HAYALLERİNİZİ ALIN GELİN...

Hazal AÇIKGÖZ Kimdir?

*1995 yılında İstanbul'da doğdum.

*2017 yılında Beykent Üniversitesi Mütercim Tercümanlık İngilizce bölümünü burslu bitirdim.

*2015 yılında İstanbul Üniversitesi'nde iki yıl boyunca pedagojik formasyon eğitimi aldım.

*2017 yılında kurumsal şirketlerde yazılı, sözlü çevirmen olarak hizmet verdim.

*2017 yılından itibaren beş yıl boyunca özel bir kolejde İngilizce Öğretmenliği yaptım.
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Sarıyer Merkez Mah. / Sarıyer Zekeriyaköy Mah. / Sarıyer Uskumruköy Mah. / Sarıyer Yeniköy Mah. / Sarıyer Tarabya Mah. / Sarıyer

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, İtalyanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Hazal Özdem portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

M******* K*******

İlginize teşekkür ederim.

Sadık Durna

Hazal Hanım’ın ilgi, alakalı ve yardımsever tavırlarından dolayı memnun kaldım. Teşekkür ederiz.

Şakir Hatipoğlu

Her şey çok pürüzsüz ilerledi, her konuda bize çok yardımcı oldu. Hazal Hanım’a teşekkür ederim.

Selen Duygu Turşucu

Hazal Hanım'ın ilgisi için çok teşekkür ediyorum. Güvenilir, insancıl ve desteklerini eksik etmiyor.

Erçin Uçucu

İlginize çok teşekkür ederim.🙏

Soner Yıldırım

Çok anlayışlı ve çözüm odaklı yaklaşımları var. çok memnun kaldık.

Saja Mohammed

Sizden aldığım hizmet için çok minnettarım. hizmetlerinizi bana sunma şeklinizi beğendim. rahat ve sorunsuzdu. i̇lerlemenin ve mükemmelliğin devamını diliyorum. ayrıca bana karşı davranışınız da hoşuma gitti. bunun için teşekkür ederim.

Ekaterina Osmanoğlu

Hazal hanım’dan çok memnun kaldım. hem hızlı sürede ev sunumunu organize etti hem tüm istediğim bilgileri iletti. hızlı dönüş sağladı. çok memnunum. başarılar dilerim.

Berna Engin

Hızlı ve etkin bir şekilde bizimle iletişime geçtiniz, ilginiz için çok teşekkür ederim.

İlknur Çaycı

Hazal Hanım ile profesyonel , içten güven odaklı çalışan, dürüst bir danışman. aileden biri oldu yazlığımızın satışıyla ilgilenmek istediğini yazmıştı belli bir zaman sonra dönüş yaptık aynı duyarlılıkla hızla dönüş yaptı, geldi ve görüşmelerimizi yaptık satış için uzlaştık umarım her şey en güzelini fazlasıyla hak eden bir hanımefendi RE/MAX Fly’ı son derece iyi temsil ediyor saygın, asil ,sabırlı iyi ki tanıdık sizi en çok da güven odaklı, açık net bilgilendirme benim için önemliydi. teşekkür ederiz.

Atakan Kartal

İletişimde kaldığımız kiralama süreci boyunca güleryüzlü ve profesyoneldiniz, teşekkürler.

Arzu Özdemir

Hazal hanım ile çalıştığım süre boyunca kendisinden çok memnun kaldım, güleryüzlü , profesyonel , işini severek ve titizlikle yapan bir danışman. bundan sonra da kendisiyle devam etmek isterim.

Sedattin Önal

Bir arsa satışında elinden gelenden daha fazlasını yaptı vermiş olduğu hizmetinden dolayı RE/MAX FLY Hazal Hanım’a teşekkür ederim.

Osman Demirel

Bursa Keles'teki arazim ile ilgili olarak RE/MAX Tarabya ofisinden gayrimenkul danışmanı Hazal Hanım’a çok teşekkür ederim. Harika bir piyasa değerlemesi ve analiz çalışması yaptı. Teşekkürler Hazal Hanım.

Şerafettin Karakuş

Hazal hanım Başvuru sürecinde çok yardımcı oldunuz umarım satış sürecide hızlı geçer çok Teşekkür ederim. Bundan böyle tüm işlerimde RE/MAX diyorum. iyi çalışmalar

Ahmet Yıldırım

RE/MAX Fly Emlak Danışmanı Hazal Hanım'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ilgi ve alakasından dolayı, yetki Verdiğim süre zarfında gerekli hassasiyeti göstermeleri beni çok memnun etti.🙏🙏

Şerafettin Karakuş

Hazal Hanım Arsa Satışım Ile Ilgili Sizi Çok Yordum Çok Yardımcı Oldunuz Hakkınız Ödenmez Çok Çok Teşekkür Ederim Başarılarınızın Devamını Diliyorum

Tolga Özdamar

İyi çalışmalar bizim için bir firmanın iyi olduğunun kanıtı yapılan işin hızı ve doğruluğudur. Şu an için ilk aşamada yetkilendirme sürecinde ilginiz ve alakanızdan memnunuz tabiki satışta çabuk olursa çok daha memnun olur ve bundan sonrası için sizinle çalışmaya devam ederiz. iyi haftalar dilerim.

Ahmet Uysal

Hazal Hanım’a ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

Yusuf Çiçek

Merhaba teşekkür ederim müşterilere karşı çok özenli sunumlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Yusuf Çiçek

Merhaba teşekkür ederim müşterilere karşı çok özenli sunumlarınızdan dolayı.

Enes Arslan

Satış sürecinde ve pazarlama konusunda profesyonel ve hızlı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Barış Yıldız

İlk görüşme için ilgili, alakalısınız, umarım bu performans satış sürecinde devam eder. Genel olarak memnunum, Teşekkürler.

Gamze Yazgan

Hazal Hanım'la tanıştığımız günden beri çok ilgili ve pozitif bir insan.İşini severek ve ciddiye alarak yaptığı o kadar belliki,size inanılmaz bir huzur ve güven veriyor.Emlak danışmanından ziyade size yardım etmek isteyen bir dost gibi.Iyi ki sizinle karşılaştım.Her şey için çok teşekkür ederim.Karşınıza hep iyi insanlar çıksın ve hayat size hep kolay olsun.

Burak Aydoğan

Hazal hanım, güvenilir kibar ilgili ve güler yüzlü bir profesyonel, kendisine çok teşekkür ediyorum.

Erdinç Karaçöl

Son derece nazik , mesleğini seven ve iyi yapan, bilmediğimiz konuları da defalarca sormamıza rağmen aynı sabır ve kibarlıkla anlatan, hızına yetişmekte zorlandığımız HAZAL ÖZDEM ‘e çok teşekkürler işinde başarılar diliyorum.

Özay Dikyol

Hazal Hanım müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve istediğiniz anda ulaşabileceğiniz , görüşme yapabileceğiniz işini profesyonelce yapan bir gayrimenkul danışmanı. Tebrik ederim.

Mehmet Örenkaya

Hazal Hanım şimdiye dek çalıştığımız ilk emlak danışmanısınız, bizi arsamızın satışı ve kendi üstlenimleriniz ile ilgili bilgilendirerek sabırla yardımcı oldunuz. Fiyatlandırma konusunda da tecrübelerinizden faydalandık, çok teşekkür ediyor ve iyi çalışmalar diliyoruz.

Akif Keskin

Bu çalıştığımız süreçte ben Hazal Hanım’dan gayet memnun kaldım. Teşekkür ederim ilginiz için. 🙏🏻

Asya Beşkardeş

Hazal Hanım size teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Çok kibar ve profesyonel bir çalışma sergilediniz. Herkese tavsiye edebiliceğim birisinisiniz.:)

Ensar Öztürk

Dükkanımızın satışında destek oldukları bu süreçte Hazal Hanım’a teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Mustafa Çelik

Kiralama sürecimiz Hazal Hanım sayesinde çok hızlı ve sorunsuz geçti. İstediğimiz rakama ve bir gün içerisinde dairemizi kiraladı. İlgisi için çok teşekkür ederim.

Fatma Özge Şahin

Hazal Hanım ilk andan beri bizimle oldukça ilgilendi. Hem yardımcı oldu hem oldukça kibardı. İşini iyi ve profesyonel yapan birisi. Kendisinden kiraladığımız için mutluyum.

Belma Yayla

Her şey şeffaf ve kolay bir şekilde ilerledi. Başarılıydı ve güven verdi, çözüm odaklıydı. Teşekkürler.

Sevda Özden

Gayet başarılı bir süreçti. Emekleri için teşekkür ederiz.

A******* T*******

Hazal Hanım'a ilgisi, kibarlığı ve güler yüzünden ötürü teşekkür ederiz:)

Derya Uludüz

Hazal Hanım’dan aldığım hizmetten son derece memnun kaldım, kendisi çok güler yüzlü , samimi ve profesyoneldi. Süreci titizlikle yaptı ve sorularıma hızlıca yanıt alabildim. Bundan sonraki süreçlerde de kendisiyle çalışmak isterim…Başarılarının devamını dilerim:)

Eda Özgür

Hazal Hanım iletişimimizin başından sonuna kadar ulaşılabilir ve yönlendiriciydi. Sorularımıza hızlı ve tatmin edici yanıtlar verdi. Ayrıca üslûp ve davranış açısından profesyoneldi. Benzer ihtiyaçlarımda kendisi ile tekrar iletişim kurmak isterim.

Nuran Horhoryan

Bugüne kadar hiçbir Gayrimenkul Danışmanı ile çalışmak istemedim.. Özellikle de kadın Gayrimenkul Danışmanları ile hiçbir şekilde anlaşamadım.. Amaçları sadece bir an önce evimi düşük fiyattan da olsa satıp kendi kazançlarını sağlamaktı.Ama Hazal Hanımı tanıdıktan sonra ve konuştuktan sonra hemen güvendim ve bundan asla pişman değilim..İyi ki tanımışım sizi Hazal Hanım.. Hazal Hanım ile çalıştığım için çok mutluyum ve içim gayet rahat.. Bundan sonra da başka hiçbir gayrimenkul danışmanı ile çalışmam..Son derece işini titizlikle takip eden ve karşısındaki kişiye güven veren bir Hanımefendisiniz Hazal Hanım.. Başarılarınızın devamını dilerim 🙏🙏

Melike Akcan

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Hazal Hanım çok güvenilir ,samimi , çok ilgili ve kibarlar dört gün içerisinde kiralama işlemini gerçekleştirdi bundan sonraki işlemlerimde de kendisiyle devam edeceğim.

Serap Sağ

Kurumsal firma olmanız sebebiyle tercih ettiğimiz ve hizmetinizden memnun kaldık. Çalışmalarımızın devamını dileriz. Hazal Hanım'ın karşılaması ve anlatımı çok özenli ve açıklayıcıydı. Kendilerine çok teşekkür ederim. Sevgilerimle

Vidadi Alisov

Hazal Hanım’a çok teşekkür ederim🙏 Çok güzel bir insan. Çok memnun kaldım.Yardımlarınız için çok teşekkür ederim Hazal Hanım.

Fahrettin Asa

Hazal Hanım’dan çok memnun kaldım. İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Oğuzhan Altan

Hazal Hanım çok güler yüzlü ve neşeliydi, süreci hızlı yönetti kendisine teşekkür ederim.

Ivan Plekhanov

Thank you for your support and being online and answering all the questions whenever I needed. I am satisfied with our cooperation. Thank you.

Selma Egüz

Çok ilgili ve titiz çalışarak bize yardımcı oldu. Hazal Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Gayet başarılı bir şekilde süreci yönetti. Güven verici ve çözüm odaklıydı.

Gönül Göl Arıcı

Danışmanımız Hazal Hanım'a yoğun ilgi ve alakasından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her konuda bize yardımcı olup isteklerimize cevap verdi. Süreci hızlandırmakta destek oldu. Her zaman güler yüzü ile yanımızdaydı. Kendisine tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.