1989 YILINDA İSTANBUL'DA DOĞDUM

EVLİYİM VE 1 KIZ BABASIYIM

YAKLAŞIK 20 YILDIR TİCARETİN BİR ÇOK KOLUNDA YER ALDIM. BİLGİ VE TECRÜBELERİMİ GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE KULLANMAK AMACIYLA 2021 YILINDAN BU YANA REMAX BATI AİLESİYLE BERABER HER GEÇEN GÜN BÜYÜYORUZ.

BEDEL ÖDEMEDEN  BİR ŞEY SAHİP OLUNAMAYACAĞI PRENSİBİ VE GÜVENE DAYALI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ANLAYIŞI İLE İŞİMİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPIYORUM.

REMAX BATI OFİSİNİN AYRICALIKLARINI YAŞAMAK İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

BURAK TÜLEK

BROKER/OWNER

0501 212 82 82 Uzmanlık Bölgesi

Sinanoba Mah. / Büyükçekmece Mimaroba Mah. / Büyükçekmece Mimarsinan Mah. / Büyükçekmece Atatürk Mah. / Büyükçekmece Adnan Kahveci Mah. / Beylikdüzü

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir. RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Burak Tülek portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Y******* S*******

Büyükçekmece Pınartepe mahallesinde olan dairemizi 1 hafta gibi kısa sürede çok düzgün bir kiracı bularak kiralayan Burak beye çok teşekkür ederim.

H******* A*******

İLK DEFA EMLAKÇI ARACILIĞI İLE EV KİRALADIM. TOPLUMDA OLUŞAN ALGILARA İNANMAMAK LAZIM. İŞİNİ DÜZGÜN YAPAN İNSANLARDA VARMIŞ. ALDIKLARI SON KURUŞA KADAR HELAL OLSUN. BURAK TÜLEK VE RE/MAX BATI OFİSİNE İLGİLERİ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Dilnoza Kurmanbekova

Ataköy Sea Pearl Lüks konut projesinde olan dairemizin satışı konusunda bizleri doğru yönlendiren Burak bey ve Ömer beye sonsuz teşekkürler.

G******* S*******

İŞ ADAMI OLARAK İŞİME KARIŞILMASINI ÇOK SEVMEM AMA BURAK BEY VE ÖMER BEY LÜKS KONUT ALIM SÜRECİNDE KONTROLÜ ELLERİNE ALARAK BU SÜRECİMİZİ ÇOK İYİ YÖNETTİ. TEŞEKKÜRLER

C******* K*******

Büyükçekmece E5 üzerinde bulunan işyerimize doğru kiracıyı bulan Burak bey ve Ömer beye teşekkürlerimi sunarım.

B******* S*******

Ofisimizin kiralama sürecinde yaşanılacak ve gözümüzün korktuğu zorlu süreçleri bize hissetirmeden yardımcı olan Burak bey ve Ömer beye teşekkür ederiz.

M******* K*******

Burak bey ile Çatalca Akören'de bulunan Arsa portföyünü satın almak için tanıştım. Arsayı satın almak nasip olmadı ama sohbet ettiğimiz esnada söylediğim Beylikdüzü'ndeki Dairemi satmak için beni ikna etti. İçerisinde Kiracımız olmasına rağmen süreci o kadar profesyonelce yönetti ki hiç bir sorun yaşamadık. Kesinlikle Fark yaratan Burak beye teşekkürlerimi sunuyorum.

Ömer Ali Döner

6 Ay başka emlakçının satamadığı Arsamızı 2 HAFTA GİBİ KISA SÜREDE yaptığı ekstra çalışmalar ve ulaşılabilirliği ile satışa döndüren Burak beye teşekkürlerimi sunarım.

Nazlı Pelin Mutlu

Bilgilendirmeleri ve mesleğine hakimiyeti sayesinde güzel bir arsaya sahip olduk. Remax Batı Brokerı Burak beye emekleri için teşekkürler.

Hayri İşbilir

UZUN ZAMANDIR SATIŞTA OLAN 6+2 DAİREMİZİ SATMAYA ÇALIŞIYORDUK. BURAK BEY SATIŞ KONUSUNDA YARDIMCI OLMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEYİNCE SAMİMİYETİNE GÜVENDİM VE ÇALIŞMAYA BAŞLADIK. FARK YARATAN ÇALIŞMALARI SAYESİNDE DAİREMİZE GETİRDİĞİ İLK ALICI ADAYINA DAİREMİZİ SATTI. İŞİNİ DOĞRU YAPAN PROFESYONELLERE SAYGI DUYULMALI. TEŞEKKÜRLER BURAK BEY

Vildan Bayraktar

Mimaroba Lotus 2 Sitesinde bulunan daireyi Burak beyin sayesinde kiraladık. kendisine teşekkür ederiz

K******* T*******

Burak beyin sektör bilgisi ve profesyonel yaklaşımı sayesinde Büyükçemece bölgesinden ev kiraladık. Burak beye ve Remax Batı'ya teşekkürler

Mustafa Halil Gülden

RE/MAX BATI OFİSİ BROKERI BURAK BEYİN EV ALMA SÜRECİ BOYUNCA GÖSTERDİKLERİ İLGİ VE ALAKALI HİZMETLERİ ÇOK İYİ VE MEMNUN EDİCİYDİ. KENDİM MEMNUN KALDIM VE ÇEVREMDE EMLAK İLE ALAKALI ALIM SATIM KİRALAMA YAPACAKLARA TAVSİYE EDERİM.

Ulvi Recep Tezman

3 ay boyunca satamadığım daireyi yeğenimin profesyonel destek tavsiyesi ile Burak bey ile tanıştım. Tanımadığım insanlara karşı güven problemim vardı ve Burak bey bu sorunumu aştı. baştan sonra süreç konusunda bizleri bilgilendirdi. Satış sonrasında bile irtibatımız kopmadı emlak ile ilgili bilgi alacağım ve önereceğim kişidir. Tavsiye ederim.

M******* E*******

Mimaroba bölgesinde bulunan dairemi 1 gün gibi kısa sürece kiralayan Burak Bey'e çok teşekkür ederim.

Nazif Biran Güney

BÜYÜKÇEKMECE MİMAROBA SİTE İÇERİSİNDE OLAN DAİREMİZİ ZOR PİYASA KOŞULLARINDA BİZLERİ DOĞRU YÖNLENDİREREK SATIŞLA SONUÇLANDIRAN BURAK BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Birgen Güney

Dairemin kiralama sürecinde tecrübesi ve hassasiyeti ile bizlere çok yardımcı oldu. Burak beye ve değerli RE/MAX Batı ailesine çok teşekkür ederim.

Buse Genç

Hem profesyonel hem müşterilerinin haklarını en doğru şekilde koruyan ve bu süreci samimiyetleriyle ilerlerleten bir firma. başta burak bey ve ömer bey olmak üzere tüm çalışanlara çok teşekkür ederiz. kiralama sürecimizin en başından sonuna kadar yüzümüzden gülücük eksik olmadı. 👍🏻

S******* D*******

2 aydır kiralayamadığım yeri çok kısa bir sürede kiraya veren RE/MAX BATI Broker'ı Burak beye çok teşekkür ederim. Tüm süreç boyunca gerek sabrı, gerek özverisi ve profesyonel yaklaşımıyla bizlere çok yardımcı oldu. Kendisini herkese tavsiye ederim.

Bilal Oruk

Başından sonuna kadar her aşamasında gerekli hatta gereğinden fazla ilgi gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim.Çok memnun oldum.Hayırlısı olsun inşallah.Kolay gelsin,iyi çalışmalar dilerim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.