Güler yüzlü, Samimi, Profesyonel ve Güvenilir Hizmetin Adresi .
Bilgi & Tecrübe
Başarı & Sonuç
Merhaba, ben Yağmur SÖNMEZ ,İstanbul da bir emlak danışmanıyım. 5 yılı aşkın bir süredir insanların ev alıp satmalarına yardımcı oluyorum ve müşterilerimin ihtiyaçları için mükemmel evi bulmalarına yardımcı olma konusunda tutkuluyum. Yerel pazar hakkında derin bir anlayışa sahibim ve her zaman en son trendlerden haberdarım. Ayrıca yetenekli bir müzakereciyim ve müşterilerime mümkün olan en iyi fiyatı vermeye kararlıyım.

Ev almayı veya satmayı düşünüyorsanız, size yardımcı olmaktan onur duyarım. Ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyorum, bu yüzden lütfen benimle iletişime geçin. Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum!

İşte benim hakkımda bazı ek ayrıntılar:

İstanbulda lisanslı bir emlakçıyım.
Müşterilerimin ev alıp satmasına yardımcı olma konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişim var.
Müşterilerime mümkün olan en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyorum.
Bir ev satın almanıza veya satmanıza yardımcı olabilecek bir emlakçı arıyorsanız, işinizi kazanmaktan onur duyarım. Lütfen ücretsiz bir danışmanlık randevusu almak için benimle iletişime geçin.

Uzmanlık Bölgesi

Namık Kemal Mah. / Ümraniye Bulgurlu Mah. / Üsküdar Cumhuriyet Mah. / Üsküdar Esatpaşa Mah. / Ataşehir Armağanevler Mah. / Ümraniye

Uzmanlık Alanları

Konut Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Yağmur Sönmez portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sena Türksever

Yağmur hanımla ilk irtibatımızdan itibaren gerçektn hem çok güler yüzlü,sabırlı,aklımızda soru işareti bırakmayan bir danışman.Kendisine çok teşekkür ederim.Yuvam gibi hissedebileceğim bir evle beni tanıştırdığı için.

Yahya Furkan Konyalı

Daire alma sürecimizde işlerimizi kolaylaştıran RE/MAX Arena firmasına ve özellikle gayrimenkul danışmanlığımızı yapan Yağmur Hanım'a teşekkürlerimi sunar, memnuniyetimizi ifade ederiz.

Utku Başargan

Gayrimenkul danışmanım olan Yağmur hanim`in gayreti ve ilgisiyle yaklaşık 1.5 ayda evimin satışı talep ettiğim şartlarda gerçekleşti.Butun süreçlere olan hakimiyeti ve iş bitirici olmasından dolayı zahmetsiz ve hızlıca sonuca ulaştık.Ayrica gidişat hakkında beni sürekli bilgilendirmesi memnuniyet yarattı.iyi ki yollarımız keşişmis , yardımlarınız için teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.