1996 İstanbul doğumluyum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme onur öğrencisi mezunuyum. Küçük yaştan beri evlere olan merakım beni ilerleyen zamanlarda gayrimenkul sektörü ile tanıştırdı. Gayrimenkuldeki tutkum, bu alanda bir kariyer inşa etme yolunda beni yönlendirdi.

Müşterilerime yardımcı olmak, ihtiyaçlarına uygun mükemmel bir evi veya yatırımı bulmalarını sağlamak benim için bir ayrıcalıktır. Her müşteri benzersizdir ve her gayrimenkul işlemi kendi benzersiz gereksinimleri ve zorluklarıyla doludur. Benim görevim, bu zorlukları aşmalarına ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

Profesyonellik, dürüstlük ve saygı benim için önceliklidir. Müşterilerimle güçlü ilişkiler kurmak ve onların güvenini kazanmak, her zaman en büyük motivasyon kaynağımdır. Gayrimenkul dünyasındaki hızla değişen trendleri ve pazarı yakından takip ederek, müşterilerime en iyi bilgi ve tavsiyeleri sunmayı hedefliyorum.

Her gün yeni fırsatlar keşfetmek ve müşterilerimin hayatlarını daha iyi bir yere getirmelerine yardımcı olmak, benim için büyük bir gurur kaynağıdır. Siz de hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek veya yatırım portföyünüzü genişletmek istiyorsanız, benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizlerle çalışma fırsatını dört gözle bekliyorum.


Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Nazlı Bilir portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

S******* K*******

Nazlı hanımla daha önce iş yapan tanıdığımın referansı sayesinde tanıştım. işine olan saygısı, güvenilirliği takdiri hak ediyor. Kendisi kiralama sürecini başından sonuna kadar başarılı ve titiz bir şekilde ilerletiyor. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum

Osman Sedat Koçhan

İlanı bulduğumuz anda hemen yeri gösterdi bize hızlı çözümü ve ilgisi için çok teşekkür ederiz.

C******* S*******

İlk temasa geçtiğim andan itibaren oldukça rahat iletişim kurduk. Sürecin her aşamasında çok yardımcı oldu.

C******* B*******

Uzun yıllardır pekçok danışmanla çalışmış biri olarak gönül rahatlığı ile Nazlı hanımı tavsiye ederim. Nazlı hanım, işine verdiği dikkat ve özen, aynı zamanda işi sonuçlandırmada kararlılığı ile takdiri hak eden bir insandır. Her şey için teşekkür ederim

Sevim Akbal

Nazlı Hanım aracılığıyla evimizi kiraladık. Tüm süreç ile ilgili titiz ve özenli çalışmasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Pelin Yalın

Nazlı Hanım'ı tanıdığıma çok memnun oldum. İlgisine alakasına kibar ve nazik tavrına çok teşekkür ederim. İYİ Kİ VARSINIZ sayenizde her şey daha güzel oldu.

Ebru Ebru

RE/MAX ailesinden nazlı hanıma çok teşekkür ederim. Kibarlığı, ilgisi ve de güler yüzü için. 😊😊😊❤️❤️❤️

Gül Sarı Erdoğan

Nazlı Hanım'a ilgi alaka ve profesyonel iş ahlakından dolayı çok teşekkür ediyorum. Haklarımı benden daha çok korumasından dolayı da takdiri hak ediyor. Saygılarımla.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.