1983 yılında İstanbul'da doğdum.Lise öğrenimini Bahçeşehir Atatürk Lisesi'nde, lisans öğrenimini Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladım.
Üniversite sonrası Garanti Bankası'nda iş hayatına başladım. 14 yıl Kobi Portföy yöneticisi olarak çalıştıktan sonra yatırımcısı olduğum gayrimenkul sektörüne geçme kararı aldım.
Yatırım ve finans sektöründe kazanmış olduğum tecrübeyi gayrimenkul sektörüne taşımayı ve geliştirmeyi amaçlıyorum.
Güven ve dürüstlük en değer verdiğim ilkelerdir.
YATIRIM= AKIL+CESARET+PARA
Gerçekten emlak yatırımı en iyi yatırım mı?
Emlak arzı sınırlı, somut ve değerini koruyan bir varlıktır.
Emlak yatırımcısı uzun vadeli değer artışı elde edebilir veya kısa vadeli kiralama yolu ile gelir elde edebilir.
Yatırımcısına düzenli bir nakit akışı sağlar.
Emlak yatırımının birçok vergisel avantajı vardır.Emlak enflasyona karşı paramızı korur.
En önemlisi, emlak insanların barınma ihtiyacını karşılar.Bu nedenle talep hiç bitmez.
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Adnan Kahveci Mah. / Beylikdüzü Barış Mah. / Beylikdüzü Büyükşehir Mah. / Beylikdüzü Kavaklı Mah. / Beylikdüzü Yakuplu Mah. / Beylikdüzü

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Volkan Ulusoy portföyünde 25 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 25 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Arzu Açıkgöz Gürdal

Büyükşehir konutlarında ki dairemin satışının fiyat araştırmasını yaparken volkan bey'i aramıştım.bilgi almıştım konuşmamız esnasında sıcak kanlılığı ve pozitif enerjisini yansıtmıştı.kısa sürede işlemimiz gerçekleşti daha öncede firmanızın ciddiyetini yakın takipteydim firmanızda ki bütün çalışanlara ve volkan bey ' e teşekkür ediyorum .

B******* K*******

İşlemler güvenli ve hızlı bir şekilde bitti teşekkürler.

Hacı Hanım Türkcan

Volkan beye satış sürecindeki desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Ebru Çebi

Volkan bey işinde uzman bir gayrimenkul danışmanı, evimizin satışını hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Işıl Alptekin

Volkan beyin ilgi ve alakası üst düzeydeydi. tüm işlemlerimizi hızlı ve düzgün bir şekilde gerçekleştirdik. kendisine çok teşekkür ederiz

Mehmet Umut

Tüm işlemlerimiz hızlı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Volkan bey güvenilir ve dürüst biridir. RE/MAX Final ofisine ve Volkan Bey'e çok teşekkürler.

Turgay Kutluay

Volkan bey ile ikinci kez işlem yapıyoruz. Dairemin hızlı ve sorunsuz satışından dolayı Remax Final ofisine ve Volkan beye çok teşekkür ederim.

Nurullah Pergen

Volkan bey ile ilk ilan için görüşmeden satış sonuna kadar sağlıklı bir iletişim kurduk. Bunda kendisinin sabırla soruları yanıtlaması en büyük etkendir. Kendisine yol göstericiliği için çok teşekkür ederim. Birlikte çalışmaktan keyif aldım. Güzel günler diliyorum.

Aygül Yazkan

Volkan bey, dairemin kiralanması sürecini 2 gün gibi kısa sürede gerçekleştirdi. Volkan beye dairemin kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde kiralanmasından dolayı çok teşekkür ederim.

Şenay Orhan

Yatırım amaçlı daire alımında Volkan beyin vermiş olduğu bilgiler çok değerliydi. Volkan bey gayrimenkul ve yatırım konusunda bilgili bir profesyonel, Volkan beyden çok memnun kaldık. Destekleri için çok teşekkürler.

Bülent Özden

Başından sonuna işimizin nasıl süreçte işleyeceğini profesyonel olarak anlatımı,hızlandırıcı ve kolaylaştırıcı adımları sayesinde işin kalan kısmında oldukça rahat hissettiğim için teşekkür ederim ve başarılarının daim olmasını dilerim.

E******* A*******

güler yüzlü volkan bey ev bulma sürecinde bize çok yardım etti ve çok memnun kaldık.ayrıca sabırla bir çok alternatif bize göstererek yanımızda durdu

Ünal Aşkan

SATIŞ SÜRECİNDE BİZE GÖSTERMİŞ OLDUGU İLGİ VE ALAKADAN DOLAYI COK TŞK EDERİZ GAYRİMENKUL ALIM VE SATIM İÇİN TERCİH EDECEGİZ TEK ADRES

Cihan Hoş

Volkan Bey gerçekten sürecimizin başından sonuna her anında bizimleydi ve güvende hissettirdi. Kendisi gibi bir emlak danışmanıyla çalıştığım için çok memnunum.

U******* A*******

Volkan Bey sayesinde evimin satış sürecini hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştik. Süreç boyunca gösterdiği pozitif ve profesyonel yaklaşım için teşekkür ederim.

Majıd Hayatı

Dairemin satışını iki gün gibi kısa bir sürede gerçekleştirdi. Volkan beye çok teşekkür ederim.

Eyüp Kovancık

Volkan bey güvenilir ve bilgili bir danışman, yatırım danışmanlığı yönü çok kuvvetli olup kendisinin tavsiyesi ile gayrimenkul yatırımımızı gerçekleştirdik. Volkan beye ve Remax final ailesine çok teşekkürler.

Ufuk Coşkun

Volkan bey ev satış sürecindeki desteklerinizden dolayı teşekkür ederim 🙏

Erhan Beyazoğlu

Volkan Bey'in finansal birikimi, tavsiyeleri ve emlak konusundaki yönlendirmeleri ile ilk andan itibaren doğru ve güvenli bir iş yaptığımı hissettim. Bana kalsa sadece finansal olarak mantıklı görünen bir yatırım yapacaktım ama yönlendirmeleri ile orta vadede doğru bir yatırım olmayacağına karar verip, yön değiştirdik birlikte. Volkan bey'in yönlendirmesi ile orta vadede daha mantıklı olacak bir yatırıma giriştim. İşini doğru ve düzgün yaptığı kesin. Kendisi de iyi bir yatırımcı. Bu da güvenebilmek için diğer bir neden oldu açıkçası. Tekrar teşekkürler destekleri için.

Ahmet Nazlıtaş

Gerçekten kendim ve ailem adına konuşmak istiyorum daha önce hiç bu kadar güvende hissettiğimiz bir emlak danışmanı ve emlak ofisiyle karşılaşmadım Ailecek volkan Ulusoy ve remax ailesine çok teşekkür ederiz 🙏🙏🙏🙏❤️

Burak Güngör

Volkan beyle tanıştığınız andan itibaren profesyonel davranış ve tutumunu hemen anlayabiliyorsunuz. Geçmişteki finans sektöründe olan tecrübesi sayesinde hem gayrimenkul hakkında hem de kredi mevzuatı ile ilgili hiç bir sorunuz cevapsız kalmıyor. Sizde sorunsuz ve güvenilir bir danışman arıyorsanız Volkan bey ile tanışmanızı tavsiye ederim.

Turgay Kutluay

Volkan bey bilgi birikimi ile sürecin sorunsuz yürütülmesini sağlamıştır. Ayrıca yatırım konusunda vermiş olduğu bilgiler çok kıymetli olup güvenilir bir danışmandır.

Beyzat Çipli

Bu işte son derece Profesyonel , dürüst , güvenilir ve iş bitirici... Çok teşekkürler

Cem Akdeniz

Volkan Bey ile yeni tanışmamıza rağmen gerek ilgi ve alakası gerek kurumsal duruşuyla bizimle yakından ilgilendi. Birbirinden alternatif seçenekler sunarak fikir sahibi olmamızı sağladı, kendisiyle en kısa zamanda yeniden işbirliği içinde olmak isteriz.

Hayri Taner

Gayrimenkul satış ve pazarlama konularında güven veren herzaman farklı bakış açıları sunan bir danışman volkan bey

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.