1973 İstanbul doğumluyum. İstanbul Üni. Sosyoloji Bölümünü bitirdikten sonra Marmara Üni. İşletme Yüksek lisansı yaptım. Evliyim,12 yaşında bir oğlum ve 7 yaşında bir kızım var. “Ömür boyu öğrenme” mottom doğrultusunda Sakarya Üni. Enformasyon bölümünü oğlumun doğumundan sonra başlayıp,bitirdim.

Kariyerime Ceylan Inter-Continental Oteli Genel Koordinatörlük ofisinde başladım. 3 yıl sonrasında finans alanına geçerek İngiliz menşeyli uluslararası Eagle Star Int. firmasına geçtim. 2 yıl sonra firma Türkiye  operasyonunu Dubai merkeze taşıyınca ayrıldım.  Pamuk Gıda Hizmet / Üretim firmasına geçtim. Burada firma koordinatörü olarak 13 yıl çalıştıktan sonra Kalite Sistem Merieux NutriSciences Türkiye İnsan Kaynakları Müdürlüğünü yaklaşık 5 yıl yürüttüm.

Kariyerime; 23 yıllık deneyimimi değer katarak kullanabileceğim Remax City’de gayrimenkul Danışmanı olarak devam etmeye karar verdim.

Aldığım Eğitimler;
İstatistiki Yöntemleri Kullanarak Problem Çözme Teknikleri 
İleri Excel Eğitimi 
Zaman Yönetimi
Müşteri Mükemmelliği
Takım Çalışması
Çalışan Performans Değerlendirme Eğitimi
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
N. Dilay Midilli portföyünde 21 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 21 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

H******* Ç*******

Dilay Hanım, kiralama sürecinde gösterdiğiniz ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz. Sürecin her aşamasında yanımızda olduğunuz ve her sorumuza sabırla cevap verdiğiniz için tekrardan teşekkürler.

Rahşan Erol

Dilay Hanım'la yaklaşık 1 yıldır tanışıyoruz.Kendisi standart emlakçı profilinden uzak son derece kurumsal çalışan bir danışmandır.Gayrimenkulumuzu satarken ve gayrimenkul alma işlemlerimiz de bizi hızlıca bilgilendirip bizim için en iyi olana yönlendirmiştir.Ailemizin emlak danışmanı oldu kendisi.Kendisiyle tanıştığımız için çok mutluyuz.

Yasin Büyükavcı

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz 😊

S******* T*******

Dilay Hn. dairemi kiralama sürecinde profesyonel yönetimiyle çok memnundum. Tüm gayrimenkullerimle ilgili ondan destek alıyorum. Çok teşekkür ederim.

H******* K*******

Kontrat sonrasında da kendisi tüm sorularımıza ve daire ile ilgili aksaklıklarda her zaman yardımcı oldu. Teşekkürler,

S******* U*******

Daireyi satın alma sürecinde her şeyi şeffaflıkla iki tarafında çıkarlarını gözeterek yardımcı oldu. Hızlıca tapumuzu elimize aldık. Teşekkür ederiz.

M******* T*******

Dairemizi satmaya karar verdikten sonra değerleme raporunda fiyat belirlenmesinden başlayarak tapu devrine kadar son derece profesyonel yaklaşımı için teşekkür ederim.

Y******* S*******

Dairemizi kiralama sürecinde kontrat öncesi / sonrası'nda oldun tüm yardımları için çok teşekkür ederiz.

Ercan Özdemir

İlgi, alaka, güleryüz ve sıcaklanlılığınız için çok teşekkür ederiz. İhtiyacımız olana erişebilmemiz için zamanında ve doğru bir hizmet verdiğiniz için çok teşekkürler.

Hürriyet Yılmaz

Dilay hanım işini çok ciddiye alan,an be an takip eden,herşeyi süzgecinden geçirdikten sonra bizi bilgilendiren güvenilir,dürüst ve çok iyi aile eğitimi almış bir hanım.Puanlama yapmam gerekse idi 10 üzerinden 11 verirdim. RE/MAX kendini ispat etmiş bir şirket,ama böyle bir çözüm ortağı ile çalıştıkları için çok şanslılar.Yada Dilay hanım gibi personelleri tercih edip çalıştıkları için REMAX lar.

S******* T*******

Kendisine bir teşekkürü de buradan yapmak istedim. Her konuda yardımcı olması ve detaylı bilgilendirmesi ile süreci çok sağlıklı bitirdik. Teşekkürler.

S******* P*******

Dilay Hanım,Sağolsun. İşine göstermiş olduğu titizlik ve samimiyet ile çok hızlı şekilde hem ev sahibinin yanında olup hemde kiracının yanında olacak şekilde yardımcı oldu.Şuana kadar tanıştığım emlakçılardan çok farklı. Çok memnun kaldık. Profesyonel yaklaşımı için teşekkür ederiz.

Berin Işılak

Herşeyden önce Dilay hanımla tanışmış olmaktan mutluluk duydum. Sakin nazik ve duyarlı kişiliği ile süreci sorunsuz tamamladık. Sorduğumuz tüm sorulara net ve anlaşılır biçimde cevaplar aldık. Gelecekte de çalışmak dileğiyle teşekkürler.

M******* T*******

Yeni biten projemizde kiralama ve satış konularında yardımcı olacak bir gayrimenkul danışmanına ihtiyacımız vardı. Tavsiye üzerine kendisiyle çalışmaya karar verdik. Her iki taraf için de kurduğu sağlıklı güven mekanizması, çalışma prensipleri ile doğru bir karar vermenin mutluluğunu yaşadık. Kendisine ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederiz.

Ali Taluk

Yurtdışında olsam da emlak konusunda artık Dilay Hanım sayesinde rahatım! İşinde ki uzmanlığı, ilgi ve alakası, iş bitiriliciğinde ki hızı, tüm gelişmelerden detaylı şekilde haberdar etmesi, gereken prosedürleri muntazam ve itina ile düşünüp halletmesi benim ona güvenebileceğimin teminatı oldu! Kendisi ile tanışıp birlikte iş yapmaktan gayet memnun kaldığım gibi kesinlikle başkaları için de tavsiye ediyorum. Çok Teşekkürler Dilay Hanım, sağlıklı ve hoş kalmanız dileğiyle.

Serdal Çalışkan

Profesyonel yaklaşımı, tüm süreci yönetmesi , her aşamada desteği için çok teşekkür ederim.

Majed M.a. Radwan

Thank you all of things, you are so profesional and kind. Best wishes.

Mehmet Alper Çalık

Kiralama sürecindeki; güven veren ve samimi yaklaşımınız için çok teşekkür ederiz.

A******* D*******

Teşekkür ederim. Güvenilir, güler yüzlü, profesyonel Gayrimenkul danışmanı.

Ceylan Yılmaz

Satış öncesi ve sonrası gerekli tüm çalışmaları en ince ayrıntısına kadar yaparak tüm şeffaflığı ve samimiyeti ile yaklaşımı, sıcaklığı, sevencenliği biz çok sevdik kendisini.. kısa sürede satışı gerçekleştirdik başarınız daim olsun çok teşekkür ederiz dilay hanım..

Ömer Salbaş

Dairemin satışı yeni gerçekleşti. Dilay Hanım sürecin başlangıcından itibaren her aşamada her şeyle çok yakından ilgilendi. Zaten ilk fiyat tespit değerleme raporu aşamasında konuya hakimiyetiyle beni çok rahatlatmıştı dolayısıyla hiç gözüm arkada kalmadı. Tüm bu süreçte gösterdiği gayret, doğru bilgilendirme ve samimi yaklaşımı için kendisine çok teşekkür ederim. Ayrıca böyle değerli bir personel istihdam eden RE/MAX'a da ayrıca teşekkürler.

Derya Kara Keskin

Ev almaya ilk karat verip evimizi bize gösterdiği lk andan itibaren bize sürekli ilgili ve alakalı gösteren davranışları ve pozitif yaklaşımı, ayrıca eski ev sahipleri ile aranızda kurduğu güzel ilişki için ayrıca teşekkür ediyorum. yeni işlerinizde başarılar diliyorum.

Kudret Yustemur

İlgisinden güvenilir olmasından tanıştığımız ilk günden evimin satışının bitmesine kadar herseyle en ince ayrıntısına kadar ilgilenmesi hersey için teşekkürler . Ev alımda satimda tek güvenilir adres Dilay hanım . Hem satıcının güvenliğini hem alıcının güvenliğini koruyan

Hürriyet Yılmaz

İşine verdiği önem,dakiklik,güleryüz hepsi fevkalade.

Erguvan Biukaghazadeh

Herşey için teşekkür ederim.

Arzu Ozan

Sürecin başından sonuna her detay ile ilgilendi ve beni bilgilendirdi.Güven verici tavrı ile hiç soru işareti oluşmadı. Çok teşekkür ederim. Tüm çevreme önereceğim bir hizmet aldım.

F******* Ü*******

Güleryüzü, hoş sohpeti ile Dilay Hanımın hem profesyonelliği hem de sıcak kanlılığından çok memnun kaldık.Kendisine iş hayatında başarılarının devamını diliyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.