Lale Hanım gibi işini iyi bilen güler yüzlü birisi. Her şey için teşekkür ederim Lale Hanım.

D******* T*******

İşini çok güzel yapan, saygılı güler yüzlü bir insan

Özlem Turan

Lale Hanım ile yaklaşık iki yıldır çalışmaktayız. Bir Şehir 2.Etap Sitesi'nde yer alan evim için iki kiralama süreci oldu. Her iki süreci de çok profesyonelce ve samimiyetle yönetti. Kiracılarımız talebime uygun profillerdeydi. Taleplerimi dinleyerek ve dikkate alarak çalışma yürüttü. Bu sebeple kendisi ile çalışmaktan son derece memnunum.

Abdülmüttalip Oğuz

Sürecin başından sonuna kadar hem benim için hem de mülk sahibi için gayet açıklayıcı ve net bilgiler verdi.Kendisinden aldığımız hizmetten memnun kaldık.

Net Endüstriyel

İşyeri kiralama sürecinde çok yardımcı ve uzlaşmacı kimliğiyle, çözüm odaklı, profesyonel bir gayrimenkul danışmanı olan Lale Oktay'dan çok memnun kaldık.Teşekkür ederim.

Hakan İrşık

Gayrimenkul Danışmanınız Lale Oktay, kiralama sürecimizi tecrübeli ve deneyimli bir şekilde yöneterek istediğim şekilde kiralama işlemini gerçekleştirdi. Anlamadığımız soru ve sorunları beni bilgilendirmek suretiyle çözüme kavuşturdu. RE/MAX Gold ofisi danışmanları Lale Oktay Hanım'dan aldığım hizmetten memnun kaldım.

Mukaddes Didici

Tuzla Vista Sitesi'ndeki evimin kiralama sürecinde Lale OKTAY Hanım'a desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Recep Demir

Tuzla Vista Sitesi'ndeki kiralama sürecimiz çok hızlı ve uygun şekilde sonuçlandı. Teşekkürler RE/MAX Gold. Teşekkürler Lale Oktay.

Ahmet Yılmaz

İş yeri kiralama sürecinde çok yardımcı ve uzlaşmacı kimliğiyle çözüm odaklı, profesyonel bir gayrimenkul danışmanı olan Lale Hanım'a çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldım.

Süleyman Alper Yazıcı

Akse mahallesi̇nde happy town plus si̇tesi̇ndeki̇ dai̇remi̇n satişinda çok yardimci oldu.Teşekkür ederi̇m.

Mert Güngör

Kredi sürecinde ve ev sahibi olma konusunda çok yardımcı oldu, sıcak kanlılığı ve ilgisinden çok memnunum.Sayesinde ev sahibi olduk.Teşekkürler.

Doğan Uzel

Gebze, hacı halil mahallesinde bulunan ofisimizi çok kısa sürede istediğimiz şartlarda kiraladığınız bizi iyi kiracılarla tanıştırdığınız için ayrıca bütün evrak işlerimi eksiksiz yerine getirdiğiniz için çok teşekkür ederim. bundan sonraki dönemde kiralanacak gayrimenkullerimizi sizin vasıtanızla kiralamayı düşünüyoruz.

Yeter Ekşi

Ofis kiralama sürecimde lale hanımdan almış olduğum hizmetten çok memnun kaldım. lale hanım güleryüzlü ve ilgiliydi, kiralama sürecinde herşeyi detaylıca anlatıp çok yardımcı oldu. hızlı bir kiralama süreci geçirmemi sağladı.

Selahattin Şen

Süreci çok içten ve özverili yönetti.Çıkabilecek sorulara karşı çözüm odaklı vew ikna edici cevaplar verdi.Ofi̇ste ağirlamasi ve i̇lgi̇si̇nden memnunuz.Yakin i̇lgi̇si̇nden dolayi lale oktay hanimefendi̇ye teşekkür eder saygilar sunarim.

İbrahim Büyüktahtakın

Başarılı, memnunum.Mopaş bahçe evler 1+1 daire için satış sürecinde destek aldım.Sorularıma net cevaplar alabildim.Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Aykut Aydın

Lale hanim i̇le ev ki̇ralama konusunda i̇leti̇şi̇me geçti̇k.Kendi̇si̇ yakin i̇lgi̇ ve alakayla bi̇zi̇mle i̇lgi̇lendi̇.Evi̇ gezdi̇rdi̇ ve hem evi̇ hem de si̇teyi̇ detayli bi̇r şeki̇i̇lde tanitti.Güleryüzlü ve sami̇mi̇ tavrindan dolayi kendi̇si̇nden memnunuz.Sorduğumuz sorulari açik ve i̇çten bi̇r şeki̇lde cevapladi.Kendi̇si̇ne i̇lgi̇si̇ i̇çi̇n teşekkür ederi̇m.

Ruhan Küçük

Akse yaşam konutları sitesindeki 2.Blok daire:34 numaralı dairemi RE/MAX Gold temsilcisi olarak lale Oktay Hanım'a kiralama işini verdim. Kendisinden memnunum. Kiralama işimi hallettiler. Kendisine teşekkür ederim.

Asuman Güreşci

Lale hanim i̇le i̇nternet i̇lanlari üzeri̇nden taniştik.Pazar günü olmasina rağmen geli̇p evi̇ gösterdi̇.Oldukça güler yüzlü ve profesyonel davranişlariyla her anlamda yardimci oldu.Evle i̇lgi̇li̇ sonraki̇ süreçte de her konuda destekleri̇ni̇ esi̇rgemedi̇.Şehri̇n yabancisi olduğumuz i̇çi̇n kendi̇si̇ i̇hti̇yaçlara yöneli̇k gerekli̇ tüm i̇mkanlari sundu.Lale hanim'la karşilaştiğimiz i̇çi̇n tüm sami̇mi̇yeti̇mle şansli hi̇ssetti̇ği̇mi̇ söyleyebi̇li̇ri̇m.Kendi̇si̇ne çalişmalarinda başarilarinin devamini di̇li̇yorum.

Taylan Güngör

Kesinlikle profesyonelbir süreç yönetimi vardı.Tamamençözüme odaklı, karşılıklı iki tarafın haklarını korumak, iki tarafı da mutlu ve memnun bir şekilde çözümleme isteğine şahit olduk.Memnuniyetini puanlamak için 10 üzerinden 10 diye tarif edebilirim.Çok memnun kaldık, başka projelerde görüşmek isteriz.Lale hanım sevgilerle,çok teşekkür ederiz.

Ruhan Küçük

Sayın lale oktay ile yaptğımız kira işlemi boyunca kendisinden verdiği çaba ve organizasyonundan memnun kaldığımı belirtmek isterim.Kendisine bşarılar dilerim.

Şükran Minel Kaya

Danışmanımız ev sahibi ile kiracı arasındaki iletişimde bize yardımcı oldu.Telefonlarımıza her zaman geri döndü.Bir problem olduğunda çözüm odaklı yaklaştı.Iletişiminden ve ilgisinden memnun kaldık.

Hamza Norman Murat Norman

Gayrimenkul danışmanımız lale hanım süreci olması gerektiği gibi, çok iyi yönetti.Çözüm odaklıydı.Verilen hizmetten memnun kaldım.

Ahmet Bayar

25 temmuz ev alım sürecimizde mopaş bahçeli̇ evlerden aldiğimiz dubleks evi̇n kredi̇ süreci̇nde ve i̇şlemler sonlanana kadar sorumlu arkadaşlariniz, sorunlara özveri̇li̇ ve sonuç odakli çalişarak hizli bi̇r şeki̇lde çözüm buldular.Yardimlarindan dolayi emeği̇ geçen herkese teşekkür ederi̇z.

S******* Y*******

Lale hanım satın almak istediğim kriterlerde daire arayışımı hızlı bir şekilde aksiyon alarak çözüme kavuşturdu.Emekleri için kendisine çok teşekkür ediyorum.Bu kadar hızlı sonuç almayı beklemezdim şaşkınlık içerisinde evime yerleşirken bu memnuniyeti dolduyorum.

Evren Akbaş

Başiskele tepecik köyünde bulunan arazimin satışında lale oktay çok yardımcı oldu.Gerek satış süreci gerek tapu sürecinde ki bütün sorunlara çözüm oaklı ve samimi yaklaşımından dolayı teşekkür ediyorum.

Mustafa Kamil Tan

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.Alıcı olarak birşehir 1.Etaptan aldığım konutun tüm satın alim süreçlerinde çok destek gördüm.

Bilgin Taşcı

Lale hanım'a çok teşekkür ediyorum.Tüm sorunlarımıza ve sorularımıza her zaman çözüm odakl yol aldı.Kendisi bizi her zaman memnun kalacağımız şekilde ağırlandık.Aldığımız hizmetten memnun kaldım.Her şekilde memnun kaldım.

A******* A*******

Gebze'de ahu evleri sitesinde profesyonel bilgi ve deneyimlerinden dolayı lale hanım'a satışta bizlere destek olmasından dolayı, tapu işlemleri ve sonrasındaki iletişimi ve memnuniyte önem vermesinden çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz lale hanım.

E******* M*******

Kiralama işlemi gerçekleşirken ve sonrasında ki tutum, ilgi alakası ve güler yüzünden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.Kiralama işleminde tanıştık çok memnun kaldık.

Öner Seven

Gebze Yenikent Ahu Evlerinde 2+1 evimizi Lale Hanım, aracılığıyla sattık. Lale Hanım, sürecin tamamında ilgili ve bilgiliydi. Pozitif düşünceleri bizi motive etti. Müteahhitin fiyat oyunlarına rağmen çözüm odaklıydı. Aldığımız hizmetten memnun kaldık. Teşekkürler.

Şerif Özer

Pendik Vatan caddesindeki beş katlı iş merkezimi sağlık kurumuna, kiralayarak bu süreçte gerekli özveriyi gösterdiği için Lale Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Müsterih, uyumlu, çalışkan, başarılı emlakçı olarak tavsiye ediyorum.

Öner Uslu

Gayrimenkul danışmanımız Lale Hanım ile verimli bir işbirliği dairemin satışını gerçekleştirdik. Bu süreçte göstermiş olduğu ilgi, alaka ve gayretten memnunum.

Hamza Narman

Özellikle Lale Hanımın, samimi ve sıcak tavrı için teşekkür ederim. Bugüne kadar toplam 5 dairemi çok kısa sürede satmamı sağladı. Bende bu nedenle çevreme, akrabalarıma kendisini tavsiye ettim ve şuanda toplam 5 akrabam dairemin satışı için kendisi ile çalışıyor ve çok memnunlar. Kısa sürede sorunsuz bir gayrimenkul satışı isteyen herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.

Hamza Narman

Öncelikle Lale Hanım'ın samimi ve sıcak tavrı için teşekkür ederim. Bugüne kadar toplam 5 dairemi çok kısa sürede satmamı sağladı. Bende bu nedenle çevreme ve akrabalarıma kendisini tavsiye ettim. Şuan toplam 5 akrabam dairesinin satışı için kendisi ile çalışıyor ve çok memnunlar. Kısa sürede sorunsuz bir gayrimenkul satışı isteyen herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.

Öner Uslu

Gayrimenkul danışmanımız Lale Hanım ile verimli bir işbirliği içerisinde dairemin satışını gerçekleştirdik. Bu süreçte göstermiş olduğu ilgi, alaka ve gayretten memnunum.

B******* T*******

Çayırova Akse mahallesi Birr Şehir de bulunan dairemin kısa sürede, satılmasına yardımcı olan Lale hanıma teşekkür ederim.

Uğur Conker

Lale hanım merhaba evimin satışı konusunda ilginiz için teşekkür ederim.iyi çalışmalar

Gamze Kadakal

Lale hanım Mopaş bahçe evlerden konut sahibi olmamıza vesile olmuş ve her aşamada özverili bir şekilde yardımcı olmuştur.İlgi alakası ve hoşgörülü yaklaşımlarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz

Zafer Kalkan

Lale hanıma mopaş bahçe evlerdeki konut satisindaki zorlu süreci çok iyi yöneterek beni ev sahibi yaptığı için teşekkür ediyorum.

Ayşen Başaran

Merhaba Lale Hanim araciligiyla BahceEvler Sitesinde evimizi satin aldik. İlgisi ve yardimi icin tesekkur ediyorum.

Gökhan Kadakal

Ev alma sürecimizde Lale hanım katkılarından dolayı tesekkur ederiz

Ergun Konak

İşini iyi bilen, titiz ve güven veren bir emlakçı olarak kendisi ile çalışmaktan mutluluk duydum.

Nuray Özen

Krediyle aldığımız yeni evimizin hem alım aşamasında hem de aldıktan sonra kısa bir süre içerisinde kiralayabilmemizde elinden gelen gayreti gösteren Lale Hanıma çalışmalarında başarılar diliyorum

Erdinç Başaran

Lale Hanım aracılığı ile Happy Town Plus sitesindeki evimizi satıp, yine onun portföyündeki hayalini kurduğumuz Mopaş Bahçeevler Sitesindeki evimizi aldık. Alım satim sürecindeki depozito kaybetme riski, kredi çıkana kadar ki "ya vazgecerlerse" stresini yaşamadan Remax guvencesi ve Lale Hanım yardımları ile sorunsuz cözdük. Kredi çıkma süresindeki zorlukları, satıcı ya da alıcı ile bu süreçlerdeki zor durumları yaşamamak için tavsiye kendisini tavsiye ediyoruz.

Diyetısyen Zeynep Çoruh

Lale hanım, gebze merkezde ki Ofisi mi kısa bir sürede tutmama sebeb oldu bütün işlemlerimi kolayca ve en hızlı şekılde yapılmasında yardımcı olarak zor olan aşamayı kolay bir şekılde atlamama vesile oldu çok teşekkür edıyorum.

Emine Akan

Gebze Güzeller mahallesinde bulunan Dublex dairemin kısa sürede,istediğim fiyata satılmasına yardımcı olan Lale hanıma teşekkür ederim.

Sevil Akyol

Merhabalar Eylül ayında gavize Park sitesinde ev kiralamamızda lale hanim bize çok güzel yardımcı oldu bütün sorunları halletti işini hakkiyla yapan bir kişi gerçekten çok memnun kaldık danışmanlığından herkese tavsiye ediyorum

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.