LÜTFİYE SARAL'LA HIZLICA SAT KİRALA


Merhaba! Ben Lütfiye Saral, 1990 İstanbul doğumlu aslen Trabzon Of'luyum.

Gayrimenkul danışmanı olarak 10 yıldır bu sektörde başarıyla görev yapıyorum. Size bu süre zarfında edindiğim deneyimi ve bilgiyi sunmak için buradayım.

Gayrimenkul sektörüne olan tutkum, beni bu alanda kariyer yapmaya yönlendirdi. Başarılı bir gayrimenkul danışmanı olmak için gerekli olan becerileri edinmek ve sürekli kendimi geliştirmek için yoğun bir şekilde çalıştım. Müşterilerime en iyi hizmeti sunabilmek için sektördeki güncel trendleri takip ediyor ve pazar analizlerini titizlikle yapıyorum.

Profesyonel deneyimimle birlikte, çeşitli müşterilere danışmanlık hizmeti verdim. Satış, kiralama ve yatırım alanlarında geniş bir portföyüm bulunuyor. Her müşterimin benzersiz ihtiyaçlarına ve hedeflerine odaklanarak, onlara en uygun gayrimenkul çözümlerini sunmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Müşteri memnuniyeti benim için her zaman en ön planda olmuştur. Müşterilerimle yakın ilişkiler kurarak, ihtiyaçlarını anlamak ve beklentilerini karşılamak için çaba sarf ediyorum. Profesyonel, dürüst ve şeffaf bir hizmet sunmayı hedefliyorum. Gayrimenkul projelerinizde size yol gösterecek, sizinle birlikte adımlar atacak ve istediğiniz sonuçları elde etmek için elimden geleni yapacağım.

Sektördeki uzun yıllar boyunca birçok memnun müşteri edindim ve güçlü bir referans ağına sahibim. Gayrimenkul hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmek ve sizi başarıya ulaştırmak için buradayım.

Eğer gayrimenkul danışmanlığı hizmetine ihtiyacınız varsa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. İletişim bilgilerimden bana ulaşabilir veya internet sitemdeki diğer hizmetlerimi keşfedebilirsiniz.

Saygılarımla,

Lütfiye Saral

Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Lütfiye Memiş portföyünde 12 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 12 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sebile Özgür

Remax bati daki Lütfiye hanıma çok teşekkür ederiz ailecek bize sağladığı samimi fikirler ve tecrübelerinden dolayi arsamizi satışı yaptik şimdi sıra dairemizin danışmanlığını da kendisine verdik çok memnun kaldık sizlere tavsiye ederim kendisi işini bilen tecrübeli sorun çözen biri iyi ki yollarımız kesişti İzmir geldiğinizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız çok teşekkür ederiz

Muhammed Furkan Çeken

Lütfiye hanım sayesinde bir ev sahibi olduk daire hakkında tüm detaylardan bahsetti bizi doğru yönlendi ve satışıyla bizi buluşturdu sorunsuz tüm konuşulanları yerine getirerek bizi ev sahibi yaptı burdan da kendisine teşekkür ediyorum

Elmas Karaaslan

Lütfiye hanım çok kısa bir sürede evimi sattı ve o süreçte bana çok güven verdi kendisi:) tüm herşey için çok çok teşekkür ediyorum kendisine ve kesinliklee tavsiye ediyorum:)

Ercan Tepe

Lütfiye hanım Arsamızı çok kısa sürede satmamıza yardımcı oldu verdiği hizmetten ve güvenden dolayı çok teşekkür ederim kendisine.

Cemile Özer

RE/MAX ailesine güler yüz ilgi ve alakasından dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Özellikle Lütfiye Hanım'a ikram ve yardımlarından dolayı çok memnun kaldık. Bizleri aileden biri gibi ağırladı kira konusunda yardımcı oldu daireyi bize gösterdiğinde verdiği randevu saatinde ordaydı her detaydan bize bahsetti çok teşekkür ederiz.

Z******* S*******

Esenyurt Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi'ndeki daire mi kısa sürede kiralayarak süreci profesyonel olarak yönetti kendisine ve RE/MAX Batı ailesine teşekkür ederim. Lütfiye Hanım'a rahatla güvenip gayrimenkullerinizi emanet edebilirsiniz.

Aşkın Akarslan

Lütfiye Hanım'a çok teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten bizi harika şekilde tam profesyonel şekilde ağırlayıp güzel şekilde mesleğini yaparak RE/MAX ailesini tanıtarak bizleri mutlu etmiştir. kendisinden daire kiraladık bu süreçte bizi ve daire sahibinin ortak noktaya getirdi. Bu güzel kariyerinde kendisine başarılar diliyorum RE/MAX Batı'ya ve Lütfiye Hanım teşekkür ederiz.

Serdar Gül

BİR BUÇUK AYDIR SATMAYA ÇALIŞTIĞIM EVİMİ RE/MAX BATI OFİSİNDEN LÜTFİYE HANIMIN EVİMİN YETKİSİNİ VERDİKTEN SONRA 1 HAFTA GİBİ KISA BİR SÜREDE TAPUSUNU YENİ ALANAN KİŞİYE SATIŞINI YAPTI FARKLI ŞEHİRDE OLDUĞUM HALDE SORUNSUZ TAM ANLAMIYLA BU İŞİ BİTİRDİ KENDİSİNE VE RE/MAX BATI OFİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM GÖNÜL RAHATLIĞIYLA EVİNİ SATMAK İSTEYEN HERKESE TAVSİYE EDERİM.

Yusuf Günaydın

RE/MAX Batı'daki Lütfiye Hanım'a ilgi ve alakasından dolayı dolayı teşekkür ediyorum kendisiyle tekrar gayrimenkul alışımız olursa tecrübeleri için yine iletişime geçeriz kesinlikle işini bilen biri tavsiye ederim.

İmdat Söylemez

lütfiye hanıma teşekkür ediyorum arsamın satışını kısa sürede yaptığı için farklı bölgede olan arsalarım içinde kendisiyle çalışacam tüm süreci tapuya kadar yaptı güvenilir biri arıyorsanız bence çalışın öneririm sağolsun

Hasan Yüksel

Merhabalar lütfiye hanıma daire satışımızda yardımlarından dolayı teşekkür ederiz kendisini ailece çok sevdik kapımız her zaman kendisine açıktır gayrimenkul alış satış durumumuzda da artık direk kendisiyle iletişime geçeriz teşekkürler

Hikmet Özalp

Lütfiye hanım süreci en başarı şekilde sonuna kadar yönetti tüm süreçte yanımızda oldu ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim

Mehmet Bahattin Ergin

Ben Mehmet Bahattin Ergin olarak Lütfiye Hanım'dan ve RE/MAX Batı ofisinden emeklerinden dolayı çok memnun kaldım gayrimenkulle alakalı her çözümüm için artık danışmanım Lütfiye Hanım'dır kendilerine buradan da teşekkür etmek istedim iyi çalışmalar dilerim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.