Merhabalar Ben Fatih Bülbül, 1991 İstanbul Bakırköy Doğumluyum. Remax Gold Gayrimenkul'de Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı olarak sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyuyorum. Emlak sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimim ve tutku dolu yaklaşımım ile müşterilerime en iyi gayrimenkul çözümlerini sunmaya adamış biriyim.

Gayrimenkul satışı, alımı veya kiralama gibi her türlü ihtiyacınız için size özel, kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmayı hedefliyorum. Güvenilirlik, dürüstlük ve profesyonellik ilkelerine sıkı sıkıya bağlıyım ve her adımda müşterilerimin memnuniyetini sağlamak için çaba gösteriyorum.

Gayrimenkul piyasasındaki değişen trendleri yakından takip ediyor, müşterilerime en güncel bilgileri sunarak karar vermelerine yardımcı oluyorum. Her müşteriyle özgün bir ilişki kurarak ihtiyaçlarına uygun en iyi gayrimenkul çözümünü bulmayı amaçlıyorum.

Sizlere kaliteli hizmet sunabilmek adına sürekli kendimi geliştiriyor ve yeni teknolojileri takip ediyorum. Her bir müşterimin benim için değerli olduğunu ve onların beklentilerini karşılamak için çabaladığımı bilmenizi isterim.

Eğer siz de gayrimenkul alanında profesyonel bir danışmana ihtiyaç duyuyorsanız, benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayım.

Saygılarımla,

Fatih Bülbül Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı

Uzmanlık Bölgesi

Çamlık Mah. / Pendik Yenişehir Mah. / Pendik Kurtköy Mah. / Pendik Harmandere Mah. / Pendik Güllü Bağlar Mah. / Pendik

Uzmanlık Alanları

Konut Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Fatih Bülbül portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Birol Altıparmak

Kıymetli Re/max Gold çalışanlarından Fatih Bülbül bey ile gayrimenkülümüzü kiralama sürecinde çok memnun kaldık.2 gün içerisinde bütün işlerimizi hallederek güvenli bir şekilde ve kanunlara uygun şekilde işlerimizi bize teslim etmiştir.Kendisine iş hayatında başarılar dileriz.Onu bütün arkadaşlarımıza önereceğiz.Biz gurbetçiler olarak bu durumlarla çok uğraşıyoruz.Herkese tavsiye edeceğiz.Saygılarla.

Ömer Karataş

İlgi alakadan dolayı çok teşekkür ederim.İşinde çok başarılı her zaman da başarılar dilerim.

Mehmet Deniz

Fatih Bülbül Bey Kartal Hürriyet Mahallesi'ndeki dairemizin kiralama sürecini titizlikle yürüttü. Samimi, içten, güler yüzlü ve Kaliteli bir hizmet aldık. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Volkan Arık

Fatih Bey'in ilgi ve alakası muazzam şekilde iyi sürekli ilgi alakalıydı.Evin tutulma aşaması olsun sonrası olsun ben kendinden çok memnun kaldım.

A******* K*******

Dairemizin satış sürecinde Fatih bey çok yardımcı oldu.Baştan sona kadar süreci profesyonel bir şekilde yönetti.Alıcı ve satıcı tarafların aklında soru işareti bırakmayarak güler yüzlü ve samimi bir şekilde süreci noktalandırdı.Bir sonraki satışımızda yine kendisi ile çalışmak istiyoruz.Teşekkürlerimizi sunuyor ve başarılar diliyoruz.

Tuğrul Yüksel

Süreçte her konuda neredeyse kendinden feragat ederek bana yardımcı yol gösterici olan Fatih Bey'e teşekkür ederim ve çok memnun olduğumu bildiririm. Gerek firmanızı gerek Fatih Bey'i çevremdeki kişilere gönül rahatlığıyla ve büyük bir memnuniyetle tavsiye edeceğimi bildirir tekrardan sizlere ve Fatih Bülbül Bey'e teşekkür ederim.

D******* Ö*******

İşini en eksiksiz şekilde yaptığı için tebrik ediyorum.Başarıları daim olsun.

Selman Delil

Çok memnunum.Ev alım sürecimde büyük desteği oldu.Teşekkürler.

Aleyna Genç

Fatih Bey ile görüşmelerimiz güzel ve hızlı bir şekilde ilerledi. Güler yüzlü oluşu sorulara verdiği yanıtlardan çok memnun kaldık. Yardımları için teşekkür eder ve bol satışlar dileriz.

Mehmet Önder Er

Fatih Bey'den satın almış olduğumuz dairemizi kiraladığı için teşekkür ediyorum. Nezaketi bilgisi ve en önemli olanı güven vermesiydi. Kendisine vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ediyorum. Daha nice işlemlerde birlikte çalışmak dileğiyle.

Dilek Erçelik

Fatih Bey bizi aradığında mülkümüzü kendimiz satma niyetindeydik ama bize yaklaşımıyla güven verdi. Biz de evimizin anahtarını teslim ettik. Geçen haftada evimizi istediğimiz fiyata hem de hiç uğraşmadan kiraya verdik. Kendisinden çok memnun kaldık çok teşekkür ediyoruz.

Mesut Küçük

Fatih Bey oldukça samimi içten bir insan izlemini verdi. Bu sebeple daha önce hiç bilmediğim bir bölge olmasına rağmen Kurtköy'den ev almaya ikna oldum. Onun samimiyetine ve dürüstlüğüne güvenmeseydim kesinlikle vazgeçerdim. Satış işleminden sonrada bana her türlü yardımı yapmaya devam etti.

Ayşe Sibel Özgen

Fatih Bey, alıcı-satıcı ilişkisini, ödeme organizasyonlarını, tapu işlemlerini başarıyla yönetip bizlere çok yardımcı olmuştur.Telefonlarımıza anında cevap verip bizleri doğru yönlendirmiştir.Hitabeti ve kibarlığı birçok emlakçıyla çalışmış bizleri olumlu yönde etkilemiştir.

N******* K*******

Fatih Bey bizimle çok ilgilendi, hizmetten çok memnun kaldık teşekkürler.

G******* Y*******

Fatih Bey çok ilgili ve tecrübeli biri, her şey için çok teşekkür ederiz.

D******* E*******

Fatih Bey başarılarınızın katlanarak artmasını temenni ederim.

A******* A*******

Satın alma sürecinde gösterdiği çabası ve ilgisi için teşekkürler. Her konuda çok yardımcı oldu.

M******* U*******

Fatih beye satis surecinde vermis oldugu guven ve profesyonel yaklasimindan dolayi tesekkur ederim basarilar dilerim

Özge Yiğit

Bizimle Fatih Bülbül Bey ilgilendi.Aklımıza takılan her konuda yardımcı oldu.Ev sahibiyle uzlaşma konusunda çözüm odaklıydı.Gönlümüz rahat bir şekilde süreci sonlandırdık.Ofiste karşılaşmada ggayet iyi ve güven vericiydi.Aldığımız hizmetten çok memnuın kaldık.Teşekkür ediyoruz.

Faruk Korkut

Fatih Bülbül bey gayet ilgili ve titizlikle kiracı-ev sahibi ilişkilerini göz önünde bulundurarak bize zaman ayırıp işlemleri sürdürmüştür.Teşekkür ederiz.

B******* C*******

Her zaman yapıcı , araştırıcı , güven veren duruşu ve tüm destekleri için çok teşekkür ederim

B******* D*******

Fatih Bey konut alımımda bana çok destek oldular. süreçle alakalı hızlı bilgilendirme ve süreci sancısız şekilde bitirmemizde çok büyük emekleri var. çok teşekkür ederim başarılarınız daim olsun...

G******* T*******

Fatih Bey'e satın alma sürecimizdeki ilgisi, desteği, hızlı ve doğru yönlendirmeleri için çok teşekkür ederiz.

D******* K*******

Her şey için teşekkürler Fatih Bey

A******* T*******

İhtiyacımız olan gayrimenkulü çok kısa sürede bulup işlemlerimimizi hızla tamamladığı için kendisine çok teşekkür ederiz.

F******* A*******

Çok ilgili ve çalışkan bir satış danışmanı. Başarıları diliyorum Fatih Bey.

S******* A*******

Emekleriniz için teşekkür ederim Fatih Bey

S******* K*******

Evimi alırken bu piyasa şartlarında bile değerinde ve kriterlerime uygun bir ev buldunuz için teşekkür ederim...

O******* U*******

Kiralama sürecinde her konuda uzmanlıklarıyla ve samimi duruşundan dolayı Fatih Bey'e çok teşekkür ederim.

Birgül Demirekler

Fatihcim, göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.. İlk tercihim her zaman sizsiniz çünkü çok memnunum..Sevgilerimle.

Hanife Hülya Alagaş

Sürecin başından sonuna kadar Gayrimenkul danışmanımız Fatih BÜLBÜL Bey kiralama işlemini çok iyi bir şekilde yönetti ve sonuçlandırdı.Kafamızda hiçbir soru işareti kalmadı.Bize çok iyi bir kiracı buldu.Kendisinden ve verdiği hizmetten çok memnun kaldık.İlgisi ve özverili çalışmasından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.

Gizem Doğan

Fatih Bey, telefonla görüşmeye başladığım itibariyle gerek anlayışı gerek çözümserliği ile benim için kiralama durumumu kolaylaştırdı.Kendisine bu konuda çok teşekkür ederim.

Mustafa Kemal İnci

Her zamanki gibi sorunsuz bir şekilde ve olabilecek en iyi düzeyde kiraya verme işlemini tamamladı.Zaten bütün emlak işlerimizi Fatih Bey'e veriyoruz.

Furkan Öztürk

Fatih Bülbül Bey, tüm süreçte özenle bizimle ilgilendi.Kendisi çok dikkatli ve iletişimi iyi olmakla beraber, ne istediğimizi anlayıp bize her anlamda yardımcı oldu.Çok olumlu bir deneyim yaşadık Fatih Bey sayesindeGerekli noktalarda gerekli bilgilendirmeleri yaptı ve taleplerimize özen gösterip saygı duyarak ilerledi.Dolayısıyla kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ayşegül Aygören

RE/MAX'ta görev alan Fatih Bey, ilk görüşmeden itibaren çok ilgili ve alakalıydı. Gerekli açıklamaları tüm detaylarıyla anlattı ve dürüst bir şekilde süreci yönetti. Güler yüzlü ve güven teşkil eden bir danışmanlık aldık. Çok memnun kaldık ve ihtiyacımız olan evi tuttuk. Karşılıklı anlayış içerisinde güzel bir hizmet verdiği için teşekkür ederiz.

Gamze Oğuz Kalfaoğlu

İletişim konusunda oldukça iyiydi. tüm süreçten takibinden bilgilendirmesinden, memnun kaldık. teşekkür ederiz.

Maksude Dilek

İstanbul ve güllüte bulunan dairelerimiz için kiralamak için danışman olarak fatih bülbül bey bize çok çok yardımcı oldu güler yüzünden çok memnun kaldık i̇stanbul'da aldığımız evimizi çok kısa bir sürede kiraladı. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. teşekkür ederiz.

Özkan Biçer

Satış sürecindeki destekleriniz için çok teşekkür ederiz. i̇letişime geçtiğimiz ilk andan itibaren göstermiş olduğunuz tavır ve davranışlarınız, gerek mülk sahibiyle olan iletişimi sağlamanız gerekse kredi sürecindeki destekleriniz için ayrıca teşekkür ediyorum. özellikle kredi sürecindeki aksama vs gibi nedenler dolayısıyla mülk sahibiyle olan iletişimi yönetmeniz takdire şayan. daireyi almaya karar verdiğimiz ilk andan satış sürecine, noter işlemlerindeki son beyana kadar olan destekleriniz çok kıymetliydi. sizin gibi işine ve danışanlarına değer veren insanlarla çalıştığımız için kendimizi şanslı hissettik. bundan sonra yapacağımız alım ve satış işlerinde ilk arayacağımız kişi siz olacaksınız herşey için tekrar teşekkür ediyoruz.

Ülker Gamze Karahun

Fatih Bey ile tanışmamız çok çok hayırlı oldu. Yaptığı işin bilincinde, işini gayet özveriyle yapan bir insan tüm süreçte yanımızda oldu ve evimizin satışını 1 ay gibi kısa bir sürede yaptı ve İstanbul'dan kurtulmamızda emeği büyük. Güler yüzlü ne alıcıyı ne de satıcıyı asla mağdur etmeden tüm samimiyetiyle bize yaklaştı. Süreç çok güzel ve mutlu bir şekilde sonuçlandı, hakkını ödeyemeyiz. Fatih Bey iyi ki var. İlerleyen süreçte de bizim yakınımız canımız oldu teşekkürler, emeğine sağlık Fatih Bey, eşimde bende sizi çok seviyoruz ve başarılarının kat kat artmasını diliyoruz. ''RE/MAX Gold'' ailesi sizi de tebrik ediyorum Fatih Bülbül Bey gibi elemanlar bana göre yok denecek kadar az. 😊😊

Mehmet Önder Er

Fatih bey'i tanımak benim için güzel bir deneyim oldu.Nezaketi,bilgisi ve önemli olanı güven telkin etmesi.Beraber i̇ş yaptik.İyi̇ ki̇ yaptik, i̇yi̇ ki̇ seni̇ tanidim fati̇h bey.Daha ni̇ce güzel i̇şler yapariz umarim.Saygilar.

Şaban Yavuz

Sürecin başından sonuna kadar gayrimenkul danışmanımız fatih bülbül bey olayı çok iyi bir şekilde yönetti ve sonuçlandırdı.Kafamızda hiç bir soru işareti kalmadı ilgisinden ve özverili çalışmasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Nazanin Masoumkhani

Fatih bey ile daire kiralama sürecinde çok hızlı ve kaliteli bir kiralama süreci yaşadık.Kendisinin kiralama hakkındaki bilgisi ve becerisi son derece yüksekti.Kendisine teşekkür sunuyoruz.

Javad Hossein Pour

Kiralama sürecinde fatih bey bize çok yardımcı oldu.Kendisinden çok memnun kaldık.Yasal mevzuata ve diğer konulara hakim olması sürecimizi hızlandırdı.Bir daha kiralama alım-satım işimiz olduğunda kendisine müracaat edeceğiz kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Aziz Öz

Fatih bey'e daire kiralamak için başvurduk ve kısa süre içinde bize engin bilgisiyle yardımcı oldu.Bundan sonraki gayrimenkul alım-satım ve kiralama işlemlerimde kendisi ile çalışacağım.Her şey için teşekkürler.

M******* Y*******

Fatih bey ile mülkümü satması için çalışmalar sonucu başarıya ulaştırdık. Kendisine emeklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Hızlı sonuç ve doğru iletişim için RE/MAX Gold ofisini tercih edin.

Hanife Hülya Alagaş

Danışmanımız fatih bey ile çalışmaktan çok memnun kaldık.Her zaman yardımcı oldu ve sorunlara çözüm odaklı yaklaştı.Aldığımız hizmetten oldukça memnun kaldık.

Saliha Bayraktar

Danışmanımızdan gayet memnunuz.Sabırla tüm sorularımıza ve sorunlarımıza içtenlikle çözüm üretmeye çalışan, işini iyi yapan, her kuruma lazım diyebileceğimiz bir danışman 🙂 şu ana kadar yardımcı oldu ilerleyen zamanda da yardımcı olacağına inanıyorum.Kendisine burdan teşekkürlerimi iletiyorum 🙂

Hanife Hülya Alagaş

Danışmanımız fatih bey ile çalışmaktan çok memnun kaldık.Her şey ile ilgilendi her zaman yardımcı oldu.Sorunlara çözüm odaklı yaklaştı.

Hakan İnce

Danışmanımız fatih bey süreci baştan sona gayet profesyonel ve güçlü bir iletişim ile yürüttü.Süreç ile ilgili merak ettiğim bilgileri yönlendirmeleri iyi bir şekilde paylaştı.Süreç boyunca kendimi rahat hissettim.Ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum.

Saim Özel

Fatih bey çok güleryüzlü, kibar, konuşkan bir beyefendi.Aklımızdaki sorulara sormaya gerek kalmadan kendisi çok güzel anlatıyor.Hitabeti oldukça başarılı.Hafta-içi-hafta-sonu fark etmeden her an ulaşabilmek çok güven verciydi.Ofiste bizi çok güzel ağırladı.Bir gün kiralama veya alım işimiz olduğunda ilk arayacağımız insan.Destekleri için sonsuz teşekkürler :)

Muhammed Emin Koçoğlu

Emlak danışmanımız, işinin ehli olduğu izlenimi ilk tanışmamızda hissettirdi.Hızlı bir şekilde evin ilan çalışmalarını tamamladı.Başarılı bir şekilde süreci yönetti.Bir hafta gibi kısa bir sürede kiralama sürecinin tamamlanmasında onun azimli, gayretli çabalarının etkili olduğunu söyleyebiliriz.Kendisinden son derece memnunuz.Fatih bey'in başarılarının devamını dileriz.

Almina Çalık

Ev değişimi sürecinde remax bünyesinde yardımlarımıza koşan fatih bey sayesinde işlemlerimizi güleryüz ve efektif sonuçla halledebildik.Ilginiz, alakanız ve çözümleriniz için minnettarlığımı belirtir, çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim.

Ozan Çelebi

Fatih bey,'e çok teşekkür ediyorum.Bu süreçte konuyla çok ilgilendiler.Satışı gayet güvenilir şekilde yapmamıza rağmen vesile oldular.Bizi doğru yönlendirdiler.Her adımda bizi bilgilendirdiler.Çok memnun kaldık.

Gönül Köknaroğlu

Sayın fatih bülbül ile çalıştık evimizi kendisinden kiraladık yardımları için çok teşekkür ederim.

E******* K*******

Kaliteli hizmet, süreç yönetimi ve iletişim çok iyiydi.Memnuniyet için ayrıca çaba sarfediliyor, kendisini tebrik ederim.

Notilus Kalite Denetim

Fatih bey,süreç boyunca çok yardımcı oldu.Ilgili, çözüm odaklı bir yaklaşımı olduğundan tüm bilgilendirmeler doğru bir şekilde yapılmıştır.Sonuç itibariyle evi kiralama işlemini gerçekleştirmiş olduk.

Arzu Taşer

Bir kez daha sizlerle çalışmanın memnuniyetini yaşıyorum.Sevgili fatih bülbül süreci bu kadar hızlı ve kolay yönettiği için tecrübeniz, anlayışınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim.

Gönül Bekiroğlu

Fatih bey, süreç boyunca yardımcı oldu.Ilgili ve sorun çözüm odaklı bir yaklaşımı var.Tüm bilgilendirmeyi ayrıntılı bir şekilde yaptı.Sonuç itibariyle evi kiraladık.

Berkay Torna

Fatih bey'den aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.Ofiste karşılama ve ağırlamadan memnuniyet duyduk.Güleryüzlü ve çok ilgili davranıp yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Serhat Dönmez

Net ve pozitif iletişim kuruldu.Teklifler hızlı ve tutarlı şekilde iletildi.Süreçteki tutumu nedeniyle kendilerinden müteşekkirim.100 üzerinden 100 puan veriyoruz.

Ali Gürbüz

RE/MAX Gold gayrimenkul danışmanı Fatih Bülbül Bey dairemizin kiralama işlemleri ile ilgilendi, ofiste karşılama ikramları gayet güzeldi, süreci iyi yönetti. İzlenimlerime göre uygun bir kiracı ve kiralama yaptığı kanaatindeyim. Fatih Bey işinde başarılı bir gayrimenkul danışmanı kendisine teşekkür ediyorum. Başarılar dilerim.

Hakan Karadeli

Sayın fatih bey sürecin başından sonuna kadar gerçekten çok ilgili, alakalı, iyiydi.Özellikle çok dürüst olması, bize güven vermesi ve her müşteri randevularına dakik bir şekilde gelmesi bizi oldukça memnun etmiştir.Kendilerine bize karşı devamlı kibar ve nazik olmalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.Evimizide oldukça kısa bir sürede satmış olmasıyla işinde çok başarılı olduğunun belgesi oldu.Tekrar kendisine çok teşekkür ediyorum.

Buse Seçkin Düşmez

Fatih bey'i ilan sayfasında ilgilendiğim ev hakkında bilgi almak için aramamdan sonra tüm süreci, benim açımdan çok fazla kolaylaştırarak ilerletti.Tüm işlemlerimi sorunsuz bir şekilde tamamladılar.Kendilerine teşekkür ediyorum.

Ezgi Aksu

Fatih bey'e emeği için çok teşekkür ediyoruz.Kendisi çok özenle ve sabırla tüm süreci yönetti.Gerek telefon gerek yüz yüyze samimiyeti ile bizlere destek oldu çok fazla soru sormama rağmen güleryüzünü eksitmeden sabırla cevap verdiği için ben ayrıca çok çok teşekkür ediyorum. :)

Hasan Anaç

Merhaba RE/MAX müşteri temsilcisi Fatih BÜLBÜL Bey'den hizmet aldık. Kendilerinden aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık. Taleplerimizi iyi anlayıp hızlı bir şekilde bizim için sorun olan konulara çözüm getirdi. Kendileriyle yeniden çalışmayı ümit eder, çalışmalarında başarılar dilerim.

Birol Altıparmak

Kıymetli RE/MAX güvenli bir şekilde ve kanunlara uygun şekilde işlemlerimizi bize teslim etmiştir. Kendisine iş hayatında başarılar dileriz. Fatih Bey'i bütün arkadaşlarımıza önereceğiz. Biz gurbetçiler olarak bu durumlardan çok uğraşıyoruz. Herkese tavsiye edeceğiz. SAYGILARLA.

Mert Yakup Yurdakul

İş arkadaşlarınızdan Fatih Bülbül Bey'in gayrimenkul kiralama sürecinde bizleri doğru yönlendirmesi taleplerimizi doğru anlayıp bu doğrultuda hareket ederek isteğimize uygun kiracıyı bulması bizleri çok memnun etti. Kendisinin iş hayatındaki bu dinamik ve özverili davranışlarının devamını diliyorum. Umuyorum ki bundan sonraki süreçlerimizde de kendisiyle çalışacağımızı biliyorum. İyi günler dilerim. Sevgi ve saygılarımla.

Süleyman Türkyılmaz

Fatih Bey, oldukça ilgili ve tecrübeli bir danışman. Karşılaşılabilecek sorunları önceden görüp, buna göre tedbir alan bir yapısı var. Hem karakter, hem de iş anlamında oldukça memnun kaldım.Bütün emlak danışmanları kendisi örnek almalı.

Ersin Bal

Fatih Beyin gayet profesyonel, iyi niyetli, pozitif ve yapıcı bir tutum sergilediğini gözlemledim.Kiralama sürecini çok iyi yöneterek kiracı ve ev sahibi olarak bizi ortak noktalarda buluşturmuştur. Tanıştığımıza ve çalışmamıza çok teşekkür ediyorum.

Yüksel Cansu Taşçı

Fatih Bey'e işlemlerimizi kolaylaştırdığı ve yardımları için teşekkür ederim.

Mehmet Ali Özgür

Ev Kiralama, abonelik işlemleri sürecinde ve diğer süreçlerde Fatih Bey samimi içten duruşuyla bizlere çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kendisinden memnunuz.

Barış Batmaz

Olaya gayet hakim, çok prefesyonel, nokta atış bu kadar basite indirip kimseyi yormadan, zamandan çalmadan çok şeffaf çokta güven verici bir çalışma oldu. Ben bu kadar kısa zamanda bu performansı beklemiyordum. Teşekkürler.

Seher Ertan

Danışmanımız Fatih Bey gerek ev ile ilgili sorunlar olsun gerek ağırlaması olsun çok ilgi ve alakalıydı. Çok güzel hizmet aldık ve soru işareti kalmadan evimizi rahatlıkla ve güvenerek kiraladık. Tüm süreç için teşekkürü borç bilirim. Böyle bir danışman ve ev sahipleriyle tanışmak benim için onur verici.

Hoşon Kocakoç

İlk görüşmemizden itibaren tüm temaslarında saygılı, iletişimden ve doğru bilgilendirmeden dolayı teşekkür ederim. Rabbim hayırlı işler nasip etsin.

Z.çiğdem Çoşkun

Gayrimenkul danışmanımız Fatih Bey, her türlü konuda bize yardımcı oldu. Aradığımız her zaman ulaşabilmek ve cevap alabilmek hususunda hassasiyet gösterdiği için kendisine çok teşekkür ederiz.

Efe Üst

Sayın İlgili, Fatih Bülbül Bey ile Tuzla Aydınlı bölgesindeki 2+1 dairemiz için çalıştık. Kendisi tüm süreci olabilecek en iyi şekilde yürüttü. Kiralama sonrasında ev ile ilgili konularda yardımcı oldu. Kendisiyle ve bu evde sürekli olarak devam etmeyi düşünüyorum. RE/MAX Gold ofisinden memnunum.

Eda Doğan

Öncelikle Fatih Bey'e çok teşekkür ederiz. Evimizi 1 hafta gibi kısa bir sürede kiraya verdi. Süreci çok güzel yönettiğini düşünüyoruz. Gelen kiracı adaylarıyla ilgili bizi doğru şekilde yönlendirdi ve bize karşı gayet kibar ve güler yüzlü davrandı.

Filiz Gör

Fatih Bey, çözüm odaklı, ilgili ve bilgilendiriciydi. Evimizi bulmamızda ve uygun bilgilere ulaşmamızda yardımcı oldu. İlgisi için teşekkür ederiz.

Bahadır Kızılaslan

Fatih Bey gerek ilgisi gerek buluşma konusundaki dakikliği konusunda örnek bir performans göstermiştir. Ulaşım ve ekstra prosedürler konusunda olan desteği için de çok memnun kaldım. Sürecin hızlı ve isabetli ilerlemsinden dolayı yüksek bir memnuniyet seviyemiz bulunmaktadır.

Naime Elaoud

Çok profesyonel ve aktif bir emlakçı ile çalışmam büyük bir şans. Verdiğiniz hizmet için çok teşekkürler.

Zekeriya Terzioğlu

Danışmanımız Fatih Bülbül'e özellikle çok teşekkür ederim. Kiralama sürecindeki işlemleri çözme ve hızlı aksiyon alması bizi çok büyük bir yükten ve dertten kurtardı. Çok Çok Teşekkürler.

Metin Gök

İyi ilgi ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

Mustafa Kahraman

Firma ve danışmandan çok memnun kaldım. İlerde işlemlerde devam etmek isterim.

Songül Çirkinoğulları

RE/MAX çalışanı Fatih Bey'den kiralama sürecinde çok memnun kaldım, ilgisi, iletişimi çok iyi olan bir RE/MAX aile üyesi. Dairem kısa sürede kiraya verildi. RE/MAX'tan ve özellikle Fatih Bey'in ilgisi, alakası bundan sonra da RE/MAX'la çalışmam için çok önemli bir sebep, Teşekkürler Fatih Bey, Teşekkürler RE/MAX.

Murat Çukur

Evimizin kiralanması sürecinde vermiş oldukları desteklerden dolayı Fatih Bey'e çok teşekkür ederiz. Hem bizlere çok iyi bir kiracı buldular, hem de değerli vakitlerini evimizi kiralamak adına fazlasıyla harcadılar. Bundan sonraki süreçlerde de, bir yatırımım olması durumunda yine tercihim RE/MAX Gold ve Fatih Bey olacaktır. Aynı zamanda Fatih Bey ile tanışmamıza aracı olan ve evi satın aldığımız dönemde bizim için çok çaba sarf etmiş olan Serkan Bey'e de çok teşekkür ediyorum.

Mazlum Karakurt

Yurt dışında olduğumdan baştan itibaren Fatih Bey çok ilgilendi bizimle. Her adımda bilgilendirdi ve her an ulaşılabiliniyordu. Komple süreçten çok memnun kaldım. Son derece güvenilebilir. Her şey için çok teşekkür ediyorum. Özellikle son günde benim için yapılanların tarifi yok.

Hüseyin Eren

Kurtköy Deka Konaklarındaki dairemizin satın alma sürecinde Fatih Bey bilgisi ve ilgisiyle hem bizi bilgilendirdi hem de süreci çok iyi yönetti. Her şeyin şeffaf ve resmi bir şekilde ilerlemesi bize güven verdi. Her şey için çok teşekkür ediyorum.

Yasin Anılsın

Fatih Bey, güler yüzüyle mesai saatleri dışında olsa bile bana her konuda yardımcı oldu. Gerek evi görme sürecinde gerekse kontrat ve anlaşma sürecinde destek oldu. Kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Selçuk Han

Fatih Bey ilk görüşmemizden itibaren çok yardımcı oldu.Fiyat belirleme, fotoğraf çekimi, alıcı ziyaretleri ve pazarlık aşamasında hem sık sık bilgilendirdi hem de yönlendirdi. Sonuç olarak beklediğimden de kısa sürede ve düşündüğüm fiyat aralığında evin satışını yaptık. Satış sürecindeki prosedür ve resmi işlemleri de bizi hiç uğraştırmadan tamamladı.

Türkan Yılmaz

Fatih Bey'den aldığımız hizmetten memnunuz. Yetkili kişinin süreci oldukça profesyonel yönettiğini düşünüyorum. Kiralama sürecinde bize epey yardımcı oldu. Evimizi tekrar kiralamak veya satmak durumunda tekrar kendisiyle çalışmak isteriz.

Özgün Keleş

Fatih Bey ile iletişime geçtiğimiz ilk günden itibaren güvenimizi kazandı, sürecin en başından itibaren her konuda işi tam anlamıyla sahiplendi ve satış işlemlerinin pürüzsüz ilerlemesi için beklentimizin üzerinde uğraş verdi. Yurt dışında yaşadığım ve çok yoğun çalıştığım için Fatih Bey'in baştan sona süreci yönetme şekli oldukça kolaylaştırdı,kendisinden aldığımız hizmetten çok memnun olduğumuzu belirtmek ve emekleri için sonsuz teşekkür etmek isterim.

İsmail Yazır

Evimi Ocak 2023 tarihinde satş danışmanınız Fatih BÜLBÜL aracılığı ile kira ilanı verdim. Evim bir ay kadar hızlı bir sürede ve istediğim fiyattan kiralandı. Fatih Bey, kira sözleşmesi ile ilgili özel isteklerim dahil hepsini yaptı. Çok memnun kaldım. Güvenim çok iyi seviyede, aynı şekilde Fatih beye evimin satışı için ilan verdirdim. Gayet profesyonel çalışıyor. Çok teşekkürler.

Lara Ertan

Fatih Bey çok kibar bir beyefendi, bu süreçte bizlere çok yardımcı oldu. Teşekkür ve saygılarımızı sunuyoruz.

İsmail Müzde

REMAX GOLD GAYRİMENKUL danışmanı Fatih Bülbül Bey, süreci en iyi şekilde temsil edip, hiç bir sıkıntıya meâl vermeden, en güzel şekilde yönetmiştir. Danışmanım 23/02/2023 tarihinde OYAK DRAGOS SİTESİ Maltepe/İSTANBUL adresindeki 156 nolu dairemi, istediğim şekilde, iyi bir aileye, KİRAYA vermiştir. Eşimle birlikte ofisi ziyaret ettik müdürümüz Cuma Bey ve danışmanımız Fatih Bülbül bey ile tanıştık. Gerek güzel,nezih,karşılanmaktan gerekse gösterilen misafirperverlikten ziyadesiyle memnun kaldım. Müdürümüze ve danışmanımıza çok teşekkür eder, saygı ve selamlarımı,sunarım.

M.mustafa Bozkır

Pendik Garden Planet sitesindeki daire gezisi, tapu ve kredi işlemleri dahil bütün süreçte anlık/hızlı aksiyon alabildiik. Satış sonrası işlemler ve kiralama konusunda da çok yardımcı oldu Fatih Bey. Satış sonrası anahtarı teslim alırken de ofiste çok iyi karşıladılar.

Doç.dr. Onur Lenk

Sn. Fatih BÜLBÜL'den değer dolu bir hizmet aldık. ReMAX'ın akademisyen duayenlerinden dostum Sn. Ulvi KOCAİLİK'in ReMAX kitabında çok doğru bir ifade vardır. ''Emlak hizmetinde, maddi alışverişin dışında güvene dayalı hizmet dunumu önem arzeder ve sürdürülebir marka olmanın temeli de budur'' şeklindeydi. Bizler de bu ifadeyi doğruyalacak ölçüde Sn. Fatih BÜLBÜL'ün bizlere sunduğu hizmette hem profesyonel yaklaşımı gözlemledik hem de mükemmel seviyede çözüm aldık. Kendilerine ve kurumsal bünyesi içindeki paydaşlarına teşekkür ederiz.

Baran Tani

Danışmanınız oldukça hızlı ve ilgili şekilde süreci yönetti. Aksiyonları hızlıydı. İki günde tüm işlemleri sonlandırdık. :) Aldığım hizmetten memnun oldum. Fatih Bülbül Bey'e çok teşekkür ederim.

Oğuzhan Karakahya

Ev sunumunda gayet memnun kaldık. Ev sahibi ile iletişim ve sözleşme aşamalarında bilgilendirme yapıldı ve işler kolaylaştırıldı. Ofis karşılama ve ağırlama hayet iyiydi. Tekrar seve seve çalışmak isteriz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.