HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN !
Merhaba,
1986 doğumluyum. Bakırköy’de Liseyi bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldum. Koç Holding bünyesinde stajımı tamamladıktan sonra, kurumsal firmalarda satın alma, muhasebe ve insan kaynakları departmanlarında görev yaptım.
Kariyerime, uzun yıllar kurumsal firmalardan edindiğim tecrübeler ile hedeflerimi birleştirerek; insanların hayallerine dokunabileceğim ve yaratıcılığımı sonsuz kullanabileceğim ‘Gayrimenkul & Yatırım’ sektöründe devam etmeye karar verdim.
Ağustos-2022 itibariyle aynı heyecan ve motivasyonla, dijital çağın gerektirdiği profesyonellikte görevimi icra etmekteyim.
UNUTMAYIN.. HERŞEY KÜÇÜK BİR ADIMLA BAŞLAR..!
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Yeşilköy Mah. / Bakırköy Yeşilyurt Mah. / Bakırköy Cennet Mah. / Küçükçekmece Cumhuriyet Mah. / Küçükçekmece

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
İlknur Reçber portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Muharrem Ünal

Uzun süredir babam ve kendim için doğu semt de ev arayışı içerisindeydim. Kendisi ile bir ilan üzerinden tanıştım. Lakin İlknur hanım çok ilgi ve alaka göstererek istediklerimin çok çok üzerinde ve gerçekten de bütçeme uygun evi kısa süre içerisinde buldu ve evi almamıza yardımcı oldu. Devamında pazarlık sürecinde tapu işlemlerinin ilerleyişinde mesleği gereği bu işin ince nüanslarında bizi aydınlattı ve bizi hiç yalnız bırakmadı. Kendisi ile tanışıp ev sahibi olduğumuz için çok mutlu olduk. Umarım emlak sahibi olmak isteyen veya yatırımlarımı değerlendirmek isteyen herkesin yolu İlknur hanımın ofisine düşer. Kendisi bölgesine ve işine çok hakim biri. Şirketine ve kendisine hayırlı bol kazançlı işler diliyorum.

Serkan Kocaman

Uzun süreli gayrimenkul alımı araştırmam sonucunda İlknur hanım ile tanışma fırsatı buldum. Kendisi ile çok iyi bir iletişim kurduk ve bütçeme uygun daireyi satın alabildim . Bu sektörde gerçekten işine özen gösteren ve sürecin her aşamasında desteğinı esirgemeyen birisi. Bundan sonra da ihtiyacım halinde kesinlikle çalışmayı düşünüyorum. Kendisine buradan da teşekkür ediyorum.

Gökhan Hasançebi

İlknur Hanım 'ın gerçekten ilgisi ve işine gösterdiği alaka ile bir süredir satmaya çalıştığımız evimizin satışını gerçekleştirdik. Kendisi işini hakkı ile yapanlardan. Teşekkür ederim.

N******* B*******

İlknur Hanım'ın ilgisi için teşekkür ederiz

Serkan Göze

Merhaba …. Ben RE/MAX Ailesi Ile Ilknur Hanim Vasitasiyla Tanistim , Benim Sektore Karsi Yillar Icinde Olsusan Onyargimi Hem Mesleginin Geregi ; Hemde Insayitatif Alarak Gosterdigi Bireysel Yardim Ve Insiyatif ile Tamamen Degistirdi …. Ilknur Recber Hanim ve NezdindeRE/MAX Ailesine Sonsuz Tesekkurler …. Tum Gayrimunkel islerimde kendisi ile ilerlemekten Son Derece Memnun un Tesekkur Ederim Sizlere …. 🙏

Tahsin Baki

Birçok emlakcıyla calıstım İlknurhanımdaki ilgi alaka ve tecrübeyi görmedim kendinden emin karsı tarafa güven veren işine hakim diksiyonu düzgün bir bayan kendisiyle tanıstıgım için memnunum ilerki zamanlardada çalışmak isterim başarılar dilerim

Meryem Özel

Uzun ev arayışlarımızı bizimle beraber yapan çok kibar ve nazik bir bayan . Ve sonunda aradığımız eve beraber bulduk ve aldık daha taşınamazsakta satın alma işlemi bittikten sonra da ilknur hanım kiracılar konusunda yardım etmeye devam ediyor teşekkür ederiz

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.