Merhaba, ben Ahmet Kaçar. Remax Akarat’ta Gayrimenkul Danışmanıyım ve son 2 yıldır bu sektörde profesyonel hizmetler sunuyorum. Eğer mülklerinizi güvenle emanet etmek ve doğru sonuçlara ulaşmak isterseniz, benimle iletişime geçebilirsiniz. Gayrimenkul danışmanlığı konusunda deneyimli ve bilgiliyim ve size en iyi hizmeti sağlamak için buradayım. Mülklerinizin değerini artırmak, doğru alıcıları bulmak ve sizin beklentilerinizi karşılamak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Güvenilir, dürüst ve etkili bir danışman olarak, sizi memnun etmek için çalışacağım. Bana ulaşarak gayrimenkul işlemlerinizde profesyonel bir yaklaşım elde edebilirsiniz. İyi günler dilerim.

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Ahmet Kaçar portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 8 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hüseyin Yılmaz

Ahmet Bey kardeşim iyi ki yollarımız kesişmiş tanışmışız, mülklerimizin satışında gösterdiğin özen ve güven için gönülden teşekkür ederim, her zaman dediğim şey kendi mülkünmüş gibi değerlendirip sonuca götür kardeşim, dediğimiz gibi de oldu çok şükür, her işlemde kendine alıp satar gibi yardımcı olduğun için ailemizin danışmanı olarak teşekkür ederiz. Hayırlı bereketli güzel işlerin olsun inşallah.

Ferhat Karavaş

Merhaba Ahmet Bey, mülkümüzün kiralamasında profesyonelce bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz, güven veren bilgi birikiminizle nice başarılı işlere adım atmanız dileğiyle, kendinize iyi bakın görüşmek üzere efendim.

Mustafa Muhammet Sivrikaya

Ahmet abicim kiralama sürecindeki yardımların için eşim ve ben sana çok teşekkür ederiz, başarıların daim olsun abi, kendine çok iyi bak.

Hatun Yurtman

Ahmet bey oğlum yardımların için çok teşekkür ederim, Allah razı olsun, işin gücün rast gitsin, ilk defa ev aldığımdan pek birşey bildiğim yoktu, şehir dışından aradığımda sesinin verdiği güven ve sıcak kanlılığınla her işimize koşturup çözdün Allah razı olsun, kazancın daim olsun hayırlı işlerin olsun oğlum, Allaha emanet ol inş

S******* Y*******

Sevgili kardeşim Ahmet beye, Sıcak kanlı yaklaşımı, samimiyeti şeffaf ve güvenilir çalışma prensibiyle dairemizin satışını zorlu kiracıya rağmen gerçekleştirmesinden dolayı kendilerine teşekkürlerimi iletmek istedim ve başarılarının devamını dilerim, kendine çok iyi bak görüşmek üzere :)

Muhammed Pınar

Değerli RE/MAX Akarat ailesinden Ahmet Bey, alacağım ev için sizden yardım talep ettiğimde en hızlı bir şekilde her konuda destek ve sabırlı bir şekilde her soruma özenle cevap verip çözüm bulduğunuz için ve evimi çok hızlı bir şekilde almama yardım ettiğiniz için çok çok teşekkür ederim. Bu süreçte sizi yorduysam lütfen hakkınızı helal edin. Sizi tanıdığım için mutluyum. Başarılarınızın devamını dilerim..

İ******* T*******

Değerli RE/MAX Akarat ailesinden Ahmet Bey, ilk evimi alma heyecanıyla sizlere çok teşekkür ederim, bu zaman içerisinde her konuda destek ve sabırlı bir şekilde her soruma itinayla ve özenle cevqp verip çözüm bulduğunuz için ne kadar teşekkür etsem az kalır, bu süreçte sizi yorduysam lütfen kusura bakmayın, başarılarınızın devamını dilerim, iyi ki tanışmışım sizinle, kendinize iyi bakın hoşçakalın efendim.

Hanefi Yılmaz

Değerli ahmet bey kardeşim öncelikle ticari mülkümüzü sorunsuz hızlı ve güven veren yaklaşımınızla sonuca ulaştırıp sattığınız için teşekkürlerimi iletmek istedim sizlere, diğer mülklerimizide aynı hızda ve değerinde vereceğinizden hiç şüpem yok, ailemizin danışmanı olduğunuz içinde ayrıca teşekkür ederiz, iyi çalışmalar dilerim, hoşcakalın saygılar

Emre Gürel

Ahmet bey merhaba, sesinizin verdiği samimiyet ve güvenle bütün sorularıma bilgi ve birikiminizle ilk evimi almanın heyecanıyla sabırla beni dinletip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim, biliyorum herzaman benim gibi zor birisiyle karşılaşmıyorsunuzdur, ilk dairemi sizden alırken sizi yorduğum için kusura bakmayın lütfen, sizinle tanışıp çalışma fırsatı bulduğum için gerçekten teşekkür ederim. bol cirolu ve kolay müşterili satışlarınız olsun, iyi günler dilerim.

Baran Akyol

ahmet bey'in dairemizi hızlı bir şekilde satışa çıkarması ve güleryüzlü, bilgi birikimli ve profesyonel yaklaşımıyla bizi memnun etmesi gerçekten harika bir deneyim oldu. ahmet bey'in işine olan bağlılığı ve müşteri memnuniyetine verdiği önem, onun ne kadar değerli bir gayrimenkul danışmanı olduğunu gösteriyor. bize bu süreçte yardımcı olmak için büyük bir özveriyle çalıştı. ahmet bey ile çalışmaktan dolayı ne kadar memnun olduğumuzu bildirmekten mutluluk duyuyoruz, aldığımız bu güzel hizmeti bütün çevremize memnuniyetle önereceğiz, başarılarınız daim olsun ahmet bey.

Emre Gürel

Ahmet beye daire alım sürecinde gösterdiği ilgi ve alaka için ne kadar teşekkür etsek az kalır. banka ve noter sürecindeki desteğine ayrıca teşekkür ederiz, kendisine başarılar dilerim. ahmet bey'in profesyonel yaklaşımı ve müşteri odaklı hizmeti, alım sürecini daha kolay ve memnuniyetle geçirmemizi sağladı. kendisine başarılarının devam etmesini dilerim ve bizim gibi memnun müşterilerle dolu bir portföyü olduğunu bilmekten mutluluk duyuyoruz. i̇yiki tanımışız sizi, keyifli kolay bol şatışlar dileriz :)

Şahin Kocatürk

Ahmet bey merhaba, size mülkümüzün başarılı bir şekilde kiralanması konusunda içten teşekkürlerimizi iletmek istedik. profesyonel yaklaşımınız, titiz çalışmanız ve uzmanlığınız sayesinde süreç sorunsuz ilerledi ve sonuçtan son derece memnun kaldık. i̇şinizi ne kadar özenle ve dikkatlice yürüttüğünüzü gözlemlemek bizi gerçekten etkiledi. her adımda bize rehberlik edip, bizi bilgilendirdiniz ve en uygun kiracıyı bulmamızda bize yardımcı oldunuz. profesyonelliğiniz ve dürüstlüğünüz sayesinde güvenimizi kazandınız. sizinle çalışmak gerçekten keyifliydi ve başarıya ulaşmamızda büyük bir katkınız oldu. size gösterdiğiniz çaba ve elde ettiğiniz sonuçlar için müteşekkiriz. gelecekteki gayrimenkul ihtiyaçlarımızda ve başkalarına tavsiye etmek istediğimizde, ilk tercihimiz olacağınızdan emin olabilirsiniz. sizin gibi bir profesyonel ile çalışmak bizim için gerçek bir ayrıcalıktı. tekrar teşekkürler ahmet bey, başarılarınızın devamını dileriz!

Bahadır Kıbrıs

Sayın ahmet bey, kiralamak istediğimiz ticari mülkü bulmamızda bize yardımcı olduğunuz için size teşekkür etmek istiyoruz. i̇lgili ve profesyonel yaklaşımınızı ve süreci sorunsuz bir şekilde yönetmenizi takdir ediyoruz. umarız ki bu kiralama süreci hem sizin hem de bizim için olumlu bir deneyim olur. size ve gelecekteki işlerinizde başarılar dileriz.

S******* Y*******

Canım kardeşim, güler yüzlü samimi davranışın ve bütün desteklerin için teşekkür ederim, şehir dışından içim rahat bir şekilde gelip Mülkümüzü sorunsuz bir şekil satın almamız için elinden geleni fazlasıyla yaptın, gerek tapuda sorunlar gerekse belediyedeki prosüdürleri hızlandırmak için yaptığın üstün çabalarına minnettarım zira bu arsanın alımı benim için çok önemliydi, başarıların daim olsun canım kardeşim, yollarımız inş bir daha kesişir, bol satışların olsun güzel insan.

F******* A*******

Ahmet bey'e samimiyeti bize sağladığı güven duygusu ve süreçteki yardımları için çok teşekkür ederim.

Mutlu Karagöl

Sayın Ahmet beye emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz, şahsım yurt dışında olduğu için mülksahibiyle süre sıkıntısı yaşandı, bu yüzden içim rahat ve güvenli bir şekilde vekalette eşimin üzerine satış yapıldı, noterden tapuya kadar kendisi büyük sabır ve özveriyle sorunsuz halletti, iyiki tanışıp çalışma fırsatı bulmuşuz, başarılarının devamını dileriz.

N******* D*******

Sevgili Ahmet bey öncelikle benim gibi zor bir mülk sahibine sabrettiğiniz için teşekkür ederim, süreç içindeki idareniz ve profesyonelliğinizi kutlar başarınız daim olsun, iyi çalışmalar dilerim.

Ümit Aktaş

Kurumsal duruşunuz, sabrınız ve profesyonelliğiniz ile tüm süreçte yanımızda oldunuz.İyi ki yollarımız kesişmiş. Herşey için çok teşekkürler. Başarılarınınız daim olsun. Saygılarımla

Nurdoğan Ceylan

Ahmet KAÇAR Kardeşim; işimizi kolaylaştırdın, Ceylan ailesi olarak çok teşekkür ediyoruz. Malum, alışverişte işin özü güven. Güven olmazsa istediğiniz kadar yazılı şartname imzalayın bir işe yaramaz. Ahmet Bey bize bu itimadı sağladı. E tabii diğer taraftan REMAKS gibi kurumsal bir firma da var. Kafanızda herhangi bi'şüphe kalmıyor. Malınızı düzgün bir şekilde alıp-satıyorsunuz. Rabbim sağlık ve bereket versin. Selamlar

Habip Bağator

Gayet güler yüzlü ve herşeyle ilgililenen bı abimiz gerçekten bütün işlerimize kendisi bire bir koştu başarılarının devamını diliyorum :)

S******* M*******

Değerli Danışmanımız Ahmet beye desteklerinden ve süreç yönetiminden dolayı çok teşekkür ederim, müşteri memnuniyeti noktasında sürekli iletişimde kalarak işlemimizi sabırla yönetti, başarılarının devamını dilerim.

Mehmet Akkın

Ahmet bey destekleriniz ve güler yüzünüz samimiyetiniz için teşekkür ederiz, başıralarınız daim olsun.

Zuhal Kuşcu

Sayın Ahmet bey kurumsal duruşunuz sabrınız ve profesyonelliğiniz için teşekkür ederiz, doğru bir seçim yaptığımızdan hiç şüpemiz olmamıştı, başarılarınız daim olsun.

Onur Akyılmaz

Değerli Gayrimenkul danışmanımız Ahmet beye emeklerinden dolayı teşekkür ederim, süreci titizlikle yürüterek kurumsal kimliğinden ödün vermeden gece gündüz iletişimde kalarak süreci tamamlamıştır, iyiki tanışmışız sizinle, tekrar teşekkür ederim, başarılarınızın devamını dilerim.

Ali Yılmaz

Hizmet Süper remax farkı. Ahmet beye teşekkür ederim çok ilgili

Sinan Koç

Ahmet bey işinin hakkını gerçekten veriyor.belki benimle hayatının en zor satışı olmuştur karşı bankanın işimizi zorlaştırmasıyla lakin profesyonelliğinden tavizi vermeden gerekeni yapmıştır. Kendisine teşekkürlerimi borç bilirim

Kerim Kurt

Satış sürecinde en baştan beri yanımızda olan ve yoğun çaba gösteren Ahmet Bey'e çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Hayri Özdemir

Süreç başından beri ilgilendi herşeyi kontrol altında iyi idare ediyor güven veriyor

Nurten Akıcı

Her konuda bize titizlikle yardimci olan Ahmet kardesime sonsuz tesekkür ederim....

Kağan Erdoğdu

Remax Sancaktepe çalışanlarına, Ahmet Bey'e teşekkür ederim. İl dışındaydık. Sadece tlf ile iletişim kurduk. Sanki İstanbul'da yaşıyormuşuz gibi bizimle ilgilendi. Havaalanından sabah aldı. Akşam bıraktı. Her türlü ihtiyacımızı temiz bir şekilde gerçekleştirdi. Sorun yaşamadım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Saygılarımla...

Pelinsu Yılmaz

Ahmet Bey bize gece gündüz demeden yardımcı oldu kendisine ne kadar teşekkür etsek az kalır. İşinde oldukça güvenilir, sorumluluk sahibi, dürüst bir insan iyi ki karşımıza çıkmış.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.